Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez zadam pytanie :razz:

 

Obecnie mam Nokie 6288 (telefonik spelnia wszystkie moje wymagania) ale bateria w nim do wymiany... i tak sie zastanawiam czy kupowac nowa bakterie czy moze wymienic telefon na cos innego...

 

Tylko czy jest cos lepszego od tego modelu wgranicach 300~400zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pomniejszone P1i bez klawiatury qwerty i lepszym aparatem no i nowszym symbianem, z tym, ze:

W P1 glosnik gra czysto a w G900 przy ok 85% glosnosci zaczyna on pierdziec.

W G900 ekran dotykowy lubi sobie szybko pasc.

Strasznie maly rysik (niewygodnie sie go trzyma).

Jesli juz chcesz SE na symbiane, to pomysl nad W960 albo P1i.

 

I standardowe pytanie: Telefon do jakich celow?

do czego, hm standardowo, wielkich wymagan nie mam, dzwonienie,sms,wi-fi i dla rozrywki sluchanie radia i mp3 w drodze do pracy.

 

g900 zaciekawil mnie z tego wzgledu ze ma normlana klawiature, do tej w p1i majac m600 jakos nie moglem sie przyzwyczaic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz nokie 5310. Z simlockiem kupisz za 400zł nówkę z kartą pamięci. Karta omijająca simlocka to koszt 20zł, a resztę będziesz miał na dobre słuchawki.

Jednak, ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym telefonie, sam jestem ciekaw ;)

Może trochę nie zgadza się z twoimi wytycznymi (wyświetlacz za duży nie jest) ;)

 

a ja bym Ci polecil motke e8, sam go mam, i musze powiedziec ze jak go dostalem to mialem mieszane uczucia, uzywam juz go jakis czas i zdanie zmienilem zupelnie, wszystkie finy przy nim wymiataja, dodatkowo biore udzial w konkursie motorokr star, zajebista opcja z tym konkursem, jak ktos umie spiewac to warto sprobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zadam pytanie :razz:

 

Obecnie mam Nokie 6288 (telefonik spelnia wszystkie moje wymagania) ale bateria w nim do wymiany... i tak sie zastanawiam czy kupowac nowa bakterie czy moze wymienic telefon na cos innego...

 

Tylko czy jest cos lepszego od tego modelu wgranicach 300~400zł ??

Nokia 5310 / Se k800i/810i. Zależy do czego dokładnie używasz telefon ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare ciekawych modeli jest. Sprecyzuj z czego glownie bedziesz korzystac w telefonie.

mp3, organizer, ma też dzwonić i wysyłać sms ;] , duży wyświetlacz to plus, w miarę dobrze wykonany, fajnie jakby czytał doc i xls a i wifi mogło by być (tu + dla iPhone) ale nie musi i jeszcze zależy mi na fajnym wyglądzie, żebym po 2 dniach nie miał go dość.

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5310 / Se k800i/810i. Zależy do czego dokładnie używasz telefon ;]

K800i odpada.. kumpel z pracy ma i co chwila sie cos dzieje z jego telefonem.. a mniej "uzywa" niz ja...

K810i nie znam...

 

Ale i tak dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ja tez zadam pytanie :razz:

 

Obecnie mam Nokie 6288 (telefonik spelnia wszystkie moje wymagania) ale bateria w nim do wymiany... i tak sie zastanawiam czy kupowac nowa bakterie czy moze wymienic telefon na cos innego...

 

Tylko czy jest cos lepszego od tego modelu wgranicach 300~400zł ??

Nokia 5310 / Se k800i/810i. Zależy do czego dokładnie używasz telefon ;]

 

Dobre przyklady. Ja bym dorzucil jeszcze K550. Nowke w tym przedziale da sie wychaczyc bez najmnejszego problemu.

Edit. Jesli chodzi o K800 to oczywiscie zdarzaja sie jednostkowe przypadki, jak z kazdym urzadzeniem. A z racji popularnosci tego urzadzenia uslyszenie o takim nie jest trudne.

 

do czego, hm standardowo, wielkich wymagan nie mam, dzwonienie,sms,wi-fi i dla rozrywki sluchanie radia i mp3 w drodze do pracy.

 

g900 zaciekawil mnie z tego wzgledu ze ma normlana klawiature, do tej w p1i majac m600 jakos nie moglem sie przyzwyczaic...

Hmm generalnie telefon do jakiej kwoty? Bo z tego co podales polecalbym Nokie E51.

 

To jeszcze mam wsumie jedno pytanie....mial ktos moze stycznosc z NOKIA FM Transmiter CA-300?

Dziala to wogole? 8)

A dlaczego mialo by nie dzialac? Nie mialem stycznosci z tym urzadzeniem, ale transmiter wbudowany w N78 dziala. Torunia tym nie zagluszysz, ale do samochodu wystarczy. :wink:

 

mp3, organizer, ma też dzwonić i wysyłać sms ;] , duży wyświetlacz to plus, w miarę dobrze wykonany, fajnie jakby czytał doc i xls a i wifi mogło by być (tu + dla iPhone) ale nie musi i jeszcze zależy mi na fajnym wyglądzie, żebym po 2 dniach nie miał go dość.

Pomijajac duzy wyswietlacz tutaj rowniez moglbym polecilbym Nokie E51.

Co do Iphona, z pewnoscia swietne urzadzenie jesli chodzi o odtwarzanie wideo i sluchanie muzyki. Takze najlepszy telefon dotykowy jesli chodzi o obsluge. (czulosc na dotyk, itp). Z wad moge wymienic to, ze na dzien dzisiejszy nic nie odbierzesz ani nie wyslesz przez bluetooth. (sluzy jedynie do sluchawki, ale tez musisz sprawdzic czy owa bedzie kontatybilna). Ponadto wszelkie przesylane plikow na telefon odbywa sie przez iTunes'a. Natomiast nie wiem jak wyglada sprawa dotyczaca softu na niego i jego mozliwosci jesli chodzi o organizer i odczytywanie plikow word'a i exela. Tutaj musialbys odwiedzic forum myapple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mialo by nie dzialac? Nie mialem stycznosci z tym urzadzeniem, ale transmiter wbudowany w N78 dziala. Torunia tym nie zagluszysz, ale do samochodu wystarczy. :wink:

Czytalem test n79 i ten transmiter co tam jest wbudowany ponoc cos przerywal, dlatego pytalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm generalnie telefon do jakiej kwoty? Bo z tego co podales polecalbym Nokie E51.

Generalnie pytam czysto teoretycznie, tel w granicach 600-700zl mialby byc, nokia raczej mi nie pasuje, po prostu nie lubie nokii, prawie od zawsze korzystam z SE...

 

w kazdym badz razie rozumiem ze lepszym wyjsciem jest p1i od g900..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz troche z innej beczki :P

 

Przedłużam umowe w orange :) abonament 55 zl tel na 30 albo 36 miesiecy

 

Jaki telefon moge wziac ktory najdrozej mozna sprzedac ? :)

 

bardzo prosze o jakies info :) dziekuje

 

EDIT : Wg. cen ktore sa dla nowych gdyz z oferty skorzystac moge dopiero za 10 dni :)

 

a potrzebuje szybko pieniedzy wiec chce zalatwic wszystko jak najszybciej

Edytowane przez Dandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jednak zamówiłem Omnię.

Długo wahałem się pomiędzy Samsungiem a Diamondem. Zdecydowała cena - była okazja wyrwać nówkę za 990zł więc skorzystałem.. B-)

 

 

@m1xer - posiadam k810i i nie mogę napisać złego słowa o nim, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gollumek E51 mozesz brac z czystym sumieniem. Tez nie lubie nokii i jestem raczej fanem samsunga...

Ta nokia o dziwo smiga bardzo milo, jedyny problem jaki z nia mialem przez 4 miesiace uzytkowania to "zawieszajace" sie na kilka sekund menu tuz po wejsciu do niego, jak sie okazalo powodowala to jedna aplikacja zainstalowana na karcie pamieci.

Uzywal bym jej dalej ale zamienilem na Omnie, jak narazie nie zaluje, zaskakuje mnie w niej bateria ktora trzyma mi przy normalnym uzytkowaniu 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gollumek E51 mozesz brac z czystym sumieniem. Tez nie lubie nokii i jestem raczej fanem samsunga...

Ta nokia o dziwo smiga bardzo milo, jedyny problem jaki z nia mialem przez 4 miesiace uzytkowania to "zawieszajace" sie na kilka sekund menu tuz po wejsciu do niego, jak sie okazalo powodowala to jedna aplikacja zainstalowana na karcie pamieci.

Uzywal bym jej dalej ale zamienilem na Omnie, jak narazie nie zaluje, zaskakuje mnie w niej bateria ktora trzyma mi przy normalnym uzytkowaniu 4 dni.

 

a wy co myslicie o motoroli rokr E8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zbliża mi się koniec umowy w Erze, więc chciałbym się Was poradzić jakie tel. są najrozsądniejszą pozycją w tym abonamencie. Moje wymagania to głównie dobry odtwarzacz mp3, wyświetlacz i dobra jakoś wykonania. Aparat jest mi zbyteczny, więc nie musi być dobry.

 

Telefony

 

Abonament to "nowa era 80". Cena tel. do 150-200 zł.

 

Drugi tel. w tym samym przedziale cenowym w "nowy pakiet biznes 70" ale o troche innych wymaganiach:

- stylowy

- dosyć stabilny

- dobrze wykonany

 

Telefony

 

Sam myślałem o se w910i i c902. Z góry dzięki za propozycje z uzasadnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy co myslicie o motoroli rokr E8?

 

Ostatnia motorola z jaka mialem do czynienia to http://www.swistak.pl/aukcje/3159479,v8-GO...oto-3-CITY.html

Model wedlug mnie bardzo udany, stylowa, fuknkconalna, niezla bateria, stabilny soft, ale jak sie spisuje E8 to nie mam pojecia. Mi osobiscie juz wizualnie sie nie podoba, ale to kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zbliża mi się koniec umowy w Erze, więc chciałbym się Was poradzić jakie tel. są najrozsądniejszą pozycją w tym abonamencie. Moje wymagania to głównie dobry odtwarzacz mp3, wyświetlacz i dobra jakoś wykonania. Aparat jest mi zbyteczny, więc nie musi być dobry.

 

Telefony

 

Abonament to "nowa era 80". Cena tel. do 150-200 zł.

 

Drugi tel. w tym samym przedziale cenowym w "nowy pakiet biznes 70" ale o troche innych wymaganiach:

- stylowy

- dosyć stabilny

- dobrze wykonany

 

Telefony

 

Sam myślałem o se w910i i c902. Z góry dzięki za propozycje z uzasadnieniem.

Podałeś link do wymiany tel w biznesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy co myslicie o motoroli rokr E8?

mam i kocham. ;)

 

modowałeś swoją e8? kilku bystrych kolesi zrobiło fajny sofcik dla e8. jest poprawiony i działa sporo szybciej niż standardowy. a ja zrobiłem zajebiaszczego skina i efekty możesz zobacyć tu:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

może mi ktoś wyjaśnić jak niby ma działać ten spoiler? bo za cholerę go nie ogarniam... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnić jak niby ma działać ten spoiler? bo za cholerę go nie ogarniam... ;-)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "skin by Sysak"

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika]

Tak?

 

Wstaw specjalny obiekt->i tam musisz zatytułować spoiler ;)

 

 

Ktoś wyżej pisał o nokii e51, również polecam, chodzi jak złoto i wifi w dobrej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy tel ma być w ofercie nowa era a drugi w biznesie.

w biznesie bierz c902. w910i sie po prostu nie opłaca i o wiele lepiej wykonany c902, jest elegancki no i 5mpx. jedynie na korzyść w910i duży ekran ale ten tel jest dość delikatny

http://blog.se-nse.net/reviews/sony-ericsson-c902-review/

 

a w NE80 możesz ewentualnie wziąć w910i lecz bardziej skłaniałbym się ku c702 bo też się bardziej opłaca. też duży wyświetlacz, aparat 3,2 i jeszcze nawigacja za free przez pół roku.

http://www.telix.pl/artykul/test-sony-eric...02-3,23457.html

 

http://blog.se-nse.net/reviews/sony-ericsson-c702-preview/

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki telefon dla kobietki w wieku 24lat?

 

sieć: PLAY (najtaniej, najbardziej się opłaca)

abonament: 45zł (9 miesięcy 25% zniżki)

wymagania: dobry aparat potrzebny do robienia zdjęć dla kota, estetyczny wygląd, przyzwoity rozmiar

 

obecnie faworytem jest SE k800i, dość fajny aparat z AF. wiele tutaj czytałem o samsungach, jest jakiś lepszy od wspomnianego SE?

właśnie znalazłem SE C702,podobny do k800i.

telefony w abonamencie:

http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/contr...E_PLAY@@@ONE_45

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się u was poradzić sprzedałem nokię n73 i chciałem spytać jaki telefon kupić w granicach 350 - 450 zł? Chciałbym żeby telefon miał dobry głośny głośnik oraz dobry aparat, najlepiej żeby to była nokia tylko nie n73:) mogą być inne ale dotychczas zawsze miałem nokie i się na nich nie zawiodłem.

 

Ne chodzi mi o całkiem nowy telefon, może on być używany ale żebym się zmieścił w 450zł no i oczywiście miał dobry głośnik...

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym kupić telefon, głównym priorytetem dla mnie jest jakość odtwarzania muzyki poprzez słuchawki. (nie chodzi mi tu o górniczek) Nie ma dla mnie znaczania czy jest na WM, symbian bądź slider czy jedno-bryłowiec. (chociaż musi ładnie wyglądać ;])

Budżet 1500zl

Czekam na propozycje ;]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...