Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Siet, czy mój szef musiał wybrać tą najgorszą sieć w której nie ma w ogóle telefonów ?

uważaj żeby Cię nie przyciął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G1 nareszcie w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/erag1/oferta

Telefon idealny dla mnie, ponieważ ściśle sconnectowany z google. Myślę że najlepsze jeszcze przed nami, jeśli chodzi o androida i oparte na nim telefony.

Próbuję to wszystko przekalkulować i zastanawiam się co będzie najlepsze.

Obecnie na allegro kupie nowego G1 za ok 1300-1500 pln. W erze przy abonamencie 85pln na 24m, muszę za niego zapłacić 500pln. W tym mam tylko 120minut miesięcznie, ale za to 500mb do wykorzystania. Myślałem, że jak tylko zaczną pojawiać się na allegro erowe G1, łykne jednego i wezmę abo bez telefonu z play - 45pln/miesiąc, a minut tyle ile przy opcji 65, czyli jakieś 160minut + stalkerowane przychodzące. Problem pojawia się z pakietami danych. 5mb za 5zł? Chyba oszaleli. Jest jakaś inna możliwość jeśli chodzi o internet w takim telefonie? Są jakieś większe pakiety? Może po prostu źle szukam.

 

Przy okazji, jak szybko telefony zżerają dane, gdy korzysta się z google i stronek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zamienić spv e650 na n95? To drugie mogę mieć za śmieszne pieniądze dlatego sie zastanawiam ( jakbym spv sprzedał to jeszcze by mi kasy zostało trochę )

Jak n95 jest w dobrym stanie i nie potrzebujesz koniecznie windows mobile, to imho tak. Ale pamiętaj, że n95 mają cienką baterię i niezbyt solidny slider. N95 8GB byłaby dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ktory telefon brać z play 65, 24 miesiace?

http://web.playmobile.pl/resources/pdf/cennik_telefonow.pdf

 

Zalezy mi na dobrych zdjeciach, by porzadnie gral (sluchawki i glosnik), by byl w miare szybki (nie mulil sie), pisze sporo esemesow wiec moglby tez miec wygodne klawiature, duze klawisze, duzy i wyrazny wyswietlacz. GPS i WiFi tez mile widziane. Kolejnosc opcji przypadkowa. Moge wydac te 250zl a myslalem o Samsungu i550w. Jestem w studenckim wieku i lubie roznego rodzaju gadzety, bajery w telefonach. Reklamuja mocno Samsunga F480, czy jest to taki dobry telefon? Prosze o jakies sugestie, rady.

Edytowane przez kaykay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w mixie (36x30zł) i jestem w kropce. Chciałbym zachować swój nr, ale wiąże się to raczej z przedłużeniem umowy lub przejściem na abonament. Mnie najbardziej odpowiadałby jednak simplus. Telefon mam (Nokia E65), choć gdyby była jakaś ciekawa oferta w mixie, mógłbym przedłużyć umowę i zakupiony telefon od razu sprzedać.

Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiedzialem ze zamawiajac w eShopie tego modelu akurat nie ma :/

http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/contr...rypostpaidphone - link do dostepnych modeli. Co w takim razie z tych...?

muszę cię zmartwić .... za tą kasę nic ciekawego nie dostaniesz w P65 o GPS normalnym zapomnij ..... z tą kasą skup się raczej na jakości wyświetlacza , małej awaryjności i ew Wifi ..... chyba że np weżmiesz sobie umowę

bez telefonu co daje Ci 100% więcej minut czyli mniejszą a tela nowego w sklepie na raty ... na jedno cię wyjdzie a fonów wybór większy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie z tych...?

w założonej kwocie z wifi masz tylko e63: pełna klawiatura, 2,4", wifi, ale kosztem kiepskiej jakości dźwięku, i aparatu, ewentualnie masz se c702.

 

imho zrób tak: wciągnij e63 i sprzedaj jak Ci się nie spodoba. Kupisz sobie samsunga i550w, albo nokie n81 i będziesz zadowolony.

 

ps. N81 ma specyficzną klawiaturę, ale da się do niej przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w mixie (36x30zł) i jestem w kropce. Chciałbym zachować swój nr, ale wiąże się to raczej z przedłużeniem umowy lub przejściem na abonament. Mnie najbardziej odpowiadałby jednak simplus. Telefon mam (Nokia E65), choć gdyby była jakaś ciekawa oferta w mixie, mógłbym przedłużyć umowę i zakupiony telefon od razu sprzedać.

 

Ponawiam pytanie.

A gdzie ono jest zawarte ?

 

Nie proście jest zadzwonić lub przejść się do salonu i zapytać co proponują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejną wymianę:

Kasa: 1200zł

Wymagania:

- Aparat z AF

-WIFI

-Ekran Min. 2,4 cala

-Symbian bądź Windows Mobile

-Dobra bateria

Zastanawiam się nad E71 i E66, a może coś innego ? Proszę o konkretne opinie.

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że preferujesz nokie .... w takim razie N95 8G .... moim zdaniem wykonanie więcej niż ok. resztę twoich wymogów spelnia.

Nokia nie musi być, i N95 odpada z powodu Slider'a. Znalazłem jeszcze w podobnej cenie HTC Touch Diamond, dobry jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia nie musi być, i N95 odpada z powodu Slider'a. Znalazłem jeszcze w podobnej cenie HTC Touch Diamond, dobry jest ?

polecam HTC , ale jak chcesz większy LCD , lepszy GPS i szybszy telefon to rozważ Omnie.

Natomiast n82 jest wykonana ok .... ale HTC bedzie lepszym wyborem jak lubisz WM.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakis czas temu miałem kupić sobię N82, ale zrezygnowałem i zainwestowałem w nowy komputer. Jednak gdy przedwczoraj byłem w sklepie elektronicznym wpadł mi w oko LG KS360 i po prostu się .... w nim zakochałem. Czy ktos miał z nim do czynienia ? Może cos o nim powiedzieć ? To niby taka zabaweczka, ale urzekła mnie swoim urokiem :D a dodatkowo głownie piszę sms'y, a nie dzwonię (pakiety sms'ów po 1 gr :P) więc mysle, że taka klawiatura mogłaby sie przydac :).

 

Dzięki z góry za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar przejsc z karty na abonament i mam do wyboru takie telefony:

 

- Nokia 6300;

- Sony Ericsson K770i;

- Samsung D900i;

- LG KE970 Shine;

- LG KP235;

- Motorola EM330;

- Nokia 1208;

- Nokia 1209;

- Nokia 2600 Classic;

- Nokia 3110 Classic;

- Samsung J700;

- Samsung M110;

- Sony Ericsson J132;

- Nokia 2610;

 

zastanawiam sie glownie nad tymi, ktore pogrubilem :) ogolnie wymagam od telefonu, aby byl w miare wytrzymaly i odtwarzal dobrze mp3 (w jak najlepszej jakosci)

 

ogolnie najbardziej mi sie podobaja telefony z klapka, ale tutaj mam tylko dwa do wyboru Motorole E330 i LG KP235 - LG od razu skreslam bo nie ma nawet zlacza pamieci, a o Motoroli malo znalazlem info :(

 

 

plusem Motoroli jest klapka i sluchawki na mini-jack, jednak ma znacznie gorszy aparat od Samsunga D900i i Sony Ericssona K770i

 

co polecacie

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co podałeś wybrałbym k770, shine, d900, albo 6300.

Motka 330 aka 28 mogła być fajna, ale w 2006 roku - Motorola 'trochę' za późno ją wypuściła: brak klawiszy mozycznych, aparat 1.3mpx i wyświetlacz 1,8" o rozdzielczości 128x160 :lol2: - u mnie duży wyświetlacz to priorytet

Samsung j700 - ma go moja mama, mnie nie zachwyca, jej wystarcza, dźwięk słaby

K770 - dobra jakość dźwięku i zdjęć, dość szybki i solidny, mocna bateria.

d900 - + podobne jak w k770, tyle, że czasem potrafi trafić się kiepska bateria.

shine - dobry aparat i jakość dźwięku, świetne materiały, duży wyświetlacz. Koledze wypadł z kieszeni na beton jak jechał na rolkach, nie ma na nim śladu, do rolki można się przyzwyczaić.

6300 - żywa legenda, dobre materiały, dźwięk może być, aparat słaby, bateria średnia

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K770i wlasnie ma moj brat... tele ogolnie swietny, tylko przypomina mi troche cegle - jak kazdy SE :P

 

Nokie 6300 ma moja matka - telefon wykonany z dobrych materialow, wytrzymaly ale trzyma slabo na bateri przez wyswietlacz 16mln kolorow

 

Samsung D900i by byl dla mnie najlepszy (nie przypomina mi cegly i ma duzy wyswietlacz) ale slyszalem, ze wyswietlacz lubi czesto pekac ;/

 

co do LG to wlasnie nie mam znajomych, ktorzy by mieli ta kome ale sprawia wrazenie bardzo dobrze wykonanej :)

 

 

no nic mam jeszcze troche czasu aby sie zastanowic :P

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Mam w tej chwili Nokię N95/N96 i SPV m5000, ale chcę się ich pozbyć. Potrzebuję telefonu funkcjonalnego, wyłącznie do telefonowania - głównie chodzi mi o (wg wagi):

 

1. Dobry "zasięg".

2. Długo trzymającą baterię.

3. Dobrej jakości odtwarzacz MP3.

4. Przynajmniej średniej jakości aparat (do robienia zdjęc mam lustrzankę).

 

Do pozostałych celów mam PDA (Axim x51v) i UMPC. Chodzi mi o dobrą funkcjonalność (bezproblemową obsługę) i o cechy, które wymieniłem wyżej. Nie potrzebuję WiFi/czujnika położenia i innych bajerów w telefonie. Myślałem o k800i, czy to dobry wybór?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6300 - żywa legenda, dobre materiały, dźwięk może być, aparat słaby, bateria średnia

Khem, nie pomyliłeś oznaczeń? To, że dany model posiada 1/4 ludzkości nie czyni go jeszcze legendarnym :>

Shine to LG, a LG to zło. Przynajmniej w GSM.

 

Samsung D900i by byl dla mnie najlepszy (nie przypomina mi cegly i ma duzy wyswietlacz) ale slyszalem, ze wyswietlacz lubi czesto pekac ;/

Ktoś ci naopowiadał straszliwych bredni. W każdym telefonie (nawet Nokii 6250) można stłuc wyświetlacz.

Kwestia traktowania sprzętu. Widywałem tak skatowane D900, że nie powinny się nawet włączać, a nie było im nic poza charczącym głośniczkiem.

 

Myślałem o k800i, czy to dobry wybór?

Jeżeli nie przeszkadza ci "wiekowość" modelu - bardzo dobry.

Gorącym oddechem po plecach K800i zionie C702, który ma parę bzdetów więcej. Warto obadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shine to LG, a LG to zło. Przynajmniej w GSM.

Żebyś to jeszcze poparł faktami to by było OK.

Akurat żona ma Shine i w życiu nie dam złego słowa o nim powiedzieć.

Rolka jak każdy manipulator trzeba się przyzwyczaić jeżeli nie mieliśmy styczności wcześniej.

Jakości wykonania tego modelu może pozazdrościć wszystko z N95 na czele.

A wytrzymałość to się sam dziwię, że jeszcze działa.

Spadła jej 2-3 razy rozlatując się 3 części (tel, bateria, klapka z baterii) - rezultat ? Nie ma nawet śladu na wyświetlaczu a działa oczywiście bez problemów.

Nie przymula nigdy, aparat 2MPX jest świetnie wyposażony bo ma funkcje, które jeszcze z 2 lata temu w cyfrówkach były super dodatkami.

Jakość dźwięku MP3 wystarczająca.

 

A dla tych co wybierają telefon to polecam zwrócić uwagę na Motorolę V8 ale 2GB (jeżeli wkłada do tel. wszystko jak na kompa).

Ja mam akurat 512MB ale nie wykorzystuję jej nawet w połowie (z 2 krótkie filmiki, zdjęcia, trochę MP3).

Ale sam telefon jest po prostu bardzo stylowy, dobrze wykonany i po prostu ładny.

Ale co najbardziej mnie zaskoczyło to system linux, który tak jak na kompie działa po prostu rock stabilnie i szybko.

Nie ma opcji, żeby się zawiesił. Próbowałem go zagiąć multitaskingiem - nie ma szans kilka operacji naraz łyka bez kłopotu.

I menu urządzamy sobie tak jak ekran w kompie z windowsem czyli tak jak chcemy, ikonek w menu można mieć o wiele więcej niż standardowe 3x4, zmieniać ich kolejność i wygląd ikonek - totalna personalizacja.

Problemem może być bateria, która trzy 3dni nawet jeżeli średnio użytkujemy ten telefon.

 

Aha, rozmowy są świetnej jakości.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mysliscie jeszcze o Noki 5310 Express Music tylko do niej bym musial doplacic troche... ale czy faktycznie duzo sie rozni od K770i/D900i/Shine?

 

i jest strasznie cienka - wiec boje sie troche o jej wytrzymalosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś to jeszcze poparł faktami to by było OK.

Wystarczy jeden fakt, który nazywa się serwis w Mławie. Wspaniale, żeście z żoną zadowoleni z telefonu, cieszę się waszym szczęściem. Tyle że jeśli jakieś złe mzimu wejdzie do środka i coś popsuje, lepiej kup sobie następny, zamiast próbować załatwić coś w owej Mławie.

Jest jeszcze powierzchnia "szajn", która kolekcjonuje rysy i paskudna rolka. Można się przyzwyczaić, tak jak do braku jednej nogi.

 

N95 jeśli o jakość wykonania chodzi przegrywa nawet z tańszymi Sagemami, więc to akurat nietrafiony przykład :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponieważ szykuję się przedłużenie umowy w Plusie, skorzystam z wymiany telefonu na nowy, chodzi o abo 55zł w syberyjskich i takie ciekawe modele zauważyłem(max 200-300zł):

 

-LG KS360;

-Samsung S7330;

-Sony Ericsson W890i;

-Sony Ericsson W910i;

-LG KP500;

-Sony Ericsson W595;

-Sony Ericsson C702;

-Nokia E51;

-Samsung U900;

-LG KU990 Viewty (na stronie Plusa nie jest dostępny ,ale w salonie jest);

-Nokia N73.

 

Moi faworyci to E51 i Viewty, z przewagą tego pierwszego.

Telefon ogólnie do dzwonienia, niezawodny, taki z którym półtora roku w jednym kawałku wytrzymam :rolleyes: Nokia E51 podoba mi się bo ma symbiana - nie miałem nigdy więc chcę spróbować, wada to słaby aparat. Zaś w LG KU990 jest fajny aparat i jeszcze lepsza kamera ,ale boję się o dotykowy ekran...

 

Może jakieś opinie pomocne się znajdą? Najlepiej użytkowników tych telefonów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...