Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do se k850i to telefon jak marzenie i niestety nadal nim pozostaje. Podobnie jest z nokia n81 - zdecydowanie poza moim zasięgiem.

Ja ostatnio wylicytowałem n81 8gb bez locka + odbiornik gps za 500zł ;) - cały komplecik + gwarancja. W nokii mi ją odnowili za darmo i teraz to techniczna nówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z zakupów. se k850i były za około 500zł ale zmęczone. Była też n80 za 500 zł i se c702 nówki po 500 zł. Wybór padł na nokię 6500 slide w kolorze czarnym. :) Mam nadzieję, że będę zadowolony z zakupu. Niby nowa z gwarancją w plusie, trochę przerysowana obudowa. kupiłem ją za 580zł.

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do E65:

na minus: Procesor muli, slaby aparat foto, złazi "chrom", złazi tylna "tapicerka" (nie we wszystkich ale są takie przypadki), zdarzają się awarię slidera

 

na plus: wifi, symbian...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie?

W serwisie powiedziałem, że wydaje mi się, że dotykowy D-pad za słabo chodzi i jest problem z podświetleniem klawiszy funkcyjnych (czasem mrugały jak się delikatnie wcisnęło). Telefon pojechał do wawy: wymienili: dolny korpus+slider+płytę główną, całą klawiaturę pod ekranem (pomimo tego, że była ok) i tzw gaming key, czyli klawisze nad ekranem - to mnie zdziwiło bo były sprawne, ale złamane w rogu, czyli wymienili je pomimo uszkodzenia mechanicznego. Mogli ograniczyć się do wymiany płytki klawiatury, a wymienili to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem na Allegro nowke Motorole EM330 za 180 zl... mam nadzieje, ze to nie walek bo normalnie widzialem je wystawione po ok 300 zl

 

kupowalem z tej aukcji: http://www.allegro.pl/item567916697_nowa_o...ratis.html#desc

 

 

wie ktos cos o tej firmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobra cena. Czemu za brzydkiego fona z małym wyświetlaczem i przedpotopowym aparatem trzebaby tyle płacić? Nawet motorolę e8 można mieć taniej niż za 300zł teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, jaki telefon polecacie do 200zł

Telefon może być używany z allegro, zależy mi na w miarę dobrym(dużym) wyświetlaczu i możliwości zainstalowania opery mini i gg:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobra cena. Czemu za brzydkiego fona z małym wyświetlaczem i przedpotopowym aparatem trzebaby tyle płacić? Nawet motorolę e8 można mieć taniej niż za 300zł teraz.

mi sie wlasnie jego wyglad podoba zajebiscie :P tylko ofc. musi miec kolor czarny w srodku a nie jak na tych starych fotkach oblesny niebieski :)

 

no a co do wyswietlacza to fakt by sie przydal troche wiekszy ;/ bo na aparta to nie zwracam uwagi

 

 

mialem brac abo z tele, ale tak to wole kupic taniej tele na allegro i wziac abo bez telefonu na rok... wlasnie zastanawialem sie nad ta Motorolka a Samsungiem J700

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa w orange mi się kończy więc witam :) Krotka piłka. Który?:P

 

 

SE W880

Samsung U800

Nokia E51

 

 

Nie zależy mi na aparacie, wifi fajnie jak by było, ale obejdę się bez. Ma dzwonić i się nie psuć. Nie lubię klapek i sliderów. Ewentualnie jeśli jest jakiś inny wart polecenia w podobnej cenie w tej sieci i komuś zechce się takowy polecić, bardzo proszę :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa w orange mi się kończy więc witam :) Krotka piłka. Który?:P

 

 

SE W880

Samsung U800

Nokia E51

 

 

Nie zależy mi na aparacie, wifi fajnie jak by było, ale obejdę się bez. Ma dzwonić i się nie psuć. Nie lubię klapek i sliderów. Ewentualnie jeśli jest jakiś inny wart polecenia w podobnej cenie w tej sieci i komuś zechce się takowy polecić, bardzo proszę :ploom:

Ja bym polecił ci nokie e51 - spełnia wszystkie twoje kryteria - ma słaby aparat, posiada wifi, dzwoni :) - jest to telefon z serii biznes, więc bateria wytrzymała. Solidny telefon - aluminiowa obudowa, poczytaj o nim nikt z nabywców nie narzeka :P

Ps. jeden z bardziej udanych nokii serii E.

Teraz pytanie nie wiecie jak włącza się ten drugi aparat w 6500 slide?, aha pojawia mi się taka kreska biała na wyświetlaczu, czy to groźne dla telefonu? - tak jest w każdym egzemplarzu?. Pytam, bo nie wiem czy mam go oddać na gwarancję. Mam go 1 dzień :D

Edit:

Już wiem, że druga kamera jest tylko do wideo rozmów POZDRAWIAM

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy słuchawka. Wybór padł na G1 w Erze. Co pewnie wielu zdziwi, bo mnie również, umowę mam na 24m, przy stawce... 65 pln/m + 499 za telefonik. Promocja została zmieniona w trakcie podpisywania umowy, jakieś 2h temu. Jakby nie było 500 zł zaoszczędzone.

 

Sam telefonik świetnie wygląda i nie jest tak duży jak się obawiałem. Jak działa napiszę później, bo obecnie czekam aż mi karta się aktywuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, jaki telefon polecacie do 200zł

Telefon może być używany z allegro, zależy mi na w miarę dobrym(dużym) wyświetlaczu i możliwości zainstalowania opery mini i gg:P

Narazie zastanawiam się nad nokią 6600. Czy to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z rana dostalem moja Motorole EM330 :) powiem, ze jestem bardzo zadowolny, jest bardzo cienka i w miare mala :P

 

posiada osobny glosnik do sluchania muzyki, wejscie 3,5mm jack, muzyczne klawisze po boku telefonu + muzyczne (dotykowe) na przednim wyswietlaczu

 

 

co do sluchania mp3 i radia na sluchawkach to dzwiek jest bardzo czysty :P baa nawet basik jest calkiem niezly, wiec sluchawki nie sa az takie kiepawe - narazie wydaje mi sie, ze telefon gra lepiej niz moje stare mp3

 

 

a na minus to jednak troche maly wyswietlacz i aparat 1,3 mpx - no ale za 180 zl wedlug mnie ciekawy telefon, jak ktos lubi z klapka

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kompletnie nie znam sie na telefonach wiec prosze o porade. Konczy mi sie umowa w plusie i chce wybrac nowy.

Lata mialem Nokie 6020 i mi pasowala. Ostatnio wpadla mi w lapy w880i i po dwoch tygodnia wyzionela ducha (wpadla do wody) - ale zmienilem tylko dlatego ze dostalem za free. 6020 mi pasowal bo mozna nim nawet piwa otwierac i niejedno przezyl a dziala do dzis :lol2: W w880i przydawal sie mp3 bo nie musialem oddzielnej mp3 nosic ale z tego co patrzalem prawie wszystko ma teraz mp3. Wiec mam pytanie co najlepiej wziąć, zeby razacych wad nie mialo i najlepiej dobra mp3 ? Dzwonie moze raz dziennie a sms'y to tez rzadkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś o LG KP501(KP500 dla Orange) który jest teraz w promocji w Orange. Mam go 2 dzień.

Telefonik baaardzo łatwy w obsłudze, fakt trzeba się przyzwyczaić jak wcześniej miało się normalny telefon ale jak nawet moja matka potrafiła się nim obsłużyć bez pokazywania jej co i jak to chyba coś znaczy.

Wyświetlacz b. dobry, tylko standardowa czułość jest zbyt mała ale można łatwo zwiększyć. Możliwość zwiększania/zmniejszania czcionki jest bardzo przydatna dla osob z gorszym wzrokiem. Wykonanie telefonu nie budzi zastrzeżeń, sprawia wrażenie bardzo solidnego i dobrze spasowanego ale również takiego ze łatwo się rysującego - zweryfikujemy to po jakimś czasie.

Największa wada tego telefonu to aparat, w pomieszczeniach w dzień po prostu zdjęcia wyglądają miernie, nie miałem okazji sprawdzić jak to wygląda na zewnątrz. Niestety brak tez lampy.

MP3 odtwarza bardzo dobrze ale na słuchawkach dołączonych do telefonu nie polecam słuchać bo może to wypaczyć nasze postrzeganie dźwięków (do shine były dodane dużo lepsze słuchawki).

Bateria 1 raz ładowana nie do końca wytrzymała 2 dni przy intensywnym korzystaniu, dziś naładuje full i dopisze ile trzyma.

Ogólnie telefon godny uwagi, bardzo łatwy w obsłudze, z fajnym wyświetlaczem i takim sobie aparatem.

 

Ktoś chciałby wiedzieć więcej to można pytać. Ja jestem z niego zadowolony ale jak dla mnie za łatwy w obsłudze ;p za to chyba moja matka się nim zaopiekuje a ja wezmę sobie coś na WM6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciotka ma problem bo nie wie który z tych tel wybrać:

- SE W890i

- LG KP500

- LG Shine

 

Główny nacisk to muzyka. Aparat jest nieważny.

Podoba jej się LG ale nie wiem czy LG robi dobre tel? I jak z muzyką tam jest...

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o LG sa rozne, ale robia coraz lepsze telefony. Troche odstaja od innych wiodacych producentow ale za to telefon o podobnych mozliwosciach mozna miec za mniejsze pieniadze.

 

A Ciotka bedzie tolerowala wyswietlacz dotykowy (Cookie - kp500) albo ta smieszna rolke (shine)? Odtwarzacze maja b. dobre tylko cookie ma kiepskie sluchawki w zestawie.

 

Wg mnie jak najwazniejsze jest muzyka to najlepszym wyborem bedzie SE, choc sam nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie! Mam następujące zagadnienie. Przez ostatnie pół roku użytkowałem telefon Sony Ericsson P1i. Teraz mam okazję zmienić telefon, do wyboru mam: iPhone 8GB, LG Viewty, Samsung F480 lub ostatecznie Era G1 (choć to opcja najmniej prawdopodobna). Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o LG sa rozne, ale robia coraz lepsze telefony. Troche odstaja od innych wiodacych producentow ale za to telefon o podobnych mozliwosciach mozna miec za mniejsze pieniadze.

 

A Ciotka bedzie tolerowala wyswietlacz dotykowy (Cookie - kp500) albo ta smieszna rolke (shine)? Odtwarzacze maja b. dobre tylko cookie ma kiepskie sluchawki w zestawie.

 

Wg mnie jak najwazniejsze jest muzyka to najlepszym wyborem bedzie SE, choc sam nie przepadam.

No bo jej z wyglądu podoba się LG. Ale jak z wytrzymałością i baterią? Ważne żeby nie był awaryjny. O właśnie jeszcze bateria jest ważna.

Dotykowy też byłby dobry.

 

Ja się nie mogę przekonać do tego SE. Cienki jest i wydaję mi sie że może słabo grać i nie być wytrzymały

 

No ok czyli tak:

- mocna bateria

- dobry głośnik i ogólnie muzyka

- dobry na najbliższe 2-3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktory LG jej sie podoba?? Bo Cookie tez jest bardzo cienki i lekki. Bateria niewiem jeszcze ile trzyma bo dopiero wczoraj naladowalem na full. Shine kumplowi trzymal 3-4dni lekko a on duzo sms-ow pisze.

O awaryjnosci nic nie wiem. KP500 jeszcze mi sie nie zawiesil.

Głosnik w nim jest taki sredni (malo a prawie wcale basu na glosniku ale srednie i wysokie nawet fajne, na sluchawkach b.dobrze ale nie na dolaczonych do fona), wczesniej mialem Sagema my700x i przy nim wymieka ale przy sagemie nawet SE wymiekaly ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana nowy k810i na roczny N95 8GB

 

Stoję przed takim wyborem.

Dla niektórych odpowiedź jest tylko jedna, ale pozwolę sobie wprowadzić jeden warunek.

Który z tych dwóch wybrać jeśli chodzi o niezawodność?

 

Sporo czytałem i wiem, że luzy w noki to standard. W tej, którą mam na oku także są. Jest to dla mnie całkowicie do przeżycia, ale nie wiem i nie za bardzo znalazłem odpowiedź na pytanie.

Czy te luzy często przekształcają się w awarię uniemożliwiającą korzystanie z telefonu?

 

Tak jak napisałem wyżej SE jest nowy więc jest szansa, że joystick trochę wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...