Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie słuchałem ani jednego ani drugiego, bom żaden telefoniczny meloman, ale polecanie komuś sprzętu, którego serwis, ba - producent już nie istnieje, jest chyba lekko ryzykowne? :>

A co ma jedno z drugim wspólnego ?

Mowa o jakości dźwieku.

Ja na szczęście słuchałem obytczterech i zdanie mam wyrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RCrack

SPV 3100

Toshiba G500. Jest na WM5, ale można wgrać 6.

HTC Excalibur

Samsung i600 (ku niemu bym się skłaniał)

 

P.S. Kto słucha muzyki na zewnętrznym głośniku telefonu? 0_0, 4what!? tell me 4what? ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dalej G500 i w sumie spoko telefon tylko wypada raz na jakiś czas system postawić ;)

Aktualnie mam jedną z pierwszych wersji 6.1, na początku byłem zachwycony, ale.... trzeba znów sys stawiać [;

Głownie służy mi do dzwonienia i słuchania.

A muszę przyznać że te wszystkie wycudowane "muzyczne" Nokie Imho nie mają startu.

Pocket Player + Koss Porta Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran wydaje mi się przeciętny, w 6300 jest lepszy, ale ten ma znów 16mln.

Na sofcie Playa będziesz miał kłopoty z przełączaniem się profili, ale na innych już nie.

Ogólnie daje rade, jak się go podkręci to spokojnie można oglądać mkv bez konwersji, ale to też zależy od kodowania.

Spokojnie obsłuży 4GB tylko trzeba bodajże coś wgrać (już nie pamiętam dokładnie).

Głośnik jest do d...., ale na słuchawkach nie źle gra.

Aparat też jest do... więc nawet nie mam żadnych zdjęć.

 

Poza tym już mnie ten telefon wkur..a, ale to znów za sprawą nakładki ze startem.

 

Zresztą co kto lubi, ani Ci go nie będę polecał, ani odradzał. Najlepiej jak sam zobaczysz.

 

A wifi? Dla mnie już samą porażką jest taki mały ekran, jak tu strony przeglądać?. Jak tylko będę miał kase to się przesiadam na coś z 3"/3.2" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem G500 jakiś czas ale sprzedałem i przesiadłem się na spv m3100 a potem na iphona 3g

Co do G500 to uwazam ze telefonik bardzo udany mimo wielu wad :)

Wifi - przydatne bo czasami za darmoche mozna w necie poklikac i jakies newsy poczytac - ale fakt ze przy takiej wielkosci ekranu do wygodnych to nie nalezy

Windows - serio to tylko wersja 6.1 nadaje sie do uzytku. Na standardowym 5.0 od play nie ma co siedziec. zabugowane dali do g... ze masakra

Aparat telefonu - znosny, jak w większości telefonów przydaje się lekka obróbka na kompie ;] zamieszczam niżej jakies foto nim robione

 

FOTA

 

Ogólnie sprzedałem go za 250 zł i więcej to on wart nie jest ;)

Ale do ogladania filmow w divX lub grania w gry to sprawował sie symaptycznie. Zwlaszcza emulator SNESa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E51 - TRAGEDIA GLOSNIK od rozmow... ku**a praktycznie nic nie slychac, a jak jestem na ulicy lub w tramwaju to z rozmowy nici.

 

 

I to tylko nie ja mam taki problem z E51, pelno tego na forach.

 

 

Zeby gadac musze wlaczac tryb glosnomowiacy :damage_wall:

 

 

 

Oddaje w poniedzialek do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E51 - TRAGEDIA GLOSNIK od rozmow... ku**a praktycznie nic nie slychac, a jak jestem na ulicy lub w tramwaju to z rozmowy nici.

 

 

I to tylko nie ja mam taki problem z E51, pelno tego na forach.

 

 

Zeby gadac musze wlaczac tryb glosnomowiacy :damage_wall:

 

 

 

Oddaje w poniedzialek do serwisu

Aktualizacja oprogramowania nic nie pomogła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Kto słucha muzyki na zewnętrznym głośniku telefonu? 0_0, 4what!? tell me 4what? ;)

Ja na wczasach rok temu non-stop, na posiadówę w parku też jest idealny, a nie będe chodził z bumboxem jak nigga, albo z ipodem i stacją z głośnikami, bo mnie nie stać, więc dobry głośnik w fonie nie jest zły. ;-)

 

Największy zawód w tej dziedzinie to iphone. 3g jest bardzo cichy, a od 2g to nawet pierdnięcie myszy jest głośniejsze...

 

Ja teraz używam starutkiego SE w800i, bo koleżanka mi moduje tylnią klapke od mojej motki e8 i powiem wam, że klasa telefon. To praktycznie SE k750i ale bez joysticka. 3 lata ma, a bateria wciąż trzyma 5 dni (czyli dokładnie 2x więcej niż moja roczna e8) muzyka gra ładnie, fon chodzi bardzo szykbo. Moim zdaniem SE się cofa w rozwoju, bo w 2006 robili jedne z najlepszych fonów, a teraz ssą.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do różowego zabarwienia w centrum kadru NOKIA 6650 Fold o którym pisałem wcześniej. Dzięki pomocy innego kupującego udało nam się ustalić że najprawdopodobniej ten typ tak ma (po prostu on w swoim egz. ma identyczny problem). Napisałem mail do serwisu NOKIA - jestem ciekaw co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt jej jeszcze nie ma, ale dla mnie to będzie następny model, który kupię jak będzie bardziej popularny i tańszy. Dla mnie liczy się przede wszystkim QWERTY i cieszę się, że Nokia dalej ciągnie tą linię. A do tego Nawigacja ;)

 

Co do ceny to nie jest zła, zważywszy na ceny np. na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie:

obecnie mam tel z WM6.0 (HP614c). Jak postawić na nowo system? można w ogóle to zrobić? od producenta chyba nie dostałem nic takiego.

robi się to przez PRZYWRÓCENIE USTAWIEŃ FABRYCZNYCH ? wszystkie dane zapisane w telefonie (nie na karcie pamięci) zostaną stracone, programy odinstalowane i będe miał na nowo postawiony system? trochę w to nie wierzę... musi być coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno z drugim wspólnego ?

Mowa o jakości dźwieku.

Słoneczko, ma choćby tyle, że ktoś zachęcon twemi porady zechce nabyć taki telefon i w przypadku jakiejkolwiek awarii (tylko nie mów mi proszę, że masz i się nie psuje - statystyki nie oszwabisz jednym swoim egzemplarzem) będzie ni mniej ni więcej tylko w czarnej d...pie.

Acz że toto gra zacnie, tom zadziwion. Wygląd ma taki cichociemny.

 

Kyle - Nokia nic ciekawego raczej ci nie odpowie, bo ten model to duża kupa. Niejedna zresztą w historii dokonań marki N, więc tragedii nie ma :>

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle - Nokia nic ciekawego raczej ci nie odpowie, bo ten model to duża kupa. Niejedna zresztą w historii dokonań marki N, więc tragedii nie ma :>

Czemu duża kupa ? Jak na razie jedyny minus to ten zafarb w centrum kadru ... no i może spore szumy ... czyli mówiąc krótko aparat.

 

ps. alternatywy w tej cenie nie widzę (bateria 1500 mAh i długie trzymanie, GPS). telefony których jedna strona to ponad 3" wyświetlacz są ... fajne ... (z GPS i całą resztą) po warunkiem że wyświetlacz to OLED a bateria min 1500 mAh ... a to już kosztuje

 

ps2. odpowiadał by mi typ LG KU990 ... gdyby miał GPS , większą 1,5x baterię i wyższą rozdzielczość wyświetlacza (i aby to nie żarło to OLED)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o Nokii E75? mogę ją <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> z Plusa dla firm za 600zł...

Ma to to luzy na sliderze całkiem niezłe już od nowości, miałem ten model kilka dni od operatora i nie zachwycił. Jak ma być Symbian i QWERTY to z oferty nokii jak dla mnie zostaje tylko e90 i e71.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2. odpowiadał by mi typ LG KU990 ... gdyby miał GPS , większą 1,5x baterię i wyższą rozdzielczość wyświetlacza (i aby to nie żarło to OLED)

imho tak tragicznie nie jest z baterią, rozdziałka by się faktycznie wyższa przydała, ale...poczekajmy na Viewty 2 (GC900) ;)

Największą wadą tego fona jest nie bateria czy brak gps/wifi a gromadzenie się kurzu pod wyświetlaczem, tragedia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho tak tragicznie nie jest z baterią, rozdziałka by się faktycznie wyższa przydała, ale...poczekajmy na Viewty 2 (GC900) ;)

Największą wadą tego fona jest nie bateria czy brak gps/wifi a gromadzenie się kurzu pod wyświetlaczem, tragedia :mur:

Ten GC900 to było by coś ciekawego (wiele zależy od ceny). Skoro mówisz ze w starszym właził kurz to w tym mam nadzieję to wyeliminują ;) Tak poza tym to dwa minusy - brak np. Symbiana i bateria 1000 mAh ... ale jeśli kosztowałby odpowiednio to jest wart grzechu (dobry aparat) ... no i oby ten GPS był użyteczny (brak systemu więc nie bardzo można by coś modyfikować ... ale jeśli czytałby uniwersalne/niezależne mapy to nic by nie bolało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wczasach rok temu non-stop, na posiadówę w parku też jest idealny, a nie będe chodził z bumboxem jak nigga, albo z ipodem i stacją z głośnikami, bo mnie nie stać, więc dobry głośnik w fonie nie jest zły. ;-)

Muzyka z telefonu przez głośnik: "U Doing It Wrong", względnie "Fail" ;)

 

Na łące czy w lesie można odpalić odtwarzacz w samochodzie. W parku nie mam pojęcia... Ja kiedyś zatargałem gramofon nad Warte (tak, dobrze czytasz ;) co prawda w mieście), ale żeby grupowo onanizować się muzyką z głośniczka telefonu komórkowego do głowy mi nie przyszło. ;) U nas to raczej wolimy sobie pośpiewać różne pieśni pod wezwaniem "wymyśl najgłupszy tekst jaki potrafisz, a my go i tak powtórzymy" ;)

 

Co do KU990, znajomy go wziął chyba w Play i po tygodniu poszedł w sprawie zakurzonego wyświetlacza, a Pani mu na to, że "przecież telefon działa..." LOL. Osobiście dla mnie dyskwalifikuje go brak klawiatury.

Sam myślę nad SE Xperią. Czy ktoś ma/miał i może coś napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale żeby grupowo onanizować się muzyką z głośniczka telefonu komórkowego do głowy mi nie przyszło. ;) U nas to raczej wolimy sobie pośpiewać różne pieśni pod wezwaniem "wymyśl najgłupszy tekst jaki potrafisz, a my go i tak powtórzymy" ;)

Dokładnie taki trend ostatnio zauważam na podwórkach.

Jakość taka, że jedynie właściciel znając piosenkę na pamięć ją rozumie bo ja z odległości 5 metrów nie jestem w stanie rozpoznać nawet rodzaju muzyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o Nokii E75? mogę ją <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> z Plusa dla firm za 600zł...

Fajna, ale czekam na E55. Nie potrzebuje qwerty, za to przepastna bateria, wyświetlacz 2.4 cale i konstrukcja bez niczego wysuwanego to jest to :* mam nadzieje, że nie będzie za droga.

 

 

Wiadomo, audiofilia i onanizacja wykluczona, ale, żeby sobie coś w tle leciało i umilało klimacik, to fon z dobrym głośnikiem jest w sam raz.

Szawel, na klimat na Twoich imprezach w plenerze moge Ci tylko powiedzieć szacunek

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KU990, znajomy go wziął chyba w Play i po tygodniu poszedł w sprawie zakurzonego wyświetlacza, a Pani mu na to, że "przecież telefon działa..." LOL. Osobiście dla mnie dyskwalifikuje go brak klawiatury.

Też się bałem dotykowego ekranu (mój pierwszy taki fon), ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem, ciężko mi teraz pisać sms'y z normalnej klawiatury.. Co do kurzu - orientuje się ktoś, gdzie to można szybko i sprawnie usunąć ? /z serwisu ery jakoś nie chcę korzystać ;p..w takim stanie jak jest obecnie głupio mi go nawet sprzedawać, estetą jestem i to strasznie drażni..

 

z innej beczki.. gdzieś w lipcu chyba starsza będzie miała wymianę..E75 Plus na wyłączność ma ? /wróciłbym na chwilę do nokii, chociażby dla samego pobawienia się przez chwilę, GC900 na wyłączność znowu orange chyba ma..

LG Arena - ktoś miał/się bawił ?.. w sumie taka przejściówka między viewty a viewty2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG Arena - ktoś miał/się bawił ?.. w sumie taka przejściówka między viewty a viewty2..

Arena jest przejściówką jeśli jako główne kryterium weźmiesz pod uwagę ilość MPx w aparacie.

Viewty 5+xenon, Arena 5+led, Viewty Smart 8

Pomijając aparat: Arena jest trochę lepszym telefonem niż Viewty Smart, bo jest trochę mniejsza i ma jacka 3,5mm, a imho dla wielu ludzi to ważniejsze niż te 3 dodatkowe MPxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...