Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałeś wspomnieć o tym, że C702i ma strasznie zamulający soft. To po pierwsze.

Po drugie. Aparat nawet w dzień robi dużo gorszej jakości fotki z faktu posiadania dużo ciemniejszego obiektywu.

Co do muzyki to się zgadzam, jest lepszy.

Kolejnym felerem w C702i jest to, że większość modeli ma problem z bad pixelami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o T-Mobile i 5610 jakoś nie ma dla mnie związku z 6310i. Co więcej, nadal zamierzam kupić ten model (jeśli nie dostanę 6500s). Śmiem twierdzić, że mimo zrażenia się sieci T-Mobile, to wszelkie inne sieci nadal sprzedają ten model i egzemplarze wyprodukowane w 2009 roku są wolne od wady fabrycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś wspomnieć o tym, że C702i ma strasznie zamulający soft. To po pierwsze.

Po drugie. Aparat nawet w dzień robi dużo gorszej jakości fotki z faktu posiadania dużo ciemniejszego obiektywu.

Co do muzyki to się zgadzam, jest lepszy.

Kolejnym felerem w C702i jest to, że większość modeli ma problem z bad pixelami...

A tam dobra dobra ;) Wcale nie jest zamulający a żyjesz chyba erą pierwszych softów bo to zostało już dawno rozwiązane.

 

Za co się płaci?

Płatny jest stricte jeśli używamy powiedzmy Navi Experta który łączy się z Internetem aby pobrac mapy itd. Można wgrać darmowe softy na jave które są offline, ale często są one mniej dokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to najlepsze nawigacje wychodzą na WM. Pod Symbiana niezły jest Garmin. Reszta to raczej zabawki lub aplikacje na konkretny rynek (głównie USA) z powodu braku dokładnych map na nasz teren. Dlatego GPS w komórce nie opartej na WM traktuję raczej jako zabawkę, niż funkcję zastępującą kolejne urządzenie w plecaku (zaraz po aparacie). Mowa oczywiście o wersjach "offline". No chyba że od roku zaszły jakieś mocne zmiany na rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wtrące do dyskusji :P

 

Jakie są wasze odczucia pisania smsów na SE C702?

 

Jeszcze jedno:

 

Jaka byłaby jedna z lepszych kom do pisania sms do +/- 450 zł, a przy okazji producent nie poskąpił na apracie, mp3, obudowie itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku zaskoczeniu rodziny, znajomych oraz moim własnym, kupiłem 6500s w... PLAY!

Odwiedziłem 2 punkty Plusa i dowiedziałem się, że nie mają 5610 i nie mają 6500s i ciężko będzie o nie, bo magazyn pusty. Wychodząc ze spuszczoną głową z drugiego Plusa zatrzymał mnie plakat Play. Kupiłem. Pierwsze spostrzeżenia: genialny telefon, karta 1GB w zestawie i wszelkie kable itp. Gratis pudełeczko na 10/15 CD? Uwaga krytyczna: co jakiś czas przez ekran przelatuje poziomy pasek - pojawia się mniej więcej w połowie wysokości. Ledwo zauważalne, ale jednak - wygląda na walniętą taśmę. Nie ma jednak strachu - jest gwarancja. Na razie nie utrudnia to życia, zdarza się wyjątkowo rzadko i nie rzuca się w oczy. Więcej wrażeń po powrocie z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonas, zwracam honor Króliczku. Pomyliłem Twoją wypowiedź z postem ULLiSSESa, za co najmocniej przepraszam. Możesz już żyć w spokoju (bądź nie, jak wolisz). 6310i uważam za bdb cegłę. Do rozmów w zasadzie jeden z lepszych produktów tej firmy. Szkoda, że tak się zeszmacili serią N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam dobra dobra ;) Wcale nie jest zamulający a żyjesz chyba erą pierwszych softów bo to zostało już dawno rozwiązane.

Miałem C702i przez ponad pół roku i uwierz mi, były na nim wszystkie softy z najnowszym kończąc. Mimo, że prędkość się poprawiła, to nadal zamula. Z resztą cała platforma DB3150 ma z tym problem, a nie tylko C702i. Najpiękniej zamula w galerii i w trakcie włączonego odtwarzacza mp3 w tle.

A no i zapomniałem wspomnieć o błędzie w sofcie nie poprawionym do tej pory - zanikające działanie klawisza skrótów :)

 

 

Płatny jest stricte jeśli używamy powiedzmy Navi Experta który łączy się z Internetem aby pobrac mapy itd. Można wgrać darmowe softy na jave które są offline, ale często są one mniej dokładne.

One są w ogóle nie porównywalne z innymi softami. Jedynym rozsądnym programem jest właśnie Naviexpert, ale niestety jest płatny (abonament + przesył danych).

 

Nie bierzcie tych wypowiedzi jako anty SE, bo bardzo tą markę lubię, a tym bardziej K800i będę mile wspominał (miałem go najdłużej ze wszystkich innych telefonów, marek etc.), ale niestety SE w tym momencie pozostaje w tyle. Może nie technologiczne (Xperia) ale jakościowo...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku zaskoczeniu rodziny, znajomych oraz moim własnym, kupiłem 6500s w... PLAY!

Odwiedziłem 2 punkty Plusa i dowiedziałem się, że nie mają 5610 i nie mają 6500s i ciężko będzie o nie, bo magazyn pusty. Wychodząc ze spuszczoną głową z drugiego Plusa zatrzymał mnie plakat Play. Kupiłem. Pierwsze spostrzeżenia: genialny telefon, karta 1GB w zestawie i wszelkie kable itp. Gratis pudełeczko na 10/15 CD? Uwaga krytyczna: co jakiś czas przez ekran przelatuje poziomy pasek - pojawia się mniej więcej w połowie wysokości. Ledwo zauważalne, ale jednak - wygląda na walniętą taśmę. Nie ma jednak strachu - jest gwarancja. Na razie nie utrudnia to życia, zdarza się wyjątkowo rzadko i nie rzuca się w oczy. Więcej wrażeń po powrocie z pracy.

Jaką masz wersję FW? (wpisz *#0000# ) Masz branding?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byłaby jedna z lepszych kom do pisania sms do +/- 450 zł, a przy okazji producent nie poskąpił na apracie, mp3, obudowie itp ?

6300 i jej jedna z najbardziej genialnych klawiatur ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6300 i jej jedna z najbardziej genialnych klawiatur ever.

Ona to sie nadaje z tymi swoimi malutkimi klawiszami jedynie dla dziecka lub kobiety w tipsach, bo ja swoja meska dlonia jak bochen chleba nie potrafie na tym sprawnie sms-ow pisac. Juz znacznie wygodniejsza klawe ma dla mnie E51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6300 i jej jedna z najbardziej genialnych klawiatur ever.

true, tylko darick pisał też między innymi o aparacie, a to jest zdecydowanie największa wada tego fona..

Jeśli ktoś szuka tel do gadania i sms bez całej reszty zabawek to imho 6300 jest jednym z najlepszych wyborów..

 

Po roku 6300 mojego brata wygląda tragicznie. Wyświetlacz jest ledwo czytelny od rys.

Telefon trzeba szanować..miałem 6300 przez ponad rok, potem oddałem go starszej, która używa go ok 6 miesięcy..jedyne co się zmieniło to tylnia klapka - metal się tak jakby 'wyciera'.

Mój współlokator też ma ten telefon.. i jego egzemplarz wygląda jakby po nim walec drogowy przejechał, nawet szybka mu zdążyła odpaść Oo..

 

tak btw.. mam obecnie ku990 i zaczynam się rozglądać za czymś innym - wymagania niewielkie -> to samo (mniej więcej) tylko z wifi (czasami by się jednak przydało ;))..Polecicie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona to sie nadaje z tymi swoimi malutkimi klawiszami jedynie dla dziecka lub kobiety w tipsach, bo ja swoja meska dlonia jak bochen chleba nie potrafie na tym sprawnie sms-ow pisac. Juz znacznie wygodniejsza klawe ma dla mnie E51.

Wot? Przecież te klawisze są prawie takie same :D Różnią się tylko tym, że w E51 są minimalnie "pochylone" do przodu a w 6300 zupełnie płaskie przez co roxują rulezem.

 

Baardzo fajną klawiaturę ma też Nokia 6030 ale... no właśnie, ma tylko fajną klawiaturę :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić omnie za 850zł bez sima z gwarę 18m (MM) ?

W sumie czy OMNIA ma konkurencję? (z GPS, "powszechnym" systemem operacyjnym, dotykowym ~3"< ekranem)

 

Jest niby NOKIA 5800 ze świetnym ekranem ... i badziewnym aparatem (3 Mpix w tej klasie to joke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się 5800, moim zdaniem nieprzemyślany sklecony przez nokie na szybko telefon. Coś w stylu: "Perkele! Wszyscy mają dotykowe fony, a my jeszcze nie! Mikko, Olli macie trzy dni na skończenie projektu, a Tommi i Kim już tam zrobią do niego jakiś system" Moim zdaniem wszystkie samsungi, htc a nawet lg są lepsze niż ten szit.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję FW? (wpisz *#0000# ) Masz branding?

6500s-1 (cokolwiek to znaczy - jest jakaś wersja 2?)

V 09.40

10-11-08

Varian 140.02 (?)

Mam naprane style i inne cuda z Play, więc zapewne jest branding.

Z bajerków to miła dziewczyna zapytała o ściągnięcie simlocka, na co ochoczo się zgodziłem.

Odnośnie migania ekranu/paska na ekranie, to update softu pomoże, czy to raczej problem sprzętowy? Z telefonów jestem słaby, ale imo wygląda na problem sprzętowy. Co dziwne, pobawiłem się w odsuwanie i zasuwanie telefonu przed chwilą i ani razu nie pojawił się pasek. Przeważnie pojawia się jak telefon jest rozsunięty.

 

6300 i jej jedna z najbardziej genialnych klawiatur ever.

Oj, chyba mało telefonów w życiu miałeś/widziałeś. Ja bym raczej obstawiał w tej dziedzinie 3110c (duże, wygodne klawisze) oraz króla wszystkich telefonów - 3310. Chyba żaden telefon w historii nie dorównał mu popularnością, niezawodnością i przyjemnością obsługi. Ten telefon był piekielnie szybki, a genialny układ menu i klawiatury sprawiał, że użytkownik i tak mógł pisać szybciej, niż telefon mógł wyświetlać. Obecne telefony mają po 400MHz, ale nadal żaden nie jest w stanie mu dorównać.

 

Odnośnie zaś dalszych uwag o 6500s. Słabiutki aparat przy słabym oświetleniu - szumy są wręcz kosmiczne. W normalnych warunkach jeszcze nie miałem czasu testować. Wg kumpla ten aparat (podobno N73 ma ten sam) w słoneczny dzień robi lepsze zdjęcia od K800i. Wiem, że obiektyw od Carl'a, ale mimo wszystko bez sprawdzenia przy najbliższej okazji się nie obejdzie, zwłaszcza że mam pokaźną kolekcję zdjęć z K800i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się 5800, moim zdaniem nieprzemyślany sklecony przez nokie na szybko telefon. Coś w stylu: "Perkele! Wszyscy mają dotykowe fony, a my jeszcze nie! Mikko, Olli macie trzy dni na skończenie projektu, a Tommi i Kim już tam zrobią do niego jakiś system" Moim zdaniem wszystkie samsungi, htc a nawet lg są lepsze niż ten szit.

Przecież mieli wcześniej...

I na tamten czas wcale nie narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ullisses ja bymtego fona reklamował póki nowy. uparłbym się na niezgodność z umową czy coś takiego. Jak kupujesz nowego fona to raczej po to żeby był w pełni sprawny. Jak chcesz zdjąć branding i wgrać softa 9.60, to będziesz potrzebował phoenixa i nokia software updater, ale tym bym się zajął po gwarze.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak się składa, że właśnie mam 6300 :P

 

troche porysowana, ciut kurzu pod szybką, ale za to b. wytrzymała, jedynie co się stało, to lekko metal się wygiął w górnym rogu... Ogólnie mówiąc: Komórka dobra, ale z daremnym apratem ...

 

 

BTW:

 

Jak wypada Nokia 6500s na tle c702/ inncyh kom? Która lepsza ?

Edytowane przez darick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre człowieki powiedzcie lepiej czy naprawdę opłaca się wziąć tą omnię za 850zł z gwarą bez simloka. obecnie mam hp 614c, czyli zamienieę wm6 na wm6. jedynie co to większy ekran zyskam i pisanie smsów qwerty.

 

dużo używam www przez wifi + poczta skonfigurowana i odbierana przez wifi jak smsy. niekiedy jakieś zdjęcia i filmy robione dla....kota :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C702 oraz C510 w porównaniu do 6500s ma napewno lepszy aparat. Może w dzień przy dobrym świetle różnicy niema ale w ciemnych pomieszczeniach nieco lepsze wychodzą na SE+Video zdecydowanie lepsze bo QVGA@30fps w Mp4 a nie jak Nokia w 15fps@3gp. Nie wiem jak z dźwiękiem ale pewnie podobnie. Dodatkowym plusem jest akcelerometr w C510. Jak dla kogo, ale plusem może być też GPS w obu modelach SE.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre człowieki powiedzcie lepiej czy naprawdę opłaca się wziąć tą omnię za 850zł z gwarą bez simloka. obecnie mam hp 614c, czyli zamienieę wm6 na wm6. jedynie co to większy ekran zyskam i pisanie smsów qwerty.

 

dużo używam www przez wifi + poczta skonfigurowana i odbierana przez wifi jak smsy. niekiedy jakieś zdjęcia i filmy robione dla....kota :P

Zyskasz dużo lepszy ekran dla Navi

Aparat robi świetne makro i zdjęcia tekstu

dvixy i inne bzdety lecą płynnie bez zacięć bez potrzeby przeskalowania a ekran panoramiczy daje fajne

efekty podczas oglądania .

no i 8 giga wbudowanej szybkiej pamięci robi swoje ...

mam Omnię od grudnia i zero problemów - nie zamieniłbym na chwilę obecną na nic innego .. bateria 4-5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...