Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka , jaki telefonik do +/- 300zł?

 

 

Może Nokię E63? Nokia e63 BDB Gwar. 1 rok OKAZJA 4 GB (1139204506) - Aukcje internetowe Allegro

 

Całkiem szybka, net działa dobrze (Opera Mobile). Poza tym, to Symbian - więc tona aplikacji.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co byście wybrali z tej oferty do 800zł, jeśli miałby być to telefon który nie będzie się zawieszał, będzie szybki w obsłudze i samym działaniu, będzie go można dostosować pod siebie dzięki aplikacjom, i bateria wytrzyma przynajmniej 2 doby

 

LINK

 

ps. mógłby ktoś coś napisać o Nokii 6700 ? Jak to się sprawuje ?

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej oferty do 800 zł ?

 

Samsung Wave (Bada OS), albo LG GT540 (Android).

 

Reszta telefonów jest na softach producentów, tak więc sobie dostosujesz pod siebie tylko to na co producent pozwolil... A Android i Bada OS to otwarte systemy z dużą ilością aplikacji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za informacje, wezmę chyba tego LG, jest sporo pozytywnych opinii. Mam nadzieje, że procesor da rade i że się nie zawiodę.

Samsung byłby ciekawą opcją gdyby miał androida..

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JuzBez znaczenia, nie zauwazylem, ze S8500 jest taki drogi w Orange.

 

W kwestii softu, i ile do Androida aplikacji jest juz sporo, o tyle BadaOS to wciaz system dla jednego telefonu z mala iloscia softu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Wiadomo, że Android > Bada OS

 

Ale znowuż Bada OS > system Samsunga/Nokii/SE, na którym odpalisz tylko javę ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Wiadomo, że Android > Bada OS

 

Ale znowuż Bada OS > system Samsunga/Nokii/SE, na którym odpalisz tylko javę ;)

 

Android już obsługuje większą ilość kolorów dla wyświetlacza niż 262 tys. , czy nadal taki przedpotopowiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbraja mnie play ;/ nie wiedziałem że u nich e-shop i play to "firma w firmie". Według e-shopu zamówienia na samsung galaxy-s będą realizowane od 13.07.2010r. (cennik dla każdej oferty jest dostępny). Jednak ja jako osoba która chce przedłużyć umowę nie mogę go sobie "zaklepać" gdyż ani konsultanci telefoniczni ani panowie w punktach sprzedaży nie mają go według swoich danych "dostępnego" a niektórzy są nawet zdziwieni że ten tel jest w ofercie....jedyna odpowiedz to czekać ....też mi coś ;/ Jest ktoś tu z play kto ma jakieś pojęcie to tam się wyprawia ?

 

Widocznie playowi nie zależy abym przedłużał u nich umowę. Jedyna opcja "logiczna" to zerwać umowę i podpisać nową przez e-shop ? bezsens....

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za informacje, wezmę chyba tego LG, jest sporo pozytywnych opinii. Mam nadzieje, że procesor da rade i że się nie zawiodę.

Samsung byłby ciekawą opcją gdyby miał androida..

 

Może HTC HERO? Bije na głowę tego LG, a na allegro spokojnie do 800zł wyrwiesz dobrą sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie lepiej w tej cenie Samsunga Spice i5700 niż HTC Hero?

 

P.S. Orange jak zawsze ma beznadziejną ofertę... Brałbym E52/E72 z tej oferty

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Samsung Galaxy I5700 Spica chodzi na allegro poniżej 600zł, więc to chyba powinien być pierwszy wybór.

 

Zależy co trafisz. Można już za 500zł kupić prawie nowego tyle, że bez gwarancji.

 

Jeżeli komuś nie zależy na multitouch oraz troszkę lepszym aparacie (5Mpix) to wybór jest prosty: Samsung.

Większej różnicy między HTC Hero, a Samsung Galaxy I5700 Spica nie ma. Chociaż jakość wykonania przemawia za HTC.

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Android i Bada OS to otwarte systemy z dużą ilością aplikacji ;]

 

Z tego co wiem to źródła bada są zamknięte... Wiec nie jest on taki otwarty... ;)

 

Zresztą aplikacji tez nie ma za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję swojego HERO i potrzebuje czegoś zastępczego na kilka miesięcy. Budżet - raczej do 400zł, najlepiej jak najtaniej. Potrzebuję wejścia jack 3,5 mm, odtwarzacza mp3 i dużo pamięci (np. slot na karty sd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zmiane mojego Ku990 na cos duzo lepszego.

Tel bedzie glownie do internetu i dzwonienia.

Wymagania mam takie:

- cena do 800zł (oczywiscie uzywane tel. wchodza w gre)

- wyswietlacz conajmniej 3,5cala (im wiecej tym lepiej) i dobra rodzielczosc

- musi miec EDGE i HSDPA (Wifi mi nie potrzebne)

- musi sie zmiescic do kieszeni (do 120mm wysokosci, szerokosc i grubosc bez znaczenia)

 

Glowni moi kandydaci to HTC Touch HD 1 oraz Samsung Omnia II.

HTC 115mm, Omnia 118mm takze jesli o wymiary chodzi to lepszy Htc, o reszcie nie wiem za wiele (jedynie, ze procek lepszy w Omnii, ale czy mi akurat to bardzo potrzebne to nie wiem).

Ktorego lepiej wybrac glownie pod kątem INTERNETU i dzwonienia?

A moze znajda sie jeszcze inne fajne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć koniecznie te 3,5" ?

 

IMO HTC Hero w tej cenie to najlepsza opcja skoro telefon ma być internetowy. Jak chcesz większy wyświetlacz to motorola milestone albo htc desire (ale tego do 800zł nie kupisz). Odkąd wyszedł Android 2.1 posiadanie WM stało się głupotą, bo ten system jest parę generacji do tyłu pod względem szybkości i funkcjonalności...

 

Na 3,2" z 320x480 przeglądanie internetu jest już bardzo przyjemne, do tego przeglądarki na Andku nie mulą tak jak na WM -.-

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć koniecznie te 3,5" ?

 

IMO HTC Hero w tej cenie to najlepsza opcja skoro telefon ma być internetowy. Jak chcesz większy wyświetlacz to motorola milestone albo htc desire (ale tego do 800zł nie kupisz). Odkąd wyszedł Android 2.1 posiadanie WM stało się głupotą, bo ten system jest parę generacji do tyłu pod względem szybkości i funkcjonalności...

 

Na 3,2" z 320x480 przeglądanie internetu jest już bardzo przyjemne, do tego przeglądarki na Andku nie mulą tak jak na WM -.-

 

3,5 to minimum (a nawet i wiecej by sie przydalo), bo tel bede bral ze soba zamiast wszedzie wozic netbooka.

Milestone czy Desire to kapitalne telefonu, ale o wiele drozsze.

Nad Hero sie zastanawialem (ma przydatnego trackballa), ale 3,2 cala to zdecydowanie za malo dla mnie.

 

Takze dalej wybor miedzy HTC HD 1 albo Omnia 2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, że pisałeś o zbliżonej cenie. A ja piszę, że za +/- 900PLN dostanie jedynie IP3G 8GB, z paromiesięczną gwarancją sprzedawcy- a to zdecydowanie nie jest sprzęt godny polecenia. Imho 3GS 16GB to rozsądne minimum, gdy mowa o IP, jednak zdecydowanie wykraczająca poza budżet.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie rozsądnym minimum jest właśnie iPhone 3G 8GB. Wszystkie przedstawione wymagania spełnia, a większa ilość pamięci raczej mu nie będzie potrzebna, chyba że musi mieć codziennie przy sobie tysiące mp3 ;) Poza tym szybkość działania i tak będzie o niebo lepsza niż telefonu z WM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O iphone tez myslalem, ale poczytalem troche i zdecydowanie odpada.

Tym bardziej, ze w tej cenie dostane jedynie starsza wersje i tak jak draak napisal w zajechanym stanie.

Obecnie zastanawiam sie czy nie poczekac z 2 miesiace i polowac na swietna Milestone, juz chodza za tysiaka - Motorola Milestone! Stan idealny, dodatki. POLECAM (1154832535) - Aukcje internetowe Allegro

Narazie wiekszosc to nowki, ale tak mysle, ze za te 2 miesiace powinno byc troche uzywek i ceny zjada nieco w dol.

Jako, ze potrzebuje telefon 'na już' chyba kupie ostatecznie HTC HD pobawie sie te 2-3 miechy (a nuz mi sie spodoba), a jak nie to sprzedam z minimalna strata i kupie Milestone.

 

Jak myslicie realny scenariusz?

Wiadomo, ze nikt wrozka nie jest, ale sa szanse, ze za te 2-3 miesiace bedzie troche uzywanych Milestonek w granicach 800-900zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dogrzebałem się do tego tematu wcześniej, a szkoda. Poniżej cytat ze słusznie zamkniętego topicu.

 

@@@

Potrzebuję porady odnośnie wyboru jakiegoś sensownego telefonu biznesowego. Pojęcia w temacie nie mam żadnego, bo nigdy się typami telefonów nie interesowałem i nie wiem jak w tej chwili wygląda rynek. Na przeglądanie innych for i wertowanie dyskusji o wyższości modelu x nad modelem y, nie mam ani czasu, ani ochoty - liczę, że znajdę wśród was fachową pomoc. Cena telefonu nie gra specjalnej roli, bo to ma być telefon służbowy.

 

Wymagania:

 

-solidny,

-w miarę sensowna bateria,

-jeśli to możliwe to klawiatura,

-nawigacja???

-jakiś ogarnięty system operacyjny i soft

 

Przeciwwskazania:

 

-ekran dotykowy (chyba, że telefon będzie naprawdę rewelacyjny to zobaczymy)

 

Proszę o typy. ; )

@@@

 

Jak do tej pory padło E52 i E72 - może ktoś podsunie coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simic, zdecydowanie rozsądniejsza byłaby E66, niż E52. Ja E66 używałem blisko 1,5 roku równolegle z IP (jeden służbowy, drugi do zabawy ;)) i nie dam złego słowa powiedzieć o tej Nokii. Solidnie wykonana, slider też nie nabył luzów, symbian jak to symbian, ale Garmin działał całkiem sprawnie (całą Teneryfę objeździłem dzięki tej nawigacji, pomimo stosunkowo niewielkiego ekranu dawał radę). Ot, po prostu, solidna biznesowa słuchawka. PS. Jeden minus- klient poczty jest średni w porównaniu do aktualnego bolda, ale temu z BB nic nie jest w stanie dorównać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...