Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, byłem dzisiaj w salonie play obejrzeć tego samsunga i go nie mieli :/ termin dostawy raczej nie przed nowym rokiem więc zmuszony byłem wziąć nokie 5230 - w sumie to i lepiej bo taniej (99zł) w dodatku w mniejszej liczbie doładowań (30zł x 30) :) miałem jeszcze do wyboru samsunga i5500, corbyego pro, nokie c5 ale po zastanowieniu stwierdziłem że do muzyki najlepsza będzie jednak 5230 :)

 

5130 jest ciekawym telefonem ale okropnym z wyglądu (według mnie i mojego brata) więc odpada, szkoda że ten samsung M3510 jest tak słabo dostępny i nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie u siebie :( ale będę szukał jeszcze w gliwicach :) w najgorszym wypadku allegro ale mam nadzieje że dojdzie na gwiazdkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aw play to nigdy tych co fajniejszych telefonów nie mają... reklamują strasznie w tv a w salona pustki. Chcialem motorole mile stone, nie ma Chcialem galaxy s nie ma. no to wziąłem wave w erze i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że cena wave 533 jest hmm troche ponad budżet to jako drugi telefon kupiłem nokie C3 (tak odnośnie wyboru z kilku postów wcześniej :) ) mam nadzieje, że obaj będą zadowoleni ^^ udało mi się kupić nówkę za 330zł :)

Edytowane przez boratsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na chwilę obecną jestem posiadaczem Samsunga SGH-I600. Jest to już trochę stary sprzęt, a co za tym idzie parametry jego już nie są najlepsze. Nie przeszkodziło mi to jednak w aktualizowaniu jego softu i wygląda całkiem przyzwoicie. Większych zastrzeżeń do niego nie mam, po prostu ostatnio uznałem, że pora na zmianę, na coś działającego płynniej //szybkość pisania na jego qwerty przez rok zdążyła się znacznie usprawnić, w efekcie zdarza mi się pisać szybciej niż on to może przetworzyć i czasem literki się nie wbijają//. To jeżeli chodzi o to co mam obecnie.

 

Czego oczekuję od komórki, którą zakupię?

1) MUSI być lepsza od mojej obecnej

2) QWERTY sprzętowe //mile widziany slider//

3) WIFI //b/g//

4) system //preferuje WM, ale może mnie przekonacie na coś innego//

5) b. mile widziane gniazdo słuchawkowe -> minijack 3,5mm

6) radio //sprzydałoby się//

 

Cena do 400zeta, maks 450 jeśli byłoby warto.

 

Nad czym się zastanawiam?

1) HTC Touch Pro

2) Samsung Omnia Pro

 

Macie jakieś inne propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje telefonu do 400zł max. Na czym mi zależy to na wygodzie pisania SMS''ów, a więc odpadają dla mnie wszelkie pseudo-dotykowce (400-500zł) od LG czy Samsung. Ważna jest też dobra, a nawet bardzo dobra mp3'jka. W grę wchodzą raczej tylko Nokie i SY. Myślałem długo nad Nokią E51, ale ciężko ją dostać w miarę dobrym stanie, a z Allegro kupowanie używanego telefonu nie wchodzi w grę. W ostateczności znalazło by się jeszcze te 100 zł, ale to tylko w przypadku jakby telefon był naprawdę wart tego. Widziałem w sklepie używkę Noki E71 w naprawdę dobrym stanie, ale za kwotę 550 zł. Niby tanio, ale jakbym miał brac coś droższego to myślą o przeglądaniu WWW. A ponoć ta E71 jest wolna w przeglądaniu stron. Miałem LG KP500 i wiem co to znaczy wolna przeglądarka i wolny soft. Nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zakresie pieniędzy proponowałbym:

1) Sony Ericsson Zylo

2) Nokię 5310

3) Nokie 5130

Ewentualnie, gdybyś jednak się przełamał i poszukał dobrego używanego egzemplarza, to moim faworytem byłaby Nokia N95. Kilku moich znajomych ją ma i ją bardzo sobie chwali, właśnie ze względu na odtwarzanie mp3, wygodę pisania sms-ów jak i soft - symbian S60V3 z tego co wiem jest stabilny, a na tym telefonie chodzi bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok za jakąś godzinę jadę do kilku sklepów się rozejrzeć. Mogę mieć Nokię N95 za ok 500 zł, ale jeszcze nie wiem w jakim jest stanie. Wciaż rozważam zakup Sony Ericsson Zylo za 400 zł nówka. Niby ta Nokia lepsza. Ma lepszy aparat i też dobrą MP3, ale jak tak patrzę to ten telefon już ma troszke czasu i nie jestem pewien czy jest na tyle szybki do przeglądania neta. Będę musiał chyba podjąć decyzje na czym mi bardziej zależy. Obejrzeć oba fony i podjąc decyzję. Dodam, że SE wygląda dosć ładnie. Nokia N95 jak czytałem opinie wcale nie jest taka wytrzymała. Ale to już akurat jestem świadomy, że dzisiejsze Nokie to nie te Nokie co kiedyś. Swoją cegłą 3310 rzucałem o podłogę, składałem i dzwoniłem dalej. ;) Może niech ktoś napisze co ma takiego Nokia N95, że warto ja wziąć ? Ma Wi-fi ? Jak wygląda przeglądanie internetu w tym telefonie ?

 

 

 

 

Bo z tego co tu czytam to ten telefon nie ma nawet wejścia na kartę MicroSD. Niby ma 8GB i to starcza, ale podłaczanie tego kablem i użeranie się z jakimś softem nie zachęca. Mam adapter pod USB, i wystarczyło wyjąć z telefonu karte, włożyć do adaptera, a ten pod USB. Działało to jak zwykły Pendrive. Dla mnie dość wygodnie. Także ostatecznie pytanie co brać. Sony Ericsson Zylo czy Nokia N95 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za poroniony pomysł, aby używać kombajnu na Symbianie do słuchania mp3? Starsze telefony z Symbianem (i generalnie starsze Nokie) zupełnie nie nadają się do mp3.

 

Jak chcesz słuchać muzy dłużej niż 1 godzinę na ładowaniu, to podstawowym rozwiązaniem jest SE. Niestety 99,9% SE ma klawiaturę robioną dla nastolatek (bo nawet dla nastolatków się nie nadaje) i pisanie smsa przez zdrowego "chłopa" to katorga.

 

Tutaj z pomocą przychodzi Nokia ze swoimi normalnymi wygodnymi i dużymi klawiszami. Jednak w tym wypadku zostaje problem baterii. Dobrą baterią mogą się pochwalić serie XM, większość klapek oraz cegiełki w stylu 6500Slide.

 

Jeśli chodzi o wymienione:

5310 jest tragicznie cienki i trochę nieporęczny, chociaż baterię ma zadziwiająco mocną jak na wymiary telefonu.

5130 jest przyjemniejszy w użytkowaniu, grubszy, baterię ma dobrą, ale wyświetlacz jest nie do zniesienia jeśli mamy odrobinę poczucia estetyki - takiego mydła nawet w Sagemie nie widziałem.

 

Obejrzyj C5, X3, 6303i, 3720, 5320. Tylko nie wiem, jak radzi sobie bateria w tym pierwszym. X3 to następca 5610 czyli nieśmiertelnego 6500S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przymierzam się do zmiany mojej wiekowej nokii n95 8gb. Zależy mi na:

-dobrym aparacie

-nawigacja

W sumie spełnia wszystko nokia n8, ale ten system jest mało zaawansowany. Istnieje jakiś telefon na Androidzie z b.dobrym aparatem minimum porównywalnym do n95 8gb ??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sPiDeK a możesz napisać mi coś na temat nawigacji w N95 ? Walczyłem z tym wczoraj troszkę i zero sukcesów. Może jakbyś miał czas to skrobnij coś na PM. Wyślij jakiegoś linka do konfiguracji i oprogramowania. Są programy do nawi. Można zakupić też mapy, ale problem jest w tym, że jedne albo nie chcą działać, a inne nie chcą korzystać z wew. nadajnika GPS. Albo ja po prostu nie jestem w stanie jej do tego zmusić. Wracając do N95 to mimo, że jak napisałeś, że jest wiekowa to ja i tak nie żałuje. Dałem za nią 500 zł, a do wyboru miałem kilka SE i innych Nokii w podobnej cenie. Nawet e71 ze swoją klawiaturą do mnie nie przemówił.

 

Co tu dużo pisać. N95 po prostu wygląda. Robi przyzwoite zdjęcia. Jedyna wada to ta bateria. O tym szczerze nie pomyślałem. Moja to oryginalna 950'tka. Ty też korzystałeś z oryginalnej ? A może kupiłeś jakąś pojemniejszą ? Byłbym wdzięczy za radę z tą nawigacją i baterią. Swoją drogą wczoraj jak jechałem do sklepu to przede mną gość wziął inna N95 w stanie prawie, że idealnym. Lekki otarcia na rogach. U mnie tylko zarysowania na klawiaturze. Myślałem nad wymianą obudowy, ale to też ponoć odradzają, bo większość to nie oryginalne, które nie są za dobre. Szczerze to nie chcę już więcej ładować w ten telefon. Musze z nim jakoś dożyc do końca umowy, bo poprzedni fon... no cóż powiedzmy, że LG jest średnie jeśli chodzi o wytrzymałość ich "dotykowców"

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sPiDeK:

Telefony komórkowe 5 Mpix, 8 Mpix, 8,1 Mpix, 12 Mpix, Posiada GPS, Android, Bada - porównanie cen

 

Nie daj się zwieść - 12MPix w N8 to nie jest cud techniki lecz ściema marketingowa. Do normalnych fot z imprezy starcza 5MPix z lampą. Natomiast na specjalne okazje kupuje się kompakta za 500 PLN, który robi lepsze foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawa wiadomość. Android to jednak Android. Warto brać tego fonika ? Jak się ma z szybkością względem Galaxy S? Jak z dotykiem ? Myślę aby jednak pozbyć się tej Nokii N95. Za bardzo dałem się skusić jej wyglądem i wygodą pisania SMS'ów. Po za tym to już wiekowy fon i ma kiepską baterię. Jak dobrze pójdzie to odsprzedam go z niewielką stratą ;) Dobrze prezentuje się też Motorola Milestone. Fizyczna wysuwana klawiatura. Ale nie wiem jak z szybkością. tego fonika. Galaxy S też jest niezły, ale mam jakieś uprzedzenie do Samsunga. Nasłuchałem się o kiepskiej wytrzymałości tych telefoników. No przynajmniej jeśli chodzi o te tańsze smartfony jak Avila. Po za tym ponoć jest bardzo szybki. Co polecacie ? Fona będę brał albo w Plusie (HTC HD2), albo w Orange (Galaxy, Motorola). Ew. zastanawiam się nad odłożeniem siana i kupno za gótówkę. Ale tu jak już miałbym ładować ponad kafla za fona to wolałbym jak najlepszego. Tak aby bateria mocno trzymała, dobre Mp3 i możliwość grania w gierki 3D w wolnej chwili. Czyli podobnie jak na Symbianie, Quake 2, Need For Speedy i inne ;) Ale najważniejsze to jednak wygoda w przeglądaniu neta. Dobre Wi-Fi, bo te co jest w Nokii n95 to jakaś kpina. Co byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pięknie to wygląda ;) Chociaż Quake 3 działa na tym HD 2 ponoć 5/s, gdzie Galaxy średnio 45. Wiem, że to głupota grać na tym, ale porównuje tylko wydajność w tym przypadku. Reszta prezentuje się świetnie. Łatwa nawigacja przy przeglądaniu stron. Bardzo dobre reagujący dotyk. Widać to jak gość pisze na wirtualnej klawiaturze. Nie wciskają się klawisze obok tylko to co wybierze. Szybko i sprawnie. Jak mi się uda opchnąc moją N95 to będę się zastanawiał tylko nad HD2 i Galaxy S. Dzięki za tego linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pięknie to wygląda ;) Chociaż Quake 3 działa na tym HD 2 ponoć 5/s, gdzie Galaxy średnio 45. Wiem, że to głupota grać na tym, ale porównuje tylko wydajność w tym przypadku. Reszta prezentuje się świetnie. Łatwa nawigacja przy przeglądaniu stron. Bardzo dobre reagujący dotyk. Widać to jak gość pisze na wirtualnej klawiaturze. Nie wciskają się klawisze obok tylko to co wybierze. Szybko i sprawnie. Jak mi się uda opchnąc moją N95 to będę się zastanawiał tylko nad HD2 i Galaxy S. Dzięki za tego linka.

 

Android na HD2 działa identycznie, a nawet lepiej jak na Desire (identyczne HW, tylko inny wyświetlacz) I to praktycznie jedyna różnica.

 

SGS - 1300 zł

HD2 - 900-1000zł

 

In plus HD2 jakość i wykonanie obudowy oraz prędkość Androida (żeby system na SGS działał tak jak na HD2 to trzeba sobie wgrać dosyć sporo modów :/). In plus SGS - wydajne GPU.

 

Tutaj sobie możesz zobaczyć jakość wykonania SGS vs HD2. Oba telefony mają jakieś 4msc...

 

I taki mały hint. Na HD2 od dzisiaj jest już praktycznie w pełni sprawny Gingerbread (Android 2.3.1)

 

W ciągu tego miesiąca można się również spodziewać portu WP7 ;>

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD2 jest nadal świetnym telefonem (sprzętowo nie odstaje) z bardzo fajnym designem więc nie ma co go skreślać - ludzie z xda poprzez porty systemów przedłużają mu życie. Osoby lubiące się bawić z pewnością docenią takie zaplecze ROMów z różnymi OSami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapewne. O HD2 myślałem już dużo wcześniej. Cena jest teraz dość przystępna, wiec za miesiąc kupię za gotówkę ;). Iphone 4 no cóż fajny fon. Miałem okazję się nim bawić, ale jednak zostanę przy czymś innym. HD2 wyglądem i jakością niewiele odstaje. To widać nawet na filmikach. Martwiła mnie tylko wydajność. Ale skoro Android jest w pełni stabilny na HD2 to chyba nic tylko brać. Miesiąc czasu to akurat sporo czasu by przyjrzeć się rozwojowi sytuacji. Wymiana OS'ów to ciekawy dodatek. Wybór raczej oczywisty no, ale poczekam.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGS - 1300 zł

HD2 - 900-1000zł

 

In plus HD2 jakość i wykonanie obudowy oraz prędkość Androida (żeby system na SGS działał tak jak na HD2 to trzeba sobie wgrać dosyć sporo modów :/). In plus SGS - wydajne GPU.

 

Zacznijmy od tego, że HD2 na Allegro to nie 900-1000 tylko 1200 jeśli chodzi o nowe czyli praktycznie tyle samo co SGS, bo tego też można wyrwać za 1200-1300. Oczywiście nowe z salonu, a nie "prawie nowe" albo "używane 2 dni". Więc różnica jest praktycznie żadna. Poza tym prócz wydajnego GPU, SGS ma jednak jeszcze parę innych zalet:

 

- lepszy wyświetacz zarówno pod względem kolorów jak i ostrości (ta sama rozdziałka, mniejsza przekątna)

- Gorilla Glass w SGS

- bateria 1500mAh vs 1200 w HD2

- znacznie lżejszy (120 vs 160g)

- wbudowana pamięć 8GB (w HD2 chyba 1GB, ale mnie poprawcie jeśli się mylę)

- i parę innych drobiazgów jak wifi N czy Bluetooth 3.0

 

Oczywiście HD2 też ma coś czego brakuje w SGS jak chociażby lampa błyskowa aparatu, ale porównując przewagi jednego nad drugim to wydaje mi się, że Samsung wychodzi tutaj zwycięsko bez większego problemu. Jeśli HD2 ma mieć jakąś faktyczną zaletę to jest to tylko potencjalna możliwość zainstalowania różnych systemów. Jeśli ktoś chce się bawić i grzebać w telefonie to można się zastanowić, w każdym innym przypadku SGS (zakładając znikomą czy wręcz żadną różnicę w cenach) jest znacznie lepszym zakupem.

 

BTW. Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem procesor w Samsungu wspierany przez znacznie lepszy GPU ma niby radzić sobie zdecydowanie gorzej niż HD2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung spieprzył soft ;] Idealny przykład beznadziejnego softu by samsung to i5700 Spica. A SGS jeszcze trochę brakuje do płynności działania np takiego Nexusa One :] [idealne porównanie to np działanie Visty bez SP i działanie W7 na tym samym komputerze. W7 będzie lepiej chodziło, bo jest bardziej dopracowanym softem]

 

Dopiero najnowsze 2.2.1 JPY (mogłem literki przekręcić) działa jakoś w miarę. A tak to trzeba się bawić w lagfixy i inne mody, żeby telefon jako tako działał ;]

 

Znajomy miał SGS i zamienił na HD2.

 

Na SGS po miesiącu (kochane Gorilla Glass) miał już mikroryski, które były widoczne. HD2 ostatnio próbował porysować nożem - NIE DA SIĘ (na youtube film HD2 scratch test :wink: ) Moje HD2 też ma wyświetlacz beż jakiejkolwiek rysy.

 

SGS nie ma dokładnie 800x480. SAMOLEDY samsunga mają oszukaną rozdzielczość (nie masz pełnego WVGA, tylko mniej, które jest jakoś interpolowane na więcej pixeli) - ale to takie czepianie się.

 

Bateria - racja. Samsung jest lepszy pod tym względem (i tego mi w zasadzie brakuje :/ w HD2). Chociaż w zasadzie 270mAh więcej = nie cała godzina grania więcej (lub 30 minut rozmowy)

 

ROM to 512MB w wersji EU i 1GB w wersji z US. Ale zawsze można wrzucić build z data.img na karcie pamięci (zerowy wpływ na baterię i prędkość działania) i wtedy to możemy mieć nawet i 8GB na aplikacje.

SGS ma 8GB, ale z tego TYLKO 1GB jest na aplikacje. Reszta działa jak karta pamięci (nie instalują się na tej pamięci programy)

 

BT3.0 - no racja. Ale dla mnie to zbędne. Nie pamiętam kiedy używałem BT :P

 

WiFi n - znajdź sobie jakiekolwiek forum o SGS - znajdziesz temat o słabym zasięgu WiFi. Co więcej, ludzie którzy się przesiedli z i5700 na SGS narzekają na zasięg WiFi ;>

 

Gry - aktualnie wszystkie dostępne gry jakie testowałem działają płynnie (włącznie z gramie Gameloftu). Jedynie Dungeon Defenders na U3 nie działa zachwycająco (z 15 fps jest)

 

 

Podsumowując jest tak:

- Telefon stricte do gier - SGS. W zestawie topowa wydajność w grach, brak lampy błyskowej i obudowa rodem z Avili :mur:

- Telefon do wszystkiego - HD2. Lampa błyskowa, olbrzymi wyświetlacz, mega prędkość Androida (na ROM'ach, które są w ram telefon lata. Film nie jest przyśpieszony), profesjonalny i biznesowy wygląd, obudowa z połączenia metalu (klapka) i gumopodobnego tworzywa (nie rysuje się w cale ;]). Do tego można używać WM + Androida. Dzięki czemu zawsze można sobie użyć Automapy ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc a powiedz mi jak wygląda kwestia muzyki? Jest to dla mnie bardzo ważna funkcja i jestem ciekaw,

czy jest aplikacja równie wygodna jak iPod oraz jak generalnie ten HD2 gra jeżeli chodzi o jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie słucham muzyki na telefonie...

 

Ale w połączeniu z Soundmagic MP21 (tak, działają dobrze, a niby dedykowane pod iPhone) jest ok. Z dobrych playerów na Androida to chociażby Power Amp (jest EQ tak więc dźwięk da się poprawić, jest dobra prędkość działania i ładne okładki :P) W zasadzie playerów jest multum do wyboru ;] Gra podobnie do Sansy Clip (która według mnie gra lepiej od Nano 3g - sorry, innego produktu apple nie miałem okazji testować pod względem muzyki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc biorę pod uwagę Twoje argumenty. Ale chciałbym wiedzieć coś więcej na temat wydajności tego HD2. Na YT są filmiki, które pokazuja jak działa Quake 3 na HD2. Jednym słowem tragicznie. Cała reszta jest ok, ale mimo wszystko fajnie by było w przerwie zagrać komfortowo w gry 3D. Napisz jak Ci działa Q3 jak i reszta gier 3D.

 

Telefon ma jakieś kaprysy ? Potrafi sie wieszać ? Gubienie zasięgu? Dla mnie to sprawy istotne, bo wolałbym przy tej cenie aparatu dostać coś co chociaż w większości pokryje moje wymagania. Jak na razie z moich testów Iphone 4 wypadł najlepiej. W poniedziałek będę miał możliwośc przetestowana SGS. Ale HD2 będę musiał brać w ciemno.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc biorę pod uwagę Twoje argumenty. Ale chciałbym wiedzieć coś więcej na temat wydajności tego HD2. Na YT są filmiki, które pokazuja jak działa Quake 3 na HD2. Jednym słowem tragicznie. Cała reszta jest ok, ale mimo wszystko fajnie by było w przerwie zagrać komfortowo w gry 3D. Napisz jak Ci działa Q3 jak i reszta gier 3D.

 

Telefon ma jakieś kaprysy ? Potrafi sie wieszać ? Gubienie zasięgu? Dla mnie to sprawy istotne, bo wolałbym przy tej cenie aparatu dostać coś co chociaż w większości pokryje moje wymagania. Jak na razie z moich testów Iphone 4 wypadł najlepiej. W poniedziałek będę miał możliwośc przetestowana SGS. Ale HD2 będę musiał brać w ciemno.

 

Sprawdzałeś Q3 na WM czy Q3 na Androidzie? Z tego co mi wiadomo to na WM jakieś tragiczne stery są (standardowe).

 

HD2 działa w grach identycznie jak HTC Desire. Tak więc jak chcesz zobaczyć działanie gier to po prostu szukaj filmów z działania gier na Desire (lub Desire HD - ten sam CPU, tylko że więcej ramu)

Zasięgu mi jeszcze nie zgubił pod Andkiem.

 

Apropo stabilności:

Czas działania w godzinach

Dołączona grafika

A bateria też zła nie jest. Tutaj z jakiegoś poprzedniego dnia.

Dołączona grafika

 

iPhone jest super. Ale kosztuje zdecydowanie za dużo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...