Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam powoli przekonywac sie do Nokii E5, bo wyglada dosc solidnie, wszystkie wymagania spelnia i cena tez jest dosc atrakcyjna, musze go tylko "pomacac", bo brat kiedys mial Nokie E61 i byla wielka i kiepsko mi lezala w dloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam powoli przekonywac sie do Nokii E5, bo wyglada dosc solidnie, wszystkie wymagania spelnia i cena tez jest dosc atrakcyjna, musze go tylko "pomacac", bo brat kiedys mial Nokie E61 i byla wielka i kiepsko mi lezala w dloni.

 

Ja macałem i całkiem leży. Mam służbówkę podobnej wielkości (Blackberry 9300) wiec przyzwyczailem sie.

 

 

PS W euro maja w miare dobra cene za nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może nie odnośnie telefonu, bo tu jestem zdecydowany na BB 9800 Torch ale o przedłużenie abonamentu. Teraz jestem w Erze ze 120min za 30zł miesięcznie, gdybym chciał wziąć Torcha to albo duży abonament albo duża opłata za telefon. Jak jest teraz z tymi zmianami wysokości abonamentów w dół? Pamiętam że jak obniżałem sobie abo to zapłaciłem jednorazowo ~50zł kary i tyle, co w takim razie szkodzi wziąć tel z dużym abonamentem i po miesiącu obniżyć w dół? Są jakieś zastrzeżenia w umowie może?

A może próbować indywidualnie w salonie obniżyć cenę abo? Przez stronę można wziąć telefon za 299zł (24mies) / 99zł (30mies) z abonamentem Rodzina 140 multimedialna (450min) za 139zł z vat, jest możliwość ewentualnych negocjacji w salonie tak z waszego doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie bo szczerze mówiąc nie zauważyłem jakiś większych narzekań? Narazie siedzę na BB8520 i w sumie co mi brakuje to gps, szybszego procka, lepszego działania przeglądarki (także i 3G czego tu nie mam), ekranu dotykowego (w niektórych aplikacjach by się przydał) i ewentualnie większego ekranu choć nie jest to wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to BlackBerry Torch review -- Engadget. Po drugie wypadałoby wrzucić trochę cytatów... Josh Topolsky jakiś czas temu:

 

I'm listening to @joshuatopolsky, right now, in real time, switch to a torch and immediately realize why that was a grave miscalculation.

@zpower I've made a terrible mistake.

Day two of living with a Torch. Oh my god is this slow. Why didn't I just re-read my review?

RIM should be ashamed of this product, honestly. Boy is this SIM going back into the Atrix in 3, 2, 1...

Slow, buggy, slow, apps are garbage, slow, keyboard actually not that good, slow, buggy, bad touch response, slow.

Goodbye Torch. Hello Atrix (ahhhhhhh). Also, hello Portal 2.

Man, I just want to make slow, passionate love to this Atrix right now. I feel like I just got out of prison. 24 hours in prison.

@joshuatopolsky So, you are saying I should go back to BlackBerry just to realize how good I have it now?

 

Wyjaśnienie: Joanna używa teraz Motoroli Droid2- jej pierwszy telefon od wielu lat, którym nie jest BB.

@JoannaStern Basically, yes.

Jak chcesz dobrego dotykowego BlackBerry to poczekaj na Bold 9900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja macałem i całkiem leży. Mam służbówkę podobnej wielkości (Blackberry 9300) wiec przyzwyczailem sie.

 

 

PS W euro maja w miare dobra cene za nia

 

te E5 lezy na blacie, narazie sie bawie wiec nic wiecej nie powiem poza tym, ze troche minie zanim sie do klawiszy przyzwyczaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może nie odnośnie telefonu, bo tu jestem zdecydowany na BB 9800 Torch ale o przedłużenie abonamentu. Teraz jestem w Erze ze 120min za 30zł miesięcznie, gdybym chciał wziąć Torcha to albo duży abonament albo duża opłata za telefon. Jak jest teraz z tymi zmianami wysokości abonamentów w dół? Pamiętam że jak obniżałem sobie abo to zapłaciłem jednorazowo ~50zł kary i tyle, co w takim razie szkodzi wziąć tel z dużym abonamentem i po miesiącu obniżyć w dół? Są jakieś zastrzeżenia w umowie może?

A może próbować indywidualnie w salonie obniżyć cenę abo? Przez stronę można wziąć telefon za 299zł (24mies) / 99zł (30mies) z abonamentem Rodzina 140 multimedialna (450min) za 139zł z vat, jest możliwość ewentualnych negocjacji w salonie tak z waszego doświadczenia?

 

A jak ta kwestia teraz wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W orange swojego czasu bylo tak ze nie bylo mozliwosci obnizenia agonamentu z ktorym kupilo sie telefon. Mogles bezplatnie podniesc abonament po zakupie telefonu... ale obnizyc nie bylo mozliwosci... az do czasu kiedy Ci umowa wygasa. W Erze pewnie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te E5 lezy na blacie, narazie sie bawie wiec nic wiecej nie powiem poza tym, ze troche minie zanim sie do klawiszy przyzwyczaje

 

No u mnie też le.ży E5 i jak na razie jestem zadowolony.

 

 

Z wad na szybko to wyświetlacz + folia+ słońce to nie za dobre połaczenie. Klawisze są bardziej "sztywne" niz w BB 9300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niebawem kończy mi się abonament 49 pln w play'u i zastanawiam się jaki telefon wybrać.

Myśle nad:

ZTC Blade

Samsung Galaxy Gio

bądź Sony Ericsson X8

najbardziej mi się podoba Blade bo ma duży wyświetlacz i w miare ok GPU.

A może warto dołożyć troche kasy do czegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z softem tzn. ?Jeżeli chodzi o wgrywanie różnych nie oficjanlych softów to nie jest żaden problem , po to chce kupić fona z androidem by sie nim bawić.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem dzisiaj po raz x kernel w mojej i5700 i tak mnie dzisiaj natchnęło że znudził mi się już ten telefon :/

 

Co proponujecie za ~700-800zł? Używka milestona? jakiś HTC może? Nie mam pomysłu - potrzebuje czegoś z czym można jak najwięcej kombinować i kombinować i żeby było szybsze od spicy.

Może galaxy ace albo gio? albo (o shit!) iphone? ale iphone 3gs to już droższa zabawka.

Telefon kupię dopiero gdzieś na początku wakacji ale chcę mieć jakiś cel żeby sobie uzbierać kasiorkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w MM jest mało do kombinowania, a nowe oficjalne kernele sa dalekie od ideału. Użytkownicy próbują to dobrymi romami zrekompensować, ale gotowanie nowych wersji idzie powoli.

Telefon ogólnie spoko i polecam, ale nie dla kochających modyfikować Androida

 

@ tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z softem tzn. ?Jeżeli chodzi o wgrywanie różnych nie oficjanlych softów to nie jest żaden problem , po to chce kupić fona z androidem by sie nim bawić.

 

Tzn, że ludzie narzekają czasami na rebooty czy lagowanie interface (WVGA dla 600Mhz 7227 to trochę dużo :P)

Polecam przejrzeć dział ZTE Blade na forum.android.com.pl ;)

 

Zmieniałem dzisiaj po raz x kernel w mojej i5700 i tak mnie dzisiaj natchnęło że znudził mi się już ten telefon :/

 

Co proponujecie za ~700-800zł? Używka milestona? jakiś HTC może? Nie mam pomysłu - potrzebuje czegoś z czym można jak najwięcej kombinować i kombinować i żeby było szybsze od spicy.

Może galaxy ace albo gio? albo (o shit!) iphone? ale iphone 3gs to już droższa zabawka.

Telefon kupię dopiero gdzieś na początku wakacji ale chcę mieć jakiś cel żeby sobie uzbierać kasiorkę :)

 

HTC HD2 Gwarancja bez sim Polska Dystrybucja - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne HD2 za 800 zł ^^

 

Desire za 700 zł już kupisz, MM też. Niżej nie opłaca się schodzić. Chociaż od Spicy to nawet Swift jest szybszy (a za 250 zł kupisz). Ace przy cenie 600zł staje się mało opłacalny mając możliwość kupna Desire czy MM (oba urządzenia są mocniejsze, do tego mają większą rozdzielczość i wyświetlacz). Pytanie czy chcesz telefon używany czy koniecznie nowy. Bo jak nówki to zostaje Ace / Galaxy / ZTE Blade i to tyle w zasadzie... Chociaż ostatnio widziałem, że używane SGS'y śmigają po ~900 zł :]

 

Ciekawą opcją jest i9003 SL, czyli SGS z SLCD i SGX530 (czyli GPU z Milestone, nie jest złe, ale nie jest to moc standardowego SGS'a). Telefon nazywa się Galaxy SL, chociaż podobny jest tylko z wyglądu (różnica w CPU/GPU/wyświetlaczu).

 

Milestone ma zablokowany bootloader, więc do kombinowania się nie nadaje.

Za 800zł można wyrwać już Desire ;)

 

Za 700 zł nawet ;P

 

mm jak najbardziej nadaje się do kombinowania, a przez zablokowany bootloader uwalenie staje się niemożliwe

 

CM6 / CM7 / MIUI / czysty Ginger / czyste froyo / modyfikacja themów - jest tego trochę ;> Zablokowany bootloader nie pozwala jedynie na zmianę kernela, jednak na aktualnym i CM7 działa praktycznie wszystko, włącznie z teetheringiem.

 

Szczerze to w MM jest mało do kombinowania, a nowe oficjalne kernele sa dalekie od ideału. Użytkownicy próbują to dobrymi romami zrekompensować, ale gotowanie nowych wersji idzie powoli.

Telefon ogólnie spoko i polecam, ale nie dla kochających modyfikować Androida

 

@ tapatalk

 

Znam jednego usera MM, który ją sobie chwali zarówno za modyfikacje, jak i za jakość wykonania. Narzeka jedynie czasami na mała ilość pamięci, no ale tego się nie da przeskoczyć. Jakby był odblokowany bootloader, to by się dało wgrać kernel z obsługą swapa, ale tak to nie da rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da rade podkręcić procka w Blade ?

Chętnie poczytam o nim na tym forum lecz narazie nie działa .

Mam jeszce inne pytanie , moja mama przechodzi teraz do play i co by jej polecic ? Abonament 69 .Widziałem Milestone , Defy abo Ace czy też Wave II , więcej jak 600pln nie chciała by wydać.Nie wiem kompletnie co by jej polecic , bawić się sysemem ona oczywiście nie będzie.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mamy to najlepiej... jakiś SE czy Nokia bez systemu. Smartfony nie są dla wszystkich, a w szczególności dla większości nie "technologicznych" rodziców ;]

 

Tak, da się kręcić Bladego. Z tym, że zależnie od sztuki, może zrobić max 650Mhz, albo i 900Mhz ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po OC procek by wystarczył do tej rozdziałki ? Powiedzmy że bym miał średnie szczęście i dało by się 750MHz. Jak zbytnio by to nie polepszyło sytuacji to zapewne zdecydował bym się na galaxy. (strasznie mnie kusi wielkość ekranu u bladego)

Mamuska aż tak atechnologiczna nie jest ;) Chciała by dość wielki ekran(po to by chwalić sie koleżanką , jakie to fajne garnki ulepiła czy kwiatki ma na wsi) i nie najgorszy aparat (na aparat z k800/c905 nie narzekała), zapewne także na nk by siedział sobie.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek daje radę :) Poczytaj więcej na forum jak wstanie...

 

To dla mamy jak coś to Ace. Wyświetlacz 3,5" + aparat 5mpx. Więcej z mid endu nie wyciagniesz :)

 

Tapnięte z HTC HD2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam cały czas ;) Tylko bardzo dużo os. odsyła własnie do android.com.pl (im więcej czytam na temat androida tym bardziej chce go mieć ;D)

Wielkie dzięki za rady ;)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES, jeszcze Ci nie podziękowałem za pomoc w wyborze telefonu.

Wybrałem WAVE533

Kapitalna maszynka to przeglądania sieci i ogólnie jako organizer oraz do pisania sms dzięki wysuwanej klawiaturze qwerty.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard ;]

 

Miałem Spicę z 3,2" i wydawała się idealna (wcześniej i900, ale tam były trochę inne proporcje ekranu). Teraz mam HD2 z 4,3" i osobiście 3,7" z Desire to jest dla mnie mało :P

 

BTW Ulisses jak tam się podoba Android po przesiadce z bez systemowców i symbiana?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pakietów danych używam sporadycznie, to na pasku ciągle wisi powiadomienie, że nie udało się połączyć z Siecią.

Dopiero dziś odnalazłem cywilizowany budzik w systemie, bo wcześniej używałem DroidAlarm, który dzisiaj najzwyczajniej w świecie nie zadzwonił. Ogólnie może być, chociaż brakuje mi filtrów połączeń w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...