Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludovic

Orientuje się ktoś czemu mi Samsung Ace długie smsy zamienia w MMS?

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Dzięki, Go SMS Pro mi się podoba. Mam tylko pytanie czy da się ustawić GO SMS Pro jako domyślną aplikację do SMS. Głównie chodzi mi o to by można ją było odpalać tą ikonką będącą na pulpicie obok ikonki kontaktów i właściwości w pasku na dole. I czy trzeba mieć ciągle ją włączoną bo inaczej sms nie dojdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Go SMS Pro mi się podoba. Mam tylko pytanie czy da się ustawić GO SMS Pro jako domyślną aplikację do SMS. Głównie chodzi mi o to by można ją było odpalać tą ikonką będącą na pulpicie obok ikonki kontaktów i właściwości w pasku na dole. I czy trzeba mieć ciągle ją włączoną bo inaczej sms nie dojdzie?

 

Wejdz do menu z aplikacjami i kliknij lewy przycisk pod ekranem (czyli ten od wywolywania menu) i wybierz edytuj. Teraz masz mozliwosc zamiany kolejnosci ikon w menu aplikacji i zamiane skrotow na tym pasku u dolu co na pulpicie jest widoczny. Tylko w standardowej aplikacji sms wylacz powiadamianie, bo bedziesz mial na pasku podwojne informacje o sms'ach (1 od standardowej apki i drugie od go sms).

 

Jak masz inny launcher zamiast touchwiz (standardowy launcher samsunga) to bedzie to wygladac inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy producenci nie moga zrobic wytrzymalego telefonu? od 2 miesiecy mam nokie e5, dzisiaj w czasie wyciagania z kieszeni wyslignal mi sie i upadl na wykladzine pcv, efekt: rozpadl sie na 3 czesci a do tego w dwoch naroznikach pojawily sie paskudne rysy prawie jak po jezdzie na gruboziarnistym papierze sciernym, plastik prawie jak plastelina :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łuooo.. to masz wymagania ;) szczerze to ostatni telefon jaki mialem i nie balem sie go upuscic to byla nokia 3210 a pozniej 3310... nie dosc ze w zaden sposob nie udalo mi sie w nich spsuc softa to jeszcze ciezko policzyc ile razy mi wypadly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w kropce ..... za okolo 3 tyg bede mial mozliwosc upgradu telefonu w O2 zastanawialem sie nad Samsungiem Galaxy S II ewentualnie SE Arc'iem jednak mam watpliwosci .... mianowicie w tej chwili jestem szczesliwym posiadaczem iPhona 4 z iOS 4.3.3 i jailbreakiem, sam os jak i telefon jak najbardziej mi pasuja i srednio widze przesiadke z iOS na Androida tym bardziej ze sporo kasy zostalo wlozonej w aplikacje :/

 

Kolejna rzecza ktora mnie martwi to jakosc wykonania w/w telefonow wiadomo i4 to aluminium i szklo solidnie ze soba polaczone samsung i se plastik .... no wlasnie ale jaki plastik?to samo tyczy sie ekranow/ rodzialek/ kolorow.

 

tak wiec pytanie do osob miejacych kontakt z obydwoma/trzema telefonami .... jest sens przesiadki? (iOS 5 tuz za pasem :D) czy tez nie?

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w kropce ..... za okolo 3 tyg bede mial mozliwosc upgradu telefonu w O2 zastanawialem sie nad Samsungiem Galaxy S II ewentualnie SE Arc'iem jednak mam watpliwosci .... mianowicie w tej chwili jestem szczesliwym posiadaczem iPhona 4 z iOS 4.3.3 i jailbreakiem, sam os jak i telefon jak najbardziej mi pasuja i srednio widze przesiadke z iOS na Androida tym bardziej ze sporo kasy zostalo wlozonej w aplikacje :/

 

Kolejna rzecza ktora mnie martwi to jakosc wykonania w/w telefonow wiadomo i4 to aluminium i szklo solidnie ze soba polaczone samsung i se plastik .... no wlasnie ale jaki plastik?to samo tyczy sie ekranow/ rodzialek/ kolorow.

 

tak wiec pytanie do osob miejacych kontakt z obydwoma/trzema telefonami .... jest sens przesiadki? (iOS 5 tuz za pasem :D) czy tez nie?

 

Jak jestes zadowolony to wybierz telefon na ktorego sprzedazy najwiecej zarobisz. Jak wyjdzie IP5 to sprzedasz tego co masz i dolozysz zarobiony teraz hajs na niego. Narazie sgs2 ma problemy z grami z powodu braku wspierania przez gry jakiegos formatu kompresji, co zostal uzyty w sgs2.

Edytowane przez Quave
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem moze byc wiekszy ekran :D oraz chec sprawdzenia Androida jak to sie mowi w praniu. Tak czy siak telefon jakis musze wybrac arc'ca i sgs2 bede mial za friko a chcialbym obnizyc swoj abo moge tez ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> iP4 np bialego albo 32gb jednak wtedy musialbym troszke doplacic :D

 

Sam android mnie strasznie ciekawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli Iphona 3GS:

 

Czy zdarzyło się wam jakieś problemy z połączeniami ? Ani ja nie mogę do nikogo zadzwonić , ani nikt nie może zadzwonić do mnie..

Oczywiście zasięg pokazuje na maksa... sformatowałem telefon i nic ! Problem cały czas jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację w 3GS - SMSy oraz połączenia nie działały pomimo pełnego zasięgu, natomiast internet po 3G czy EDGE śmigał bez problemu. Co lepsze działo się to tylko gdy telefon łączył się z nadajnikami Telenor w Norwegii. Zmiana softa, karty SIM czy przywrócenie ustawień nie pomagały :)

Edytowane przez siebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem moze byc wiekszy ekran :D oraz chec sprawdzenia Androida jak to sie mowi w praniu. Tak czy siak telefon jakis musze wybrac arc'ca i sgs2 bede mial za friko a chcialbym obnizyc swoj abo moge tez <span style='color: red;'>ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span></span> iP4 np bialego albo 32gb jednak wtedy musialbym troszke doplacic :D

 

Sam android mnie strasznie ciekawi :D

 

Gdyby nie plastikowatość to brałbym SGS2. Jeśli chodzi o obecne modele na rynku zastanawiałbym się nad P990 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche OT - czy jest można dziś kupić do telefonów małą klawiatura przenośną qwerty (np na bluetooth) ? Coś jak to:

Test bezprzewodowej klawiatury Eleksen do telefonów komórkowych

 

Tiny Bluetooth QWERTY Keyboard For Smartphones | The UberReview

 

Miał ktoś z was doczynienia z takim "gadżetem" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/klawiatura-bluetooth-bezprzewodowa-pc-ps3-smart-i1678990168.html

Sam jej nie mialem ale czytałem jak ktoś ją testował na adroidzie i działała dobrze , był zadowolony z niej.

Edytowane przez Maciem
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zmienia telefon; czy wydajac na tel okolo 1000zl, sa jakiekolwiek argumenty za wyborem HTC HD2 zamiast Desire HD? Ew. alternatywy dla tych 2? Warunek konieczny: ekran powyzej 4 cali. Pytam o te dwa HTCki, bo bateria w Desire HD to chyba strach sie bac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w Desire HD jest straszna, już lepiej w tym przypadku (HTC) brać Desire S który jednak ma ekran 3.7". Dobrym wyjściem jest także Motorola Defy ale to także 3.7". Cztery cale ma Galaxy S ale tutaj trzeba się liczyć z kiepskim softem i podłym plastkiem. Bardzo fajnym wyjściem jest Optimus X2 ale kosztuje trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Niedawno wyszedł Andek w wersji 2.3.4 na Samsunga Ace ale że mam brandowany z Playa to w kies nie mogę zrobić update'a :/ Próbował ktoś z was Odinem? Podobno nie traci się gwarancji.

 

Pozatym jest jakiś ciekawy darmowy widget pogodowy? Najlepiej taki z pogodą na 3 najbliższe dni coś jak taki jaki ma Fancy Widgets. I jeszcze przydałby mi się jakiś porządny kalendarz z widgetem.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze przydałby mi się jakiś porządny kalendarz z widgetem.

 

Nie wiem czego wymagasz od kalendarza, bo ten wbudowany w andka jest całkiem spoko, tylko wg mnie brakuje mu 1 rzeczy - widgetu. Sam używam płatnego Pure Calendar widget (wiele skinów i możliwości konfiguracji), ale w markecie widzę coś takiego jak Android Agenda Widget (bezpłatny) i wygląda on bardzo podobnie. Niestety nie testowałem tego bezpłatnego. Edytowane przez psz3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cruel W cenie HD2 jest SGS, ktorego sam posiadam. Plastik az tak zly nie jest jak inni pisza. Przy wiekszym uzytkowaniu spokojnie wytrzyma caly dzien i masz o wiele lepszy ekran niz w HTC.

 

 

Niedawno wyszedł Andek w wersji 2.3.4 na Samsunga Ace ale że mam brandowany z Playa to w kies nie mogę zrobić update'a :/ Próbował ktoś z was Odinem? Podobno nie traci się gwarancji.

 

Pozatym jest jakiś ciekawy darmowy widget pogodowy? Najlepiej taki z pogodą na 3 najbliższe dni coś jak taki jaki ma Fancy Widgets. I jeszcze przydałby mi się jakiś porządny kalendarz z widgetem.

 

Jesli wgrasz oryginalny niemodyfikowany soft samsunga to nie tracisz gwarancji. Co do widgetu z pogoda mzoesz sprobowac Beautiful Widgets (zegar z pogoda, wzorowany na HTC Sense).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...