Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać ze złotówkowego złomu?

  • Samsung Star II
  • LG GM360 Bali
  • Samsung C3530
  • Samsung Ch@t 350
  • Nokia C1-01
  • Nokia C2-01

C3530 do dzwonienia przyzwoity jest, jego bym brał.

Edytowane przez fructo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać ze złotówkowego złomu?

  • Nokia C1-01
  • Nokia C2-01
Jeżeli nie są przynajmniej 10x lepsze od C3 z qwerty którą macałem ostatnio, to skreśliłbym z miejsca oba: plastik z zabawek wader-a, ekran z n3310, funkcjonalność również.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star II to Avila II, jeśli lubisz sobie pomacać, zamierzasz czasem skorzystać z wi-fi to bierz. Do mnie nie przemawiają budżetówki z dotykiem zupełnie, ale tego konkretnie modelu nie miała w rękach. Avila, Cookie, Bali, Monte - IMO słabizna okropna, wolałbym już tego C3530.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kkNd!: HD2 to raczej około jednego dnia przy normalnym użytkowaniu, i do tego dość mocno rysującą się obudowę i wyświetlacz ma ten telefonik

 

 

Teraz pytanie ode mnie :) Zastanawiam się nad telefonikiem w okolicach 900zł, najlepiej android, qwerty mile widziane, spory wyświetlacz 3,7+, i teraz tak: póki co wpadły mi w oko milestone i desire z

Teraz tak, milestone się bawiłem dość sporo, podoba mi się jakość wykonania tego telefonu, solidny slider, wygodne qwerty, martwi mnie to, że to konstrukcja już wiekowa i czy wystarczy mi i moim wygórowanym wymaganiom (choć teraz póki co wytrzymuje jeszcze z i5700 XD).

desire z nie miałem jeszcze w rękach, tylko tyle co w salonach pooglądałem sobie go i poczytalem o nim - martwi mnie strasznie jakość wykonania i sposób w jaki telefon się rozkłada, te zawiasy nie wyglądają na zbyt wytrzymałe :/

Może zamiast tych dwóch to zrezygnować z qwerty i jednak brać np. samsunga i9003 SCL, niezła grafika, procek, wygląda podobnie do S a troche tańszy :)

 

Co o tym myślicie? A może jakieś inne propozycje? Troche już zgłupiałem a w przyszłym tygodniu coś musze sobie wybrać na 100% bo dostaje już szału ze swoim.

 

mam Desire Z, widziałem też Zetke kolegi użytkowaną rok czasu dość bezlitośnie (sądząc po wyglądzie) i z zawiasami nie ma żadnego problemu. Jasne, jak się telefon podniesie za górna połowę to się rozłoży, ale sam się nie otwiera ani nie lata. A jak ktoś musi, na XDA jest instrukcja jak wymienić sprężynę na silniejszą - wtedy można telefon nawet za górną połowę podnosić i się nie otworzy.

A klawiatura jest bardzo wygodna, IMHO lepsza od tej z Milestone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny telefon, tani, z Allegro lub jakiegoś sklepu internetowego. Wymagania:

- funkcja połączeń głosowych

- radio FM z RDS

- odtwarzacz MP3 (znośnie grający, nie żebym jakimś audiofilem był, ale pierdzenia nie lubię)

- min. 2GB pamięci lub slot na kartę pamięci

- zegarek, budzik, kalendarz, kalkulator

- możliwość ustawiania dowolnej MP3 jako dźwięk dzwonka, smsa, budzika, itp

- co by się nie rozleciał przy pierwszym upadku

To chyba wszystko :rolleyes: Propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze SE c902 ?

Chyba ma wszystko co napisałeś , do tego dość dobry aparat , dość wytrzymały (spadł mi pełno razy , a tylko kilka otarć było , ekran bez ryski) i gra dość fajnie jak na telefon.

Cena ok. 200pln o ile sie nie myle.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje telefonu dla znajomego.

Ma to byc tel tani - do 250zl ewentualnie do 300zl jesli na prawde warto (uzywany, z allegro).

Musi miec fizyczna klawiature (dotykowy czy niedotykowy obojetne, klawiatura tez obojetna czy qwerty czy 'zwykla' byleby byla fizyczna), wifi, edge i mozliwie jak najwiekszy ekran. Plusem bylaby latarka, ale to nie wymaganie konieczne.

Systemy, aparaty, mp3 itd obojetne.

Tel w zasadzie do dzwonienia, sms'owania i czasami przegladniecia internetu.

Znajdzie sie cos innego/lepszego niz SE Hazel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G1 bylby tez wedlug mnie zdecydowanie najlepszy, ale niestety przekracza budzet + czesto tez ich stan jest delikatnie mowiac slaby.

Nagiecie budzetu na 300zl jedynie jesli zdecydowanie warto doplacic, a wedlug znajomego do G1 nie warto doplacic nawet do 300zl (a trzeba by jeszcze wiecej) takze niestety odpada. Sam bym jednak wolal takie rozwiazanie przy jego kryteriach, no ale to nie dla mnie tel (z reszta ja bym mial i tak inne wymagania).

Ale dzieki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wykracza trochę ponad 300PLN ale może BlackBerry Bold 9000 / Curve 8900? Nie są to najnowsze konstrukcje ale sprawdzone i spełniające wymagania. Ewentualnie jakaś Nokia E63 jak to sugerował psz3mo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Ten Blackberry sie znajomemu baaardzo spodobal (tym bardziej, ze kiedys juz cos wspominal pozytywy odnosnie Blackberry), niestety cena zbytnio przekracza jego budzet (jakby to bylo nagiecie do 300zl - jego max to mowi, ze skakalby ze szczescia).

Co do Nokii nie przypadla mu do gustu.

 

Takze poki co zostaje jednak chyba ten SE hazel, niestety tel potrzebny na 'juz' takze odczekanie i dozbieranie tych paru groszy do BB nie wchodzi w gre (pozyczac pieniedzy nienawidzi, nawet drobnych). Ja mu proponuje byle jaki tel zapasowy na teraz, a po wyplacie doplacic i brac tego BB skoro tak by chcial, jak zrobi to juz jego sprawa.

 

Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś telefonem z systemem Windows Phone 7 ?

Jakie wrażenia ?

Prawdopodobnie 1 września na eventach HTC i Samsunga będą pierwsze smartfony z 7.5 mango i dopiero wtedy warto zacząc zadawac to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest cichszy, gdy ktoś dzwoni?

 

Co przez to rozumiesz?

 

Nie mam porównania do wave, nie słuchałem go, ale jeżeli chodzi o wfs to tak jak pisałem: pasmo nie jest idealne, zwłaszcza w wysokich tonach, ale nadrabia spokojnie na prawdę niezłą separacją i sporą sceną których nie powstydziłby się rasowy player - wolałbym słuchać go niż np. ciasnego jak (!) nastolatki Clipa+. Niestety do zune nie ma startu zupełnie, więc i taczka, czy classic go zjedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wildfire S ma cichszy głośnik od S8530? Na Wave'a da się wpisać specjalny kod i będzie głośniejszy, a na HTC się da?

Clipa+ mam zamiar kupić i mi faceci go polecali, a nie baby. Bo mam jakiegoś PHILIPSA.

Edytowane przez Jochnka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...