Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem o dołączanych do pokrowca klawiaturach BT, jak to działa, gdzie kupić i czy wszystkie modele mogą obsłużyć taką klawiaturę? Piszę tu ponieważ lepszego tematu nie widziałem [w sumie nawet nie szukałem].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodza na smartfonach pdf'y? U mnie na sgs 2 jakas tragedia... Mam mapki nieba ktorych uzywam podczas obserwacji i pdf'a, majacego 75 mb praktycznie nie da sie uzywac. Zbytnio mnie to nie zdziwilo, wiec podzielilem go na pojedyncze stronki majace 2-4 mb. Jest troche lepiej, ale ciagle chodza bardzo wolno i doczytuja po kawalku :/

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakis przedpotopowy ten komp chyba... nawet na slabiutkim netbooku te mapki plywaja, a ramu ma tyle samo co telefon Dołączona grafika Co ciekawe, zauwazylem, ze w tym calym polaris office dzialaja lepiej niz przez adobe readera.

 

btw... do telefonu narazie nie mam karty pamieci, ale na to, ze bedzie szybciej niz z wbudowanej chyba nie ma co liczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za soba dopiero kilka godzin uzywania Desire Z. Calkiem to to przyjemne, tylko kwestia znalezienia stosownych aplikacji i bedzie calkiem. W tej chwili pisze z telefonu wiec wybaczcie brak polskich znakow. Ktos wczesniej wspominal cos, o zmianie launchera - wplynie to na zywotnosc baterii? Mam jeszcze obserwacje nt. Samsunga Ace, ktorego wzialem dla kolezanki - bardzo zgrabny i dobrze wygladajacy telefon.

Jakas wskazowka odnosnie formatowania wspolczesnych smartfonow? Moja wiedza konczy sie na SE W810i czyli jakies 6lat temu :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana launchera moze wplynac na zywotnosc baterii, Sense jak by nie bylo jest dosc "rozbudowany".

Nie wiem o co ci dokladnie chodzi z formatowaniem telefonu, w sensie przywracanie ustawien fabrycznych? Jesli tak to: Ustawienia/Karta SD i pamiec telefonu/przywracanie danych fabrycznych

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o pierwsze formowanie baterii - rozladowywanie, ladowanie przez 12h itp ;) li-ion tego nie potrzebuja, a podobno wrecz mozesz ja uszkodzic przez calkowite rozladowanie na poczatku... efekt pamieci tez nie wystepuje, takze po prostu jej uzywaj

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się do przedłużenia umowy w Play. Mogę łyknąć SE AINO za 1zł. Wiece może na czym polega fenomen cenowy tego ustrojstwa na allegro? (tak, oczywiście mam zamiar od razu odsprzedać telefon). Ceny sięgają 800-900zł a to jakiś zwykły slider z dotykiem imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 600zł, do przeglądania Internetu, rozmów, sporadycznego grania coś poza Samsungiem Ace, Wave S8500, Wildfire S jest warte uwagi?

 

W tych okolicach juz mozesz polowac na Htc Desire, Motke Defy, ewentualnie SE X10 lub Motke Milestone wedlug upodobania.

O niebo lepsze telefony niz te powyzsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na kupno "nowego" telefonu, dlatego zwracam się do was o pomoc.

 

Budżet 350zł, szukam czegoś używanego na Androidzie. Priorytety to niezły aparat z AF i bateria trzymająca ze 3 dni użytkowania (3-5 rozmów, 10-20 SMSów, krótkie sesje WiFi / GPS). Mile widziana klawiatura QWERTY, radio i oficjalny Android 2.2 / 2.3, aczkolwiek jak nie będzie tych 3 rzeczy to też będzie ok.

 

Coś się znajdzie przy takich warunkach?

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet 350zł, szukam czegoś używanego na Androidzie. Priorytety to niezły aparat z AF i bateria trzymająca ze 3 dni użytkowania (3-5 rozmów, 10-20 SMSów, krótkie sesje WiFi / GPS). Mile widziana klawiatura QWERTY, radio i oficjalny Android 2.2 / 2.3, aczkolwiek jak nie będzie tych 3 rzeczy to też będzie ok.

 

W zasadzie to nie ma takiego który spełnia twoje wymagania, jedyne sensowne które mi przychodzą na myśl to:

1. SE X10 mini pro - ale tutaj bateria to jest tragedia, max 1 dzień, do tego brak oficjalnego 2.2/2.3 (ale są customy), ogólnie dość słaby telefon

2. SE X8 - To chyba najlepszy wybór w tej cenie, dość szybki, DT, radio, nie najgorsza bateria, ale 3 dni to raczej ciężko będzie

3. LG GT540 - najwydajniejszy do tej ceny, sporo custom romów, działające nieoficjalne 2.3, ale dotyk rezystancyjny troche odstrasza, bateria ~2dni

 

jest jeszcze i5700, ale to już masakra, choć bateria całkiem niezła

Można jeszcze próbować ustrzelić na aukcji wildfire, hero albo cos takiego ale to nie będzie proste, e/w dozbierać do milestone/defy/desire i były by to sensowniejsze telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i5700 / i5800 ostatnio oglądałem, patrząc na specyfikacje źle nie jest, więc gdzie jest haczyk?

 

Doskładanie niestety nie wchodzi w grę, te 350zł to już i tak na siłę wyłuskane, a telefon przydał by się w miarę szybko - Samsung X450 nie jest zły ale przydały by się ciut większe możliwości niż tylko telefonowanie i smsowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X8 odpada przez brak AF, i generalnie jakieś wewnętrzne fu względem niego (nie wiem czemu, pomimo że generalnie jestem fanem wszystkiego co związane z Sony). LGka muszę obadać jak to jest z tym ekranem, czy bardzo przeszkadza, za to nie mam jak Samsunga sprawdzić czy ta mułowatość faktycznie jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na kupno "nowego" telefonu, dlatego zwracam się do was o pomoc.

 

Budżet 350zł, szukam czegoś używanego na Androidzie. Priorytety to niezły aparat z AF i bateria trzymająca ze 3 dni użytkowania (3-5 rozmów, 10-20 SMSów, krótkie sesje WiFi / GPS). Mile widziana klawiatura QWERTY, radio i oficjalny Android 2.2 / 2.3, aczkolwiek jak nie będzie tych 3 rzeczy to też będzie ok.

 

Coś się znajdzie przy takich warunkach?

 

Niestety w tej kwocie wszystkich wymagan nie bedzie.

Ale calkiem calkiem wypada LG P500 - chodzily juz po 320-330zl, ale trzeba polowac bo nie ma ich wiele.

Skoro nie ma szans nagiecia budzetu to najlepszy wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC Hero czy Iphone 3g (3GS jak dorwę w cenie do 500zł - mam wtyki w lombardach :P). Co się bardziej opłaca? Miałem już trochę androidów (w tym kiedyś HERO), ale iphone'a żadnego i tak się zastanawiam, czy wart spróbować.

 

EDIT: właściwie to biorę też pod uwagę iPoda Touch bo właściwie potrzebuję bardziej wifi+apps na wykładach i muzykę (teraz i tak w kieszeni noszę tel i oddzielnie mp3)

Edytowane przez DMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC Hero za 500zł to zadna okazja, na Allegro mozesz dorwac niemal nowego z gwarancja za takie pieniadze.

 

W tej cenie ja bym sie rozgladal za Motorola Milestone jesli zrobisz uzytek z klawiatury qwerty, ew. Samsung Galaxy Ace / Xperia X10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...