Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mm i jestem zadowolony, choć prawdę mówiąc do niektórych gierek ma już za mało ramu ale daje rade. Bateria do 4 dni średnio 2-3, zależy od intensywności korzystania z wifi. Nie wyobrażam sobie pisać mms-a czy e-maila na ekranówce, sprzętowa klawiatura to jest to. Wie ktoś o jakiś nowych modelach z QWERTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Motoroli Milestone? jakoś nie mam przekonania do tego producenta (nie wiem czy słusznie)

 

Gdyby miała więcej ramu to bym chyba nie wymienił jeszcze ze 2-3 lata a tak ciągle szukam czegoś ciekawego z fizyczną klawiaturą

 

Co do motoroli jako firmy jak napisał emikyou mm3 w europie jeszcze nie zapowiedziana a w necie są fotki 4...

Ale są i dobre strony swoją ubiłem poszła na gwarację i naprawili bez szemrania a telefon zrootowny i z froyomodem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na kupno "nowego" telefonu, dlatego zwracam się do was o pomoc.

 

Budżet 350zł, szukam czegoś używanego na Androidzie. Priorytety to niezły aparat z AF i bateria trzymająca ze 3 dni użytkowania (3-5 rozmów, 10-20 SMSów, krótkie sesje WiFi / GPS). Mile widziana klawiatura QWERTY, radio i oficjalny Android 2.2 / 2.3, aczkolwiek jak nie będzie tych 3 rzeczy to też będzie ok.

 

Coś się znajdzie przy takich warunkach?

Niestety w tej kwocie wszystkich wymagan nie bedzie.

Ale calkiem calkiem wypada LG P500 - chodzily juz po 320-330zl, ale trzeba polowac bo nie ma ich wiele.

Skoro nie ma szans nagiecia budzetu to najlepszy wybor.

Co prawda miesiąc później niż planowałem, ale udało mi się za 350zł z wliczoną przesyłką wyrwać LG P500 na 1,5 rocznej gwarancji w b.dobrym stanie, z uchwytem samochodowym i firmowym pokrowcem.

 

Dzięki za porady ;)

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, kiedyś nawet na portalach typu purepc była informacja o rychłym starcie strony, która pobiera wyciągi od operatora poprzez jego strone www, logując sie na nasze konto, jej autorskimi algorytmami miała sprawdzac te wyciagi i dopasować najlepszy z obecnie dostepnych abonamentow, wiem ze byla bo ja sprawdzilem, jednak nie mam juz linka, nie wiem tez czy nadal dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj byłem, podajesz jedynie kwotę abonamentu i liczbę minut, tamta strona analizowała koszt jaki ponosiłeś w ciągu ostatnich miesięcy na rzecz każdego z operatorów, po to logowała się na Twoje konto, i na tej podstawie proponowała najtańszy abonament. Czyli dobierała abonament do tego jak korzystasz z telefonu, a nie tylko dobiera najlepszy z rynku na podstawie kwoty.

Edytowane przez Esper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Desire czy Ace?

Bawiłem się dzisiaj Samsungiem i całkiem fajnie się go trzyma, myślę, że bateria trochę dłużej pociągnie niż w HTC, za Ace przemawia cena, ale Desire ma lepszego procka, mam taki mętlik w głowie, że hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Desire czy Ace?

 

Desire jest lepszym telefonem od Ace - lepszy ekran (większy i o wyższej rozdzielczości), więcej ramu (co nie oznacza że Ci go braknie) i szybszy procesor. Zamiast Ace lepiej wybrać tańszego Gio (ekran 3,2 vs 3,5", aparat 3 vs 5mpx i brak gorilla glass) - poza tym to samo. W Ace problem stanowi wielkość ekranu, w stosunku do rozdzielczości - w niektórych grach piksele biją po oczach. Bateria w Samsungu będzie lepsza niż w HTC, w moim Gio padła ostatnio po 5 dniach... w Ace będzie trochę słabsza.

Imho zamiast Desire popatrz na motorolę Defy - nie ma oficjalnego andka 2.3, ale to mocny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zmienić HTC Desire ? Przy założeniu, że sprzedam obecny telefon, mam do wyboru :

- HTC Desire Z

- HTC Sensation

- Samsung Galaxy S II

- iPhone 4

 

Póki co na Desire używam stockowego Androida 2.3.3 z Sense i jest ok, system da się polubić i nie sprawia problemów. Używałem też przez krótki czas iPoda Touch 4G - iOS również wydawał się całkiem przyjazny. Jeżeli miał by to być HTC/Samsung to głównym kryterium jest aktualizacja do wersji 4.0. Trochę obawiam się, że 4,3'' będzie za duże... oglądałem SGS/Sensation w Saturnie i są rozmiarowo zbliżone do Desire w etui CM Tough, jednak pewna bariera jest <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGS II jeżeli chcesz zostać z Androidem lub iP4 jeżeli chcesz bardziej kompaktowego urządzenia i doświadczyć innego systemu.

 

Jeśli nie jesteś amatorem polijądryzmu i benchmarkoholizmu to polecam Xperię Arc. Najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Dziękuję za odpowiedzi. Zastanowię się nad SGS2 a iP4, telefony te faktycznie wydają mi się najciekawsze z całej stawki. Xperia niestety nie podchodzi mi wizualnie, chociaż nie będę jej skreślał na starcie i poszukam dalszych informacji o tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się babolament w pray.

Mam opcję wymiany tel na inny albo dobrania minut czy tam czegoś do taryfy i zmniejszenia opłat.

 

Dlatego pojawia się pytanie czy coś lepszego od E72 się pojawiło w podobnym kształcie, czy nie ma sensu go zmieniać i lepiej brać mniejszy abonament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphon ssie, jeżeli chcesz mniejszego to lepiej weź coś od htc ;)

 

Why iPhone sucks ? Telefon specyficzny, jednak rozmiary są kompaktowe, rozdzielczość dobra, system zoptymalizowany i chodzi całkiem dobrze... z minusów, których doświadczyłem to brak kompatybilności z resztą świata (adobe flash / blutooth), pewnie większość przydatnych aplikacji płatna (np. Angry Birds - darmowe na androida, płatne na iOS), specyficzne rozwiązania zastosowane w systemie operacyjnym.

 

Jest coś z oferty HTC poniżej 4'' przekątnej do czego warto dopłacić i przesiąść się z Desire ?

 

Dlatego pojawia się pytanie czy coś lepszego od E72 się pojawiło w podobnym kształcie, czy nie ma sensu go zmieniać i lepiej brać mniejszy abonament?

 

Nokia E6 ? Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś z oferty HTC poniżej 4'' przekątnej do czego warto dopłacić i przesiąść się z Desire ?

 

Czy warto to nie wiem, poniżej 4 cali masz htc radar... ale tak serio to bierz sensation albo sgs2, oba zdecydowanie poza konkurencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam budżet 500zł chciałbym zmienić telefon na coś z gps-em, system właśnie nie wiem jaki, ale chyba android, dobry aparat, może być dotykowy jak i qwerty. Proszę o pomoc bo nie wiem co wybrać, myślałem o milestone ale nie wiem czy nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje telefonu dla dziewczyny, musi spełniać pare warunków: po pierwsze ma być to rozsuwany telefon z klawiatura (side slider) albo coś w ten deseń, musi być wytrzymały i najlepiej żeby był dość szybki. Budżet można powiedzieć że nieograniczony ale nie musi być to telefon za 1000zł ale jak będzie tyle kosztował i będzie wart tej ceny to spoko. Liczę na waszą pomoc, z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...