Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje telefonu dla dziewczyny, musi spełniać pare warunków: po pierwsze ma być to rozsuwany telefon z klawiatura (side slider)

 

Imho Xperia mini pro (nie x10 mini pro), za ok 1k zł kupisz nowy na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak jest z dostępnością u operatorów Wave S8500? Wiem tyle, że nie jest dostępny w Plusie, a w Play oferują go podobno na niekorzystnych warunkach, Orange odpada, bo zakłada simlocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kupiłem Desire Z, ale niestety nie jestem zadowolony z tego telefonu. Klawiatura może i niezła, procesor i gpu też, ale strasznie ciężki i duży jest ten telefon. Nigdy nie narzekałem na gabaryty słuchawek, ale ta mnie ewidentnie irytuje. Poza tym wkurza mnie system otwierania klawiatury. Pomijam jego dość delikatną naturę, bo nie sądzę żeby wytrwał 2 lata. Ale jak dojdzie do tego strasznie lekko chodzący mechanizm, który praktycznie sam się otwiera przy chwytaniu telefonu to w codziennym użytkowaniu nie jest już tak fajnie. Wiem, że na pewno chciałbym zostawić sprzętowe qwerty więc zakres możliwości mocno się zawęża. Obecnie mam na oku HTC ChaCha lub ewentualnie Xperia Mini Pro. Ostatnie telefony jakie miałem przed Androidami to Nokie E61i i E63 z których byłem strasznie zadowolony. Nawet myślałem, że może Nokia E6 byłaby jakimś rozwiązaniem, ale jednak mam spore obawy przed powrotem do Symbiana i ogólnie to samej platformy obecnie i jej przyszłości. Nie mniej jednak ChaCha byłaby czymś łączącym oba światy. Obawiam się jednak małego ekranu, w sensie czy nie będzie za mały. Już przejście z 4 na 3,7" jest odczuwalne, a co dopiero na 2,6". Oczywiście sterowanie jest wtedy inne, ale mimo wszystko. Od razu zaznaczam, że absolutnie nie interesuje mnie strona multimedialno-rozrywkowa telefonu: nie robię nim dużo zdjęć, nie słucham mp3, nie gram w gry, nie oglądam filmów. Jedynie YT wieczorkiem jak się kładę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

myślę nad zmianą noki 6300 już się powoli starzeje,

myślałem nad nokią 6700 classic czy też C5-00 z 5Mpix, jednak jak wklepałem porównanie w necie to wszędzie mogłem przeczytać, że w tej cenie będzie coś lepszego. Pytanie tylko co byście polecili? Jeśli chodzi o wymagania to właśnie te telefoniki by mi pasowały, bateria jednak nie jest dla mnie aż tak ważna, dobry aparat by mi się przydał, GPS i darmowe mapy nie zaszkodzą. Internetu nie planuje uzywac, dotykowe tez mnie nie bawia.

Kwestia jest taka, że nie chcę też przepłacać, więc mogę kupić coś podobnego od kokurencji, jak tez ewentualnie coś lepszego w tej cenie. Kwestia estetyki, cóż te nokie jak dla mnie nie są brzydkie, więc pewnie coś zbliżonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszyscy co się udzielają w tym wątku, są dużo lepiej zorientowani w nowościach i "planach na przyszłość" różnych marek. :)

 

Czy w niedalekiej przyszłości, ma się pojawić jakiś telefon z xenonową lampą błyskową ?

 

 

 

 

 

Póki co mam SE Satio, do zdjęć malina, ale dotyk zaczął już padać a kupować znów to samo trochę mi się nie widzi. Fajna jest droga rozwojowa Samsunga, ale ciągle widzę LED LED LED Flash, Jezu, czy oni na prawdę nie widzą różnicy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - siostra przdłuża abonament w orange i nie wie co wybrać. do wyboru m.in.:

Samsung Galaxy Ace

Motorola DEFY

SE Xperia X8.

Potrzebny smartfon do wszystkiego po trochu.

Edytowane przez dr.elich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w niedalekiej przyszłości, ma się pojawić jakiś telefon z xenonową lampą błyskową ?

Chodzi ci o wyładowczą, nie jakieś smętne diodki? Pojawił się w przeszłości, nazywał się K800i. Jakby robili go nadal, kupiłbym sobie, dobry szajs do zdjęć i dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o wyładowczą, nie jakieś smętne diodki? Pojawił się w przeszłości, nazywał się K800i. Jakby robili go nadal, kupiłbym sobie, dobry szajs do zdjęć i dzwonienia.

 

Cała ta seria ma Xenony, tak, wyładowcze. :) Moja Lepsza Połowa ciągle ma wymienionego K800i , K850i gdzieś leży i obecny Satio też ma taką lampę, wiem, że zżera to dużo więcej baterii, ale dziś i tak trzeba co wieczór / co drugi wieczór wkładać telefon do ładowarki, więc...

 

 

Z nowszych telefonów to chyba tylko Nokia N8 ma xenonowy błyskacz. LEDy się sprawdzają więc nic dziwnego, że nikt nie szaleje za xenonami.

 

Tak, wiem, jednak jakoś nie powala, no i szczerze powiedziawszy, Symbian jest średni. ;) Najlepszy byłby Android, bo zbliża mi się pisanie kilku projektów na ten system. Co do "sprawdzania się" LEDów , to po pierwsze tracimy sporo kontrastu, po drugie zasięg jest co najmniej 3 razy krótszy.

 

Zastanawiałem się już też nad teorią spiskową, ponieważ w momencie premiery, SE Satio robił porównywalne zdjęcia do pstrykaczy za 200-250zł, może jakiś pakt ? ;) No nie mam pojęcia czemu usuwają opcje z aparatów, wywalają Xenon, stabilizacja chyba też już jest rzadkością ? No gdzie ten rynek zmierza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - siostra przdłuża abonament w orange i nie wie co wybrać. do wyboru m.in.:

Samsung Galaxy Ace

Motorola DEFY

SE Xperia X8.

Potrzebny smartfon do wszystkiego po trochu.

 

Defy najlepsza pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jestem napalony na Belle i miałem nadzieję otrzymać jakieś superlatywy pod adresem Mango

 

Na innym forum tylko umocniono mnie w przekonaniu:

Jak dla mnie Windows Phone ma 4 wady które całkowicie go dyskwalifikują w moim przypadku:

- wspólne ustawienia głośności dla całego telefonu (to wada jak dla mnie największa, przyciszam na playerze mp3 i od razu automatycznie przyciszają mi się też dzwonki, budzik etc)

- brak możliwości wymiany plików via bluetooth

- brak możliwości użycia telefonu jak przenośna pamięć (Zune nie pozwoli wgrać nieznanych sobie plików)

- brak możliwości łatwej instalacji aplikacji z poza marketu

 

Dwa ostatnie problemy można od biedy spróbować obejść, ale nie po to kupuje tel że by od razu grzebać mu w bebechach bo autor softu nie raczył dostarczyć podstawowej funkcjonalności. Nie pozostaje mi nic innego jak zostać przy mojej starej Avili i czekać na kolejny update softu od MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- wspólne ustawienia głośności dla całego telefonu (to wada jak dla mnie największa, przyciszam na playerze mp3 i od razu automatycznie przyciszają mi się też dzwonki, budzik etc)

- brak możliwości wymiany plików via bluetooth

- brak możliwości użycia telefonu jak przenośna pamięć (Zune nie pozwoli wgrać nieznanych sobie plików)

- brak możliwości łatwej instalacji aplikacji z poza marketu

 

To jakiś żart czy znów jesteśmy w roku 2002?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- wspólne ustawienia głośności dla całego telefonu (to wada jak dla mnie największa, przyciszam na playerze mp3 i od razu automatycznie przyciszają mi się też dzwonki, budzik etc)

- brak możliwości wymiany plików via bluetooth

- brak możliwości użycia telefonu jak przenośna pamięć (Zune nie pozwoli wgrać nieznanych sobie plików)

- brak możliwości łatwej instalacji aplikacji z poza marketu

- dramat, no po prostu dramat... którego ja nie rozumiem

- via bluetooth to co najwyżej kontakty sobie można wysłać w dobie hostingów, dropboxów i maili z dużymi limitami załączników

- a co można chcieć kopiować na 16gb kartę z transferem 5mb/s poza plikami mulimedialnymi używanymi przez telefon?

- pewnie, bo przecież używanie wygodnego marketu jest ujmą na honorze każdego superh4xa

 

WP7 jest lepszy od Symbiana ale HTC Radar jest średniawym telefonem (stary design, procesor jak w pierwszej generacji WP7, jak zwykle kiepski aparat, tylko 8GB pamięci). Gdybyś wybrał Lumię 800, Omnię W to nawet nie byłoby wątpliwości co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...