Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zrobiłem progres w wyborze telefonu!

 

Zdecydowałem się na HTC Evo 3D zrobiłem rekonesans i okazało się, że w Poznaniu są 2 szt (w tym jedna zarezerwowana), i że więcej tego telefonu nie będzie.

Wziąłem kasę (519zł) dokumenty i pojechałem do salonu z moim kochanym HTC. Poprosiłem sprzedawcę o telefon podotykałem (zajebisty!) i powiedziałem, że biorę! On zdziwiony siada przy komputerze i powiedział, że telefon kosztuje 1719zł w abonamencie za 69zł! Gdybym kupił go przez neta to 519zł.

 

Zrobiłem rezerwację i atakuję BOK nich mi dadzą telefon za cenę z neta w salonie i niech nie trują tyłka. Czekam za mailem i mam nadzieję, że będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobiłem progres w wyborze telefonu!

 

Zdecydowałem się na HTC Evo 3D zrobiłem rekonesans i okazało się, że w Poznaniu są 2 szt (w tym jedna zarezerwowana), i że więcej tego telefonu nie będzie.

Wziąłem kasę (519zł) dokumenty i pojechałem do salonu z moim kochanym HTC. Poprosiłem sprzedawcę o telefon podotykałem (zajebisty!) i powiedziałem, że biorę! On zdziwiony siada przy komputerze i powiedział, że telefon kosztuje 1719zł w abonamencie za 69zł! Gdybym kupił go przez neta to 519zł.

 

Zrobiłem rezerwację i atakuję BOK nich mi dadzą telefon za cenę z neta w salonie i niech nie trują tyłka. Czekam za mailem i mam nadzieję, że będzie ok ;)

 

No to kup go przez konsultanta w BOK powinna byc cena jak przez net. Kurier do domu dostarczy.

Co do samego fona to już go wycofują a swego czasu był w euroAGD za 999 pln. Jak mieli ostrą promocję , teraz ceny wzrosły.

A sprzęcik nawet fajny za 519 warto jak na andku Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kup go przez konsultanta w BOK powinna byc cena jak przez net. Kurier do domu dostarczy.

Co do samego fona to już go wycofują a swego czasu był w euroAGD za 999 pln. Jak mieli ostrą promocję , teraz ceny wzrosły.

A sprzęcik nawet fajny za 519 warto jak na andku Ci zależy.

 

W BOKu nie mają, nie ma też na stronie ;) Batalia toczy się o ostatnią sztukę w salonie ;) Zdaje sobie sprawę, że za 519zł nic lepszego nie kupię. Jego jedynym konkurentem pod względem ceny może być Desire (ok 439zł) lub Galaxy S plus (599zł) ale nie oferują nawet połowy możliwości tego sprzętu ;) Nic tylko czekać i mieć nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej 4'ki zdecydowanie Galaxy Y, kiepski aparat ale nadrabia resztą. :unsure:

 

Chyba nie galaxy, awaryjność tego modelu jest ponadprzeciętna. A i opinie o tym telefonie są jednoznaczne - kaka której nie tykać pod żadnym pozorem. Został mi skutecznie odradzony. Przez 2 osoby pracujące w branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić używany telefon za kwote ok 500pln jak będzie warto to można dołożyć jeszcze trochel.

Do telefonu bedzie oczywiscie wgrywany custom rom.

Na telefonie bede sporadycznie grac w proste gierki wiec co do GPU nie ma zbyt wielkich wymagań (zwykłe andreno 200 powinno wystrczyc), wiekszość czasu będe spędzał na słuchaniu muzyki oraz przeglądaniu internetu. Co do komunikacyjnej funkcji telefonu to pisze dużo sms'ów więc miło by było aby się je dość wygodnie pisało. Jedynym większym wymaganiem to wyświetlacz w okolicy 4 cali.

Wstepnie jestem zdecydowany na Xperie x10 , jakieś inne ciekawsze propozycje ?

Za wszelakie sugestie bardzo dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynam rozglądać się za nową słuchawka...Bawiłem się trochę HTC z win7 i system faktycznie fruwał. Troszkę te kafelkowe menu wygląda prostacko (szkoda że nie każda kafelka ma możliwość ustawienia tła z jakiegoś zdjęcia) ale sam system wydawał się dobry.

W sumie to człowiek się starzeje i potrzeby maleją. Już nie dłubię w systemach itp.

 

Wymagam - dobrego odtwarzania MP3 (słuchawki mam swoje ale tel też musi dobrze grać)

Dużej ilości pamięci - najlepiej slot na microSD (często przenoszę dane na karcie)

Możliwość odtwarzania wideo z napisami w txt (a co, oglądam często seriale w wolnych chwilach :D) ale to już sprawa odpowiedniego programu

DUŻY EKRAN o dużej rozdzielczości - wiadomo - przeglądanie internetu to po prostu wygoda na takich ekranach

Dobrej jakości aparat/nagrywanie w min 720p filmy.

 

Aktualnie siedzę na SGS z Andkiem 4.0.3 i system śmiga i spełnia podane wyżej wymogi. Ale w maju mogę przedłużyć umowę w PLAY i zastanawiam się nad zmianą tel. dodatkowo SGS doznał urazu i pęknięcie na szybce się pojawiło :P a ja pedant jestem :D

Siedziałem już 2 lata na iOS (+ 0,5 roku na iOS w iPadzie) i 2 lata na androidzie (od 2.1 do 4.0.3) z WP7 miałem kontakt ok 1h :P

 

macie jakieś pomysły jaki fon spełni moje wymagania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynam rozglądać się za nową słuchawka...Bawiłem się trochę HTC z win7 i system faktycznie fruwał. Troszkę te kafelkowe menu wygląda prostacko (szkoda że nie każda kafelka ma możliwość ustawienia tła z jakiegoś zdjęcia) ale sam system wydawał się dobry.

W sumie to człowiek się starzeje i potrzeby maleją. Już nie dłubię w systemach itp.

 

Wymagam - dobrego odtwarzania MP3 (słuchawki mam swoje ale tel też musi dobrze grać)

Dużej ilości pamięci - najlepiej slot na microSD (często przenoszę dane na karcie)

Możliwość odtwarzania wideo z napisami w txt (a co, oglądam często seriale w wolnych chwilach :D) ale to już sprawa odpowiedniego programu

DUŻY EKRAN o dużej rozdzielczości - wiadomo - przeglądanie internetu to po prostu wygoda na takich ekranach

Dobrej jakości aparat/nagrywanie w min 720p filmy.

 

Aktualnie siedzę na SGS z Andkiem 4.0.3 i system śmiga i spełnia podane wyżej wymogi. Ale w maju mogę przedłużyć umowę w PLAY i zastanawiam się nad zmianą tel. dodatkowo SGS doznał urazu i pęknięcie na szybce się pojawiło :P a ja pedant jestem :D

Siedziałem już 2 lata na iOS (+ 0,5 roku na iOS w iPadzie) i 2 lata na androidzie (od 2.1 do 4.0.3) z WP7 miałem kontakt ok 1h :P

 

macie jakieś pomysły jaki fon spełni moje wymagania ?

 

Moze SGS II, albo cos z HTC Sense dla odmiany?

HTC One X / S / V - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Z tego co mi wiadomo juz mozna je dostac.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety bardziej bym stawiał na coś większego niż 3.7 cala które jest w Neo V.

Co do głośnika to raczej nie jest on mi jakos bardzo potrzebny aby grał dobrze. Co do multitoucha to jest on w Xperi x10 po jakims tam patchu.

Mysłałem też o HD2 ale nawet w kwocie 600pln cieżko go dostać w dobrym stanie no i czy byl by wart aż tyle dopłaty....

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zamiar sprzedać swojego Iphona 3GS, do tego dokładam około 500 zł i kupuje... właśnie co ?

 

Jaką komórkę polecacie w tej cenie ? Dodam, że chce by na pokładzie był ICS..

 

Raczej skłaniam się ku galaxy nexus...Ale to raczej ;-)

 

A i pytanko do ludzi co mają najnowszego Androida. Warto dołożyć kasę do telefonu z tym systemem ?

 

Widziałem recenzje są one pozytywne, tylko chodzi mi o użytkowanie tak w codziennych sytuacjach a nie na potrzeby testu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu jest dual touch, nie ma multitoucha w X10.. :rolleyes:

 

Mi tam dual touch wystarczy ;) nie pamiętam abym używał więcej paluchów.

A co sądzisz o LG P970 Swift Black ? I jak sie ma wydajność Andreo 200 do SGX530 ?

 

ps. Kogoś pogieło z tymi minusami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dual touch wystarczy ;) nie pamiętam abym używał więcej paluchów.

A co sądzisz o LG P970 Swift Black ? I jak sie ma wydajność Andreo 200 do SGX530 ?

 

ps. Kogoś pogieło z tymi minusami...

 

Nie andreo tylko adreno ;) Adreno 200 jest znacznie słabszy od SGX530, porównywalny do tego SGX'a jest Adreno 205.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,no ale nie wiem czemu zawsze mi się to myli ;)

Tak poczytałem troche i warto jednak <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś z nieco mocniejszym GPU. Tak patrze i w nieco wyższej kwocie moge zakupić SE Play a jeszcze wyżej SE Arc . Myślałem także nad Motką Milestone ale jednak wolał bym coś o wielkości 4cale lub więcej.

Może coś się znajdzie jeszcze ciekawego w kwocie tak do 800 pln ? A może odczekać jeszcze miesiąc i zakupić Milestone 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić telefon za ~~650zł, myśle nad lumia 710 czy to dobry wybór ? czy może lepiej wziąć Samsunga Galaxy Ace ?

Może mi ktoś wytłumaczyć dokładnie jak działa gwarancja producenta ? Telefon chce kupić na allegro ;/ jest dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić telefon za ~~650zł, myśle nad lumia 710 czy to dobry wybór ? czy może lepiej wziąć Samsunga Galaxy Ace ?

Może mi ktoś wytłumaczyć dokładnie jak działa gwarancja producenta ? Telefon chce kupić na allegro ;/ jest dużo taniej.

 

Nie do końca - lepszy HW jak porównujemy Androida i tutaj się zgodzę.

W przypadku gdy rozważamy zakup lumii 710 czyli WP7 porównywanie HW jest bez sensu . Lumia 710 będzie o niebo szybciej chodziła niż galaxy Ace czy inne modele ze średniejm półki z androidem.

Zadaj sobie pytanie jaki chcesz system WP7 ( tutaj poczytaj sobie o możliwosciach , bo optymalizacja jest świetna ) czy Androida.

No i w przypadku Lumii 710 otrzymasz aktualizacje do WP8.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej interesuje mnie win7, telefon chce kupić na allegro ale martwi mnie sprawa gwarancji.

Jeśli kupie telefon od osoby prywatnej, która kupia telefon w salonie np.orange jak będzie wyglądać gwarancja ? będe musiał odesłać telefon do salonu nokii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupie telefon od osoby prywatnej, która kupia telefon w salonie np.orange jak będzie wyglądać gwarancja ? będe musiał odesłać telefon do salonu nokii ?

 

Nie ma problemu. Tylko jak już zadajesz takie pytanie to może dodam, że karta gwarancyjna, bez dowodu zakupu jest nieważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...