Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten brąz ma bliżej do pomarańczowego zdaje się, taki "miedziany" jak by to określiły kobiety. Pojawiła się na stronie Nokii wersja różowa, co traktuję jak rodzaj easter-egga w wykonaniu fińskiego kaloszoroba.

Najmniej zabawkowo wygląda srebrna lub czarna, na tutejszym forumie jest moja recka z mnogą ilością słitaśnych foci tej drugiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brąz ma bliżej do pomarańczowego zdaje się, taki "miedziany" jak by to określiły kobiety.

 

Gdyby to wyglądało tak:

http://www.wsei.dome...brown 5-8x6.jpg

 

http://www.wsei.dome...brown 3-8x6.jpg

 

http://cdn.sulitstat...32244646ae8.jpg

 

... to byłoby całkiem spoko (nie wpada tak w czerwień).

 

Na zdjęciach studyjnych, oczywiście już w ogóle super:

http://itmag.com.ua/...ronze 2_enl.jpg

http://img2.elmir.ua...a_n8_bronze.jpg

 

Pojawiła się na stronie Nokii wersja różowa, co traktuję jak rodzaj easter-egga w wykonaniu fińskiego kaloszoroba.

 

Są już w sklepach różowe (i to stosunkowo tanie). Ten telefon ma taki dosyć "dla faceta" kształt, więc dla dziewuch chyba tylko róż wchodziłby w grę. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałem swoją N8 jakiś miesiąc temu jedynym miejscem, gdzie widziałem kolor brązowy był oficjalny sklep na stronie Nokii. Niestety cena była tam wyższa niż gdzie indziej (~1250zł). Kupiłem czarną.

 

Edit:

Znalezione przed chwilą. Niby tutaj mają: http://www.sprzedaztelefonow.pl/index.php?products=product&prod_id=686

Edytowane przez wayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brązowy wygląda naprawdę ładnie, ale czarny też prezentuje się nieźle. Jedyne czego nie lubię w czarnym to odbijające się odciski palców. W zależności też od obudowy. Ale w ogóle ta Nokia ma fajny wygląd. Co do sklepu czy to takie ważne ? Rozumiem że sprzęt możesz serwisować w punktach Nokii, a nie koniecznie przez ów sklep. To tylko taka moja opinia, a nie namowa do wybrania akurat tego sklepu.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko taka moja opinia, a nie namowa do wybrania akurat tego sklepu.

 

Przeczytałem że ten sklep wysłał niektórym kupującym używany telefon. Były też przypadki, że wysłali inny model, następnie nie dało się z nimi skontaktować, a jak się udało to potrafili rozbroić tekstem: "a czy to taka duża różnica?" . Tak więc nie tyle problem byłby w przypadku reklamacji (tutaj faktycznie próbowałbym bezpośrednio do Nokia) co problem jest kupić to co się chce.

 

ps. pudełka Nokia są stemplowane, mam w związku z tym pytanie - czy jak kupiliście swoją nokię ze sklepu to pudełko było oryginalnie zapieczętowane? (Ja kupiłem niby nową 6650 Fold swojego czasu, przez allegro i wpakowałem się w minę ... pudełko było odpieczętowane, a w pamięci wewn. znalazłem pozostałości po czyichś danych - ewidentnie ktoś używał ... i jeszcze karty pamięci SD zapomnieli przysłać). Jak kupuję nowe, to na prawdę bardzo bym chciał by było to nowe, a nie prawie nowe, ćwierć nowe lub po prostu zwykła używka. Tylko pytanie: czy da się kupić nokię z podbitą oryginalną gw. i zapieczętowanym fabrycznie pudełkiem?

 

Ten brązowy wygląda naprawdę ładnie,

 

Widziałeś na żywca? ;) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że sklep musi odpieczętować pudełko żeby dobrać się do karty gwarancyjnej? Pytam z ciekawości. Inna rzecz - ja swoją kupiłem w electro.pl, pudełko nie tyle było odpieczętowane, co nie widzę, aby gdziekolwiek było zapieczętowane w jakikolwiek sposób. No chyba, że fabrycznie te pudełka są zafoliowane. Osobiście nie mam wątpliości, że telefon był nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Nokia N8 . Widziałem model srebrny, czarny (przez moment). Widział ktoś z Was wersję brązową? Która wygląda Waszym zdaniem najmniej tandetnie/najmniej zabawkowo?

 

Właściwie model czarny to w rzeczywistości taki raczej ciemny grafit, właśnie mam tą wersję. Brązowy kolor jak dla mnie nie pasował by do tego telefonu. No sorry połączenie brązu z czarnym w klasycznym sensie nie pasuje do siebie. No chyba że ktoś lubi.

 

ps. pudełka Nokia są stemplowane, mam w związku z tym pytanie - czy jak kupiliście swoją nokię ze sklepu to pudełko było oryginalnie zapieczętowane? (Ja kupiłem niby nową 6650 Fold swojego czasu, przez allegro i wpakowałem się w minę ... pudełko było odpieczętowane, a w pamięci wewn. znalazłem pozostałości po czyichś danych - ewidentnie ktoś używał ... i jeszcze karty pamięci SD zapomnieli przysłać). Jak kupuję nowe, to na prawdę bardzo bym chciał by było to nowe, a nie prawie nowe, ćwierć nowe lub po prostu zwykła używka. Tylko pytanie: czy da się kupić nokię z podbitą oryginalną gw. i zapieczętowanym fabrycznie pudełkiem?

Jedynie w sklepie jak ci koleś przyniesie zamknięte pudełko i przy tobie otworzy inaczej nie ma szans zarówno model z wolnej sprzedaży jak i z salonu operatora. Wszelkie inne brane z abonamentu z sieci i sprzedawane będą otwarte.

 

Ja kupiłem na allegro i niestety jest brand plus gsm. W aukcji oczywiście nie bylo o tym nic napisane. A za nieco więcej można było kupić w sklepie wersję czystą. Na szczęście nie ma problemów z aktualizacjami Belle ukazało się w miarę szybko. Także lepiej zwracać na to uwagę przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od pewnego momentu już wgrywali bezpośrednio.

 

Ogólnie fajny telefon. Czegoś pokroju Galaxy s2 czy podobnej klasy HTC nie chciałem, raz że wyższa cena, dwa słabsza bateria, trzy nie gram w gry na telefonie i raz na rok użyje internetu więc po co mi to, a cztery nie chciałbym nosić takiej czekolady w kieszeni, pięć gorsze zdjęcia robi, gorzej odtwarza na słuchawkach. A modele w stylu Galaxy Ace którego używałem to w ogóle jakieś nieporozumienie.

 

Że o darmowej nawigacji nie wspomnę, wreszcie koniec słuchania Hołka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A SGS i SGS+ też ma ICS, ale nieoficjalne. W pełnie funkcjonalne i stabilne (tak na marginesie).

 

Galaxy S tak, co wiecej dostepne sa tez calkiem sprawnie dzialajace wersje JB. S+ to inna bajka i wsparcie tu jest zdecydowanie gorsze. Gdyby wybor byl miedzy tymi dwoma i w gre wchodzilo by wsparcie inne niz Samsunga to jedynie oryginalny Galaxy S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymianą swojego fona, głównie ze względu na wifi.

 

Co polecacie : używki/allegro, cena tak do 200zł (im mniej tym lepiej)

 

Moje preferencje :

  • muzyka (tzn ma to grać nie gorzej od k750@w800, do tego sensownie głośno, dajmy na to k750 przy domyślnej akustyce gra za cicho. Choć w przypadku tego fona z tym jak i wieloma innymi rzeczami nie ma problemu – FAR i jedziemy Dołączona grafika.
  • obsługa micro-sd/sdhc (ma działać to co śmiga mi aktualnie przez przelotkę ms pd-micro-sd w k750 czyli 8GB SDHC Goodram – dla ciekawych kluczem do sprawnego działania tak pojemnej karty w k750 jest odpowiednie sformatowanie tzn jednostka alokacji 32kB i nic nie muli nic się nie wiesza Dołączona grafika, btw przy domyślnym 4kB jest tragedia)
  • ofc wifi
  • aparat ~ jakościowo coś koło k750,
  • Latarka (fajnie jakby była, ale przeżyję bez)
  • dobrze jakby bateria wytrzymywała parę godzin słuchania muzyki
  • cep mógłby być szybszy (przeglądanie kolejnych fotek w 2Mpix/maks jakość na k750 trwa trochę za długo)
  • LCD/rozdziałka mogłaby być trochę wyższa
  • jednak wolałbym klasyka (przyciski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł i takie funkcje ? Takie rzeczy to tylko w erze...

 

Spróbuj SE C905 spełnia twoje preferencje, tylko do 200zł to w sprawnego nie ma szans go dostać, minimum 300 bym startował. Lub K850i ale nie ma wifi. Pod względem reszty oba telefony przekraczają we wszystkim twoje preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rozglądam się za telefonem. Galaxy Ace fajnie wygląda na zdjęciach i na papierze, ale jak się weźmie do ręki to ekran jest słaby a telefon laguje. Z kolei Xperia NeoV nie podoba mi się kształt, gabaryty, design... Czy najlepsza opcja dla mnie to Samsung Galaxy S? Czemu cena nowego nadal przekracza 1000zł? A może coś z czego nie odchodzi farba? Dołączona grafika

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S tak, co wiecej dostepne sa tez calkiem sprawnie dzialajace wersje JB. S+ to inna bajka i wsparcie tu jest zdecydowanie gorsze. Gdyby wybor byl miedzy tymi dwoma i w gre wchodzilo by wsparcie inne niz Samsunga to jedynie oryginalny Galaxy S.

 

Wsparcie gorsze z tego względu, że Samsung troszkę olało ten model. Za słabo się sprzedał. To była taka zapchaj dziura między Galaxy 1 i 2. Co do samego telefonu to cóż. Czytałem różne opinie i zgadzam się z większościa tych dobrych. Obecnie siedzę na ICS 4.0.4 i telefon działa cały czas tak samo płynnie. A o restartach i zwiechach w SGS + to się nie spotkałem w przypadku mojego egzemplarza. Od początku chodzi stabilnie. Teraz do tego jeszcze płynniej niż na GB 2.3.6. Nie zmieniam, bo nie widzę na razie potrzeby. Wygodnie się przegląda internet (www na ICS działa o wiele płynniej niż na GB 2.3.6). Bateria trzyma średnio 2 dni przy średnim użytkowaniu co też jest znaczną poprawą w stosunku do GB 2.3.6. Ogolnie nie narzekam, ale teraz i tak się nie opłaca brać ani SGS 1 ani SGS +. Chyba że trafi się dobrą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rozglądam się za telefonem. Galaxy Ace fajnie wygląda na zdjęciach i na papierze, ale jak się weźmie do ręki to ekran jest słaby a telefon laguje.

 

Ten telefon to kompletne dno. Jednak żadnego lagowania nie zauważyłem a używałem to padło przez pół roku. Ekran jest beznadziejny, zdjęcia i filmy kompletna żenua, na słuchawkach gra słabiej niż chińskie mp3 za 10zł. Bateria siada błyskawicznie. Jedynie wygląd dobry. Reszta to straszna kupa, nie wiem kto dał zgodę na wypuszczenie takiego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia Arc ma HDMI, więc projektor (o ile ten ma HDMI) da się podłączyć. Osobiście nie próbowałem. Czy obsłuży prezentację z Power Pointa i na ile poprawnie to kwestia pakietu office, domyślnie ma chyba Documents To Go albo OfficeSuite (nie jestem pewien). Kiedyś jak testowałem pakiety office najlepszy IMO był Smart Office 2 i Polaris Office.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale czy taka aplikacja nie będzie wyświetlała prezentacji przystosowanej do rozdzielczości telefonu? Chciałbym, żeby to wyglądało jak puszczone z lapka, a nie pomniejszone i w orentacji 9:16 ;)

 

Mało który projektor ma hdmi, ale widziałem już przejściówki mini hdmi - vga. Niektóre projektory mają pilot, który pozwala na przełączanie slajdów, ale przypuszczam, że raczej nie będzie to współpracowało z telefonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...