Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Galaxy Mini 2 jesli nie zalezy ci na duzym ekranie, model z tego roku, ma calkiem przyzwoite bebechy, nfc, potwierdzony update do Andka 4.1, zrodlo: http://www.sammobile...1-1-jelly-bean/ .

Na alledrogo powinienes bez problemu znalezc funkiel nowke do 500 zł, np. http://allegro.pl/sa...2678213064.html

Zaznacz tylko ze chcialbys czarny-grafit, ten zolty wyglada ochydnie to chyba jakis "gadzet" dla kobiet. Dołączona grafika

 

http://www.techradar...#articleContent

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kelcior, jeśli dobrze pamiętam to do nowej mini 2 masz 2 obudowy - a raczej tylne klapki, czarną i żółtą - za 450zł spokojnie da się kupić ten telefonik

Galaxy S fajny sprzęt do modowania, ale do 500zł raczej ciężko o ładną sztukę

 

Swoją drogą mini 2 nie jest na arm v6? jeśli tak to bym go odrzucił i popatrzył raczej za SE Mini (st15i) albo LWW, e/w Sony Tipo

 

Ja cały czas walczę ze soba, brać n8 - przestarzałe ale działające naprawdę sprawnie i mające świetny aparat czy wrócić do xperii ray, sam już nie wiem co kupić :P Jadę aktualnie na LG Swift i zaczyna mnie dobijać wyświetlacz oporowy, dobrze, że ma fizyczne przyciski do odbierania :P ale co się spodziewać po telefonie za 90zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini 2 to Cortex-A5 (armv7). Dołączona grafika

 

Generalnie najwieksza zaleta tego telefonu to bedzie zapowiedziany Android 4.1 ktory jakby nie patrzec wprowadza sporo zmian, Butter zeby daleko nie szukac daje naprawde niezlego kopa jesli chodzi o wydajnosc (HWA) / plynnosc w dzialaniu systemu.

No i NFC tez jest napewno ciekawym bonusem, ktorego raczej zaden telefon z "low-endu" nie ma w ofercie.

 

Minusem napewno jest aktualnie male zainteresowanie developerow tym telefonem, generalnie istnieja poki co bodajze 2 ROM'y, no ale nie ma co sie dziwic to jest w miare nowy model na rynku i mysle ze bedzie duzo lepiej po wypuszczeniu przez Samsunga updejtu do żelki. (na szczescie nie ma problemu ze zrootowaniem)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo V kosztuje ok 900 zł... wiec jak masz okazje dostac do 500 zł. to bierz. (chyba ze to jakas porysowana, zajechana padaka)

Generalnie na + wiekszy wyswietlacz, lepszy aparat / bebechy. (i z tego co sie orientuje ICS na pokladzie, wiec nie jest zle)

 

Chociaz jesli nie masz zamiaru ogladac filmow/grac na telefonie to pewnie Mini 2 nadal bedzie niezlym wyborem.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie msm7227 i adreno 200 w tym siedzi, praktycznie to samo co tipo i lg l5, w zależności od potrzeb ja bym jednak wolał lww albo mini/mini pro, ewentualnie polowanie na neo v albo galaxy s, ja ostatnio idealnego s sprzedałem za 550 zł :)

 

Choć co do neo v nigdy nie byłem za bardzo przekonany, marnej jakości tylna klapka, zamulony ics, jakoś szału we mnie nie wywolal

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym telefonem ever jest Nokia 6310i

 

Nie jest. Nowe stacje bazowe często obsługują tylko UMTS. Tak ma BTS znajdujący się najbliżej mojego mieszkania. Gdy wyłączę w tel. UMTS, zasięgu muszę szukać w okolicy okna, po UMTSie mogę rozmawiać z dowolnego miejsca w mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, postęp. Nowy hit sprzedaży - ta sama superergonomiczna obudowa, ten sam czas czuwania, ta sama czystość rozmowy, tyle że UMTS w miejsce GSM. Kupiłbym, ale nie ma szans. Żadna firma nie zaryzykuje wypuszczenia flagowego modelu bez kolorowego dotykowego ekranu i aplikacji do fejsika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, kończy mi się umowa z operatorem, a z racji tego że swą przygodę z telefonami zakończyłem na SE P1i to blado wypadam w dzisiejszych czasach. Przy moim abonamencie mogę przebierać między 3 modelami: Sony Xperia U, Sony Ericsson Xperia arc S oraz Samsung Galaxy S Advance - który z nich wypada najlepiej (sprawność działania, konieczność ładowania co hmm 2 dni, lub więcej - było by miło, sprawnie działający GPS, oraz aktualizacja androida do wyższej wersji) ?

Edytowane przez dewastator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Galaxy S Advance, z tej trójki wydaje się najbardziej optymalny, ma dostać Androida 4.1.

 

Tu masz fajną porównywarkę:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4134&idPhone2=4469#results

Na samym dole możesz podmieniać porównywany telefon na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam prostego telefonu do dzwonienia (nowy lub uzywany), od ktorego wymagam:

- braku dotykowego ekranu (lub wszystkie operacje mozliwe do wykonania z klawiatury)

- wytrzymalosci (lepiej serie biznesowe)

- klasyczny wyglad (plaski i waski)

- dlugi czas na baterii

- radio

- ew. moze byc aplikacja do pobierania poczty z google

 

wstepnie przygladalem sie nokii e51, ktora idealnie pasuje do w/w jednak czy jest cos nowszego wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie rok HTC WTF-S. Ojciec ma Sony LWW. Z obu bez wahania wybrałbym znów wtf: jakość wykonania, bardziej czytelny wyświetlacz, przyjemniejszy w obsłudze na co dzień, brak idiotycznej nakładki sony dla miłośników stockowych launcherów, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W formacie mini królują Galaxy Mini2 i Sony Live. Jest jeszcze Sony Tipo, ze 2 HTC, więcej nie pamiętam. Który z wymienionych brać pod uwagę? Przydałaby się dobra matryca - amoled albo super-lcd.

 

Mini 2.

 

http://www.sammobile.com/2012/09/24/samsung-to-update-11-phones-and-4-tablets-to-android-4-1-1-jelly-bean/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...