Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

S3 Mini opada - cena to żart, nie widzę niczego co byłoby warte dopłaty ~200 złotych w stosunku do Advance. Ten drugi już lepszy, ale nadal to inna półka cenowa: Xperia Sola - 700, S Advance - 900-950. Różnica spora w cenie, w specyfikacji - żadna. Ace 2 byłby dobrą alternatywą do rozważenia, ale nie mogę przeboleć jego aparycji, jest przeokrutnie brzydki. Nic prócz Soli za tą kwotę chyba wyrwać się nie da.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają być nowe, to Nokia 101 (dwie karty SIM), C1-01, C1-02 lub 1800, Samsung E1100, E2121, E1200 lub E1190 (klapka). Z daleka od MyPhone (niedopracowany soft, słabe baterie i nędzna jakość wykonania) no i chińczyków, wiadomo.

 

Dzięki za odpowiedź. Podoba mi się Samsung E1200. Czytałem o nim i ludzie sobie chwalą. Podobno jest w miarę dobrze wykonany, prosty, długo działa na baterii i przede wszystkim niedrogi, czyli wszystko o co mi chodziło. Raczej zdecyduję się na niego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cena na USA, europejska to 299 euro za wersje 8GB i odpowiednio 349 euro za 16GB. Przez Google Play w takiej cenie nie bedzie u nas dostepny w ogole. Podobno w okolicach lutego ma sie pojawic w komputroniku, mozliwe, ze rowniez x-komie ale nie licz na taka cenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie, delikatnie mówiąc ten telefon jest reglamentowany. Jest dobry, bo jest dobry i tani. Opóźnione dostawy i tego typu problemy powodują, że stał się skarbem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Mam pytanko czy Nokia E72 jest warta zakupu.Ewentualnie co możecie polecić w podobnej cenie do 1000zł.Niekoniecznie musi być telefon z systemem Android,może być z Symbianem.Interesują mnie modele z fizyczną klawiaturą a nie dotykową.Druga sprawa to bateria która wytrzyma przynajmniej z 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wymienić Samsung Galaxy Ace? Mam do wyboru telefony za 1zł, Play, abonament Formuła 4.0 129zł - z tego co widzę jest Samsung Galaxy Ace 2, HTC Desice C, czy może dopłacić do HTC Desire X/Nokia Lumia 800?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby już wymienić moją wysłużoną Nokię E72 z której jestem bardzo zadowolony ale cóż trzeba iść z postępem i wreszcie zdecydować się na coś dotykowego, z większym wyświetlaczem i lepszym systemem. Co za tym idzie: lepsze podzespoły.

Po dogłębnym i mozolnym przekonywaniu się do dotykowca zdecydowałem się wybrać pomiędzy Samsungiem Galaxy S3 lub Nokią Limią 820. Są to telefony z dwoma różnymi systemami i aboslutnie nie wiem na który się zdecydować.

Narazie telefon służy mi głównie do pisania smsów, prowadzenia rozmów oraz sporadyczne przeglądanie internetu na ile to pozwala oprogramowanie oraz rzadziej nawigacja gps. Brakuje mi większego wyświetlacza no i większych możliwości odnośnie software bo jak wiadomo aplikacje na symbiana 3 edycji dzisiaj już nie robią szału.

Może ktoś z forumowiczów stał już pod podobnym wyborem i coś doradzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam telefonu w granicach 700-800 złotych. Zrezygnowałem z Galaxy Ace 2, bo jest okrutnie brzydki, i skłaniam sie ku sony xperii. Pojawia się tylko pytanie - sola czy j ?

 

Z największych różnic które moge wywnioskować na podstawie porównywarek to:

dla J - pojemniejsza, wymienna (?) bateria, nowszy Android.

dla Soli - większa ilość pamięci wbudowanej.

 

Czy są jakieś większe różnice, argumenty na rzecz jednego lub drugiego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ostatnio sprzedałem swojego smartphona i chciałbym zakupić jakiś nowy telefon. Priorytety:

1) długa praca na baterii

2) nie dotykowy

3) dobry aparat (przynajmniej 5MP)

4) dobrze by było, aby miał WiFi, ale nie jest to niezbędne

5) najlepiej bez klawiatury qwerty

 

Najchętniej zakupiłbym SE W995, ale obecnie dostanie nówki nie chińskiej graniczy z cudem. Rozważam Nokie E52, ewentualnie C5 lub Samsung E5610. Co możecie polecić z tych telefonów, jakie za i przeciw? Czy ewentualnie coś innego? Budżet do 600zl (możliwe, że telefon będzie wzięty w przedłużeniu umowy).

 

Z góry dzięki

Edytowane przez bhaal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam telefonu w granicach 700-800 złotych. Zrezygnowałem z Galaxy Ace 2, bo jest okrutnie brzydki, i skłaniam sie ku sony xperii. Pojawia się tylko pytanie - sola czy j ?

 

Z największych różnic które moge wywnioskować na podstawie porównywarek to:

dla J - pojemniejsza, wymienna (?) bateria, nowszy Android.

dla Soli - większa ilość pamięci wbudowanej.

 

Czy są jakieś większe różnice, argumenty na rzecz jednego lub drugiego telefonu?

 

Ja wziąłem Sole. J jest odczuwalnie większa. Poza tym nie licząc baterii to większość przemawia za Solą jak chociażby lepszy procek i grafa. W chwili obecnej oba mają ICS-a, update do JB ma być jakoś w 2013 na wiosnę. Pamiętaj tylko o jednym. W chwili obecnej Xperie mają poważny problem z Wifi i dotyczy to wielu modeli z 2012r łącznie z tymi dwoma. Objawia się to tym, że telefon nie może połączyć się z siecią bezprzewodową, jak się łączy to po chwili przestaje odbierać dane albo robi sabotaż i zawiesza router uniemożliwiając jednocześnie dostęp do sieci innym podłączonym urządzeniom. Jest to znany i częsty problem, ale Sony jakoś ma wywalone na użytkowników i nie spieszy się z fixem. Nie wykluczone, że w ogóle tego nie zrobi. Ja do tej pory nigdy nie rootowałem telefonu, ale chyba to zrobię po raz pierwszy, bo szlag trafia jak podstawowa rzecz w smartfonie jest niesprawna. Gorzej tylko jak się okaże, że i to rozwiązanie niewiele da. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wchodzić w Nokię Lumię 820? Posiada ktoś?

 

Zastanawiam się nad nią, a HTC One S (porównanie specyfikacji: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4968&idPhone2=4574 ). Kurde wmawiam sobie, że jak wezmę Nokię, to sobie popiszę coś pod WP8 (jako, że posiadam jakąś tam wiedzę odnośnie .NET - przy całkowitym braku znajomości Javy), tyle tylko, że potem okaże się, że jednak mam słomiany zapał (:P) i zostanę z Lumią, która może okazać się chujowa, mało softu (póki co), itd. ;)

 

Cenowo też jest różnica: 759zł Lumia, kontra 377zł HTC One S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zte grand x in. Posiada go moja narzeczona i jest zachwycona. kupiła nowke za 700. W tej cenie rewelacja. Jedyne minusy to odrobinę słabszy dotyk (mam porównanie do razr), słaby aparat foto, czasem zdarzy się ze jakaś apk z play market nie jest kompatybilna z x86 ale jest to margines.

 

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dość nietypowy problem.

Poszukuję telefonu dla osoby w średnim wieku. Aktualnie używany telefon: NOKIA E66.

Właśnie kończy się umowa a i telefon już w nie najlepszym stanie, więc czas na zmianę.

Podstawowa sprawa to klawiatura sprzętowa. Aktualne smartfony typowo dotykowe są wyjściem awaryjnym.

Najlepszy byłby następca NOKII E66 z większym wyświetlaczem.

 

Znalazłem NOKIA E7 (odpada ze względu na brak autofocus-a), HTC Desire Z (stary Android a custom ROM nie wchodzi w grę), Blackberry 9810 (ogólnie OK. Jedynie strasznie ciężko znaleźć nowy w rozsądnej cenie - telefon nie jest już nowością a potrafi 1,5-2k kosztować).

 

Czy jest jeszcze jakaś opcja, o której zapomniałem?

Jeśli musi być to dotykowy smartfon to jaki polecacie by nie było żadnych problemów z systemem telefonu i jego obsługą?

 

Zastosowanie telefonu:

- dzwonienie

- sms

- wysyłanie i odbieranie zdjęć (większość teksty/dokumenty) przez mms

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Bezan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie BB9900 - hybryda z klawiaturą i dotykowym 2,8" ekranem. Jedyny minus to EDoF zamiast af, ale zdjęcia wychodzą porządne. Do pisania idealny.

 

http://www.bbnews.pl...erry-9900-bold/

 

Czy właśnie ten EDoF nie powoduje fatalnych zdjęć tekstu? Telefon powinien bez problemu zrobić zdjęcie tekstu np. z gazety by później w domu dało się go przeczytać w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E72 już lekko starawy się robi ;)

Propozycja E6 byłaby też dobra... tylko ciagle ten EDoF jak w E7 i BB 9900.

 

Czy na prawdę telefony z tej półki nie potrafią robić zdjęć tekstów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.bbnews.pl/2013/01/komunikat-prasowy-z-premiery-blackberry-10/

 

Dziś była premiera BB10 - pokazano 2 telefony, w całości dotykowy oraz z fizyczną klawiaturą, świetne wsparcie od początku istnienia nowego systemu, intuicyjna i prosta obsługa nowego OS. W końcu będę mógł się przesiąść na coś nowego, bo do tej pory nic na rynku mnie nie skusiło :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung I9082 Galaxy Grand z tym ze w Polsce jeszcze chyba nie dostepny (opcja jest napewno Ebay np. http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Grand-I9082-Dual-Sim-Both-Active-Sim-Unlocked-Phone-DHL-Fedex-/221181742346?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item337f758d0a) z czegos mniejszego S7562 Galaxy S Duos.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz dostać ZTE Grand X In bardzo fajny telefonik na platformie intela. No i tanszy troche bo ok 700pln na lolegro. Jak Ci nie przeszkadza rozmiar L9 to raczej nic lepszego nie dostaniesz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand X In bylby rewelacja gdyby nie zrypana reakcja na dotyk. Mialem i dla mnie nie do zaakceptowania. Jesli miales wczesniej cos, co dzialalo dobrze, to tez nie zaakceptujesz, jesli miales jakis szajs, to nie zauwazysz o co chodzi. A tak BTW to za 850zl mozna juz dostac nowe Lumia 900 jesli nie przeszkadzaja Ci pewne ograniczenia systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...