Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywajac oficjalny soft - nie.

Co więcej nawet jak twój operator nie udostępnił jeszcze aktualizacji, a takowa istnieje to wygrywając ją programem gwarancji oczywiście też nie tracisz.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili na handel przy przedłużaniu umowy w T-M? W taryfie 79,90 multimedialnej za 1zł mam Samsunga Galaxy Ace 2 i Sony Xperie J, z dopłacanych do 200zł chyba nic sensownego nie widzę.

 

Edit. A może ktoś przedłużał ostatnio abo w T-M, da się coś lepszego ugrać?

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili na handel przy przedłużaniu umowy w T-M? W taryfie 79,90 multimedialnej za 1zł mam Samsunga Galaxy Ace 2 i Sony Xperie J, z dopłacanych do 200zł chyba nic sensownego nie widzę.

 

Edit. A może ktoś przedłużał ostatnio abo w T-M, da się coś lepszego ugrać?

Allegro prawdę ci powie...

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tą sztukę:

 

http://allegro.pl/nokia-n8-16gb-12mpx-gw19-idealna-poznan-i3148393517.html

 

co o niej sądzicie, nie przepłaciłem trochę? na plus gwarancja 1,5 roku.

 

znajomy mi mówił, że jak się telefon zawiesi to trzeba cały rozkręcić aby wyciągnać baterię i traci się gwarancję, to chyba jakiś żart? :P

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mówili, że w Seicento mam dwucylindrowy silnik 700 ccm.

 

Zawiesił mi się raz czy dwa odkąd go mam, przytrzymałem kilka sekund przycisk "power", telefon się wyłączył, potem włączyłem. Ot i cała filozofia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili na handel przy przedłużaniu umowy w T-M? W taryfie 79,90 multimedialnej za 1zł mam Samsunga Galaxy Ace 2 i Sony Xperie J, z dopłacanych do 200zł chyba nic sensownego nie widzę.

 

Edit. A może ktoś przedłużał ostatnio abo w T-M, da się coś lepszego ugrać?

 

Wziąłem Galaxy S3 mini niebieski także jak ktoś optuje to będzie na sprzedaż. W lepszej cenie mogą zaproponować LG L9 ale nikt nie wie kiedy będzie (czy w ogóle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ściągnięcie simlocka kodem powoduje utratę gwarancji?

 

W tym przypadku nie powoduje. Ta metoda rozni sie od tej "oficjalnej" (kodu bezposrednio od operatora) tym, ze nikt Ci tego nie wpisze do gwarancji co serwisu autoryzowanego i tak nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy mi mówił, że jak się telefon zawiesi to trzeba cały rozkręcić aby wyciągnać baterię i traci się gwarancję, to chyba jakiś żart? Dołączona grafika

 

Co to za bullshit ? Każdy telefon z zabudowaną baterią ma jakąś metodę na reset. Np. Xperia Z (i inne Xperie) wystarczy przytrzymać klawisz podgłośnienia i wyłącznik i robi się fizyczny reset. Także ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przymierzam się do zmiany leciwego SE W810i na smartfona. Będzie to mój pierwszy smartfon i dlatego do końca nie wiem czego oczekiwać.

W każdym razie, zrobiłem już wstępną selekcję i zdecydowany jestem na telefon firmy Nokia. Dlaczego akurat Nokia? Jeśli Cię to interesuje, to przeczytaj spoiler.

 

 

 

Ważnych jest dla mnie kilka czynników, ale najważniejsze są 3:

- w jakim stopniu producet jest etyczny i czy wazne są dla niego kwestie moralne związane z wytwarzaniem produktów

- czy i w jakim stopniu producent dąży do wyeliminowania konfliktowych minerałów ze swojego łańcucha dostaw (więcej o tym tutaj)

- stosunek cena / jakość

 

Najwięcej z tych warunków spełnia Nokia.

Jako, że temat ten nie jest miejscem na prowadzenie dyskusji na ten temat, wszelkie komentarze co do mojego wyboru proszę kierować na priva.

 

 

 

No i mam teraz małą zagwozdkę. Jaki model?

System operacyjny na chwilę obecną nie robi mi zbytnio, ale wolę nowoczesne rozwiązania, dlatego stawiam tutaj na WP8.

 

I teraz tak, albo Lumia 620 albo 820. Nie wiem czy warto dopłacać do L820. Macałem ją ostatnio w Saturnie i była przyjemna w obsłudze. Jednak widziałem w necie wiele negatywnych komentarzy odnośnie tego telefonu.

Z drugiej strony mamy L620, która otrzymuje zaskakująco dobre recenzje.

 

Jeśli miałbym kierować się designem to L820 wygrywa, ale L620 ma ponoć lepszy ekran.

 

Na allegro L620 można dorwać za ~700PLN, a L820 nawet za 1k.

 

Pomiędzy tymi telefonami można umieścić L720. Świeżynka jeszcze nie do kupienia w Polsce. Teoretycznie powinna być tańsza od L820. Nie chcę jednak czekać długo z zakupem. Chciałbym kupić go już w tym miesiącu, a L720 na horyzoncie nie widać.

 

Zatem, który model wybrać?

 

Pozdrawiam,

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej nawet jak twój operator nie udostępnił jeszcze aktualizacji, a takowa istnieje to wygrywając ją programem gwarancji oczywiście też nie tracisz.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

 

Z tego co się orientuje to musiałbym wgrać JB na własne ryzyko.

Czy wiele tracę pozostając przy wersji 4.0.4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to musiałbym wgrać JB na własne ryzyko.

Czy wiele tracę pozostając przy wersji 4.0.4 ?

 

Musisz do tego odblokować bootloader, a wtedy jest śmierdząca sprawa z gwarancją. Co do JB - teoretycznie warto, bo ma tzw. project-butter, czyli powinien działać płynniej. Ale szczerze to nie zauważyłem różnicy, a przerabiałem przeróżne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam smartphona do wszystkiego, z naciskiem na dobrze działający GPS (Endomondo - amatorskie przejażdżki rowerem itp.)

Jako, że przy przedłużeniu umowy Orange nie oferuje nic ciekawego rozważam zakup za gotówkę.

Co w kwocie do ok. 1200 PLN polecacie?

 

Myślałem o Galaxy SIII - ciut dokładając.

 

Obecnie mam ZTE Blade - ogólnie spełnia moje wymagania, ale obudowa lekko pęknięta, czasami rozłącza połączenie. No i skosztować nowej technologi byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zgłębieniu tematu zacząłem również rozważać LG 4XHD - jedt porównywalny z HTC One X i SGS3 a wyraźnie tańszy.

 

Jednak LG 4XHD wiąże się z migracją do Play i abonamentem 89 PLN (wtedy koszt tel to 100pln) - nigdzie indziej nie jest dostępny w dobrej cenie. Trochę to problem bo żona ma tel w T-mobile, rodzcice w Orange..

 

Uważacie, że warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono po dłuższej przerwie.

Muszę wymienić swojego smarkfona,bo mnie przy nim kiedyś krew zaleje(Huawei U8500).

Górna i nieprzekraczalna granica to 1000zł(używki nie wchodzą w grę).

Mój typ to Pentagram Monster,podoba mi się jego elektrownia i wygląd(nie wygląda jak podpaska mojej lepszej połówki) :)

IMHO bebechy też ma niekiepskie,ale czy android będzie na tym płynnie deptał ?

Gry mnie zupełnie nie interesują,tylko aplikacje do neta+nawigacja i rejestrator samochodowy(coś takiegoDołączona grafika

).

Co sądzicie o tym modelu,da radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho mam zaproszenie na premierę nowej mydelniczki od Samsunga i otwarcie salonu w Arkadii, ciekawe jak się tam będę komponował z BlackBerry :> W dodatku ostatnio sprzedałem nówkę SGS III mini i za ciut więcej kupiłem zestaw BB9900, jak dla mnie genialny telefon i nie żałuję że nie skusiłem się mimo wszystko na Androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...