Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co można dostać w cenie 200 - 300 z Androidem? Myślałem wstępnie nad ZTE Blade 3. Nada się? A może Motka Defy?

Przede wszystkim zależy mi na kilku aplikacjach, także np. aparat nie ma znaczenia.

 

PS. jakby miał QWERTY to byłoby jeszcze lepiej, ale nie jest konieczne.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 powinienes wyrwać Sony Ericssona Live with Walkman (WT19i)

Przyzwoity procek, Adreno 205 i oficjalny ICS. (wiec z JB nie powinno byc problemu na xda)

Z alternatyw nieco slabsza Xperia Tipo.

 

Z tych co wymieniles najlepszy bylby ZTE Blade 3, ale przeciez to nie ten przedzial cenowy. (uzywki ok 400zl)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka telefonu z Andkiem do 1000 zł to teraz w RTV Euro AGD jest promocja - Galaxy S2 za 999 zł...

Czy on w ogóle ma jakąś konkurencję? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/Google-LG-NEXUS-4-UNLOCKED-Smartphone-8GB-Black-4-7-Android-CellPhone-/350784023168?pt=Cell_Phones&hash=item51ac5b6a80

 

Ok 1050 zł, wysyłka 20$.

Znalezienie zajelo mi 2min, jak pogrzebiesz to znajdziesz ponizej 1000.

 

Problem? Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mojej lepszej polowce rozpadl sie aktualny telefon i czas nabyc cos nowego. Zalozenia sa nastepujace:
 

1. Telefon tylko nowy

2. Wzglednie wydajny - ma chodzic plynnie przy zagladaniu do neta, sprawdzaniu poczty, uzywaniu nawigacji czy endomondo

3. Solidny o rozmiarach 4"-4.5"

4. Cena ok 600pln. Jesli trzeba dolozyc troszke do czegos lepszego to oczywiscie wezmiemy pod uwage ale wolelibysmy nie przekraczac tej ceny

5. OS - bez znaczenia

 

Aktualnie (srednie mamy rozeznanie rynku) celujemy w HTC 8S. Jakies typy/opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o telefon to raczej nic lepszego nie znajdziesz za te 600 zł, a tablet by cie nie interesowal przy takich zastosowaniach ?

Mysle ze znalazlbys nowke Galaxy Tab 2 do 650 zł, 7 cali ale w mozna to trzymac w 1 łapie. Dołączona grafika

 

http://allegro.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-2-7-0-p3110-423433-d-i3212377307.html

 

Edit:

Ten tablecik ma oficjalne wsparcie CM, http://download.cyanogenmod.org/?type=nightly&device=p3100 osobiscie dla mnie to była by ogromna zaleta.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/Google-LG-NEXUS-4-UNLOCKED-Smartphone-8GB-Black-4-7-Android-CellPhone-/350784023168?pt=Cell_Phones&hash=item51ac5b6a80

 

Ok 1050 zł, wysyłka 20$.

Znalezienie zajelo mi 2min, jak pogrzebiesz to znajdziesz ponizej 1000.

 

Problem? Dołączona grafika

 

Rozumiem, ze w razie czego cło i vat mi opłacisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o telefon to raczej nic lepszego nie znajdziesz za te 600 zł, a tablet by cie nie interesowal przy takich zastosowaniach ?

Mysle ze znalazlbys nowke Galaxy Tab 2 do 650 zł, 7 cali ale w mozna to trzymac w 1 łapie. Dołączona grafika

 

http://allegro.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-2-7-0-p3110-423433-d-i3212377307.html

 

Edit:

Ten tablecik ma oficjalne wsparcie CM, http://download.cyanogenmod.org/?type=nightly&device=p3100 osobiscie dla mnie to była by ogromna zaleta.

Dzieki za propozycje. Rozwazalismy tableta szczegolnie ze netbook tez powoli umiera (batria padla na amen) ale niestety musi to byc klasyczny telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy brać galaxy s 3 czy też nexusa 4

czy te dodatkowe 1 GB ramu w nexusie zrobi jakąś większą różnicę ?

 

Jesli zalezy Ci na plynnym dzialaniu to Nexus jest zdecydowanie lepszym wyborem i przy okazji zapewnie Ci pewne aktualizacje prosto od Google. S3 z softem Samsunga potrafi czesto przymulic. Jako minus - to telefon z czystym Androidem wiec niektorych funkcji, do ktorych przyzwyczajeni byli uzytkownicy np. Samsungow moze tu nie byc badz wymagaja dodatkowego softu. Wez tez pod uwage, ze Nexus to szklo z obu stron wiec mimo wszystko bedzie delikatniejszy od plastikow Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co dla mnie najważniejsze to o ile lepszy kontrast ma nexus i czy łatwiej z niego odczytać dane w świetle słonecznym

do tego zastanawiam się na ile przydatny będzie dodatkowy RAM

no i wygląda normalnie a s3 kumpla po kilku miesiącach użytkowania wygląda jak kupa a nie fon za którego dał kupę szmalu

 

niestety nexus ma sporo minusów

- brak złącza SD ... a tylko 16 GB pamięci

- mniejszy ekran bo wyeliminowano przyciski fizyczne

- brak możliwości szybkiej wymiany akumulatorka a trzyma wyraźnie krócej niż s3

- mniej wygodny w trzymaniu niż s3

- znacznie gorsza jakość zdjęć i filmików niż na s3

 

 

generalnie nie jest to łatwa decyzja Dołączona grafika

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym znaczącym rozni sie Galaxy S2 i9000 od S2 i9105 plus ?? Widze, ze na allegro mozna "plusa" dostac nawet nieco taniej, co jest dosyc podejrzane. Z tak na szybko przejrzanych informacji, to nie jasna jest sprawa obecnosci Gorilla Glass w "plusie", jedni piszą ze ma, inni ze nie ma. Gry mnie w zasadzie nie interesują, chce zeby dzialalo w miare plynnie, sprawnie i jak najdłuzej na baterii. Mialem brac Lumia 720, dlugo na nia czekalem, ale Nokia, jako firma ktora potrafi dać d... jak nikt inny, postanowila wywalić swoje mapy z tego modelu i zostawic jeden kraj, wiec niech spadają na drzewo. No i jak przy tych telefonach wypada LG X4, ktory to mozna dostac w podobnej cenie ?

 

EDIT:

Samsung potwierdzil mi, ze S2 plus nie ma Gorilla, wiec odpada.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co dla mnie najważniejsze to o ile lepszy kontrast ma nexus i czy łatwiej z niego odczytać dane w świetle słonecznym

do tego zastanawiam się na ile przydatny będzie dodatkowy RAM

no i wygląda normalnie a s3 kumpla po kilku miesiącach użytkowania wygląda jak kupa a nie fon za którego dał kupę szmalu

 

niestety nexus ma sporo minusów

- brak złącza SD ... a tylko 16 GB pamięci

- mniejszy ekran bo wyeliminowano przyciski fizyczne

- brak możliwości szybkiej wymiany akumulatorka a trzyma wyraźnie krócej niż s3

- mniej wygodny w trzymaniu niż s3

- znacznie gorsza jakość zdjęć i filmików niż na s3

 

 

generalnie nie jest to łatwa decyzja Dołączona grafika

 

Rzadko uzywam telefonu w pelnym sloncu, ale na maks podswietnieniu wyswietlacz dla mnie jest czytelny. RAM generalnie pozwala Ci nie przejmowac sie ubijaniem aplikacji dzialajacych w tle. Sam system tez jest bardzo dobrze zoptymalizowany i dziala zdecydowanie plynniej niz w Samsungu - zasluga bezposredniego wsparcia Google. Co do stanu po kilku miesiacach - zalezy jak bedziesz uzytkowal. Teoretycznie wystarczy, ze zle Ci spadnie i przod/tyl peknie - jak to szklo. Generalnie, jakis pokrowiec i folia zalecane bo tylka klapka tez dosc latwo sie rysuje. Narzekaja tez troche na plastik po bokach.

 

W kwestii pojemnosci - kraza plotki, ze kolejna wersja pokazana w maju bedzie miala 32GB i LTE. Nie ma pewnosci czy bedzie u nas normalne w sprzedazy, jako, ze LTE dostepne jest tylko w Plusie a ten Nexusa poki co nie posiada. Z 16GB przestrzeni pozostaje z tego co pamietam okolo 12.9GB na dane uzytkownika. OTG nie dziala (brak zasilania - podobno jakis blad w projekcie) wiec na szybko sobie pendrive'a nie podepniesz. Brak fizycznych przyciskow mozna spokojnie przezyc. Ekran jest na tyle duzy, ze sie tego specjalnie nie odczuwa. Jak komus malo to moze wgrac alternatywny soft i zmniejszyc dolna belke badz uzywac Pie i wowczas ma dostepny caly ekran. Co do trzymania - jak mowilem, pokrowiec obowiazkowy. Sam uzywam bumpera od samego poczatku. Jest nieco gumowy i telefon sie nie wyslizguje. Przy okazji poprawia to tez jakosc/glosnosc dzwieku jesli telefon lezy na plasko przez to, ze masz pewien odstep miedzy powierzchnia a glosnikiem. Nowsza rewizja telefonu ma dodatkowe nozki na tylnej klapce, ktore tez to rozwiazuje, ale nie wiesz dokladnie ktora wersje trafisz.

 

Bateria to kwestia bardzo indywidualna. U mnie bez wiekszych problemow wytrzymuje 4-5 dni. Generalnie, telefon jest w stanie przezyc od rana do wieczora z ekranem wlaczonym przez okolo 5 godzin wiec niej jest jakos specjalnie tragicznie. Po prostu warto pamietac o wylaczeniu Google Now jesli sie z tego nie korzysta bo ma to spory wplyw na baterie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra już się zdecydowałem na nexusa

obie słuchawki są świetne i której bym nie wybrał powinienem być zadowolony

 

nexus wydaje się być bardziej przyszłościowy ze swoimi bebechami a jego wady aż tak bardzo mi nie będą przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam do Was pytanie. Na dzień dzisiejszy lepiej brać Nokię Lumię 720 czy 820?

 

Pod praktycznie kazdym "nie growym" wzgledem, to Lumia 720 moim zdaniem oferuje wiecej niz 820. Sam na nia czekalem kilka miesiecy i spotkał mnie spory zawód, gdy przeczytalem ostatnie informacje. Lumia 720 bedzie miala Nokia Drive w wersji dla jednego kraju (tego, ktorego karte SIM uzyjesz przy pierwszym uruchomieniu tego programu), kiedy to Lumia 820 ma wersje Drive+, a wiec z darmowymi mapami niemal całego świata. Jesli korzystasz z nawigacji, a tym bardziej jezdzisz za granice, to tylko i wylacznie Lumia 820. Jesli nawigacja Cie nie interesuje, to łykaj 720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod praktycznie kazdym "nie growym" wzgledem, to Lumia 720 moim zdaniem oferuje wiecej niz 820. Sam na nia czekalem kilka miesiecy i spotkał mnie spory zawód, gdy przeczytalem ostatnie informacje. Lumia 720 bedzie miala Nokia Drive w wersji dla jednego kraju (tego, ktorego karte SIM uzyjesz przy pierwszym uruchomieniu tego programu), kiedy to Lumia 820 ma wersje Drive+, a wiec z darmowymi mapami niemal całego świata. Jesli korzystasz z nawigacji, a tym bardziej jezdzisz za granice, to tylko i wylacznie Lumia 820. Jesli nawigacja Cie nie interesuje, to łykaj 720.

 

Nawigacja nie ma dla mnie znaczenia w tym momencie. Nie mam nawet samochodu Dołączona grafika A Nokia Maps i tak jest pełna. A nawet jeśli to moja druga połówka, z którą jeżdżę na wakacje ostatnio nabyła Lumię 620 z Nokia Drive+. 

Poza tym, kiedy Drive wyjdzie z fazy beta to będzie do kupie w sklepie M$, więc nawet L720 będzie można zaktualizować. Nie wiadomo tylko kiedy to się wydarzy.

 

Jeśli chodzi o model 920 to widziałem, że już ceny spadły, ale nie potrzebuję telefonu z wyższej pułki. Poza tym jednym z największych plusów L720 jest jej waga oraz bateria.

 

Dzięki za pomoc, teraz jestem pewien, że L720 to telefon, który chcę.

 

Pozdrawiam,

m

 

Edit

Zamówione :)

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...