Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacje > Ustawienia Google > Mapy i Wspolrzedne > I tam sa trzy sekcje ktore mialem powlaczane:

 

Zglaszanie lokalizacji w tle

Lokalizacja ze Wspolrzednych

Historia Lokalizacji

 

Wylaczylem wszystkie trzy opcje i jest git.

 

 

U mnie czegoś takiego nie ma. W sumie na baterię nie narzekam, bo nawet raz udało mi się ponad 5 dób osiągnąć, ale to ewenement był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj blad. Sprawdzilem na moim custom modzie i nie wiedziec czemu zalozylem ze tak samo jest na S3mini. Sorry za zamieszanie. Powinno byc tak:

 

Aplikacje > Ustawienia Google > Lokalizacja > I tam sa trzy sekcje ktore mialem powlaczane:

Dane o lokalizacji

Raportowanie lokalizacji

Historia Lokalizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj blad. Sprawdzilem na moim custom modzie i nie wiedziec czemu zalozylem ze tak samo jest na S3mini. Sorry za zamieszanie. Powinno byc tak:

 

Aplikacje > Ustawienia Google > Lokalizacja > I tam sa trzy sekcje ktore mialem powlaczane:

 

Dane o lokalizacji

Raportowanie lokalizacji

Historia Lokalizacji

Akurat  nie mam s3 mini, ale s advance, znalazłem te ustawienia i je właśnie wyłączyłem, zobaczymy, czy coś to zmieni. U siebie zmieniłem kernel i dało to bardzo dużo, bo i telefon działa sprawniej i bateria działa dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wycisnąć maksimum z działania na baterii to proponuję pobawić się programikami sterującymi poborem mocy przez komórkę .

 

Miałem coś takiego na 2 poprzednich fonach ( oba Samsunga - I5800 Galaxy 3 oraz Ace S5839i ) - rekord działania na baterii to prawie 2 tygodnie , fakt - dzwonię mało , rzadko wtedy grałem .

 

Mój obecny SXL już tyle nie trzyma , wcześniej sporo grałem , teraz często używam win remote ( aktywny ekran + Wifi ) . 

 

Generalnie wyłączenie niepotrzebnych usług ( BT , sieć 3G+ , Wifi , GPS etc. ) i kontrolowanie tego co działa w tle dużo poprawia jeżeli chodzi o czas pracy na baterii . 

 

Także ustawienia takie jak tryb Stamina ( w Sony Xperia ) dużo dają , po włączeniu tego trybu czas pracy mojego SXL rośnie kilka razy a funkcjonalność na tym nie traci . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, ustawienia dotyczące lokalizacji wyłączyłem i stan na dzień dzisiejszy wygląda tak jak w załączniku.

 

Co dziwne, telefon nie leżał w jednym miejscu, ale wczoraj cały dzień jeździłem po różnych zadupiach, gdzie co chwile zasięg się tracił, więc telefon pewnie pobierał więcej energii. 

 

post-102456-0-86691700-1383409979_thumb.png

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś od Emporii - duże przyciski ,  czytelny ekran .

 

Bo z nowych telefonów nic innego mi nie przychodzi , smartfony raczej odpadają chyba że coś na Androidzie + zmodyfikowany launcher ( BigLauncher lub Go Launcher + odpowiednie theme ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś w normalnym cenowo (50-70zł) abonamencie Play jakiś ciekawy telefon? Z tego co patrzę na stronie to same dziadostwa za 1-50zł a reszta po 500zł dopłaty... O_o

Zarejestrowałem w salonie rezygnację z umowy i czekam na telefon z działu utrzymania, mam nadzieję, że coś ciekawego zaproponują. Jak nie to trudno, szukam gdzie indziej.

A tak btw. to gdyby jednak coś kopsnęli z nowości, to możecie się coś wypowiedzieć o wytrzymałości SXperia U/J/Z? Moja Milestone przeżyła już wiele, włącznie z pęknięciem w 1/4 digitizera i działa wciąż jakby nic jej nie dolegało, jedynie wizualne blizny wskazują na zużycie. Szukam czegoś podobnego. Z ekranem nie mniejszym niż 4,3", reszta nie ważna. Nie gram, wydajnościowo zadowala mnie Milestone z odpowiednim softem i swapem na karcie.

Wymagania to wygodna obsługa www, MetaTrader, apsu do fejsowego czatu i automapy (OS android). Czyli raczej wszystko "dzisiejsze" da radę.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Z'tką jest taka dziwna sytuacja, że ponoć folia fabryczna naklejona na wyświetlacz mocno usztywnia tą taflę szkła z przodu i uodparnia na upadki. Ludzie  na Polskim forum Android'a donosili że po zdjęciu tej folii i przypadkowym upadku z niewielkiej wysokości w rogach pękało im szkło. Były też przypadki że nosząc w spodniach po wygięciu telefonu (jest dość spory) pękały im tafle szkła bez tej folii. Jakoś mi się w to niechce wierzyć, ale kto wie.

 

 Dlatego ja nie zdejmowałem tej foli fabrycznej. Z powodzeniem można nakleić drugą jakby co na tą pierwszą. Dotyk jest cały czas tak samo czuły.  Sony ponoć może robić wyjątki i wymieniać wyświetlacze jeśli jest nałożona ta folia. Zależy od serwisu i serwisanta przyjmującego telefon do naprawy. Więcej na forum:

 

http://forum.android.com.pl/f845/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś w normalnym cenowo (50-70zł) abonamencie Play jakiś ciekawy telefon? Z tego co patrzę na stronie to same dziadostwa za 1-50zł a reszta po 500zł dopłaty... O_o

Zarejestrowałem w salonie rezygnację z umowy i czekam na telefon z działu utrzymania, mam nadzieję, że coś ciekawego zaproponują. Jak nie to trudno, szukam gdzie indziej.

 

A tak btw. to gdyby jednak coś kopsnęli z nowości, to możecie się coś wypowiedzieć o wytrzymałości SXperia U/J/Z? Moja Milestone przeżyła już wiele, włącznie z pęknięciem w 1/4 digitizera i działa wciąż jakby nic jej nie dolegało, jedynie wizualne blizny wskazują na zużycie. Szukam czegoś podobnego. Z ekranem nie mniejszym niż 4,3", reszta nie ważna. Nie gram, wydajnościowo zadowala mnie Milestone z odpowiednim softem i swapem na karcie.

Wymagania to wygodna obsługa www, MetaTrader, apsu do fejsowego czatu i automapy (OS android). Czyli raczej wszystko "dzisiejsze" da radę.

 

 

 

 

Podstawowa zasada.

Abo bez tel. 

Tel. choćby na raty w sklepie (allegro).

Wychodzi na to samo ale tel masz lepszy.

 

PS. Powyższe tylko w przypadku jeżeli zależy Ci na dobrej słuchawce.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szukam czegoś dla ojca. Czytelne duże cyfry na przycisku, oraz na wyświetlaczu, komórka tylko do dzwonienia i odbierania smsów.

 

Jeżeli rzeczywiście będzie tylko dzwonił i odbierał smsy to idealny ( ze względu na duże litery) będzie MyPhone. Dodatkowo ma on przyciski awaryjne, które możesz zaprogramować jako np. pogotowie. Sam kupiłem to moim dziadkom i myślę, że to jest świetne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, czy ja wiem... ? Zazwyczaj brałem ofertę z tel., potem robiłem sella na allegro i kupowałem coś co mnie odpowiadało. Tym razem chyba będzie podobnie. Chyba, że faktycznie, wziąć za gotówkę a mieć tanie abo. Hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nawet na kartę. Mi się kończy umowa. Sprzedałem swojego Galaxy S+ i kupiłem za gotówkę Xperię Z.  Myślałem o ratach, ale po paru odłożeniach zostało mi do wyboru Playstation 4 albo Xperia Z. Z racji że na konsolę na początku będzie mało gier to odłożyłem jej zakup na przyszły rok.  Telefon mam od 1.5 miesiąca i złego słowa o tym telefonie nie mogę powiedzieć.  No może po za baterią, Ale i na to znalazłem sposób ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, czy ja wiem... ? Zazwyczaj brałem ofertę z tel., potem robiłem sella na allegro i kupowałem coś co mnie odpowiadało. Tym razem chyba będzie podobnie. Chyba, że faktycznie, wziąć za gotówkę a mieć tanie abo. Hmm.

To też jest sposób ale masz gorsze abo wówczas.

Też tak robiłem swego czasu.

Wszystko zależy co nam potrzebne - czy lepszy tel. czy super abo.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję telefonu do 300zł, najlepiej prosty w obsłudze i niedotykowy. Z możliwością odtwarzania plików mp3, słuchawkami w zestawie, oraz aparatem. Chcę zrobić mamie prezent i kupić jej na urodziny. Co polecacie? : )

A może Nokia 6300? Koleżnka która NIENAWIDZI klawiatur dotykowych jest bardzo zadowolona z tego modelu. Ma aparat, słuchawki, możliwość słuchania muzyki, jest ładny i zgrabny a można go już kupić za 150zł np tu: http://bit.ly/1bUCsB7

życzę powodzenia w poszukiwaniu prezentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Nokia 6300? Koleżnka która NIENAWIDZI klawiatur dotykowych jest bardzo zadowolona z tego modelu. Ma aparat, słuchawki, możliwość słuchania muzyki, jest ładny i zgrabny a można go już kupić za 150zł np tu: http://bit.ly/1bUCsB7

życzę powodzenia w poszukiwaniu prezentu Dołączona grafika

dziękuje, chyba na to się zdecyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nowa-oryg-nokia-6300-gw24wys24h-silver-black-2gb-i3699993012.html#tabsAnchor

 

Paczki z Chin normalnie docierają tylko trzeba czekać. Ja ostatnio zamówiłem Power Bank do Xpierii Z o pojemności 4200 mAh. Wydłuża czas działania telefonu o ok 120-130%. Aukcja powyżej jest na telefon z Polski. Troszkę drożej, ale myślę że warto.  Obyś nie kupiła na tamtej aukcji bo sobie pcozekasz. Ja czekałem 3 tygodnie, a teraz przed świetami bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to chodziło o coś tańszego i nie jako prezent to jeszcze ok. Niby gwarancja serwisowa. W zasadzie do Chin tego nie powinni wysylać, bo przecież części do telefonów można u nas dostać.  Ale i tak lepiej wziąć u nas i mieć święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...