Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pod jakim względem lepszy? Bo ja tam większych różnic poza ilością pamięci i aparatem nie widze Dołączona grafika

 

 

SP : 
 
-Lepszy panel dotykowy
-Gorilla Glass
-Bravia Engine 2 ( chociaż to pewnie da się ROMem zmodyfikować)
-LTE
-Bluetooth 4.0
-Nowszy chipset
-Szybszy procesor (1.5GHz vs. 1.7GHz)
-Sporo lepsze GPU (Adreno 225 vs. 320)
-Pojemniejsza bateria (1850mAh vs. 2370 mAh) 
 
Serio, nie widzisz większych różnic, jak to nazwałeś, czy celowo coś zaciemniasz ? 
 
Bezapelacyjnie Xperia SP jest lepsza od Xperii T. 

 

 

Niby oficjalnie działający to 4.3. Z 4.4 może być lekki poślizg z tego co widzę na XDA.

 

Xperia T nie dostanie oficjalnego update'u do 4.4 , więc trzeba będzie samemu wgrać Custom ROMa 4.4 KitKat. 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria, lepsza wydajność grafiki i procesora na korzyść SP. Ponadto powinna mieć dłuższe wsparcie producenta jako nowszy model, ale z tym wiadomo różnie bywa.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia SP 930zł mnie wyniesie, a Xperia L jakieś 620zł. Myślę czy jest sens dopłacać 310zł do tej SP, jak ta xperia L nie będzie się zacinała/muliła to wolałbym L bo troszkę mniejsza i sporo tańsza.

Co wy o tym myślicie? W gry grać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Lepszy panel dotykowy

-Gorilla Glass

Lepszy bo nowszy. Ale pod względem normalnego używania wątpię czy będzie spora różnica. Gorilla Glass też raczej w stosunku do szkła mineralnego nie da zbyt dużo po upadku.

 

-Bravia Engine 2 ( chociaż to pewnie da się ROMem zmodyfikować)

To jest typowo software'owe rozwiązanie, chodzi o sterownik. U mnie na ZTE też śmiga Bravia Engine. W sumie moim zdaniem całkiem sporo to daje.

 

-LTE

-Bluetooth 4.0

Bardzo użyteczne ;] Mało co używa BT w wersji 3.0 a co dopiero 4.0 Dołączona grafika LTE to wedle uznania, ja nie korzystam zbyt dużo z neta w telefonie więc nie wypowiadam się.

 

-Nowszy chipset

-Szybszy procesor (1.5GHz vs. 1.7GHz)

-Sporo lepsze GPU (Adreno 225 vs. 320)

-Pojemniejsza bateria (1850mAh vs. 2370 mAh)

Oba są na Krait tylko 200MHz różnicy. Układy graficzne fakt, 320 jest wydajniejszy od 225 ale na tym drugim chyba nie ma aplikacji która by nie chodziła. Także to też wedle uznania. Bateria pojemniejsza ale realnie nie przekłada się to na aż tak duże różnice w pracy bez ładowania.

 

 

Xperia T nie dostanie oficjalnego update'u do 4.4 , więc trzeba będzie samemu wgrać Custom ROMa 4.4 KitKat.

4.3 jest ostatnim oficjalnym z tego co się orientuję. Pisałem o custom'ach.

 

 

Serio, nie widzisz większych różnic, jak to nazwałeś, czy celowo coś zaciemniasz ?

Różnice są w każdym modelu, bardziej chodziło mi o to, że poziom tych telefonów jest na tyle podobny, że osobiście bym nie przepłacał. Zależy co autor chce. Większość z tych bajerów to typowym marketing nie przenoszący się na realne odczucia korzystania z telefonu. Większość ludzi (nawet jak twierdzi że "pewnie kiedyś się przyda") i tak z tego nie skorzysta. Ludzie z PR bardzo dobrze o tym wiedzą i Ty również poleciałeś na to.

 

Wiadomo, że jeśli ktoś chce mieć telefon do standardowych czynności albo dla szpanu to lepiej kupić nowszy bo jest dłuższe wsparcie producenta (bodajże teraz od Google dostajemy 18 miesięcy supportu czyt. aktualizacji, przy czym w głównej mierze zależy to od producenta). Ale jak ktoś lubi się pobawić, skonfigurować telefon po swojemu i ogólnie pogrzebać w nim to moim zdaniem jest lepszy Xperia T.

 

Pewnie zaraz będzie pierdylion minusów ale to jest moje zdanie, nie każdy musi się z tym zgadzać. Tak samo jak nie każdy musi przyjmować do wiadomości, że Galaxy S4 Mini to mniej więcej poziom Galaxy S2.

 

Pozdrawiam Dołączona grafika

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu jak sobie radzi system Windows Phone 8 na smartach wybrałem Lumia 620, myślę nad 920 ale dopłata 400zł raczej za mną nie przemawia.

Ponoć WP 8 lepiej chodzi na takiej lumi 620 niż android na Sony Xperia Z, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego używasz. W większości przypadków tak Dołączona grafika Taka specyfika WP. Te lumie różnią się dosłownie szczegółami, jak potrzebujesz coś, co ma L920 a czego nie ma L620 to dopłać, Twoja decyzja. Zazwyczaj się nie opłaca Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam do rozmów (najwięcej)/sms (też sporo), słuchania muzyki (w jako takiej jakości, mile widziany format "flac"), przeglądania internetu (zależy mi na sprawnym działaniu).

Z tego co widzę to lumia 620 ma 2x1Ghz i 512mb ramu a lumia 920 2x1.5Ghz i 1Gb ramu. Tutaj mam właśnie zagadkę czy ta lumia 620 sporo się będzie różnić płynnością działania od lumi 920.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie jutro kupuje Lumie 620 albo 520 popatrzę jeszcze czy przeżyje biały kolor w 620 bo czarnego niema na aukcjach ;/ !

 

EDIT.

Samsung Ativ S jest wart 770zł? Bo podzespoły ma od Lumi 920 a cena elegancka.

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/* WP fanboy on

No po pierwsze ma amoleda, po drugie możliwość pełnego odblokowania, tj. apki Nokii, blokada reklam, możliwość zmiany dpi (dodatkowa kolumna kafelków, mniejsza czcionka).

Różnicy w płynności działania systemu raczej nie powinno być, ale nowe gry wymagają 1gb ram (nawet takie jak np. temple run 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem już o HTC 8X Dołączona grafika i to nie mało ale jednak nie. Obecnie są 3 warianty:

1.Samsung Ativ S

2.Nokia Lumia 920

3.(budżetowa wersja) Nokia Lumia 520

 

Samsung mnie ciągnie do siebie: odblokowaniem (choć szczerze nie wiem za bardzo czemu ma służyć to odblokowanie), dużą gęstością pixeli, parametrami (procesor, ram)

Nokia Lumia 920 ciągnie: aparacikiem, wyglądem, dużą gęstością pixeli, 4.5cala (optymalne) natomiast odpycha mnie cena

Nokia Lumia 520 ciągnie CENĄ.

 

Proszę o napisanie tak czarno na białym co zyskuje dzięki odblokowaniu Ativ S bo nie wiem zbytnio co dzięki mu się zyskuje.

 

EDIT.

Myślałem też dużo o systemie IOS i telefonie  Iphone 4S z 8Gb za kwote 1400zł ponoć 0 przycinek (dla mnie bardzo istotne) i dobra jakość dźwięku. Za tą cenę jakbym go kupował musiał by mi starczyć na około 3-4lata, dałby rade? Z telefonu raczej korzystam ostrożnie (W300i mi wytrzymał 8lat i dalej wygląda i działa jak nowy).

 

Pytanie też czy do szybkiej pracy lepiej Windows Phone 8 czy IOS?

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy bo nowszy. Ale pod względem normalnego używania wątpię czy będzie spora różnica. Gorilla Glass też raczej w stosunku do szkła mineralnego nie da zbyt dużo po upadku.

No dokładnie, nowszy, lepiej ogarnia multitouch, i takie są fakty. Co do GG to kto mówi o upadku ? Objazd kluczami, czy wszelkie inne zarysowania są lepiej znoszone przez GG. Tak, wiem, zaraz wylecisz z argumentem, że Ty masz naklejone 10 folii i trzymasz w pokrowcu, więc dla Ciebie to żadna różnica, ale fakt jest taki, że "goła" SP lepiej zniesie rysy, czy Ci się to podoba, czy nie. 

 

 

LTE to wedle uznania, ja nie korzystam zbyt dużo z neta w telefonie więc nie wypowiadam się.

No właśnie, zaraz się okaże, że Ty w ogóle dużo z telefonu nie korzystasz, więc czy T czy SP czy 3310, dla Ciebie to żadna różnica, bo każdy z tych trzech dzwoni. Skoro podnosisz tego typu argumenty, to dyskusja z Tobą nie ma absolutnie żadnego sensu, bo wypowiadasz opinię z własnej perspektywy ignorując to, że dla kogoś może coś mieć znaczenie, mimo, że dla Ciebie nie ma - tak samo z Gorilla Glass.

 

 

Oba są na Krait tylko 200MHz różnicy. Układy graficzne fakt, 320 jest wydajniejszy od 225 ale na tym drugim chyba nie ma aplikacji która by nie chodziła. Także to też wedle uznania. Bateria pojemniejsza ale realnie nie przekłada się to na aż tak duże różnice w pracy bez ładowania.

Co to za stwierdzenie, że na 225 wszystko co jest dziś - chodzi. Myślisz bardzo krótkoterminowo, być może zmieniasz telefony co kilka miesięcy i znów ignorując potrzeby innych, piszesz co Tobie pasuje. Zaznaczę, telefon zmienia się średnio co 2-3 lata. Dajesz sobie rękę uciąć, że 225 pociągnie aplikacje, które wyjdą za 10 miesięcy ?

 

 

Ludzie z PR bardzo dobrze o tym wiedzą i Ty również poleciałeś na to.

 

I nie odpisałbym Ci na Twój post, gdyby nie to prowokacyjne zdanie. Jeśli jesteś ciekaw, to nie czytam jedynie broszurek a głównie testy. Twój błąd, że nie chciało Ci się poszukać.

 

 

 Ale jak ktoś lubi się pobawić, skonfigurować telefon po swojemu i ogólnie pogrzebać w nim to moim zdaniem jest lepszy Xperia T.

Jesteś to w stanie jakkolwiek uargumentować, czy wróżysz z fusów ? 

 

Proszę Cwaniaku z bańką w nosie : 

 

Runda 1

 

http://blog.gsmarena.com/sony-xperia-sp-runs-through-our-battery-test-gauntlet-with-impressive-numbers/

Talk time : 

SP : 19h 49m

T : 8h 15m

 

Web browsing :

SP : 8h 16m

T: 5h 33m

 

Video :

SP : 7h 27m

T: 6h 01m

 

Runda 2

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-review-924p5.php

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t-review-820p4.php

 

Benchmark Pi : 

SP : 184

T: 269 

Jesteś pewien, że to "tylko 200MHz" robi taką różnicę ? 

 

Geekbench 2 

SP: 2105

T : 1625 

Zresztą GPU chyba nie muszę porównywać, bo sam wiesz, że jest sporo lepsze.

 

 

Podsumowując, zapominasz chyba, że forum to nie jest Twoje widzimisię i oczywiście, masz prawo wyrażać swoje zdanie, ale nie możesz ignorować zdania kogoś innego i zwłaszcza, jak chcesz komuś pomóc, nie ignoruj jego ewentualnych potrzeb. Jedyne co wymagam to rzetelnego przedstawienia/porównania a nie argumentacji "bo tak", ewentualnie, że dla Ciebie czas rozmowy na baterii czy 19 godzin, czy 8 godzin, to w sumie obojętne. Jeśli wyciągasz tego typu argumenty, to rozmowa z Tobą jest jak kopanie się z koniem. 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MaciekCi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wybiorczo cytować i odnosić się do każdego argumentu. Fakt, z baterią się pomyliłem. Resztę dalej podtrzymuje.

GG czy szkło mineralne jeden uj bo nie znam nikogo kto nie korzystałby z folii. Nawet ta dodawana przez producenta jest ok. Ale skoro GG to taki cud techniki to zwracam honor.

 

-dobra jakość rozmów (głośniczek, mikrofon porządne)

-szybki w przeglądaniu stron, gry w ogóle nie istotne

-dobra jakość odtwarzanej muzyki (słuchawki)

-łatwy root

-dobra bateria

Wymagania autora.

 

Pomijając że z baterią fakt, pomyliłem się to dalej Xperia T w swojej cenie (750zł) będzie lepsza.

 

Żaden z wymienionych przez autora telefonów nie miał LTE także HSPA+ jest najprawdopodobniej wystarczające.

 

225 vs 320. Oczywiście 320 jest mocniejsze ale też "[gluteus maximus] nie urywa" i ani pierwszy układ ani drugi nie zagwarantuje Ci że za 10 miesięcy wszystko będzie chodziło na full. To nie 330 gdzie masz taką pewność. Poza tym autor wyraźnie napisał "gry w ogóle nie istotne" więc proszę udowodnij mi że w przeglądaniu stron czy oglądaniu filmików to ma jakiekolwiek znaczenie.

 

 

Kolejna kwestia to root. Tego Ci akurat nie muszę argumentować, wystarczy poczytać jak Sony sztucznie blokuje bootloader (właściwie to fastboot'a). Stosuje tą metodę od Xperi Neo V bodajże. Więc tutaj dużym plusem dla Xperii T jest to, że jest dłużej na rynku. Ma więcej "sztuczek" do odblokowywania niż SP. A skoro autor napisał, że chce łatwego roota to pewnie z niego będzie korzystał.

 

Teraz co do Twoich cyferek. Czy na prawdę uważasz, że do czynności które podał autor mają one jakiekolwiek znaczenie? Bo jak dla mnie chodzenie po pulpitach, słuchanie muzyki, jakiś YT, przeglądanie neta potrafią oba telefony w taki sam sposób (różnica paru ms na korzyść jednego czy drugiego raczej nie jest warta 200-250zł). Oczywiście bolączką jest tak jak napisałeś średnia bateria.

 

Co do różnicy 200MHz w procesorach to rdzeń Krait jest tak na prawdę udoskonalonym o pare dodatkowych instrukcji i z powiększonym "kaszem" Cortexem-A9. Czyli jego osiągi są względnie stałe w przeliczeniu na jeden takt. Przy osiągach jakie może mieć te 200MHz robi różnicę ale przy bardzo obciążających go aplikacjach czyli praktycznie w grach. Do podstawowych czynności i tak będzie on bardzo wydajny i porównując oba telefony na pewno byś nie zauważył różnicy.

 

Także proszę Cie, wyluzuj bo ja nie mam zamiaru kopać się po jajach z nikim ani na siłę udowadniać swoich racji bo tak jak zauważyłeś jest to forum i mam prawo wyrażać swoje zdanie na ten temat, a autor jak będzie miał ochotę to sobie to zweryfikuje i przekalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zamowilem LG Nexus 5 i mam pytanko, czy jest cos godnego polecenia do instalacji na start ? to bedzie moj pierwszy phone na androidzie wiec nie mam zadnych doswiadczen co moze sie przydac.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę wybrać albo Androida albo Windows Phone 8 i cały czas googluje i cały czas zdecydować się nie mogę... Z Windows Phone 8 brałbym albo tę Lumie 920 albo Ativ S od samsunga, a z androida Sony SP, a z IOS iphone 4S 8GB. Ale jest taka różnorodność tych systemów, smartfonów że ciężko podjąć decyzje... IOS myślę że odpada (drogi interes), Android (najchętniej ale uwagi co do przycinania się mnie martwią), Windows Phone 8 (zaraz po androidzie bo ma mało aplikacji ale za to płynnie chodzi). Co tu wybrać? masakra jakaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten android jeśli nic w nim nie robie (root, CWM, BL itd. itp.) działa i służy w pełni? Nie zacina się? Da się po prostu go użytkować? Jakbym posiadał telefon z androidem bałbym się go rootować bo można ponoć uśmiercić telefon i nie wiem czy bez tego rootowania jest on coś wart..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Root to po prostu "konto administratora". Dzięki niemu możesz zmienić wszystkie ustawienia, pliki konfiguracyjne i inne ciekawe rzeczy. Jest też potrzebny dla niektórych programów które potrzebują dostępu do ww. Telefon rootuje się przede wszystkim jak chcemy skorzystać z tzw. custom ROM'a, czyli przygotowaną przez dewelopera wersję androida. Bez tego telefon jest także w pełni funkcjonalny.

 

Jak chcesz po prostu używać telefonu to nie potrzebujesz tego. Tylko android na to do siebie, że ma z góry narzucone pewne programy które po prostu "zamulają" go i nie możesz ich od tak odinstalować bo właśnie nie masz uprawnień roota.

 

Tak, to prawda że można uceglić telefon podczas takiej operacji bo ingerujesz w firmware ale z doświadczenia wiem że raczej ciężko ot tak go przerobić na drogą cegłę.

 

Podsumowując root nie jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania telefonu ale też jest bardzo użyteczny jak się potrafi z niego korzystać.

 

BTW. Ja lubię się bawić w takie rzeczy i jest sporo programów bez których nie wyobrażam sobie mojego telefonu a potrzebują roota. Więc to kwestia osobistych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za obszerne wyjaśnienie tego "roota". Mi w androidzie najbardziej się podoba ilość aplikacji dostępnych na niego. To teraz chyba będę celował w smarty z androidem, a tego roota może kiedyś się odważę zrobić. Nie doświadczasz żadnych zacięć na telefonie używając androida? Myślałem dużo o Motorola moto G ale niema w Polsce dostawcy i się obawiam jakbym dostał jakiś feralny model to byłyby problemy... Z tego co tak patrzę na allegro to na 4 rdzeniowe cacko trzeba mieć 1000, a ja tak mogę wydać te 1500 ale jak wydam 800 to będę bardziej zadowolony tylko że nie może się zacinać ten telefonik i nie może być jakimś monitorem do noszenia (max 4.5-4.7cala). Podoba mi się HTC Desire 500 ale słabeusz z niego to odpada. Sony Xperia L elegancka i dużo o niej myślę ale też są te Xperia T i Xperia SP. Każdy się czymś różni i ciężko coś sensownego wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki androida ;-) Masz ogromny wybór telefonów i aplikacji ale w jednych jak i drugich masz sporo "śmieci". Ideału nie znajdziesz. Sprawdź sobie Nexusa 4, nie wiem jak teraz ale jakoś przed świętami chodziły wersje 8GB po 900zł.

 

Sam w sobie system ma to do siebie że jak się bardzo postarasz to każdy telefon zajedziesz. Kwestia to trzymać porządek i coś trochę ogarniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chcę zbytnio sprzętu HI-end bo on w zastraszającym tempie tanieje, chcę coś co już właśnie było HI-end i spadło z ceny i teraz już będzie spadało stopniowo w dół, a nie jak to bywa z nowościami. Tak teraz patrzę po allegro i ładnie mi leży ten Xperia SP w cenie 930zł można go mieć, a Xperia V za 970zł i nie wiem zbytnio jaka w tym logika bo na forach/porównywarkach czytam że to jednak Xperia SP jest lepsza od Xperi V. Takich jak ta zagadka mam więcej niż wiele. Muszę podjąć w końcu męską decyzje i coś kupić, hehe. Ale tak jak piszę wyżej raczej 800-1000 zł to taka sumka w którą najchętniej bym celował.

 

EDIT.

Też nad nexusem myślałem Dołączona grafika Cena 1200zł za 16GB na aledrogo, wersji 8Gb nie mogę się dopatrzeć. Tak to za 999zł faktycznie byłby fajny 4 jajowy klocuszek.

 

EDIT. 2

Jest coś takiego: http://allegro.pl/jak-nowy-lg-nexus-4-sklep-bez-locka-gw-12mies-i3889201259.html

12 miesięcy gwarancji, stan po zdjęciach (chyba dobry)  ale niema podanej wersji pojemnościowej GB i nie wiem czy warto kupować smartfona używanego (może mieć jakieś dobrze ukryte wady?)

 

EDIT. 3

Tu natomiast 970zł  22 miesiące gwarancji, wersja 16GB, stan (chyba dobry ;0): http://allegro.pl/lg-nexus-4-16gb-22-m-gwarancji-ideal-krakow-i3906879849.html

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko co do Nexus 4 to wez poprawke na to, ze na tylnim panelu masz szklo ... z tego co wiem bardzo duzo ludzi sie wlasnie na to skarzylo, ze w użytkowaniu to dosc przeszakdza, bo poprostu telefon nie trzyma sie pewnie w rece. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego myślę tylko nad nim, a co kupie to się okaże dziś albo jutro. Może Galaxy S3 (cena już wysoka), może używany nexus 4, a może Xperie SP/T.

 

EDIT.

Też myślę nad Xperia V, jednak w porównaniu do Xperi SP ma parę minusów ale i też plusów.

 

EDIT. 2

To nie jest chińszczyzna? http://allegro.pl/samsung-galaxy-s2-i9100-gw-12-bez-simlocka-i3889737976.html

Bo za tą cenę wezmę go od razu tylko muszę wiedzieć na 100% czy to oryginał.

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do WP8 L620 vs L920.

Weź w ręce obie sztuki. Przekonasz się dlaczego warto dopłacić do L920.

L620 to po prostu plastikowa zabaweczka z super płynnym systemem. Niektóre gry na niej nie ruszą.

 

L920 masz solidnego monolita (waga dla niektórych jest minusem dla innych plusem), 32GB pamięci wewnętrznej (żadne SD nie będzie tak szybkie jak pamięć wewnętrzna), aparat foto masakruje wszystkie Lumie w dół swoją optyczną stabilizacją obrazu. Zrobisz zdjęcia wieczorem lub w nocy to się przekonasz, że warto było dodać nieco siana do zakupu.

Ładowanie indukcyjne niby zbędny bajer, a ja bez niego żyć już nie mogę Dołączona grafika

Nie pamiętam kiedy ostatnio wyciągałem ładowarkę z kablem.

Lumka leży sobie leniwie na FATBOY`u i ZAWSZE mam naładowaną baterię, gotową do pracy.

 

1GB ramu to nie tylko możliwość uruchomienia niektórych gierek, które na 512MB nie chcą ruszyć (bez kombinowania). To również szybkość działania całego systemu pod sporym obciążeniem. Jak za jednym razem odpalisz z 10 aplikacji to różnice są większe niż na filmikach yt, które porównują ledwo co zrestartowane smartfony, których pamięć jest jeszcze nie zapchana.

Moim zdaniem L920 jest w tej chwili najlepszym telefonem świata w stosunku jakości do ceny.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...