Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Klaus właśnie z tej strony Orange ustawiałem telefon, rozmawiałem 5min temu z konsultantem i 0 pomocy. ;/ Dzwonić mogę i zasięg jest w telefonie wszystko powłączane. lipa...

 

EDIT.

Dodam że koło zasięgu sieci mam literkę H, H+ ale nic, a nic. nie wiem co jest nie hallo

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz brał Xperie to tylko nie z orange, bootloader w nich jest zablokowany na amen i z roota, custom roma czy custom kernela nici.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Z customRoma nici ale co ma root do botloadera to nie wiem.

 

@xperia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W HTC czy LG (przynajmniej w nexusie) by zrobić roota trzeba odblokować bootloader, widocznie w Sony jest inaczej i na zablokowanym da się zrobić roota.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z customRoma nici ale co ma root do botloadera to nie wiem.

Serio? Już o tym pisałem wyżej. Sony blokuje fastboot'a dzięki czemu bootloader jest kompletnie nie do ruszenia. Trzeba sporo wysiłku żeby to odblokować. Xperia Neo V jest do tej pory nie do ruszenia (w sensie jak jest z orange). Musisz mieć dostęp do bootloadera żeby zrootować system.

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam połączenie z internetem. Teraz pytanie do jakiegoś wyjadacza WP 8, prosiłbym o podanie 10 aplikacje które muszę mieć (nie aktualizują się co sekundę, nie żrą baterii oszałamiająco szybko i są naprawdę przydatne). Telefonik faktycznie ani trochę się nie tnie, czasami trochę muszę poczekać na IE aż załaduje stronę no ale może jest jakaś całkiem w p_cke przeglądarka która możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Już o tym pisałem wyżej. Sony blokuje fastboot'a dzięki czemu bootloader jest kompletnie nie do ruszenia. Trzeba sporo wysiłku żeby to odblokować. Xperia Neo V jest do tej pory nie do ruszenia (w sensie jak jest z orange). Musisz mieć dostęp do bootloadera żeby zrootować system.

Nie wiem o czym mówisz, mam xperie SP ktora pracowała w sieci Orange, simlock ściągnąłem kodem, debranding softem od Sony i root z pomocą Forum android.

Więc serio.

 

@xperia

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam połączenie z internetem. Teraz pytanie do jakiegoś wyjadacza WP 8, prosiłbym o podanie 10 aplikacje które muszę mieć (nie aktualizują się co sekundę, nie żrą baterii oszałamiająco szybko i są naprawdę przydatne). Telefonik faktycznie ani trochę się nie tnie, czasami trochę muszę poczekać na IE aż załaduje stronę no ale może jest jakaś całkiem w p_cke przeglądarka która możecie polecić?

 

Zależy do czego używasz smartfona.

Czy dużo czytasz, czy słuchasz muzyki, radia. Może uprawiasz sporty ?

Dużo korzystasz z internetu ?

Chcesz wiedzieć co się na świecie dzieje ?

Kontaktujesz się dużo ze znajomymi ?

Itd, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam połączenie z internetem. Teraz pytanie do jakiegoś wyjadacza WP 8, prosiłbym o podanie 10 aplikacje które muszę mieć (nie aktualizują się co sekundę, nie żrą baterii oszałamiająco szybko i są naprawdę przydatne). Telefonik faktycznie ani trochę się nie tnie, czasami trochę muszę poczekać na IE aż załaduje stronę no ale może jest jakaś całkiem w p_cke przeglądarka która możecie polecić?

Tak jak napisał Kaeres - zależy co chcesz. Ja używam z takich ogólno-użytkowych:

[*]Allegro

[*]Foldery

[*]Here Drive+

[*]jakdojade.pl

[*]Kafelki łączności

[*]Kalkulator2

[*]Latarka Pro+

[*]Mój Orange

[*]Nokia - wszystkie od zdjęć i QR

[*]PDF Reader [ten od MS]

[*]Pogoda [ta od MS]

[*]Skydrive

[*]Skype

[*]Sky.fm & DI.fm

[*]Youtube

Z przeglądarek niezłe są UC oraz Maxthon, ale osobiście nie zauważyłem jakiejś różnicy w wydajności.

 

Nie wiem o czym mówisz, mam xperie SP ktora pracowała w sieci Orange, simlock ściągnąłem kodem, debranding softem od Sony i root z pomocą Forum android.

Więc serio.

 

@xperia

Czasami się nie da w ogóle (Xperia U na GB), czasami jest roboty na cały wieczór (Xperia Neo V), a czasami jest łatwo, szybko i przyjemnie (jak w Twoim wypadku).

Custom romy też da się, bo są jakieś patche itp., ale ogólnie chyba żadnemu dev-owi się nie chce nad tym pracować i jak se chce tak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Już o tym pisałem wyżej. Sony blokuje fastboot'a dzięki czemu bootloader jest kompletnie nie do ruszenia. 

Co Ty za bzdury wypisujesz ? Na XDA masz tutoriale do większości modeli, w tym Z i Z1 jak odblokować bootloadery, więc weź zweryfikuj to, co wypisujesz. 

 

Oficjalnie od Sony : http://unlockbootloader.sonymobile.com

 

Tutorial na XDA np. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2440597

 

EDIT : Chyba, że konkretnie chodzi Ci o Orange, to napisz, że Orange blokuje a nie Sony, no i druga sprawa, slavok jest przykładem, że coś w Twojej teorii nie gra. No ale powód do hejtowania Sony jest, c'nie ? Dołączona grafika

Edytowane przez MaciekCi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zastanawiam. Być może tak się skończy - czas rzucić w pierony abo ze słuchawką w ratach 24x70 pln [;

edit:

Po 15 latach tego samego numeru...

edit2:

17 latach

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak odstatnio myslalem ale wszysyko sobie policzylem i gdybym chcial wziac telefon na 24 raty kupujac w sklepie a nie na allegro to tak kolorowo to nie wychodzi. Abo bez telefonu i tak bym dalej chcial miec (formula 4.0) a nie bawic sie w karte i kupowanie roznych pakietow wiec roznicy by mi to nie zrobilo. Jak ktos chce i ma czas to mozna troche zaoszczedzić ale dla mnie to nie jest warte zachodu.

 

Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GeMtin1

Raczycie żartować paniczu.

 

 

Konkretna moja sytuacja: Orange, przedłużenie umowy, 600min, 400sms, 1gb.

Bez telefonu 30zł, z telefonem 70zł. Czyli dopłacam prawie tysia, żeby dostać Nokię 520 za zeta lub 920 za 300.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie jestem klientem orange tylko Play.

Oto moja umowa którą niedawno podpisałem (przedłużenie).

 

Umowa 24 miesiące 109zł:

Nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci

Nielimitowane rozmowy na stacjonarne

1000 min na  połaczenia w UE

2GB pakiet internetu

Nexus 5 16 GB za 1zł.

 

Wystarczy otworzyć tylko buzie, a nie godzić się na to co oni proponują i przede wszystkim nie iść do salonu.

Sam taki abonament bez telefonu kosztuje 60zł miesięcznie tak więc nexus 5 wychodzi mi za 1200zł

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunki, które mam to były najlepsze jakie tylko mogą dać (tzn. po wpłynięciu wniosku o rozwiązanie umowy).

I chyba trochę inaczej wyglądają negocjacje jak chodzi o 30 złotych na rok, a inaczej 110 na dwa lata, więc nie myśl, że swoje warunki wygrałeś mega zajebistymi umiejętnościami miękkimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla mamy.

 

- cena 300-400 zł

- mały(w okolicach 3.5")

- w miarę dobry aparat, najlepiej z lampą

- dostępne aplikacje typu skype, facebook

- reszta właściwie dowolna, mama nie potrafiła się określić

 

Znajdę coś w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 710 na Aliexpress, sam zamawialem dla matki pare tygodni temu, za $74 - rewelacja.

VAT mnie ominal w sumie zaplacilem ok 215 zł. nawet jesli Ci sie nie uda i trafi do UC to spokojnie zmiescisz sie w 250 zł.

Wlasciwie to zastanawiam sie czy nie kupic jeszcze jednego tym razem dla siebie.

Na przesylke poczekasz +- 2 tygodnie, tak to wygladalo u mnie:

    2014-01-24 15:29, Warszawa CUP, Final delivery to recipient    2014-01-24 15:29, Order delivered    2014-01-23 09:15, Warszawa CUP, Arrival at inward office of exchange    2014-01-23 09:15, Order received into final destination country    2014-01-19 05:20, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad    2014-01-19 05:20, Order departed from sorting hub    2014-01-10 05:30, Order departed on flight from origin    2014-01-09 05:00, Order dispatched

Edit:

Bralem dokladnie stad: http://www.aliexpress.com/snapshot/6004148809.html

 

https://www.dropbox.com/s/hfu9lf1sj6agr6g/IMG_20140126_134913.jpg

https://www.dropbox.com/s/67irgpsbi39qy87/IMG_20140126_135037.jpg

 

Edit2:

Xperia U tez niezla sluchawka na Androidzie.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...