Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisałem do Ciebie, tylko do Kelciora.

Ja mam Samsunga Ativa S i wiem, że to chodzi idealnie. Jednak jak miałem Lumię 800 to czat fb

1. nie pokazywał wszystkich dostępnych

2. nie odbierał wszystkich wiadomości

3. czasami w ogóle nie działał

A coś czytałem, że MS porzucił wsparcie dla WP7 (konkretnie właśnie FB i Skype), więc zdziwiłem się trochę słowami "nie ma żadnych problemów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zastanawiam. Być może tak się skończy - czas rzucić w pierony abo ze słuchawką w ratach 24x70 pln [;

edit:

Po 15 latach tego samego numeru...

edit2:

17 latach

 

Ja wziąłem abo bez telefonu i jestem bardzo zadowolony - taniej, umowa na rok, a telefon i tak bardziej opłaca się wziąć nie od operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kruger&matz mist? 

Zasadniczo myśle o prezencie dla mojej lepszej połowy, a ten brandowany w polsce chińczyk ma całkiem fajne parametry - quad, 1gb RAM + dual sim z bezproblemowym podobno aero 2.

 

Wady - niewymienna bateria, ale smartfona nie kupuje się na całe życie. Zastosowanie - rozmowy + sporadyczny raczej net. Zdjęcia są dla niej ważne a widzę, że aparat niczego sobie. Za mniej niż 600pln nie ma się do czego przyczepić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że z tym Quadem to tak jak na desktopach .

 

Ten 8225Q co tam siedzi to 4 rdzenie Cortex-A5 + Adreno 203 , do tego tylko 4GB pamięci wbudowanej ( a może aż 4 - zależy jak dla kogo ) . 

 

W grach ten Quad będzie kulał z powodu słabej grafiki , moja SXL z 2 rdzeniami ( Krait 28 nm 1,2@1,4 Ghz + Adreno 305 ) jest lepsza od tego .

 

Reszta ujdzie jak za 600 zł .

 

Btw. Koszt wymiany baterii to ponoć ~50 zł , więc nie tak dużo . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać to ona raczej na pewno nie będzie, chyba, że są jeszcze jakieś Angry Birds, których nie przeszła, albo wyjdzie druga część Machinarium. Chodzi tylko o neta - wyślij/odbierz maila, google maps, rozkład jazdy autobusów, flickr, picasaweb etc. Bez szaleństw. 

 

W tym wypadku aż 4GB pamięci ;]

 

Myślę też o ciut droższym Modecom XINO Z46 X4, ale brak aero 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELLBOY:

Nie wiem jak wcześniej mogłem na to nie wpaść:

W dzisiejszych czasach NIE używanie facebooka jest HIPSTERSKIE!!!111jeden

 

Dijkstra:

Na śmieciach na Snapdragronie się nie znam, ale z prawdziwych chinoli bym polecił:

[*]Bardzo ciasny budżet

[*]Lenovo A850

[*]Lenovo A830

[*]ZTE V967S

[*]Trochę ciasny

[*]Xiaomi Red Rice

[*]ZTE V987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Obecnie wśród tych najbardziej popularnych telefonó warto zwrócić uwagę na HTC One Max, Sony Xperia z Ultra, Sony Xperia Z1, Nokia Lumia 1020, Samsung Galaxy S4. W śród tych tańszych - czyli takich do 1k zł - sprawdźcie sobie przede wszystkim LG Swift L7 oraz LG Swift L9 - solidny sprzęt. Tutaj macie porównywarkę http://comperio.co/ - warto zrobić zestawienie tych modeli które wymieniłem i porównać różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję telefonu za 1000-1100 zł, tylko android, duży ekran, najlepiej wytrzymały, ma służyć do internetu, muzyki oraz niewymagających gier typu Angry Birds. Myślę że SGS3 będzie najlepszym wyborem, ale nie jestem pewien dlatego pytam Was. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnę prosto z mostu: 4 lub 4.3 cala z jak najlepszą baterią. Wytropiłem L7 II. Któryś inny podskoczy?

Interesuje mnie nie tylko długi czas czuwania i rozmów, ale także to, by każde podświetlenie ekranu nie zjadało 1% baterii - jak to miało miejsce w L9 pierwszej generacji.

Wolałbym uniknąć Samsunga z jego "wstecz" po prawej i zamulającą nakładką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na "nienormalnym"? Jakieś Oppo, Lenovo czy inne dziwne rzeczy, które ludzie jednak kupują bezpośrednio z UK lub od Skośnookich?

Wydajnościowo L5 (v1) nawet mi pasuje, bo nie zamierzam się wysilać na nic ponad pocztę, czasami jakąś przeglądarkę. 3 ikony na pulpicie, 1 pulpit, wyłączone efekty, widgety itp.

Tylko w przypadku "noname" różnica w baterii musiała by być większa niż błąd pomiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przebolal 4.5 cala to K&M Drive z bateria 4000mah.

Ogolnie raczej same pozytywne opinie (wady nieco cichy glosnik i przecietny aparat).

Praktycznie czysty Android, zakup i gwarancja PL.

Cena bardzo przystepna.

Dual-sim w gratisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przebolal 4.5 cala to K&M Drive z bateria 4000mah.

(..)

Nie no - 4.5 to już straszna patelnia. Nawet przed 4.3 mam opory. Miałem 4.7 i jest nieużywalne dla mnie.

Tak, konkretnie Lenovo i ich generyki (Prestigio, Pentagram, Modecom, Kruger itp.).

Oppo Ci chyba się pomyliło, bo to koszt x razy L7II.

 

Jakieś konkretne modele?

Monster do mnie przemawiał, ale czytałem trochę i bateria nie robi aż takiego wow jak by się można spodziewać, a serwis jest koszmarny (tak czytałem).

Oppo to marka, której nazwa utkwiła mi w głowie. Generalnie chodziło mi właśnie o takie marki, które u nas są "noname", ale w kraju ojczystym ludzie kupują i są zadowoleni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu juz bateria szalu robic nie bedzie.

512ramu, malo.

Do tego przez duze ramki 4 calowka (125mm) jest jak 4.3 cala.

 

Jak 4,5 cala za duzo to jest jeszcze Pentagram Combo z 2 bateriami, 1300mah i 3000mah.

4 cale i dobre wymiary 118mm + 1gb ramu, dual sim.

Ale za to juz wiecej narzekan na niego takze na wlasne ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gsmarena.com/lenovo_p700i-4911.php

Rzuciłem okiem i nie ogarniam. 2500mAh, 22 godziny rozmów, a potem śmieszne 312 godzin czuwania. Przy tej baterii powinno być przynajmniej 600 godzin czuwania.

Wychodzi na to, że ma kiepski soft, nieoszczędny procesor lub jedno i drugie.

 

Ilość RAM mnie nie interesuje - 512 spokojnie starczy do tego, do czego chce używać telefonu.

Nie jestem z pierwszej łapanki i potrafię sobie w razie potrzeby wgrać zmodyfikowany soft czy chociażby ubić/odinstalować zbędne aplikacje.

512MB i 2x 1GHz to naprawdę wystarczająca konfiguracja dla mnie. Każdy kolejny rdzeń czy MHz to tylko niepotrzebne marnowanie baterii.

Miałem kontakt z Ace, ArcS, L5, L9 i Xperia E i poza Ace (stare czasy, stary system) nie miałem zastrzeżeń do prędkości ich pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...