Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już raz pisałem trochę mnie zlaliście ,ale nieważne zrezygnowałem z poprzednich opcji, pytanie czy warto teraz kupować przy przedłużeniu umowy któryś z tych telefonów:

1. LG L90 (zdaje mi się najlepszy ,ale dopłata to 280 zł)

2. Galaxy Core Plus (raczej nie ,choć dopłaty tylko 150 zł)

3. Ew. LG L5 II lub Lumia 635 jest jeszcze jakiś shit którego nazywają Orange Reyo ,ale na to raczej nie patrzę.

 

Jeśli nie warto to napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj pełną listę, bo jako były posiadacz L9 i obecny posiadacz L5 II, to miałbym spory problem z wyborem.

L5 II trochę jednak mały do częstego pisania.

 

Rzuciłem okiem na ofertę - jeśli oferta jest wspólna dla wszystkich promocji, to masakra.

Ja bym patrzył na Core Plus, L90, 635 (w tej kolejności).

Edytowane przez ULLISSES
rzut okiem na ofertę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Sony xperia L za 600 PLN.

 

W sumie doszedlem do wniosku ze jak mam zamawiac to w chinach za 150 dolcow to wole kupic lokalnie.

 

Gdyby cos padlo to trzeba odylac a srednio chce mi sie w to bawic.

 

A co do telefonu to calkiem przyjemny.... Wiadomo ze za taka cene nie ma co oczekiwac cudów ale w sumie jestem milo zaskoczony designem i funkcjonalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szpachla2

 

Sam mam SXL , jak coś to pytaj .

 

Telefon ma parę wad - największa to wariujący czasami multitouch , wtedy praktycznie nic nie da się zrobić na fonie .

 

Z innych - średni aparat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryden

 

Kamera u mnie tez srednia ale to nie lustrzanka wiec nie wymagam od niej zbyt wiele.

Chociaż w sloncu nawet fajne zdjecia wychodzą.

Ma tam tez HDR.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony aparatem z Z Ultra. Wszędzie piszą, że taki słaby, a wcale tak nie jest. Nie ma startu do aparatów w Nokiach, ale w dzień i tak jest lepszy niż mój zwykły aparat cyfrowy. Poniżej fotka z testów macro na ręcznych ustawieniach:

 

 

7c5b15.jpg

 

 

Nic nie kombinowałem przy zdjęciu, żywcem wyciągnięte z pamięci i wrzucone na serwer.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem w kupowaniu telefonow wiec potrzebuje Waszej opinii. Poluje na Nokie 930 i zastanawia mnie ta aukcja: http://allegro.pl/nokia-lumia-930-czarna-fv23-wys-24h-i4414817302.html

Telefon jest o ponad 400pln tanszy niz na nokiaskleponline.pl, user ma 100% pozytywow (3130), niby wystawiaja pelna FV na 23% (a nie jak 95% sprzedawcow vat-marza 0%). Tylko dlaczego instrukcja jest "w jezyku obcym"?

 

Wiem ze nikt tu nie jest wrozem Maciejem ale czy warto rzucac sie na telefon juz teraz, w kilka dni po pojawieniu sie w sklepach czy moze lepiej poczekac jeszcze dwa-trzy tygodnie? (duzego cisnienia nie mam ale aktualnie pracuje na wpol zywym htc desire) Na ten tel jest dosc duzy hype wiec chyba mozna zalozyc ze lada-moment pojawi sie tego multum co wymusi kolejna obnizke cen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno sprowadzany z Chrld, tam nie ma zadnego problemu z kupieniem modelu "na rynek europejski".

Zapytaj sie gdzie jest realizowana gwarancja. :biggrin:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po początkowych pozytywnych wrażeniach z WP na pokładzie (L625) stwierdzam że to kulawy i mocno wybrakowany system, do grania i przeglądania netu pewnie się nada, ale do pracy..

Brak możliwości załączania innych załączników w mailu niż zdjęcia i pliki Office.

Brak możliwości skasowania zaznaczonej treści przy forwardowaniu maila dalej.

Brak możliwości ustawienia innego poziomu głośności dla dzwonka i systemu.

Brak profili telefonu.

Maila przy przesyłaniu dalej robi jako załącznik zamiast cytować treść.

Nie mówiąc już o zupełnie nieprzyjaznym interfejsie, chwila rozkminy jak tu przesłać dalej maila bo nie ma takiej opcji.. ok zrobię odpowiedz i zmienię adres.. oo tu jest *facepalm*

To po paru dniach z telefonem, ciekawe co będzie dalej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze mający Nexusa 5 ma przy wiechy aplikacji po aktualizacji do andka 4.4.4 ? Wczesniej wszystko chodziło jak żyleta a teraz program potrafi się przyciąć od 5-10 sec

 

Dodam, ze pod pojęciem program mam namysli każda aplikacje, nawet odtwarzacz muzy potrafi się przy ciąć przy zmianie utworu :-\ przed updatem wszystko było cacy a teraz zaczynam się po mały irytowac

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś jeszcze mający Nexusa 5 ma przy wiechy aplikacji po aktualizacji do andka 4.4.4 ? Wczesniej wszystko chodziło jak żyleta a teraz program potrafi się przyciąć od 5-10 sec

 

Full wipe po aktualizacji robiłeś? U mnie wszystko śmiga dobrze, ale ja mam customa Mahdi-Rom na andku 4.4.4, stocka 4.4.4 nawet nie używałem. ;)

 

N5&tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full wipe po aktualizacji robiłeś? U mnie wszystko śmiga dobrze, ale ja mam customa Mahdi-Rom na andku 4.4.4, stocka 4.4.4 nawet nie używałem. ;)

 

N5&tt

A po co robić wipe po aktualizacji? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co robić wipe po aktualizacji?

A po to, że czasem są problemy z prawidłowym działaniem słuchawki właśnie po aktualizacji. :)

I nie mam na myśli "skopanej" aktualizacji.

 

N5&tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz może jakis ma mieć wyświetlacz i na czym Ci zależy. Czy na Windows Phone czy Androidzie.   Z WP poleciłbym Nokie Lumię 635. 4.5 cala, dobry procesor i dosć dobry aparat. Co prawada tylko 0.5 GB RAM, ale w przypadku WP to chyba nie problem.  Z Andka to może być polecany Nexus 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby telefon miał następujące cechy:

 

- jak najlepszy wyświetlacz
- nawigacja / GPS
- solidny aparat / kamera
- jak najlepsza jakość rozmów / dźwięku ( muzyka )
- Wi-Fi
- slot na SIM / SD mile widziany
- LTE mile widziane
- bateria o trwałości chociaż 48 godzin

 

Co do cech które musi mieć

- porządny wyświetlacz o przekątnej nie mniejszej niż 4,3 " ( im większy i lepszy jakościowo tym lepiej )
- obsługa SD / SIM
- WIFI

Mogę jednak przymknąć oko na:

- aparat i kamere, ale żeby nie były znów jakiejś tragicznej jakości
- brak LTE
- bateria która wytrzymuje mniej niż 48 godzin

 

System nie ma dla mnie znaczenia, i tak się na tym nie znam i dopiero będę się uczyć obsługi nowego nabytku :) Nie zamierzam na nim grać, ani oglądać filmów.

 

Osobiście rozważam właśnie Motorole Moto G LTE czy Sony Xperia SP LTE i skłaniam się ku Sony. Nie znam się jednak na tym więc proszę Was o sugestie, czy rozważam dobre modele, a jeśli nie to jaki kupić ???

Edytowane przez gacek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES nie znam się na oprogramowaniu. Moja znajomość telefonów zatrzymała się na Nokii ... 6070 :D  Chciałbym jednak teraz kupić porządny sprzęt i nie wtopić kasy.

kelcior Nexus nie ma slotu na karty pamięci. Czy mimo tego warto go kupić?

Edytowane przez gacek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...