Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie jest to zły telefon. Ma dużo ramu co się przydaje przy Andku no i niezły wyświetlacz przy zachowaniu tej samej wielkości czyli 4.3 cala. Jak ktoś nie lubi dużych telefonów to myślę że warto się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim S2 padła całkowicie kamera, co myślicie o przesiadce na s4 mini ? Takie odświeżenie, zawsze trochę więcej ramu no i szybszy procesor.

S4 mini jest moim świętym gralem odkąd się nim bawiłem. Telefon jest naprawdę fajny i poręczny z racji niewielkiej obudowy przy dość sporym ekranie. Ma tylko jedną wadę - cenę.

Wiele podobnych (a czasami nawet lepszych od niego) telefonów jest tańsze. Moto E, Moto G, LG L70, LG F70 - to tak na początek. Gdybym poszukał, to pewnie bym znalazł jeszcze kilka modeli.

 

ERGO: Jeśli podoba Ci się ten model z wyglądu i kasa nie jest problemem, to bierz (tylko uważaj na podróbki - bezpieczniej jest trzymać się sprawdzonych sklepów lub telefonów od operatora).

Jeśli wolałbyś z jakiegoś powodu nie wydawać 999 PLN, to zainteresuj się czymś innym.

 

Przytoczone powyżej modele biją S4 mini baterią i ceną.

Moto G będzie też pewnie bardziej wydajna. Nie wiem jak reszta, bo temat wydajności zupełnie mnie nie interesuje - mam 1 rdzeniowy procek 1GHz i jakoś nie odczuwam potrzeby zwiększania jego wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon brałbym na abo w tmobile, jeszcze kwestia na który abonament się zdecyduje ;)

Rozmiarów mojej S2 nie chce przekraczać, już jest dla mnie wystarczająco wielki, choć oczywiście nie aż tak jak po pierwszym wzięciu go do rąk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym nowym Jumpie dla przenoszących za 50zł nielimitowane + 250mb neta (tego sie troche obawiam, ale w sumie i tak w większości na wifi) i wtedy własnie 350zł za s4 mini.

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa, przedłużając dostaję nowy telefon. Do wyboru mam:

LG L70

Samsung Galaxy Core Plus

Huawei 526 LTE

HTC Desire 310

Sony Xperia E1

 

Z żadnym z modeli nie miałem do czynienia. Moim obecnym telefonem jest LG L5 z którego nie jestem zbyt zadowolony.

Przeglądam różne opinie, recenzje i specyfikacje i nadal nie mogę się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core może trochę mulić. Niestety touchwiz jest dość wymagającą nakładką i widać to szczególnie w tych słabszych modelach Samsunga. Z tych co podałeś wziąłbym LG L70. Zgadzam się też z ULLISSESem. Zobacz czy nie masz do wyboru Motoroli E lub G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zapomniałem o tym napisać.

 

Grzebałem trochę w sieci i wychodzi na to, że Core Plus miał dostać KK, ale potem nie dostał.

No i jest z nim jeszcze jedne problem:

Po lewej Core Plus, po prawej S4 mini. Core jest wyraźnie większy - niby żaden problem, ale obydwa mają ekran 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Core ma szeroką ramke i IMO jest mniej wygodny w noszeniu jak ktos patrzy pod tym kierunkiem i max dla niego to 4.3 cala.

 

Jednak jak to nie przeszkadza i moze być wielkość 4.5 to można decydować sie na LG L70. Ma lepszy procek. Lepszy wyświetlacz 4.5 cala.  Wiecej ramu 1GB vs 768 w przypadku Galaxy Core. Co do wparcia to Samsung często robił tego typu zagrywki. Że starsze telefony w ostateczności nie dostawały aktualizacji do nowszego sofu. Zawsze pozostają Customy, ale ja tam bym celował w tego LG. Moim zdaniem lepszy od tego Core.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Jiayu F1 do mnie dotarło... TD-SCDMA. Ktoś wyszarpał kiedyś part-refund na AE?

Gina Wang: Hello friend,
Please download firmware in this link, http://www.romjd.com/Rom/Detail/41553 
click the blue button to download.
Then flash the phone, i think it will be normal.
Best regards.
Wgrajmy ROM 3G do wersji 2G i wszystko będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli rzeczywiscie sie nie pomyliles, i w szczegolach zamowienia masz faktycznie wybrany model WCDMA to wogole nie musisz niczego zalatwiac ze sprzedawca, tylko robisz dispute gdzies tam powinno byc w szczegolach zamowienia, to jest bodajze do 30 dni od otrzymania przesylki.

Ze sprzedawca sie wogole nie musisz kontaktowac IMO, reszte zalatwi AE.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysputa już trwa w najlepsze, tylko co każdą wiadomość sprzedawca klika [reject] i odliczanie 5 dni zaczyna się od nowa, a w międzyczasie przekonuje mnie, że to wina jest moja, albo softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OnePlus One, to teraz topowy telefon z Chin, właśnie go zamówiłem. Mam nadzieje, że będzie taki dobry w praktyce jak o nim piszą. Ma świetny design, jest tani, ma 64GB pamięci i ma topową konfiguracje w cenie do 1400zł, jest rewelacyjny, wszystkie Samsungi i iPhony się przy nim chowają.

Edytowane przez Eryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jestem pod wrażeniem. 5.5 cala , 64 GB do tego niezłe bebechy w przystępnej cenie. Kiedys sceptycznie podchodziłem do wszelakich Chińczyków i innych wynalazków. Ale to nie sa już podróbki innych fonów tylko pełnoprawne telefony z niezłymi podzespołami.  Gdyby jakościowo zrobić odpowiednik ajfona  z iOS to byłoby to ciekawe urządzenie o ile kogoś jara ów system i byłby podobnie płynny lub zbliżony wydajnościowa do takiej S5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mieszkam obecnie w Chinach, za miesiąc wracam do Polski. Chciałem zmienić telefon żonie (obecnie ma Galaxy s2, ale jest już trochę znieszczony). Czy warto brać Xiomi Redmi 1S za 400zł? Czy są jeszcze jakieś inne chińczyki warte uwagi?

 

Rozmiar ekranu dowolony, im dłużej trzyma na baterii tym lepiej, dodatkowo musi mieć Hotspot.

Edytowane przez shoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakościowo zrobić odpowiednik ajfona  z iOS to byłoby to ciekawe urządzenie o ile kogoś jara ów system i byłby podobnie płynny lub zbliżony wydajnościowa do takiej S5.

Widzisz ja na dwurdzeniowym snapdragonie mam taką samą płynność :]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mieszkam obecnie w Chinach, za miesiąc wracam do Polski. Chciałem zmienić telefon żonie (obecnie ma Galaxy s2, ale jest już trochę znieszczony). Czy warto brać Xiomi Redmi 1S za 400zł? Czy są jeszcze jakieś inne chińczyki warte uwagi?

 

Rozmiar ekranu dowolony, im dłużej trzyma na baterii tym lepiej, dodatkowo musi mieć Hotspot.

Jeśli to wersja WCDMA, to warto. Popatrz też na ASUS-a Zenfone 5. Podstawowy model z 1 GB RAM powinien chodzić w podobnej cenie. :)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Huawei podobny jest parametrami do myPhone FUN2, który sprzedawany był 2 miesiące temu w Biedronce za 349 - przy czym ten z Biedronki miał nowszy system.

 

F70, L70, Lumia 630, Trend Plus - w tej kolejności bym się zastanawiał i tylko z tych wybierał.

Gdybyś koniecznie potrzebował telefonu, a żaden z wymienionych nie był dostępny, to można się zastanowić nad Xperia L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Huawei podobny jest parametrami do myPhone FUN2, który sprzedawany był 2 miesiące temu w Biedronce za 349 - przy czym ten z Biedronki miał nowszy system.

... i ekran zwykły TFT (vs IPS), -200mAh aku, mediatek (vs Krait), o połowę mniej ramu, brak LTE,NFC :) a cena bardzo podobna

 

z parametrów huawei jest najlepszy z tej paczki - z wad mamy brak wsparcia dla CM, brak czystego androida (są wyłącznie brandowane) i brak szans na upgrade do nowej wersji. Roota się da zrobić, bootloader odblokować po kontakcie z huawei.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że nie popatrzyłem na wszystkie parametry - zobaczyłem 134mm przy 4.5 cala i od razu pomyślałem, że to kolejny chiński klon (jak np Alcatel).

Wszystkie tanie Chińczyki mają takie porażające rozmiary przy 4.5 cala, podczas gdy Moto G ma 129mm (co o tak jest słabym wynikiem, bo LG L9 II ma 128.40mm przy 4.7 cala).

 

Druga sprawa, że LG mają teraz Snapdragony 400, znacznie nowsze systemy i większe baterie, więc nie widzę tutaj przewagi G526. A jego wymiary i waga też nie są bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, na co zamienić Nexusa 4? Mam dość jego wymiarów, mocno przeciętnej baterii i takiego-se aparatu. W kwocie jaką za niego dostanę, czyli pewnie jakieś 800 zł.

Niekoniecznie musi być Android, WP też toleruję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...