Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Porównuję bo mogę.

2. Przegrał na parametrach, na które kasa nie ma wpływu. Przegrał głównie przez ceglaste odczucie w ręce i durne ograniczenie KitKata.

3. Dioda i AF nie windują ceny telefonu o 10 dolców. LG L5 II jest tańszy i ma te 2 cechy.

 

Patrz:

13989772459_7c28bb60f7_z.jpg

 

Ten telefon leży świetnie w dłoni i jest kompaktowy... jak ściągniesz mu tylną klapkę.

To jest właśnie największy problem tego telefonu. Coś, co w specyfikacji wygląda na 3.5mm różnicy w szerokości, przez złe wyprofilowanie telefonu staje się przepaścią decydującą o jego nieporęczności.

 

Ale do czego ty porownujesz Moto E?

Do używanego S4 mini.

 

Moto E mialo być i jest najtanszym sensownym telefonem,

Za 550 (bo tyle kosztował na starcie).

Coś im nie poszło, bo na kij mi wydajność, skoro do zrobienia zdjęcia notatki, muszę mieć dodatkowy sprzęt.

 

wiadomo jest ze aparat jest do kitu tak jak we wszystkich telefonach za tą kasę.

Bzdura. LG L5 II, myPhone Fun2, Lumia 520 mają lepsze. Wymieniać dalej?

 

Gdybyś wziął moto G do ręki to byś zmienił zdanie,

Jak jest tak samo wyprofilowany, to z góry odpada.

 

nie ma co porównywać tych telefonów.

Bo?

 

Ale nieważne, standard w Polsce co moje to najlepsze, a reszta to debile/idioci/żule/biedaki.

Wskaż miejsce, gdzie tak napisałem. 

 

No tak specjalista od sprzedaży i znawca rynku.

Ale kto?

 

Generalnie nie wiem coś się tak na mnie rzucił. Czyżbyś posiadał Moto G i bronił Moto E nie mając jej w ręce? ;]

 

I jeszcze odnośnie popularności:

Obszedłem 3 komisy pytając o etui do Moto E dla dziewczyny. Przy okazji próbując pozbyć się mojej Moto E.

Komis 1:

Jest Pan pierwszą osobą, która pyta o etui do Motoroli. Moto E też nie chcę, bo leży mi tu Moto G i nikt nie pyta. Nawet jak za 550 przez jakiś czas była.

Komis 2:

Nie mamy etui do tego modelu. Za Moto E mogę Panu dać max 250 zł, bo marka słaba, nikt nie pyta.

Komis 3:

Mamy takie jedno [było słabe]. Moto E nie chcemy, bo mamy już jedną na wystawie i leży.

 

Etui zamówiłem na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak komisy w Polsce ale w UK mimo ze ludzie maja ogólnie lepsze telefony i tak wielu ludzi decyduje się na Moto G. Moja kobieta ma i nie narzeka. Sam uznaje osobiście czysty android za zaletę. No i kwestia ceny. Piszesz o używanym s4 mini. Moto e można dostać juz za 59£ i za 2 kolejne ściągnąć simlock kodem. Pierwsza moto G tez chodzi poniżej 100£. I w tej cenie nie ma sobie równych. Trzeba się pogodzić z kiepskim aparatem ale jak ktoś nie jest wymagający to jest to dobry tel nawet mimo małej ilości pamięci.

 

Swoją drogą. Piszesz ze trzeba mieć ręce koszykarza do moto e? A co powiesz o telefonach z 5.5"?

 

Najwygodniejszy w użytkowaniu jest dla mnie tel kolo 4.7" - 4.8"

Coś pokroju S3 lub mojej poprzedniej Xperii SP.

I nie uważam ze mam duże ręce.

Moto E jak na dzisiejsze standardy jest mała.

Nakladki samsunga nie lubię i ja bym uznał to w s4 na minus.

Pozatym pisze ile tel ma rdzeni. Nie piszac jakiej firmy jest samo CPU. Pomijając zupełnie GPU. A ma to spore znaczenie.

Wszystko co piszesz jest bardzo subiektywne i uważam że powinieneś to dobitnie zaznaczyć w swoim poście.

 

Tyle odemnie

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak komisy w Polsce ale w UK mimo ze ludzie maja ogólnie lepsze telefony i tak wielu ludzi decyduje się na Moto G. Moja kobieta ma i nie narzeka. Sam uznaje osobiście czysty android za zaletę. No i kwestia ceny. Piszesz o używanym s4 mini. Moto e można dostać juz za 59£ i za 2 kolejne ściągnąć simlock kodem. Pierwsza moto G tez chodzi poniżej 100£. I w tej cenie nie ma sobie równych. Trzeba się pogodzić z kiepskim aparatem ale jak ktoś nie jest wymagający to jest to dobry tel nawet mimo małej ilości pamięci.

Ale sprzętowo (CPU, RAM) nie mam nic do zarzucenia Moto G. Moto E jeśli chodzi o kwestię wydajności też jest świetna. Problem leży w bezczelnym i celowym upośledzeniu aparatu oraz rozmiaru Moto E.

1. Wkładanie do Moto E aparatu bez AF to skazywanie jej na częściową porażkę. Nie wydaje mi się, aby zmiana aparatu na sensowny (żaden wypas) podbiła znacznie cenę. Nie rozumiem, po co produkowany jest aparat, którego może pokonać 3MPix z zabytkowego już SE K800i czy bardziej budżetowy (od Moto E) model LG L5 II.

2. Moto E ma podobne parametry jak S4 mini (2 rdzenie, w okolicach bateria 1900, ponad 1000MB RAM) ale jakoś rok wcześniej Samsungowi udało się to upchać w mniejszą obudowę i przede wszystkim znacznie lepiej wyprofilowaną, dorzucając przednią kamerę i port IR. Moto E leży w dłoni świetnie bez tylnej klapki. Jednak jej założenie tworzy ułomny telefon, wyprofilowany odwrotnie niż 99% telefonów na rynku - koszmarnie nieporęczny.

 

Swoją drogą. Piszesz ze trzeba mieć ręce koszykarza do moto e? A co powiesz o telefonach z 5.5"?

To są tabletu z funkcją telefonu, nieużywalne cegły. Równie niedorzeczne i niewygodne, co jeżdżenie kombi lub vanem po mieście i parkowanie na ciasnych miejskich parkingach - można, ale niewiele to ma wspólnego z wygodą. Raz na tydzień jeszcze można, ale na co dzień może być lekko męczące.

Jestem człowiekiem starej daty i smsy piszę trzymając telefon jedną ręką w układzie pionowym. Używam przy tym klawiatury w układzie 4x3 ze słownikiem. Miałem LG L9 (4.7 cala) i nie dało się go w ten sposób używać - nie byłem w stanie trzymać telefon palcami z lewej krawędzi (bo taki chwyt zapewnia pewność trzymania) i jednocześnie wciskać kciukiem litery na lewej krawędzi ekranu. W LG L5 II pisało się w ten sposób bez problemu mimo dość kwadratowej formy telefonu. Moto E przez "odwrócony profil" sprawa, że nie mogę łatwo sięgać do klawiszy na lewej krawędzi (klawiatura Touchpal ma na niej korektę słów). S4 mini mimo tylko 3.5mm różnicy względem Moto E, nie posiada tego problemu - dzięki prawidłowemu wyprofilowaniu krawędzi.

 

Moto E jak na dzisiejsze standardy jest mała.

Standardy się zmieniają jak w kalejdoskopie. Na początku były duże telefony, to każdy chciał mieć jak najmniejszy - SL45i, Nokia 8310. Teraz znów wszyscy chcą mieć jak największe... prawie. Tak naprawdę każdy chce mieć jak największy ekran, na jak najmniejszej powierzchni telefonu. Tym właśnie S4 mini wygrywa z większością - stosunkiem rozmiaru ekranu do obudowy. Moto ma niewiele Eorzej, ale tracimy te 0.3 cala na przycisku funkcyjne, które w S4 mini są pod ekranem - Moto E ma tam głośnik i wielkie połacie nieużytecznej (czytaj: niepotrzebnej) przestrzeni.

 

Nakladki samsunga nie lubię i ja bym uznał to w s4 na minus.

Lubię nakładkę Samsunga, bo jest bardziej używalna - przeciąganie lewo/prawo na liście kontaktów (w LG i Moto E musiałem się posiłkować DialerEx), pozwala na ukrywanie aplikacji w szufladzie (w czystym Andku pomaga ADW.Launcher).

 

Pozatym pisze ile tel ma rdzeni. Nie piszac jakiej firmy jest samo CPU. Pomijając zupełnie GPU. A ma to spore znaczenie.

No właśnie dla mnie nie ma żadnego - wydajności od czasów L9 mi nie brakuje. L5 II zmieniłem z powodu braku czujnika oświetlenia - wydajność mi spokojnie starcza do moich zadań. Telefonu głównie używam do dzwonienie i pisania smsów. Jako że dużo piszę, to telefon musi być przede wszystkim wygodny w trzymaniu jedną ręką. Raz na dzień sprawdzę pocztę z telefonu, stan konta w banku czy poczytam jakieś newsy siedząc w WC lub gdy nie chce mi się podejść do kompa.

 

Wszystko co piszesz jest bardzo subiektywne i uważam że powinieneś to dobitnie zaznaczyć w swoim poście.

Oczywiście że jest bardzo subiektywne - jak każda opinia tutaj dotycząca wygody i ogólnie pojętej wyższości danego modelu nad innymi. Obiektywnie to sobie można oceniać wydajność w benchmarkach czy jasność ekranu z pomocą miernika. Nawet zużycie baterii to mocno subiektywna cecha telefonu, bo podobnie jak ze spalaniem samochodu - zależy głównie od sposobu użytkowania.

 

Gdyby ktoś (podobnie jak GeMtin1) miał problem ze zrozumieniem mojego posta z porównaniem:

Dla mnie S4 mini może mieć parametry LG L5 II (1 rdzeń, 512MB RAM, 5MPix) jeśli tylko zachowa baterię 1900 i wymiary. S4 mini jest dla mnie najlepszy, bo zapewnia dużą powierzchnię ekranu (4.3 cala) przy zachowaniu wygody użytkowania. Są modele 4 calowe, które są większe/mniej wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dyskutować, to tak jak rozmawiać z osobą która kupiła sobie właśnie konsole. Niech sobie żyje, widocznie cały świat się myli i tylko on ma rację.

Ja mam nota 2 i jakoś te 5.5 cala w życiu mi jeszcze w niczym nie przeszkadzały i...

nie chce mi się kłócić. Wesołych Świąt.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatur i wygody to ja na 5.5" pisze teraz używając SwiftKey używając kciuka dzięki temu że można ją dostosowac do wlasnych potrzeb i przesunąć

post-6306-1419538180,8396_thumb.jpg

 

Dla mnie tez jest tu swego rodzaju eksperyment ale póki co wszystko na plus.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się raczki jak panienka to może wydawać się duży. Mam pierwszego Note i do mniejszego ekranu na pewno nie wrócę. Telefonu w ostatniej kolejności używam do dzwonienia żeby było jasne.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dyskutować, to tak jak rozmawiać z osobą która kupiła sobie właśnie konsole. Niech sobie żyje, widocznie cały świat się myli i tylko on ma rację.

Rozumiem, że jeśli moja subiektywna ocena czegoś jest inna od "całego świata" (cudzysłów, bo zapewne nie jest to nawet większość - fora czy nasi znajomi to zaledwie wycinek posiadaczy tych urządzeń), to znaczy że jest błędna?

 

Ja mam nota 2 i jakoś te 5.5 cala w życiu mi jeszcze w niczym nie przeszkadzały i...

nie chce mi się kłócić. Wesołych Świąt.

Rozumiem, że smsy piszesz jedną ręką na nim trzymając go w pionie i wkładasz go do przedniej kieszeni spodni (zakładam, że nie nosisz spodni z krokiem na wysokości kolan i kieszeniami jak worki na zakupy)? ;]

Też nie chcę się kłócić. Chcę jedynie przedstawić swoje subiektywne (i wychodzi na to że dość marginalne) zdanie na temat ważnych dla mnie cech telefonu.

 

Jak ma się raczki jak panienka to może wydawać się duży. Mam pierwszego Note i do mniejszego ekranu na pewno nie wrócę. Telefonu w ostatniej kolejności używam do dzwonienia żeby było jasne.

No i właśnie dlatego mój pogląd jest tak odmienny. Ja nie potrzebuję na co dzień przeglądarki, bo przeglądarkę mam w domu na kompie, a jak wychodzę z domu, to nie siedzę na przystanku/dworcu/autobusie/uczelni, więc nie mam się gdzie nudzić. Do tego telefonu używam głównie do tego, do czego został stworzony - dzwonienia i pisania smsów (czasem mmsów). Częściej zdarza mi się korzystać z aparatu niż z przeglądarki. Dlatego mój telefon musi być nie duży, wygodny w obsłudze jedną ręką (w drugiej zwykle jest kierownica, wózek sklepowy, siatka itd) i mieć dobrą baterię. Gdyby nie irytujący brak czujnika światła, brałbym pewnie LG L7 II.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 182 wzrostu przy 75kg wagi i chodzę przez całe życie w spodniach typu slim fit czyli praktycznie w pedalskich rurkach. Tak telefon trzymam w przedniej prawej kieszeni. Poza momentami gdy musze się schylć by patykiem skrobać kupę z mojego buta lub odebrać telefon w aucie prowadząc go i mając zapięte pasy to problemów z wielkością nie mam. Nie namawiam nikogo na taki telefon i uważam że producenci przesadzają z ilością cali zapominajac o osobach takich jak Ty, ktore tego zwyczajnie nie chcą, ale świadomie decydowałem sie na telefon z serii Note bo to telefon dla mnie, podobnie jak dla innych kilkunastu milionów ludzi. Nie patrz na Note jak na inne wielkie smartphony, zachęcam do zapoznania się z funkcjami jakie ta seria posiada.

Smsy zawsze piszę dwoma rękami pionowo trzymając tekefon, czy to na note 2 czy wcześniej na sgs2 czy sgs1 czy na nokii 3310, zwyczajnie nie wyobrażam sobie pisania jedną ręką. SMS to szyba wiadomości i tworzę ja pisząc dwoma kciukami od zawsze.

Na filmie który pokazałem są kobiece ręce i faktycznie telefon tam wygląda jak tablet. Chciałem tylko pokazać że jak ktoś lubi pisać czy obsługiwać telefon jedna ręką to Note w bardzo pomysłowy sposób to ułatwia.

Dobra nie ma co gadać, każdy ma tyle cali w kieszeni ile chce. Peace.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nieco odmienne zdanie, bo jestem osobą dość aktywną i mnie akurat większy tel w przedniej gniecie, może mam rączki jak panienka, ale inne rzeczy między kieszeniami są ok  :biggrin:  i dlatego większy jak cztery cale do kiery sie nie mieści ...

gdybym wyłącznie jeździł autem i prowadził bardziej siedzący tryb życia to pewno byłoby ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dla mnie trzymanie telefonu jedną ręką i możliwosć pisania wiadomości

tylko jedną ręką to wielki plus.

 

W przypadku mniejszych telefonów ok 4 calowych da się to zrobić.

A w przypadku 5-6 calowej krowy nie da się tego zrbić bo nie sięgniesz

tak daleko albo całe użądzenie wypada z ręki.

 

A ręce mam normalne - kaleki nie jestem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Note'a 2 i nijak nie wadzą mi jego rozmiary. Przesiadka z 3.5" z początku była zaginająca (okres adaptacyjny, trwający ~2 tygodnie, głównie pod kątem Androida), ale teraz praktycznie każdy inny sprzęt (zwłaszcza <5") wydaje mi się strasznie mały. Bezproblemowo mieści się do kieszeni, a nie noszę spodni typu 'krok w kolanie'. Przez chwilę rozważałem nawet zmianę na Xperię Z Ultra, ale ona z kolei mogłaby być już trochę za duża ;).

Ta "patelnia" jest bardzo wygodna do przeglądania sieci, obejrzenia czegoś na szybko czy jako nawigacja. Jako normalny telefon do gadania i pisania smsów też sprawdza się dobrze. Po ubiciu WLAN, 3G i danych potrafi trzymać kilka dni.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego posta napisałem jedna ręką bez najmniejszego wysiłku. Teraz prawie każda klawiatura umożliwia pisanie ala Swype, więc doprawdy nie wiem w czym problem.

Trzymanie większej cegły tak, aby trzymać palcami lewą krawędź i dostać kciukiem lewej krawędzi ekranu jest co najmniej trudne. Poza tym swype zupełnie mi nie leży - używam układu 4x3 w klawiaturze TouchPal, która dodatkowo na lewej krawędzi ma korektę słów.

Widok po lewej:

touchpal-1.png?3cb89b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Smartphone to Galaxy S2. Wydawał się wtedy taki wielki, nawet nie poręczny, ale wynikało to z przyzwyczajenia do korzystania z telefonu tylko z jednej ręki. Oczywiście można to robić, ale jednak wolę trzymać telefon jedną z rąk a drugą obsługiwać (piszę dwoma kciukami) . Potem przesiadłem się na Note 2 i po kilku dniach przyzwyczajenia wiem, że już nie chcę telefonu z mniejszym ekranem. Od kilku tygodniu mam Note 3, który jest zdecydowanie najlepszym telefonem jaki miałem. Mam przeciętnej wielkości dłonie i noszę normalne spodnie z naciskiem na slim i nigdy nie czułem dyskomfortu z użytkowania 5.7" ekranu. Mojej dziewczynie dałem Note 2 i również bardzo sobie go chwali.

 

Wysłane z mojego Note 3

Edytowane przez lycone
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna używa Moto E i też jest zadowolona (przesiadła się z Fun2). Tylko to jest kwestia preferencji i sposobu użytkowania.

Ja nie mam problemu jeżdżąc swoim samochodem po wąskich drogach, ale większość znajomych/rodziny nie chce (wręcz boi się) nim jeździć, bo za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot to właśnie. Kwestia gustu. Jak przesiadłem się z Golfa 3 do audi a6 avant tez wydawało mi się wielkie. Teraz jeżdżę po wąskich uliczkach w UK bez problemu i jeszcze nic nie zachaczylem.

Tak samo jest z dużymi telefonami.

Użytkuje Oneplus One od około 2 tyg i nie tęsknię za Xperia SP

Jedyne co mi do tej pory doskwiera to fakt ze jak siedzę w aucie i chce wyciągnąć z kieszeni telefon to musze się nagimnastykowac. Aczkolwiek nie robie tego często bo w radiu BT jest. Jedni lubią duże inni małe. Podobno ma powstać iPhone 6 mini. LUDZIE domagają się od Apple mniejszego 4" ekranu. Ja uważam że jak ktoś nie spróbował to nie powinien krytykować. Każdy ma inne preferencje i inny styl życia. I to te kwestie decydują o tym czy dany rozmiar/telefon im przypasi.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież telefon to rzecz mocno spersonalizowana, każdy ma taki, jaki mu odpowiada - po to chyba jest ich od cholery na rynku?  Osobiście nie wyobrażam sobie chodzenia z 5'' - zwłaszcza w kieszeni jeansów - ale rozumiem, że ktoś jest przywiązany do mobilności i ma potrzebę skorzystania z sieci w różnych miejscach i momentach.

Ja osobiście telefonu używam do dzwonienia i sms, net tylko w sytuacjach awaryjnych. Stąd przedkładam klawiaturę qwerty nad wielkość i szybkość, toteż wystarcza mi stare służbowe blackberry (bez BIS). Mam też służbowego galaxy (nawet nie wiem, jaki to dokładnie) i poza pracą prawie go nie używam (zanim kupiłem e-book'a, czytałem na nim książki bo tablet za ciężki). Jak przewiduję potrzebę internetu w terenie, biorę starego asusa transformera i robię mu sieć z galaxy. Ale ja jestem stary, nie mam konta na FB ani NK i potrafię żyć bez internetu ;]

Do tego, jeszcze 3 miesiące temu używałem motoroli V3 (bo mieści się do kieszonki na kondomy), ale się zepsuła, więc odkopałem blackberry - nowe moto V3 to chiński szajs ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Ja uważam że jak ktoś nie spróbował to nie powinien krytykować. (..)

Spróbowałem 4.3 w Moto E, spróbowałem 4.7 w LG L9 (jednego z najmniejszych w tym rozmiarze ekranu) - CEGŁY.

Dlatego krytykuję. ;]

 

(..)- nowe moto V3 to chiński szajs ;]

No właśnie nie raz widziałem wiele bardzo starych modeli sprzedawanych na Allegro w stanie nówka sztuka i zastanawiałem się, czy to nadal są te modele sprzed lat, czy jednak nędzne podróbki pierwowzorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wittttaaaaaaam

poszukuję telefonu komórkowego, który nie ma ekranu dotykowego, robi dobre zdjęcia/filmy hd, bateria trzyma długo, jest niewielkich rozmiarów. System operacyjny, marka, cena bez znaczenia.

Znajdzie się coś takiego ?

Edytowane przez Polar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma takiej konstrukcji, ale jakbyś zrezygnował z filmów HD to ...

 

http://www.evolveo.eu/pl/strongphone-accu

 

:P 30 dni na baterii to nie mit. 

 

 

 

Odnośnie rozmiarów ekranu... Kwestia indywidualna, ja teraz mam Z , Z3 , 4S, Neo V, LG G2 mini, LG G3, Lumię 1320 iii ... nie mogę korzystać z 4S/Neo V (3.5") , lumia (6.0") jest zdecydowanie za wielka, natomiast G2 mini (4.8") Z (5.0"), Z3 (5.2") oraz G3 (5.5") są idealne i wszystkie mieszczą się w kieszeni w spodniach, idealna obsługa, nie muszę przekręcać telefonu, aby trafić w pojedyncze klawisze podczas pisania wiadomości etc. 

 

 

EDIT : Jakby kogoś interesowało, to zmiana z Z1 na Z3 ma kilka plusów - dźwięk na słuchawkach jest zdecydowanie lepszy (można poczytać na audiofilskich forach, że to najlepiej grający smartfon na rynku), także flacki pięknie grają. Głośniki zewnętrzne to chyba największa zaleta - stereo i wyraźnie głośniejsze niż w Z/Z1, podoba mi się to. Może trochę lepiej leży w dłoni, ale mi się podobał ciężar Z1, czuć było wagę, natomiast Z3 jest wyraźnie odchudzona. Zdjęcia Z3 również robi lepsze od Z1, automatyka sprawniej działa no i bateria trzyma kolejny dzień dłużej (zwykłe użytkowanie = 4dni a nie jak w Z1=3 dni). Wyświetlacz to też jest miazga, pierwszy raz Sony zrobiło coś naprawdę świetnego. Ztka powinna być taka od razu a nie potrzebować aż 4ch generacji ...  Gigantyczną wadą Z3 jest to, że jeszcze nie ma roota bez odblokowywania bootloadera. ;/ 

 

Przy okazji pierwszy raz kupiłem hartowane szkło a nie folię - rewelacja, zarówno przy nakładaniu jak i korzystaniu z tego. Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...