Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuć okiem na Moto E i Moto G. Obie mają KitKat i czekają na Lollipop.

Moto E jest mniej wydajna i ma słaby aparat, ale ma slot na kartę pamięci.

Moto G pierwszej generacji ma niezły aparat i mocne podzespoły, ale nie ma slotu. Dodali go w drugiej generacji, która pewnie nie złapie się cenowo i jest znacznie większa.

Wczoraj wyszedł lizak dla Moto G gen 1 (przynajmniej dla xt1032), wersja LTE jedynki posiada też slot sd ;)

 

[edit] A aparat ma raczej kiepski.

Edytowane przez qrak_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F70 fajnie się prezentuje, tylko musiałbym się dowiedzieć czy Plus jest w stanie wymienić mi kartę na microSIM, jeśli mam ofertę na kartę.

 

EDIT: z tego co widziałem to wymiana kart kosztuje 12.30 PLN.

 

Na chwilę obecną Moto G (2 gen/LTE) i LG F70 są moimi faworytami, przy czym LG cenowo i pod względem baterii jest przed Motkami.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F70 fajnie się prezentuje, tylko musiałbym się dowiedzieć czy Plus jest w stanie wymienić mi kartę na microSIM, jeśli mam ofertę na kartę.

 

EDIT: z tego co widziałem to wymiana kart kosztuje 12.30 PLN.

 

Na chwilę obecną Moto G (2 gen/LTE) i LG F70 są moimi faworytami, przy czym LG cenowo i pod względem baterii jest przed Motkami.

Jeśli karta ma kilka lat (jest porysowana i widać na niej wiek), to zawsze możesz zgłosić w BOK, że coś się psuje - np masz problemy z zasięgiem, albo czasem wywala błąd karty sim (niezależnie od telefonu) i wymieniają wtedy za free. Jak wymienią ci kartę raz na 5 lat, to nie zbiednieją od tego, a przynajmniej będą mieli zadowolonego klienta.

Ja miałem problemy z zasięgiem, więc w Play wymienili kartę za free. Problem zasięgu nadal pozostał, ale przynajmniej nowa karta miała opcję wyłamania i miesiąc później nie miałem problemu z włożeniem jej do S4 mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta dostała na wymianę lumie 535, pierwsze pytanie które mi się nasuwa to czy jest coś w rodzaju adblocka na Windows phona? Albo jestem ślepy albo w Google nic nie ma poza zmiana w Internet Explorerze kompresji danych na wysoką.

 

Tapatapatap Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy telefon, ładnie wykonany, mocne podzespoły, dobra bateria. Rozmiary jeszcze znośne, bo LG umie upchać duży ekran w niedużym telefonie.

Nadal jednak brak czujnik oświetlenia, co przy tej cenie jest już lekkim przegięciem. No i niektórzy narzekają na przyciski umieszczone z tyłu telefonu.

Na forum jest co najmniej jeden, więc poczekaj na opinię posiadaczy - będą mogli coś więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do Was mam.

Posiadam obecnie ST26 czyli Sony Xperia J i mam dość tego dziadostwa.Myślę nad zmianą na inny ale z klawiszami i co najważniejsze z dobrym aparatem.

Jest to mój któryś z kolei produkt Sony (SonyEricson) i nauczyłem się i bardzo przyzwyczaiłem do jego menu.

Miałem kiedyś K750 i zdjęcia robił rewelacyjne, potem przesiadłem się na ELMa ale miał on wadę fabryczną właśnie z aparatem (robił linie na zdjęciach) i nie tylko ja ale i sporo osób narzekało na ten sam problem.

Czy jest jakiś telefon z tej stajni który były wart zakupu?

Myślę też nad naprawą mojego starego K750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K800i, K850i. Poza tym możesz poszukać typowo fotograficznych telefonów z przyciskami, ale będą to używane zabytki lub nówki z Chin.

 

Możesz też przekonać się do dotykowców, zainstalować klawiaturę TouchPal i używać jak każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna stara nokia z PL wyzionela mi ducha... Nie pytajcie. Wysliznela mi sie z reki i spadla 620m...

Male + dobry aparat 500zl i 700zl pulap cenowy.

Juz chyba wyzionalem wszystkie mozliwe telefony od rodziny i znajomych ^_^ /klatwa tego miejsca.

Teraz mam LG-P760 z pracy, nie jest zle z aparatem ale odstaje od starego C901 i N95... I jest troche za duzy.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 520/720? Ewentualnie jakieś nowsze wyroby w ten deseń? Przy czym w nowszych już nie wiem jak wygląda kwestia aparatów. No i 720 to już rozmiary na poziomie tego LG.

 

Z Androidem to będzie ciężko, bo albo starsze cegły, albo badziewny aparat.

Dobrego aparatu szukałbym właśnie w LG, może w Sony i starszych flagowcach HTC lub Samsunga (bo jeszcze nie mają kosmicznych rozmiarów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia Z jest ogromna i jest straszną cegłą nawet w porównaniu z tym LG.

Skoro ten LG jest za duży, to zostają matryce 4-4.3 cala. Od czasów tego LG nikomu nie udało się upchać 4.7 w takiej obudowie.

 

S4 mini ma sensowne rozmiary, jakiś tam sensowny aparat, używka mieści się w cenie (może nawet nówka z salonu GSM). Tylko to dość delikatna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 925. Carl zeiss, 8,7Mpx z optyczną stabilizacją.

Nic lepszego nie znajdziesz pod względem aparatu w tej cenie i w znośnym stanie.

Nawet nową sztukę może kupisz.

A nawet znajdziesz L1020, na pewno z jednym z najlepszych aparatów na świecie w smartfonach. Ale będzie nieco styrana w tej cenie (700zł).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Albo 920. Ja miesiąc temu wyrwałem komplet 920 białą z pl dystrybucji za 300. W tej cenie to już w ogóle chyba nie ma do czego innego sensownego porównać. Dopłata do 925 moim zdaniem nie jest adekwatna do potencjalnych korzyści. 1020 używałem jakiś czas - wszystko fajnie extra ale 1. brak slotu na kartę, co przy tym aparacie akurat czuć; 2. zdjęcie zapisuje się wieczność. W ogólnym rozrachunku jednak 920 bardziej mi się widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde faktycznie calkiem niezle zdjecia z tej Lumii 920 i cenowo tez super.

Nawet jestem w stanie wtedy przebolec rozmiary, chociaz chodzac i wspinajac sie po gorach przeszkadza troche.

Ktos mi wyjasni skad te roznice cenowe na allegro od 300 do 700zl za ta lumie? Uwazac na cos zeby sie nie naciac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się naciąć, to kup telefon pochodzący od operatora z gwarancją (najlepiej brand na sieć, w której masz numer). Ewentualnie bez brandu, ale z dowodem zakupu. I też z gwarancją. Te tańsze to mogą być jakieś ściągane zza granicy i diabli wiedzą co jeszcze.

 

Ja przykładowo odkryłem, że mój pochodzi z Rumunii (po zresetowaniu ustawień taki język jest domyślnie wybrany). Na szczęście jest w ładnym stanie i jest gwarancja w serwisie w którym kupiłem, więc nie zaprzątałem sobie tym głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podasz zrodlo na priv?

?

 

Najgorsze ze musze kupic w PL i transportowac okrezna droga na miejsce bo mi dowala clo i podatek...

A czemu nie kupisz na miejscu? Skoro tam mieszkasz na stałe, to osobiście wolałbym kupić telefon na miejscu i mieć gwarancję na miejscu. W innym przypadku może być problem z gwarancją - któryś to producent kiedyś wybrzydzał i nie chciał naprawiać telefonów z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jest prosta:

1) telefon pewnie ciezko znalezc lub jest to niemozliwe na FUE.

2) wycieczka na GC czy TF to dla mnie wiecej problemu niz zeby ktos mi przywiozl z PL

3) Zabija mnie cena z kosmosu jak znajde

Nawet jak bedzie cos nie teges z telefonem to analogicznie latwiej mi go dostarczyc do PL spowrotem przez kogos.

Uroki zycia na zadupiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn z tym brandem chodziło raczej o to, że czasami brandowane telefony mogą mieć jakieś ulepszenia/poprawki dla danej sieci.

Tylko nie wiem jak się ma np brand T-Mobile w Polsce do sieci T-Mobile w innym kraju - czy to w ogóle pomoże.

 

W sumie jesteś skazany na zakupu w Polsce. W kwestii telefonów patrz na to, co wcześniej pisaliśmy. Tylko weź pod uwagę, że większy telefon = większa powierzchnia, większa masa = większe szanse na uszkodzenie przy upadku.

 

Idealny dla Ciebie byłby jakiś Solid czy Xcover, ale one mają tragiczne aparaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...