Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest Samsung J5.

 

Rada ode mnie. Uważajcie na faktury vat marże. Obecnie wielu sprzedawców sprzedasje podejrzanie tanie telefony na takie właśnie faktury  Moj brat się na to nabrał i obecnie buja się z gwarancją. Ma problemy z jej realizacją. Co z tego,ze taki telefon będzie tańszy skoro będziecie mieli potem duże problemy gwarancyjne ( serwisy nie biorą takich teleefonów pod uwagę bo traktują je jako używane).

 

Swój telefon kupowałem w rtv Euro agd. Większy , sprawdzony sklep . Poza tym była możliwosć kupna telefonu na raty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfonka do 1000 zł szukam dla kumpla. Warunek - nowy. 

 

Wstępnie poleciłem mu:

 

XIAOMI REDMI NOTE 3 3/32 PRO

Poleciłem mu też m.in. Samsunga Galaxy S5 Active SM-G870.

 

Jakieś uwagi, czy inne propozycje?

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje telefonu dla Kobiety od 500-700zl Nowy lub używany z gwarancja ostatnio miała Samsung Galaxy Grand Neo Plus I9060 Dual Sim Czarny .

 

Jaki polecacie?

 

Pozdr.

 

Honor 4

w euro chodzi po 599-699

kupilem siostrze i jest mega zadowolona

dobry net, gps i bateria trzyma

minus pamiec ale karte dała i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ok 760 zł kupisz Honor 7 lite z drugiej ręki nowy.

 

http://www.olx.pl/oferta/honor-7-lite-nem-l21-nowy-prosto-z-salonu-plus-CID99-IDhmpgx.html#ac106c5161

 

W tej cenie wyrwiesz też Nexusa 5, Sony Z1, iPhone 4S wersja 64 GB, XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO i kilka innych..

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będzie to Samsung Galaxy J5 Dual SIM (SM-J500F)  Potrzebuje jakieś Etui+Szkło jeszcze do niego niesyty Spigen  nie posiada w swojej ofercie do tego modelu.

Jaka polecacie alternatywę dla niego?

 

PS:Opłaca się dopłacać do wersji z 2016 roku?

Rożnicę miedzy J5 (2015) vs J5(2016)

LCD 5.0 vs 5.2
Ram 1,5GB vs 2GB
Bateria 2600mAh vs 3100mAh

 

@chachel23

 

Jaki dokładnie model tego Honor 4?

Edytowane przez zenti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podoba mi się tekst: "jaki smartfon wybrać za 800-1000 zł - Huawei Honor 5X (jeśli stanieje)" :) A co jeśli nie? Mam alcatela idol 4 i nie żałuję że kupiłem. Sprawdza się pod każdym względem. Zdjęcia ok, dźwięk ok, pokemony też ogania. Co prawda kosztuje nieco więcej ale warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się coś dziać w kwestii baterii w nowych smarfonach. Pixel XL - 3450 mAh, Mi5s Plus - 3800 mAh, P9 Plus - 3400 mAh. Znacie jeszcze jakieś z ekranem 5,5 - 6" o pojemności baterii większej niż 3,5k mAh? Przymierzam się do wymiany Note 3, ale nie widzę nic ciekawego póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja note 3 zmieniłem na Oneplus 3 i pod względem baterii jestem zachwycony. Sama bateria może i jest mniejsza niz w Notku, ale proces technologiczny procka sie zmniejszył, ekran to amoled, rozdziałka nadal 1080p, więc na dwóch simach bez problemu wytrzymuje mi 2 dni. Dziś od rana mam 71%, 1.5h ekranu właczonego i 2h rozmów. Takiego wyniku w Notku nie miałem nigdy. A poza baterią telefon ma ogromne wsparcie na xda, działa jak rakieta i kosztuje 1800 zł nowy. Jakbys miał jakieś pytania to pisz, ja szczerze moge ci OP3 polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja note 3 zmieniłem na Oneplus 3 i pod względem baterii jestem zachwycony. Sama bateria może i jest mniejsza niz w Notku, ale proces technologiczny procka sie zmniejszył, ekran to amoled, rozdziałka nadal 1080p, więc na dwóch simach bez problemu wytrzymuje mi 2 dni. Dziś od rana mam 71%, 1.5h ekranu właczonego i 2h rozmów. Takiego wyniku w Notku nie miałem nigdy. A poza baterią telefon ma ogromne wsparcie na xda, działa jak rakieta i kosztuje 1800 zł nowy. Jakbys miał jakieś pytania to pisz, ja szczerze moge ci OP3 polecić.

Dzięki za info, ale Oneplus3 odpada. Tak jak pisałem w grę wchodzi tylko duża bateria + nowy proces technologiczny. Nie chcę delikatnego wzrostu wydajności akumulatora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piorytetem są dla niego aktualizacje systemu to P9 dostanie androida 8, natomiast S6 już nie.

S6 dostał niedawno androida 7, sporo zmian w nakładce samsunga wnosi ta wersja, zdecydowanie nowocześniej wygląda. Jeżeli jest zadowolony z działania S6 to nie ma co na gwałt zmieniać telefonu. S6 ma dalej jeden z najlepszych aparatów i wygrywa z P9 chodźby przez natywną matrycę 16:9.

Z drugiej strony posiadać kolejne 2 lata ten sam telefon i to już bez gwarancji może nie być dobrym pomysłem...

Ja bym wziął P9, a S6 sprzedał i miał święty spokój z gwarancją na następne 2 lata.

 

 

Tapatapatap Xperia X

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnego jestem zdania z racje tego też że na P9 można to wykorzystać"Pakiet serwisowy premium(36 miesięcy gwarancji i 3 miesięczny okres na ewentualna darmową wymianę wyświetlacza w razie jego uszkodzenia) informacje znajdują się na stronie HUAWEI POLSKA - warunki poniżej:


"Aby skorzystać z Pakietu Serwisowego Premium aktywuj pakiet przez aplikację HiCare w przeciągu miesiąca od daty zakupu.Zachowaj dowód zakupu w celu skorzystania z usługi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy zmienić mojego Nexusa 5, rozglądam się z flagowcami (zakup na raty). Oczekiwania od telefonu:

-Nexus przyzwyczaił mnie do długiego wsparcia łącznie z tym nieoficjalnym

-Dobra bateria

-B. dobry aparat

-Ekran coś około tych 5"

-Dobra jakość muzyki (bardzo dużo słucham)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wsparcie poza producentem to poza serią Nexus chyba na pierwszy plan wysunie się Oneplus. Odpadają urządzenie Huaweia bo chyba Kirin ma mniejszy potencjał na ROMy. 

Przed chwilą wyszła S8 więc może coś się ruszy poza ścisłą czołówką ;) 

Bardzo dobry aparat ma chyba Pixel, Iphone 7 oraz XZ Premium. Audio to dla mnie zagadka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz nexusa to pewnie znasz xda, wejdź na podforum S7 i oceń sam wsparcie nieoficjalnych romów.

Ja bym celował w S7, to po prostu pewny telefon pod każdym względem.

Ewentualnie zostają starsze flagowce takie ja LG G4, Moto X Style, Nexus 6P itd, niestety wszystko co ma w sobie snapdragona 808/810 dosłownie ssie pod względem baterii.

Dobra alternatywa może być Huawei P9, osobiście trzymałem go w ręku tylko w sklepie więc nie mogę się wypowiedzieć.

 

Tapatapatap Xperia X

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić mały tradycyjny telefon (nie smartfon z dotykowym wyświetlaczem), przede wszystkim chciabłym zeby był cienki,mały i lekki. Może być flip. Używam obecnie Asusa Zen ktory jest moim pierwszym smartfonem ale na prawdę wolałbym wrocić do tradycyjnego. Cena tak do 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...