Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad dwoma opcjami. W T-mobile jest samsung s7 za 199 zł na start 24msc X100zł

W orange jest samsung s8 299 zł na start 24msc X 146zł. Warto wybrać ofertę orange i mieć S8 ? czy S7 jest wystarczająca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dwoma opcjami. W T-mobile jest samsung s7 za 199 zł na start 24msc X100zł

W orange jest samsung s8 299 zł na start 24msc X 146zł. Warto wybrać ofertę orange i mieć S8 ? czy S7 jest wystarczająca ?

 

 

Telefon to lepiej brać  za gotówkę  lub na raty 0%, a nie od sieci bo wychodzi drożej.  

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć coś z głowa by za S7 dać w sumie 2600 zł.

To jest za całość 2600zł. Odejmij od tego minimalną kwotę doładowania jaką musisz zrobić na kartę 30zł za miesiąc ważności konta. Wychodzi ci 24x30=720 Tego nie ominiesz. To tak naprawdę za S7 wychodzi 1880 zł. Czyli nie jest źle, w morele masz S7 za 1899zł

https://www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-s7-32gb-czarny-sm-g930fzkaxeo-773655/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał nad wymianą S7E na S9+ to odemnie kilka słów.

Ogólne pierwsze wrażenia porównując do S7E. Po pierwsze wymiary. Rożnica to ~7mm wysokości (długości) i ~1mm szerokości. Szerokość dla mnie bez znaczenia, ale długość już trochę czuć. Myślę, że kwestia kilku godzin, aby się przyzwyczaić. 
Poza tym ekran robi mega wrażenie. Jego proporcje i rozmiar użytkowy to duży plus. 
 

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się po 1 dniu :)
Ogólnie bez porównania. S7e wydawał się mega szybki. Tutaj teraz jest prędkość światła.
Nie wiem jak s8 ale z 7ki warto przejść.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, miałem od 2016  samsunga s6 golden. Niestety ekran mi się zbił. Jest to trochę zabawna historia, bo gdy karmiłem psa to położyłem telefon na blacie z podłączonymi słuchawkami, schylając się do psa pociągnęłem telefon który upadł na płytki z wysokości około 1m i jakoś niefortunnie musiał upaść bo oprócz szkła hartowanego poszedł również ekran amoledowy.

ale wracaj do głównego wątku to jak wiadomo koszt naprawy ekranu to jakieś 500-600 zl, sam telefon warty jest max 800. Tak więc, pojawia się dylemat czy wydać na naprawę te parę stówek czy dołożyć i za powiedzmy około 1000zl kupić jakiś nowy fon (i sprzedać ten ze zbitym ekranem. Ktos kupuje takie rozbite w ogolę?)

pytanie do was czy lepiej wymienić czy kupić nowy. Nie jestem fanem chińczyków, ale myślę ze lata niepewności minęły i już czas przesiąść się na xiaomi - chyba ze macie inne opinie. Napiszcie w ankiecie odpowiedzi czy wymieniać szybkę czy wybrać z moich propozycji coś, są to:

  • Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB czarny
  • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Czarny
  • Xiaomi Mi A1 64GB Czarny (tutaj mógłbym ew. poczekać na mi A2)
  • Honor 9 Lite Dual Sim 3/32GB czarny
  • Huawei P Smart Dual SIM Czarny
  • Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny


Zalezy mi przede wszystkich na aparacie, później bateria i dopiero bebechy (32 czy 64 ma małe znaczenie, w s6 miałam 32gb i nigdy nie przepełniłem pamięci). To samo z prockiem i ramem, nie zauważyłem zacięć typowych czy używaniu. W gry mało grałem więc benchmark był słaby z mojej strony :D może dlatego tak dobrze chodził to teraz. Jeszcze pytanie teoretyczne jeżeli zdecydowałbym się  na naprawę ekranu to ile sgs6 będzie mi stanie służyć, parę lat? 

Edytowane przez PanRafall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radiergummi napisał:

Ja bym brał Redmi Note 5. Najlepiej idź do jakiegoś salonu typu x-kom i oceń aparat na miejscu. Huaweje w tym przedziale cenowym mają kiepskie procki.

nie opłaca sie wyminiać ekranu? w koncu to 500 pln i mam fona na jeszcze rok czy dwa. Te 500-600 to podalem ceny u mnie w mieście. 

Jak tak patrze po alledrogo to tutaj jest wymiana szybki za 350 https://allegro.pl/wymiana-szybki-ekranu-note-4-edge-s7-edge-s6-edge-i7408920343.html#thumb/5 tylko to mnie nie dotyczy, bo ja muszę wymienić cały wyświetlacz/ekran a do tego sa potrzebne specjalistyczne narzędzia bo bateria jest klejona z tyłem szklanym w telefonie xD

Najtaniej https://allegro.pl/samsung-s6-edge-lcd-dotyk-ekran-wymiana-krakow-i7312342705.html lub  https://allegro.pl/samsung-s6-dotyk-lcd-ekran-oryginal-zloty-i7195511139.html 

I z tego co widzę to 450 pln to cena sama ekranu w sensie sprzętu. A montaż u nich w serwisie będzie trzeba dopłacić więc  wyjdzie pewnie ~500zl. U mnie w jednym serwisie razem z montażem powiedzieli 570. 

Chyba jednak wybiorę te 500 pln i telefon zostanie u mnie rekach jeszcze z rok czy dwa, a później będę szukał kolejnego flagowca. 

Edytowane przez PanRafall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 1020. Mogę ci sprzedać dwie w pakiecie - moją czarną i żony białą. Złożysz sobie z dwóch jeden dobry, bo w czarnej siadła bateria i trzyma pół dnia, a w białej pękł ekranik w drzazgi, siadł moduł aparatu i coś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, jonas said:

Lumia 1020. Mogę ci sprzedać dwie w pakiecie - moją czarną i żony białą. Złożysz sobie z dwóch jeden dobry, bo w czarnej siadła bateria i trzyma pół dnia, a w białej pękł ekranik w drzazgi, siadł moduł aparatu i coś tam jeszcze.

Jonas myslalem dlugo, ale to co sie dzieje na windows phone to juz i dla mnie jest przesada ;( A swego czasu bralem nawet pod uwage 950 i tylko zaluje ze nie kupilem na black friday bo byly 2 sztuki w pakietach za 1200zl rok temu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak nawet producent się wypiął na swój własny szajs i jego produkty wyświetlają komunikat "twoja stara jest za stara i przestała działać, żryj gruz", to nie będę się do tego dokładał swoimi grajcarkami. Też myślałem o 950 dla siebie i 950XL dla żony, i cieszę się, że nie kupiłem, ile by nie kosztowały. Nie wymagam od telefonu obsługi Cthulhu wie ilu apek do pierdzenia, ale jakieś niezbędne minimum powinien mieć. Chociażby obsługę mailonów w trybie push, działającą przeglądarkę bez komunikatu o gruzie albo to takie zielone do wysyłania ludziom fotek pindola.

To chcesz te dwie 1020 czy nie? Bo nie wiem, czy się fatygować w czyszczenie w nich pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego obie 1020 leżą w szufladzie, a ja sobie kupiłem Wujwieja P10 w takim heterycznie wątpliwym niebieskim kolorze. Zgniły kompromis między jakością fotek pindola i działającymi apkami do pierdzenia. Co ciekawe ten Wujwiej działał od razu po wyjęciu z pudełka, nie trzeba było korzeniować klienta rumuńskiego ani nic. Cóż, postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzialem wkoncu HTC U ULTRA i o ile jestem zadowolony z tel to @#!@#!#@#@#! ze znalezieniem przejsciowki USB-C do jacka.

@(#&!@#!#(*!@#)#*!@#!#@# MAC.

Oryginalny HTC koszt to 40euro, kogos pogielo. W dodatku dostepny najwczesniej za miesiac. Nigdzie nie moge znalezc -_- , a juz myslalem ze bedzie pograne na microlabach ... !(#*#(##

PS. Inne adaptery nie dzialaja (wiekszosc). Co za jebanina z USB-C. QFA

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...