Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SPV M3000&SE P900 to troszke drogawe urzadzenia

Cos za coś. Warto spróbować na N6630, 6680 tylko wex takie traf bez simlocka a to wyniesie cię tyle co P900. Być może nawet te nokie będą droższe od SPV. A jeżeli mieszkasz w mieście w którym jest zasięg UTMS to powinno wynieść Cie to taniej chodź nie powiem czy to prawda. POZDRO

P.S: A może N6280?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko spoko, telefoniki wypas ;> ale czy jest jakis program na te foniki, ktory laczy z netem i robi wykresik z aktualnnym kursem walut?

Komórki same powinny sie łączyc z netem. One wszystkie(chyba) są na symbianie wiec trzeba tylko doinstalować odpowiednie programy(poszykaj w necie a powinienieś znaleśc) i powinno być wszystko spoko. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze tutaj wielu znawców telefonów wiec prosze o rade co do wyboru telefonu. Chciałbym jakis z klapka :-) . Interesuje mnie aby mial dobry, duzy wyswietlacz, szybko dzialal i byl funkcjonalny no i zeby bateria wytrzymala pare dni. Aparat (zdjecia/filmy) jest dla mnie bez znaczenia. Fajnie byloby gdyby mial radio badz tez odtwarzal mp3. No i cena mysle tak do 500zl (ewentualnie mozna cos dolozyc). Pozdrawiam i dzieki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze tutaj wielu znawców telefonów wiec prosze o rade co do wyboru telefonu. Chciałbym jakis z klapka :-) . Interesuje mnie aby mial dobry, duzy wyswietlacz, szybko dzialal i byl funkcjonalny no i zeby bateria wytrzymala pare dni. Aparat (zdjecia/filmy) jest dla mnie bez znaczenia. Fajnie byloby gdyby mial radio badz tez odtwarzal mp3. No i cena mysle tak do 500zl (ewentualnie mozna cos dolozyc). Pozdrawiam i dzieki za propozycje.

Motka V360 ma wszystko prócz radia. Ale wydaje mi sieże skoro odtwarzacz mp3 to chyba radio nie potrzebne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może MOTKA V980? Masz ją do 400zł a i na pojemną kartę wystarczy. Jesli ci się nie spieszy z komórką to może warto "upolowac" na allegro Motkę V3? Tyle że tą V3 masz za 500zł i jeszcze by chyba trzeba było troche dołożyć. POZDRO

P.S: V980 ma wszystk oprócz radia, IrDA i BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem motoroli e398 z softem od e1 rokr lub samej e1 rokr :D Co polecacie? jakieś sugestie lub doświadczenia z nimi? czy e1 rokr standardowo ma 12 ikonowe menu, czy potrzeba wgrać soft? Lub jakąś inną o takich parametrach do 500zł? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastanawiam nad kupnem Motoroli e398 i przerobieniu ją na E1 , lecz czy to się będzie opłacać czy może kupić jakąś nowszą komóreczke :)

Mam gdzieś 500 zł na fonika więc poradźcie mi :) Chce żeby była wymienna pamięć , dobra jakość fotek , w miare szybki i łątwy w obsłudze i żeby nie było problemów z wieszaniem się fona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam w najblizszym czasie kupić telefon komorkowy. Cena max 260zł. SE odpadają juz na starcie. Kiedys mialem k700 i stwierdzam ze są to tel do kitu( odgłos aparatu, tryb nocny). Wazne aby tel mial aparat 640x480 i dyktafon oraz przynajmniej Irde. Odpadają tez tel 3G typu nec 313. Wazne aby nie byl on zbyt wielki. moze być składany ale nie moze posiadać antenki.

Narazie upatrzylem sobie Siemensa CX65.

 

Marka nie jest wazna. ale wazne jest to aby odglos aparatu nie byl zbyt duzy!!

 

Prosze o pomoc i porade

Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś telefon LG U 8120 ?

Zastanawiam sie nad jakims fonem do350zł moze SE T630 SE ?

LG lepszy od SE. Ładne menu, mp3 bardzo głośno grają, tylko trochę duży się wydaje

Jeszcze jedno 'ale' - ma problemy z łączeniem się z komputerem przez IR

Edytowane przez adamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi pomoże

do wyboru jest:

6630

k600i

6230i

Ale w sumie chyba tylko te 2 pierwsze można powrównywać.

Interesuje mnie jaka jest użytecznośc gps w tym telefonie

tzn. połączenie nawigacji na symbianie współpracujacej z odbiornikiem gps bluetooth.

Jedyny problem to simlock w 6630,tzn duze trudnosci z jego zdjęciem.

k600i ma lepszy aparati chyba lepsza baterie

Niech się wypowiedzą uzytkownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie ma wymagania

bo jesli do gadania a nie do zabawy to bym polecil 6310i

nie mialem telefonu ktory by mial lepsza baterie

ma tez bluetooth czyli sluchaweczke bezprzewodowa mozna podlaczyc.

wady natomiast to rozmiar no i na niej pograc sie za bardzo nie da

no chyba ze w gierki logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiegos taniego fona do 200zł

Raczej nie udało by się wyrwać(chodzi o aukcje typu allegro.pl, swistak itd) K300i do 200zł a jeżeli by się cudem udało to naprawdę warto. T610 to spoko model i nawet jest ładny(kwestia gustu). Jeszcze zależy do czego kom. POZDRO!!

P.S: Niech kumpel sobie najpierw obejrzy go albo się nim pobawi jak się da. Bo "na oko to chłop w szpitalu zmarł" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluskwa sam masz SE i SE poleć - bo na pewno na swojej wygranej sie nie zawiodles ?;)

T610 to bardzo dobry wybór, K300i to byłoby na prawdę coś, może niech pomyśl też nad T630 ma troche więcej rzeczy, albo J210i - tez dobry wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T610 to bardzo dobry wybór, K300i to byłoby na prawdę coś, może niech pomyśl też nad T630 ma troche więcej rzeczy, albo J210i - tez dobry wybór

Jeżeli kumplowi się nie spieszy to warto urządzić polowanie na allegro na K300i bo ten model ich deklasuje. Może też warto popolować na T630. Ogólnie modele SE do 200zł są tutaj naprawdę dobre. A może warto N6610i? POZDRO!!!! Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kumplowi się nie spieszy to warto urządzić polowanie na allegro na K300i bo ten model ich deklasuje. Może też warto popolować na T630. Ogólnie modele SE do 200zł są tutaj naprawdę dobre. A może warto N6610i? POZDRO!!!!

6610i to najwiekszy shit. SE na pewno jest lepszy!

Mam pytanko wiecie coś mna temat Nokii 3230? Można ja porównać do 6630?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kumplowi się nie spieszy to warto urządzić polowanie na allegro na K300i bo ten model ich deklasuje. Może też warto popolować na T630. Ogólnie modele SE do 200zł są tutaj naprawdę dobre. A może warto N6610i? POZDRO!!!!

K300i deklasuje T610 ?

Plastikowa zabawka vs profesjonalny telefon wspanialej jakosci.

T610 z dzisiejszego pkt widzenia ma pewne braki ale juz porownywanie go z K300i to blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W roznych skupach i serwisach t630 kosztuje nawet 300zł, k300 350zł, natomiast wszyscy mowia ze do 200zł spokojnie dostane t610. Skoro kumpel mowił, za ma byc 200zł to niech tak bedzie. Wiecie, dokładac zawsze mozna, nie raz byłem w takiej sytuacji: "dołoz 50zł/100zł" a jak sie pozniej okazało, gdybym dorzucił 120zł to by było 2x lepiej. Tak mozna dokładac, ze sie wyłozy 3x tyle niz sie załozyło. Więc wybór juz chyba padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...