Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do joy'a w SE t610, ja mam t630 juz 3 lata i w ogole go nie oszczedzalem (lezal na podlodze podczas remontu mieszkania i kucia tynkow, kilkanascie razy rozmawialem podczas ulewy bez okrycia) i do tej pory dziala prawie jak nowy. Ani razu nie czyscilem go.

 

Edzia:

 

Kilka razy podczas dzialan na meczu lezal w kieszeni munduru pod kamizelka przeciwodlamkowa i niezle sie tam zapocil, to tez mu nie zaszodzilo :)

Edytowane przez ld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie.

Tak płaskie, że aż niewygodne- szczególnie w przypadku pisania smsów. Gdyby klawiatura jeszcze była jak w V3, to rozumiem, ale tu na prawdę ta "płaskość" nie wynagrodzi Ci braku wygody.

Mały wyświetlacz, który na dodatek próbuje być panoramiczny.

Menu jest bardzo niewygodne, mam na myśli masę podfolderów z grami, aplikacjami, zdjęciami.

Aparat 2Mpx w porównaniu do tego z SE, to jakiś śmiech.

Mp3 słabej jakości, słuchawki do tego niewygodne.

Przy moim zwykłym użytkowaniu ten telefon wytrzymywał max 1,5 dnia!

Wideo- rozmowy to jakiś pokaz slajdów momentami.

Często przy odbieraniu maili nagle potrafił zacząć ściągać wszystkie które są na serwerze, a nie tylko nowe.

 

 

Ogólnie jak na telefon, który jest reklamowany jako Multimedia Machine, to jakaś pomyłka raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze jego jedyna glowna wada jest bateria, ktora trzeba ladowac codziennie w nocy, a tu prosze

 

jakas alternatywa? chce telefon cienki, ciekawy stylistycznie i w podobnych pieniadzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze jego jedyna glowna wada jest bateria, ktora trzeba ladowac codziennie w nocy, a tu prosze

 

jakas alternatywa? chce telefon cienki, ciekawy stylistycznie i w podobnych pieniadzach

motorola L7e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z tymi slierami od benq ? (71), warte swojej ceny ? jakieś wady większe poza aparatem 1,3 ? nie pasuje mi 81 -> nie lubię klapek

 

jak z baterią ? w tych benkach ? pół roku jadę na 6610i i bateria spokojnie 3 dni,, tel musi wytrzymywać czasem ponad 1h rozmów dziennie, nokia nie protestuje i przy 2h

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bateria standardowa

 

jednego dnia 2 innego ~1 ;) w każdym razie telefon dostaje po pupce i nie marudzi a i odkąd zacznie pikać że mało ma już prądu spokojnie jeszcze żyje i z 15 minut da się porozmawiać ;) 3-4h rozmów sporo smesów i 3 dni działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już prawie sie zdecydowałem, jednak na EF81. Mam tylko pytanie: czy na tym telu da się dobrze na codzień słuchać mp3? Planowałem kupić jakiś malutki odtwarzacz, ale dodają karte 1gb, więc chciałbym w celu słuchania muzyki używać telefonu. Czy nie sprawia to specjalnych problemów (chodzi mi głównie o baterie i prostote obsługi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria starczy na oko na 6-8 godzin ciaglego sluchania muzyki (nie sprawdzalem ale widze jak ubywaja kreski po 2h wiec latwo przeliczyc).

Jak juz gdzies pisalem, MP3 nawet w standardowych sluchawkach jest bardzo dobra i na pewno nie bedziesz zawiedzony.

A obsluga ?

Tworzysz sobie listy odtwarzania i korzystasz z MP3 nie otwierajac nawet klapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też rozważam zakup EF81, jednak zastanawiam się czy nie warto dołożyć do Nokii N70. Jak uważacie?

 

Warto dopłacić do symbiana i radia? (to chyba najważniejsze różnice między tymi telefonami?)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - zastanawiam sie nad telefonem - moze byc uzywany. Wazne zeby mial dobrą baterię (najwazniejsze) i radio, kolorowy czytelny wyswietlacz i cene do ok. 400 zl (i nie moze to byc tel z "klapką" oraz nie moze to byc k750i). Wazne zeby radio było dobre.

Apart foto moze byc ale nie musi.

Edytowane przez alias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - zastanawiam sie nad telefonem - moze byc uzywany. Wazne zeby mial dobrą baterię (najwazniejsze) i radio, kolorowy czytelny wyswietlacz i cene do ok. 400 zl (i nie moze to byc tel z "klapką" oraz nie moze to byc k750i). Wazne zeby radio było dobre.

Apart foto moze byc ale nie musi.

Ja bym się zastanawiam między SE w550i, a w800i....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniot, szrot, zaczekaj obetre piane z kacikow...BAAADZIEW.

No chyba, ze wyrywasz nowke z gwara za 99pln.

W kwestii wyjasnienia.

Odpisywalem tak koledze na pytanie co sadzimy o Nokii 2610.

Niestety zaszla makabryczna pomylka bo znajoma w pracy ma 2310, a ja sadzilem, ze to wlasnie 2610.

Calkowicie przypadkowo to odkrylem i pragne przeprosic.

2610 to o niebo lepszy telefon od 2310 i pewnie jeden z lepszych w swojej cenie tak do 200-220 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam telefonu z (bardzo)! dobrym mp3, radiem, dobrej jakosci aparatem, slotem na karty pamieci.

Bez wahania wybrlabym k750i, gdyz spelnia moje oczekiwania, jednak ma go moj brat wiec .....

Do wydania 500-600 pln. Telefon musi byc nowy.

 

 

Przesiadam sie z nokii 3660 (na sprzedaz, jesli ktos zainteresowany), wiec przydalby sie tez dobry wyswietlacz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam telefonu z (bardzo)! dobrym mp3, radiem, dobrej jakosci aparatem, slotem na karty pamieci.

Bez wahania wybrlabym k750i, gdyz spelnia moje oczekiwania, jednak ma go moj brat wiec .....

Do wydania 500-600 pln. Telefon musi byc nowy.

Przesiadam sie z nokii 3660 (na sprzedaz, jesli ktos zainteresowany), wiec przydalby sie tez dobry wyswietlacz :-P

Wydaje mi się, że najlepszym wyborem będzie Motorola ROKR E2 :D. Ciężko ją dostać w Polsce, nowa jest w ImpactoGSM za 649 zł. Na allegro czasem trafiają się używki, możesz poszukać też na forach związanych z telefonami. Jeżeli chcesz kupić coś na szybko no to polecam w810i, też znakomity telefon, ale od E2 gorszy dźwiękowo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Nokia 5300 ?

Taki elomlodziezowy i slyszalem, ze niezle gra.

 

Jeżeli chcesz kupić coś na szybko no to polecam w810i, też znakomity telefon, ale od E2 gorszy dźwiękowo....

Nawiasy cenowe przy polecaniu tez obowiazuja.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjasnienia.

Odpisywalem tak koledze na pytanie co sadzimy o Nokii 2610.

Niestety zaszla makabryczna pomylka bo znajoma w pracy ma 2310, a ja sadzilem, ze to wlasnie 2610.

Calkowicie przypadkowo to odkrylem i pragne przeprosic.

2610 to o niebo lepszy telefon od 2310 i pewnie jeden z lepszych w swojej cenie tak do 200-220 pln.

Buehehhe. Ostro ;P Widzisz - dlatego dziwiłem się temu co piszesz.

 

No, mniejsza o to. Od kilkunastu dni mam Nokię 6070 i mogę ją wszystkim polecić. W cenie ~300zł za nowy telefon to świetny wybór dla osób dla których telefon ma służyć do dzwonienia i wysyłania esemesów. Przy normalnym użytkowaniu - trochę gadki, smsy itp - nie żałużę go zbytnio - bateria trzyma nawet do 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Nokia 5300 ?

Taki elomlodziezowy i slyszalem, ze niezle gra.

Nawiasy cenowe przy polecaniu tez obowiazuja.

Nowa Motorola ROKR E2 kosztuje w sklepie którym podałem kosztuje 649 zł, więc cenowo w porównaniu do w810i wypada całkiem nieźle (jest dostępna). Co do Nokii 5300 - można się nad nią zastanowić, nie jest tak słabo wykonana jak 5200, ale ja nie lubię nokii :P.

 

wlasnia ta "elomlodziezowa" stylistyka zupelnie do mnie nie przemawia.

 

A co do E2, wolalbym cos bardziej dostepnego :)

E2 jest dostępna w tym sklepie internetowym. Poczytaj sobie test na Mobile-Review w którym testują telefony muzyczne, może Cię zaciekawi i nakieruje w stronę Motoroli. Ten telefon jest całkiem spoko, ale oczywiście nie jest pozbawiony wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w okolicach 700pln to najrozsadniejszy wybor.

Ale idac tym tokiem myslenia dolozylbym do K800i.

Dokladnie, mp3 rozni sie no... troche sie rozni ;) ale aparat w K800i jest bez porownania. Aparat powala w porownaniu do 2mpix W810i. Za to W810i ma EDGE i nie ma joya (co dla poniektorych jest plusem). Baterie trzymaja na tym samym poziomie.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...