Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

F3 to telefon tylko do dzwonienia.

Nie posiada ksiazki kontaktow jedynie te z SIM karty ani nie ma zmiany wielkosci czcionki.

Poza wygladem nic ciekawego.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam tysiak na fona. mialem 3 lata SE K700i i byłem z niego bardzo zadowolony oprocz joya ktory sie non stop zacinał. Zależy mi przede wszystkim na wyglądzie, zeby był elegancki z bardzo dobrej jakosci wyswietlaczem. Na odtwarzaczach mp3 i aparatach mi nie zależy. Ma być funkcjonalny i łądnie wyglądać. Moj typ jak na razie to SE S500i, znalazlo by sie cos jeszcze? nie koniecznie sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3 to telefon tylko do dzwonienia.

Nie posiada ksiazki kontaktow jedynie te z SIM karty ani nie ma zmiany wielkosci czcionki.

Poza wygladem nic ciekawego.

To chyba było wcielenie na próbe wydaje mi sięze nastepna wersja tego fona bedize bardziej dopracowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam tysiak na fona. mialem 3 lata SE K700i i byłem z niego bardzo zadowolony oprocz joya ktory sie non stop zacinał. Zależy mi przede wszystkim na wyglądzie, zeby był elegancki z bardzo dobrej jakosci wyswietlaczem. Na odtwarzaczach mp3 i aparatach mi nie zależy. Ma być funkcjonalny i łądnie wyglądać. Moj typ jak na razie to SE S500i, znalazlo by sie cos jeszcze? nie koniecznie sony

Ja w tej cenie celowalbym w E65 ;] Tylko trudno bedzie znalezc za 1000PLN bez sima (jak masz orange to nie ma problemu w tej cenie kupic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat orange ale ten E65 mi się jakoś nie widzi. Kolega z klasy ma. Faktycznie wyświetlacz jest bardzo dobry. Gry tez są niezłe w szczegolnosci ta samochodowka :) chyba wezme s500i bo czuć klasę w tym fonie. jeszcze go sobie obejrzę bo na zdjęciach nawet w300i nieźle wyglada co nie ma nic wspolnego z realem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E65 ma jeszcze jedna zalete, ma symbiana ;] Ja mam telefon bez systemu, ale nastepny juz bedzie na symbianie, ktory daje nieograniczone mozliwosci. Rozumiem jednak, ze nie dla kazdego moze to byc plusem. Jak miales stycznosc z E65 to przyznac musisz, ze wykonany jest nienagannie i z bardzo dobrych materialow ;] No, ale jak kto woli, nie mam zamiaru przekonywac nikogo na sile. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E65 ma jeszcze jedna zalete, ma symbiana ;] Ja mam telefon bez systemu, ale nastepny juz bedzie na symbianie, ktory daje nieograniczone mozliwosci. Rozumiem jednak, ze nie dla kazdego moze to byc plusem. Jak miales stycznosc z E65 to przyznac musisz, ze wykonany jest nienagannie i z bardzo dobrych materialow ;] No, ale jak kto woli, nie mam zamiaru przekonywac nikogo na sile. :P

Bez przesady Symbian ma możliwości ale nie aż takie by tam mówić ;)

 

Co do telefonu "z klasą" mi się bardzo podoba 8800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam tysiak na fona. mialem 3 lata SE K700i i byłem z niego bardzo zadowolony oprocz joya ktory sie non stop zacinał. Zależy mi przede wszystkim na wyglądzie, zeby był elegancki z bardzo dobrej jakosci wyswietlaczem. Na odtwarzaczach mp3 i aparatach mi nie zależy. Ma być funkcjonalny i łądnie wyglądać. Moj typ jak na razie to SE S500i, znalazlo by sie cos jeszcze? nie koniecznie sony

k810i jeszcze, w tej chwili mam taki sam dylemat, na razie e65 podoba mi sie najbardziej, macie jeszcze jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat który z niewiadomych przyczyn został zamknięty ... no ale cóż ... zadzwoniła dzisiaj do mnie miła Pani z Ery i mówi że kończy mi się umowa .. zresztą długo by opowiadać icon_wink3.gif

 

Generalnie mam sobie wybrać telefon tutaj macie stronę Ery telefonami jakie proponują ... http://www1.era.pl/phones/phones.php?type=...6&category=

 

Wstępnie zupełnie laicko wyselekcjonowałem kilka ... NOKIA 9300 [Ta jest ciekawa chyba ?? ale czy może mieć nawigację a jeśli tak to ile by kosztowało doposażenie jej w to co trzeba icon_wink.gif ??] ]/6288/7373/E61[A TEN ??]/Samsung D900i/

 

CENA JAKĄ MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA TELEFON KTÓRY NABĘDĘ W RAMACH TEJ PROMOCJI TO MAX 250 zł

 

Era MDA Compacy III, [Ta mnie szczególnie interesuje ze względu na GPS i mapę nawigacje ??] Era MDA Vario itd..???

 

Nie zleży mi tak bardzo na aparacie raczej na możliwości zastosowania nawigacji GPS w samochodzie ...

 

Co jeszcze ... Nie wiem ile by kosztowały mnie nokie z serii N 70/73/80 i Sony Ericsson W850i / W810i (niby są w Erze dla klientów indywidualnych ale ciekawe ceny są tylko w przypadku BARDZO wysokich abonamentów)

 

Może doradzicie mi żebym pytał o jakiś inny ?? jaki ?? ... Bo jestem już BAAARDZO długo w Erze i myślę że mogę wybrać sobie także telefon z oferty dla indywidualnych

 

 

PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat zostałe pewnie zamknięty dlatego że pytania odnośnie wyboru telefonu zadajemu w TYM temacie a nie zakładamo nowy.

 

Co do wybru to:

 

Po pierwsze zadaj sobie troche trudu i wypisz telefony jakie możesz kupić za te 250zł.

 

Po drugie ten link odsyła do wszystkich telefonów oferowanych w erze, i nawet nie napisałeś jaki abonament bierzesz. a z tej strony najciekawsza jest e90 tylko że za 250zł możesz o niej zapomnieć.

 

Po trzecie z telegonów które wymieniłeś jako wyselekcjonowane najciekawszy dla mnie wydaje sie e61, żeby mieć w nim nawigacje musisz mieć odbiornik gps na BT i program do nawigacji.

 

Po czwarte pisz swoje posty jaoś czytelniej i mniej chaotycznie po 5 razy trzeba to czytać żeby wyciągnąć jakiś kontekst.

 

Po piąte najlepiej zadzwoń/sprawdź w regulaminie i dowiedz sie jakie telefony możesz kupić, podaj modele na forum i coś sie napewno wybierze.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą mojej N6600, na coś nowszego, ale fundusze mam ograniczone do około 500zł.

 

Inny telefon niż Nokia na symbianie nie wchodzi w grę.

 

I tu zastanawiałem się nad N6680.

 

Czy może jeszcze coś innego szukać w tej cenie?

 

chciałbym 7710, ale w tej cenie raczej ciężko znaleść.

Może poczekam i dozbieram kasy...

 

_____________________________________________

 

Dobra, będzie albo 7710, albo w ostateczności 6680.

 

Ale teraz pytanie, czy ktoś miał 7710?

Jak się sprawa ma z MP3.

 

Miałem kiedyś ten fonik w rękach, ale nie miałem okazji słuchać. Ponoć całkiem fajnie gra...

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E50 jakoś mi nie pasuje.

A jak zmieniam telefon to przynajmniej na 3 lata.

Czyli tyle ile mam teraz N6600 ;)

 

Fundusze mi się troszkę powiększyły, ale jeszcze się muszę dowiedzieć ile mnie jedna rzecz będzie kosztować i dopiero mogę się zastanawiać nad przedziałem cenowym i kupnem ;) :P

 

Ale celuje w 7710.

Na pewno całego potencjału nie wykorzystam, ale lepiej mieć niż nie, bo nie wiadomo co się człowiekowi za rok przyda ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat zostałe pewnie zamknięty dlatego że pytania odnośnie wyboru telefonu zadajemu w TYM temacie a nie zakładamo nowy.

 

Co do wybru to:

 

Po pierwsze zadaj sobie troche trudu i wypisz telefony jakie możesz kupić za te 250zł.

 

Po drugie ten link odsyła do wszystkich telefonów oferowanych w erze, i nawet nie napisałeś jaki abonament bierzesz. a z tej strony najciekawsza jest e90 tylko że za 250zł możesz o niej zapomnieć.

 

Po trzecie z telegonów które wymieniłeś jako wyselekcjonowane najciekawszy dla mnie wydaje sie e61, żeby mieć w nim nawigacje musisz mieć odbiornik gps na BT i program do nawigacji.

 

Po czwarte pisz swoje posty jaoś czytelniej i mniej chaotycznie po 5 razy trzeba to czytać żeby wyciągnąć jakiś kontekst.

 

Po piąte najlepiej zadzwoń/sprawdź w regulaminie i dowiedz sie jakie telefony możesz kupić, podaj modele na forum i coś sie napewno wybierze.

Jeżeli jesteś w jakiejś sieci powiedzmy 9 lat (ja jestem) i masz kilka tel i płacisz spore rachunki, to masz indywidualną ofertę ... rozmawiałem z konsultantką i ustaliliśmy, że wybiorę sobie któryś telefon z ww. strony i wtedy do niej zadzwonię i dogadamy się co do warunków ...

 

Moje ograniczenie do 250 dotyczyło cen na te telefony po promocji ... nie mam zamiaru bulić za komórkę 3000 zł ... bo i tak służy mi ona jedynie do dzwonienia mam D750i i wiele z jej bajerów użyłem może ze dwa razy ... ?!?!?... dobra rzecz to gps stąd myślę o telefonie z gps i możliwością instalacji tom toma ...

 

Jeśli tego nie wybiorę to zwycięży telefon dla mnie najładniejszy ...

 

Przepraszam jeśli pisałem chaotycznie ... ale miałem mało czasu ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o moje zapytanie to po :

1. wyglad ma byc maly i zgrabny

2. styl

3. opcje

 

do 500zl... moze ten d 600

Sam mam d600 polecam.

 

Imo kupisz za 400zl (moj tyle kosztowal)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz w 90% zdecydowany na playa, +gsm juz dostal wymowienie i teraz zastanawiam sie tylko nad telefonem. Pod uwage biore tylko oferty do 100zl, tak wiec lg ku800, samsungi Z400, Z370 i Z170. O lg naczytalem sie duzo negatywnych opinii, to, ze dotykowe menu jest takie sobie no i dosyc gruby jest. Z400 chyba tez odpada, ze wzgledu na wymiary, wiec zostaja dwa cienkie samsungi. Z370 niby fajny, ale ten panoramiczny wyswietlacz z tego co czytalem jest poronionym pomyslem, z drugiej strony ma lepsze parametry od Z170, sam juz nie wiem. Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tych telefonach?

motorola v3i v3x v3xx [o v3 nie pytam

norkia 5200

samsung e250

 

planuje, ktorys z nich zakupić

 

motorola podobno bardzo delikatna, ta klapka, wogole podobno trzeba sie z nia obchodzic ostroznie

nokia ma wszystko czego chce [mp3, nawet radio, foto, kamera ...]

samsung rowniez ma ciekawą propozycje

 

generalnie cos do 500zł szukam

zalezy mi na sluchaniu mp3, mozliwosci dolozenia kart pamieci, foto, kamera, radio [moge sie obejsc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorola podobno bardzo delikatna, ta klapka, wogole podobno trzeba sie z nia obchodzic ostroznie

Niby mam się nie wypowiadać o V3, ale V3i jest chyba niemal identycznie zrobiona. Mam V3 od ponad roku i jest to w mojej ocenie najlepszy clamshell jaki miałem w rękach. Mam taki nawyk albo po prostu tak lubię :P że często bawię się tą klapką, otwieram, zamykam, otwieram, zamykam i do dziś dnia chodzi tak jak w dniu zakupu. Telefon kilka razy 'spadł mi przypadkiem na ścianę' w przypływie emocji :/ i ma tylko jedną małą ryskę na plastikowej części obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...