Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli podobaja Ci sie V`ki z Motoroli to sie zainteresuj o wiele lepszym i tanszym BS EF81

troche ciezko go zdobyc

na allegro tylko 1 oferta

 

poza tym wyglada super, parametry - wszystko

 

 

v3 nie pytalem bo nie ma kart rozszerzen ale dzieki CRO za odpowiedz, bardzo cenna

 

ktos cos jeszcze sie wypowie o tych moich 3 typach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche ciezko go zdobyc

na allegro tylko 1 oferta

 

poza tym wyglada super, parametry - wszystko

 

v3 nie pytalem bo nie ma kart rozszerzen ale dzieki CRO za odpowiedz, bardzo cenna

 

ktos cos jeszcze sie wypowie o tych moich 3 typach?

Ja tam widze znacznie więcej niż jedną ofertę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos cos jeszcze sie wypowie o tych moich 3 typach?

Od grudnia zeszłego roku moja motka już trzy razy była wymieniana na nowa. Cały czas chodzi o problemy z oprogramowaniem telefonu, najgorsze jest to iż pada w kompletnie nieoczekiwanych momentach. Aluminiowa obudowa szybko sie rysuje, zaślepka złącza mini usb notorycznie się urywa a sam mechanizm klapki ma 1-1.5mm luzy. Wbudowany modem czasami świruje nie mogąc ustanowić połączenia z siecia w miejscu gdzie mam 100% mocy sygnału, denerwuje brak podtrzymania sesji hsdpa. Mimo wszystko lubie ten telefon, nie przeszkadzają mi np. wady z pierwszego zdania gdyż wiem że v3xx pewnie niedługo padnie i po raz czwarty dostanę nowy model ;D

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tych telefonach?

motorola v3i v3x v3xx [o v3 nie pytam

norkia 5200

samsung e250

 

planuje, ktorys z nich zakupić

 

motorola podobno bardzo delikatna, ta klapka, wogole podobno trzeba sie z nia obchodzic ostroznie

nokia ma wszystko czego chce [mp3, nawet radio, foto, kamera ...]

samsung rowniez ma ciekawą propozycje

 

generalnie cos do 500zł szukam

zalezy mi na sluchaniu mp3, mozliwosci dolozenia kart pamieci, foto, kamera, radio [moge sie obejsc]

e50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod uwage biore tylko oferty do 100zl, tak wiec lg ku800, samsungi Z400

Miałem tylko te z tych przez Ciebie wymienionych (i nie miałem KU tylko KG800) nie uważam by telefon był gruby...

Klawisze dotykowe chodziły całkiem fajnie, do tego trzeba sie po prostu przywyknąć. Oprócz tego problem blokowania i odblokowywania klawiatury został fajnie rozwiązany poprzez guziczek z boku, jakość mp3 całkiem znośna, poza tym to chyba najladniejszy telefon jaki miałem (biała wersja Mmm) ;)

 

A Z400 - to zwykły slider od Samsunga, dziwny soft itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w pon ide do playa i biore ku800, czytalem wiele opini ale wydaje mi sie ze do dotykowych klawiszy poprostu trzeba sie przyzwyczaić, dodatkowo wyglada przezajebiscie. Wczesniej bylem zdecydowany na z400 ale nie da sie wgrywac javy przez kabel(zablokowane, tylko mozna sciagac) i dodatkowo lg jest teraz za 1zl w abo 30zl:> Jak kupie to napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko te z tych przez Ciebie wymienionych (i nie miałem KU tylko KG800) nie uważam by telefon był gruby...

Klawisze dotykowe chodziły całkiem fajnie, do tego trzeba sie po prostu przywyknąć. Oprócz tego problem blokowania i odblokowywania klawiatury został fajnie rozwiązany poprzez guziczek z boku, jakość mp3 całkiem znośna, poza tym to chyba najladniejszy telefon jaki miałem (biała wersja Mmm) ;)

 

A Z400 - to zwykły slider od Samsunga, dziwny soft itp.

A w lg nie wciskales polikami klawiszy podczas rozmowy, bo i o takich przypadkach czytalem ? ;]

No i dlaczego duzo os. nie poleca z370, duza awaryjnosc, panoramiczny wyswietlacz, czy jeszcze jakies inne wady ?

Ogolnie slyszalem, ze ku800 tez ma spora awaryjnosc, czesto siada podswietlanie klawy no i nie kazdemu wlasnie pasuje te klawisze dotykowe. Ma za to calkiem spory wyswietlacz no i wspomniany niebanalny wyglad. ;]

Chyba dopiero sie zdecyduje jak bede mial te wszystkie telefony w reku, raz chce czegos malego i sklaniam sie ku z170,a le z drugiej strony jest dosyc ubogi... trudny wybor. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath na temat z370 to najwięcej w tym temacie miał narcyz bo chyba miał go na testy.

 

W przypadku Z370 lepiej skończyć na samym przyglądaniu się

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem w wyborze telefonu. Jutro rano jadę do Play i kupuję telefon w abonamencie 50zł. Zastanawiam się nad:

LG KU250

LG KU311

SAMSUNG SGH-Z170

SAMSUNG SGH-Z400

Proszę o opinie i podpowiedzi.

 

LG KU800 odpada, ponieważ nigdzie go już nie ma.

Dodam, że zależy mi na jakości mp3, więc proszę o opinie dot. zestawu słuchawkowego i czy jest możliwość odtwarzania mp3 w tle.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obleciałem masę komisów dzisiaj w Krakowie i nigdzie nie ma 7710 i nie mają nawet jak załatwić.

 

W sumie to ja wiedziałem że tak będzie :|

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Z370.

Może nie zarzucałbym temu telefonowi tak wiele, gdyby nie to jak szumnie został on określony mianem multimedia machine. A od takiego telefonu chyba rzecz jasna należy wymagać czegoś więcej.

 

 

Bateria przy zwykłym użytkowaniu trzyma MAX 1,5 dnia, co jest jakąś parodią.

Aparat niby 2Mpx, a do tego z K750i jest mu BARDZO daleko.

Jakość dźwięku jest bardzo słaba, a do tego dochodzą jeszcze zupełnie niewygodne słuchawki.

Telefon ma nietypowy (panoramiczny) wyświetlacz, przez co wydaje się on bardzo mały. W telefonie 3G jednak przydałoby się coś większego do jakiegoś sensownego przeglądania netu, bo tu było to dość męczące.

Płaski jest, ale w żaden sposób nie przekłada się to na wygodę (na wygląd imho też!). Pisanie smsów to katorga. Nie ma mowy o noszeniu w tylnej kieszeni, bo odnoszę wrażenie jakby można go złamać- ja jedynie ułamałem w ten sposób jeden zaczep od klapki z tyłu. Telefon ogólnie nieporęczny.

Menu jest bardzo nieintuicyjne, szczególnie dla kogoś kto stale używa Nokii i SE. Sprawa z wszelkimi folderami jest niepotrzebnie skomplikowana.

Videorozmowy to jeden wielki pokaz slajdów.

Telefon potrafił się zawieszać. Czasem pobierał wszystkie wiadomości ze skrzynki mailowej, zamiast tylko te nowo otrzymane. Myślę, że to kwestia softu i być może po oficjalnym starcie sieci zostało to naprawione.

 

Testowałem go wraz z siecią dość dawno temu, więc i trochę rzeczy mogło mi umknać, ale myślę że te najistotniejsze zdołałem sobie przypomnieć. Ogólnie 69 razy na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

na początku września mam spodziewać się oferty z ery na przedłużenie abonamentu. Aktualnie mam u nich 3 numery z czego 2 się kończą. Dwa to abo za 20 pln (era nowy komfort), a ten 3 to było 10 zł przez 8 miesięcy i 30 przez resztę. Kończy się umowa na te 2 z 20 pln.

 

Od razu mówię, że darmowe minuty były dość często przekraczane.

 

A teraz właściwe pytanie:

 

jakich telefonów mogę się spodziewać i w jakiej cenie? Wiem, że nikt mi tego dokładnie nie poda, ale tak orientacyjnie.

 

Najbardziej to chciałbym coś z symbianem, ale na bank będzie bardzo drogie. Z bardziej realnych to SE 750i,

 

Może ktoś z was też miał abo za 20 pln i skoczyła mu się umowa i co i za ile dostał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Nokii 7610 ?

Nowe na allegro za 400zł telefon z wyglądu ciekawy, wydaje mi się że to dość tanio?

wygląd ciekawy, ale ze względu na wolny procesor (123MHz) telefon szybkością nie powala lepiej szukać czegoś pokroju 6630/6680/6681 a za ok 500 jest e50

 

 

@JROX a co z allegro? aktualnie 5 sztuk

 

@junioor a u mnie w mieście nie ma problemów z ku800 ;) z tych 4 co wypisałeś to zapatrywałbym się na jakiegoś lg i brałbym ku311. Do 50 zł masz jeszcze n6151, funkcjami nie powala, ale jest całkiem całkiem ;)

 

@piotreek jeśli nie będziesz sam negocjował warunków to nie dostaniesz nic ponad to co można wyczytać w ulotce ery (o przedłużaniu umowy). Przy takich niskich abo nie licz na super promocje

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po lekkim rozgladaniu sie po sieci zostaje wybor pomiedzy samsungiem sgh-z170 a lg ku250. pomocy?

No wlasnie ja tez mam dylemat, narcyz juz mnie kompletnie zniechecil do z370, no i dobrze, bo jakos nie mialem do niego przekonania. Treaz pytanko, czy z170 to cos pokroju z370, tylko starszy model ?

No i ciagle mysle nad tym lg ku800, juz dawno nie mialem takiego dylematu wybierajac telefon za przyslowiowa zlotowke. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w lg nie wciskales polikami klawiszy podczas rozmowy, bo i o takich przypadkach czytalem ? ;]

Podczas rozmowy dotykowa klawiatura jest nieaktywna więc tych bajek naopowiadał chyba ktoś kto w życiu tego telefonu w łapie nie miał a tylko spekuluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad n70 i n73 i nie wiem ktory wybrac ;/

 

Glownie chodzi i wytrzymalosc bateri z bawieniem sie i/lub bez, jakosc filmow i zdjec, ktora czesciej sie zawiesza.

 

Poradzcie co wybrac

 

EDIT

 

Wpadl mi w oko nowy model noki ;p 6120

Co o nim sadzicie porownujac go do n70/n73?

Edytowane przez kurniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad n70 i n73 i nie wiem ktory wybrac ;/

Wpadl mi w oko nowy model noki ;p 6120

Co o nim sadzicie porownujac go do n70/n73?

keee???

 

porównujesz n70 z n73 i nie wiesz co wybrać :huh: w n73 masz lepszy aparat, wyświetlacz, więcej pamieci wewnętrznej i lepszą baterię.

 

6120 deklasuje n70

 

n70<6120<........<n73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad n70 i n73 i nie wiem ktory wybrac ;/

 

Glownie chodzi i wytrzymalosc bateri z bawieniem sie i/lub bez, jakosc filmow i zdjec, ktora czesciej sie zawiesza.

 

Poradzcie co wybrac

 

EDIT

 

Wpadl mi w oko nowy model noki ;p 6120

Co o nim sadzicie porownujac go do n70/n73?

Wybór pomiędzy n70 a n73 jasny...n73

 

Co do porównania n73 vs 6120 zależy na czym ci bardziej zależy jak na aparacie to n73, jak na szybkości działania i nowszym systemie to 6120. Ja powiem tylko że brałbym zdecydowanie n73 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy userzy EF81 mogliby wymienic jego wady ktore wyszly w trakcie uzytkowania ?

Nastawiam sie na fona ktory bedzie jednoczesnie mp3ka, jak wyglada sprawa ze sluchawkami

jest jakas przejsciowka do oryginalnego lacza BF ?

i jeszcze jedna wazna sprawa - czy jest budzik z drzemka ? :D

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy userzy EF81 mogliby wymienic jego wady ktore wyszly w trakcie uzytkowania ?

Nastawiam sie na fona ktory bedzie jednoczesnie mp3ka, jak wyglada sprawa ze sluchawkami

jest jakas przejsciowka do oryginalnego lacza BF ?

i jeszcze jedna wazna sprawa - czy jest budzik z drzemka ? :D

Lepiej się spiesz bo na allegro zaczynają się kończyć : )

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie kilkanaście stron Kaeres w ogóle nic nie pisał o ef81? :unsure:

Uwierz ze przelecialem wszystkie jego posty, ale zawsze to lepiej uslyszec cos od wiecej niz jednej osoby :wink:

bjkuba - troche tego szmelcu jeszcze jest :lol: najgorsze to ze sprzedawca oferujacy te 50 sztuk ma troche negow za terminy i niedbalstwo :angry:

p.s. pytanie o sluchawki i drzemke nieaktualne - dokopalem sie do manuala w pdf`ie, a jakby ktos chcial to prosze http://rapidshare.com/files/27447363/EF81.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ale to ostatnia aukcja z nową sztuką, w tej cenie, tez sie zastanawiam czy brac od niego jak ma negatywy za to ze wysyla po 2 miesiącach, ze gwarancja ktora wystawia nie jest nic warta itp :/

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...