Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chcę kupić nowy telefon z allegro.Musi być bez awaryjny i mieć szybko działające menu.Który model w/g Was byłby najlepszy?

Samsung: e840 d900 e900

Benq-Siemens EF81

MOTOROLA V6 MAXX , K3

 

W gre wchodzą głównie te telefony jeszcze w850 ale mam 750 zł a nie 890 bo tyle kosztują bez simlocka:/.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę się nie krempować hehe;)

Nie ma w dzisiejszych czasam czegos takiego jak pomalu dzialajace menu.

Chyba, ze z winy uzytkownika, ktory zawali telefon softem lub mu zapcha pamiec po brzegi.

Telefon to sama elektronika i kawalki plastiku ew. innych stopow.

W elektronice wszystko jest wadliwe i moze wysiasc w modelach niewadliwych :P

Wybierz ktory Ci sie najbardziej podoba albo podaj inne kryteria wyboru telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie niecodziennie zaczac ;] Podczas pobytu w Polsce na poczatku sierpnia zaskoczyla mnie wielka nawalnica, dzieki ktorej moj owczesny telefon - w810i - zginal smiercia tragiczna [; Teraz, dokaldnie 3 dni temu, ktos mi w pracy zapier... ukradl obiekt moich malych westchnien - N6680 - co za bastard ;] Teraz sie zastanawiam co by tu kupic, cena nie ma generalnie wiekszego znaczenia, pomyslow nie mam... Dzieki z gory za propozyszyns ;]

Nokia:

N73, N76, N93, N95

 

SE:

K800I, K850, M600i

 

Samsung:

i600

 

Nie wiem co inni producenci maja godnego uwagi w tej chwili

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem z tą zapchaną pamięcią,kolega ma e900 i jak zawali go mp3 to szkoda gadać [ciach!]i** idzie dostać tak to chodzi. A oprócz wyglądu czym róźnią się e840 i e900 bo jak porównywałem to chyba niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran dotykowy w sensie tych przycisków pojawiających się po rozsunięciu obudowy? Z tego co pamiętam e900 też ma radio.

 

I co do mojego 1-go posta,który w/g Was z tych fonów jest najlepszy,przecież na pewno wypowiadają się tu właściciele komisów,i ludzie którzy mieli wszystkie te telefony w ręce.

Edytowane przez leonardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Samsung SGH-L760 bo w Play w abonamencie za 30zł ten telefon jest za 50zł z kartą 1GB więc takie coś mnie kręci a że stary telefon się sypie trochę to myślałem o zmianie. Zdaje mi się to najlepsza oferta bo max ile mogę dać za telefon to 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M1siek zajrzyj do tematu o Play'u, ostatnie posty dotyczą tego telefonu. W skrócie - przez najbliższe kilka dni/tygodni nie ma co tykać, bo soft jest w rozsypce. +/- w temacie Play

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już Play zna problem to albo wycofali chwilowo te modele (nawet jeżeli leży na półce to nie sprzedadzą) albo już mają na salonach poprawiony soft.

Przejdź się do Play i zapytaj ew. kiedy można odebrać L760 po upgradzie softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem telefonu Nokia N73 :) Cena: 189,95Ł wliczajac koszt karty i doladowania 10Ł.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzialem sobie n73 na testy - po 2 dniach juz mam jej dosc, zaliczyla w tym czasie 3 zwiechy a najnowszy niebrandowany soft wgrywałem 2 dni temu, bateria też słaba. Jutro wracam do najlepszego telefonu jakim jest motka F3 -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera... szukalem tego tematu a on jest na samej gorze... lol

 

Przymierzam sie do zakupu tel. komorkowego.. mysle ze moge przeznaczyc na ten cel max 1000 zł..

Szukam czegos podobnego do nokii n73 i se k800i. Wazne zeby byl nierozkladany i mial spory wyswietlacz.. symbian tez mile widziany :]. Myslalem o n70 ale podobno ma b. slaby wyswietlacz..

 

No nic.. czekam na propozycje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o n70? Wiem że troche starawy ale nie jestem uber-wymagajacy, nie gram w gry na fonie, od czasu do czasu poslucham muzyki (takze nie szukam pure mp3 playera), zdjecia owszem robie, ale od tego mam tez aparat cyfrowy. Pozatym jego wyglad naprawde mi odpowiada, a i cena jest calkiem niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n70 to już przeżytek, wyświetlacz o niskiej, jak na obecne standardy, rozdzielczości. + i - były wypisywane setki razy. 6120 rozkłada ją na łopatki. Poza tym skoro nie jesteś wymagający to po co Ci tel za 1000zł?. Równie dobrze możesz kupić sobie 6680 (aparat 1.3 a nie 2mpx) i też będziesz zadowolony, albo bierz e50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waszym zdaniem lepiej brać n6120 czy e65(nie patrząc na cene)? ceny bardzo podobne, a zastanawiam sie czy jako nie "super biznesmen" wykorzystałbym te super opcje w e65

Nie patrząc na cenę of course E65 ponieważ ma WiFi co czyni z niej telefonik ultra-mobilny :wink:, jednak przy zakupie telefonu to zazwyczaj własnie cena jest głownym kryterium wyboru, takze w tej kewstii bezapelacyjnie wygrywa 6120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzialem sobie n73 na testy - po 2 dniach juz mam jej dosc, zaliczyla w tym czasie 3 zwiechy a najnowszy niebrandowany soft wgrywałem 2 dni temu, bateria też słaba. Jutro wracam do najlepszego telefonu jakim jest motka F3 -_-

Dzierzyles chyba jakis wypaczony egzemplarz... Moja sie jeszcze nie zwiesila, bateria mocna jak sila chinskiego dzwonu, ogolnie jestem zadowolony, nawet bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą Nokią 6120 jest mały problem, bo nigdzie nie można dostać wersji w kolorze srebrnym. Spodobał mi się ten telefon, ale czarna obudowa jak dla mnie zmienia diametralnie jego wygląd na -. Widziałem zapowiedź Noki 6121. Orientujecie się może jakie będą zmiany wobec pierwowzoru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie. Otóż chcę kupić telefon, używany. Oczywiście chcę, żeby telefon był z pudełkiem, ładowarką itd., ale nie da się wykluczyć, że telefon może być kradziony. Wiem, że można teraz zablokować taki ukradziony telefon, tak, że nie można go używać w żadnej sieci (blokada IMEI?). Co z takim telefonem (jeśli bym taki kupił)? Da się jakoś zdjąć taką blokadę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...