Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoim miejscu przed zakupem sprawdziłbym IMEI telefonu na policji i u operatorów. Jasne dal mnie jest że jeśli będzie występował w ich bazach danych to jego zakup nie ma sensu i nie ważne, czy numer da się zmienić i jakim kosztem.

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są takie telefony, w których nie można zmienić IMEI (ewetualnie się to nie opłaca)?

Tak, są.

Na Twoim miejscu przed zakupem sprawdziłbym IMEI telefonu na policji i u operatorów.

Tak, ale nie zawsze można go poznać przed zakupem — np. ja bym nie podał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo klapki Samsunga sa lepsze od tych co teraz zapodam.

Nokia:

N 6020

N 2626

N 6030

N 6080

N 6070

 

Siemens:

CX75

C75

 

Sony Ericsson

K300i

K310i

K700i

K510i

 

Samsung

C170

C300

 

Motorola

L6

W208

 

I pewnie jeszcze wiele innych

 

A poszukiwania zawezilbym do N6070, C300, K510i, ew C75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako, że sprzedałem swoją nokie 6630 chcę zakupić jakiś telefonik o podobnych funkcjach. W grę wchodzą: Nokia E61, SPV M3000 i Nokia 6120. W sumie e61 kusi wi-fi a SPV dotykowym i wielkim ekranem, wifi natomiast 6120 ma najnormalniejszy wygląd ale nie ma wi-fi:( Co polecacie??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie o to który telefon wybrać (mogą być używane).

Kwotą jaką dysponuje to max 300zł i ani grosza więcej.

Zastanawiam się w szczególności nad k700 (na allegro jest ich bardzo duzo w cenie po 200zł).

Czy to jest dobry telefon (pomijamy słaby aparat ale mi nie jest potrzebny), czy szybko sie na nim pisze SMS, czy klawiatura jest wytrzymała? i jak ma się k700 do k510i (może sie uda złapać jakiś za 300zł) i k310i (dużo jest i w cenie podobnej do k700) ?

Czy warto brać k700 czy może lepiej coś innego?

Jeżeli moglibyście polecić coś innego to z chęcią wysłucham propozycji!

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie raz padały takie pytania ale może doradzicie :)

 

jaki telefon proponujecie w cenie do 1100 zł góra, obojętnie jaka firma nie mam żadnej upatrzonej, zależy mi na tym aby muza była naprawdę dobrej jakości, dobry aparat (w tej cenie to chyba już większość ma dobry), żeby posiadał Bluetooth, dosyć ważne pamięć wbudowana żeby miała przynajmniej 512MB, żeby ogólnie komórka była naprawdę warta swej ceny :D jakby ktoś mógł niech umieści listę i przy okazji największą zaletę danego telefonu jeśli sie komuś będzie chciało

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużą pamięć wbudowaną mają chyba jedynie palmtopy.

Na N95 Cię nie stać, na iPhone też.

Zrezygnuj z pamięci wewn. w takiej ilości to coś doradzimy.

 

Edit

Nie bede czekal na odp.

Musisz zrezygnowac z pamieci wewn. 512MB.

Dokupisz sobie karte 1GB albo wieksza.

 

SonyEricsson

K800i, K810i, W850i. W580i, W880i.

 

Samsung

U600, U700, F300

 

LG

Shine, Prada (używka jak nówka)

 

Nokia

N73, N80, N91, N93

 

A co maja to sobie sprawdz na internecie. W koncu wydajesz 1100zł więc przetrzep caly net na wskroś.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak przesadziłem z tą pamięcią mała pomyłka a powiedzmy że jakbym dokupił pamięć zewn. od 1Gb do 2GB to który telefon by sie nadał tak żeby w całości mnie wyszło do 1000zł (nie chce przesadzać z ceną) i przy okazji telefon spełniał te funkcje co tam wypisałem wcześniej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak przesadziłem z tą pamięcią mała pomyłka a powiedzmy że jakbym dokupił pamięć zewn. od 1Gb do 2GB to który telefon by sie nadał tak żeby w całości mnie wyszło do 1000zł (nie chce przesadzać z ceną) i przy okazji telefon spełniał te funkcje co tam wypisałem wcześniej ??

Jest kilka dobrych telefonow spelniajacych twojego wszystkie wymagania i to troche tanszych np: SE w810i za ~700zł razem z karta 2gb.

 

Jesli chcesz wydac wiecej to Kaeres podal Ci dobre sprzety, poprzegladaj i sam wybierz co ci bedzie najbardziej odpowiadalo.

Od siebie polecam ktoregos z SE, ewentualnie ktoras z Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wicja500pincet

Witam. Musze zmienić swoją nokie 6210 ( tak tak nie śmiać się ) ale telefon trzymał mi długo był pancerny i miły w obsłudze. Lecz brak mi funkcji które oferują nowe telefony. Wybrałem takie telefony:

 

Nokia n73 ( bardzo fajny duży wyświetlacz )

Nokia n80 ( dobry aparat i w ogólne fajny )

Samsung f300 ( taki inny niż wszystkie lecz nie wiem nic na jego temat.

 

Chciałbym żeby bateria trzymała około 3dni minimum i żeby był twardy i solidnie wykonany. Co powiedzie o tych komórkach? Co polecicie? Nie chce SE bo jak patrze na wykonanie to... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musze zmienić swoją nokie 6210 ( tak tak nie śmiać się ) ale telefon trzymał mi długo był pancerny i miły w obsłudze. Lecz brak mi funkcji które oferują nowe telefony. Wybrałem takie telefony:

 

Nokia n73 ( bardzo fajny duży wyświetlacz )

Nokia n80 ( dobry aparat i w ogólne fajny )

Samsung f300 ( taki inny niż wszystkie lecz nie wiem nic na jego temat.

 

Chciałbym żeby bateria trzymała około 3dni minimum i żeby był twardy i solidnie wykonany. Co powiedzie o tych komórkach? Co polecicie? Nie chce SE bo jak patrze na wykonanie to... :)

F300 mogę ci śmiało polecić zwłaszcza że cena tego telefonu spada albo ewentualnie Samsung Z720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E50 ma słabą baterie? 5 dni na telefonie z Symbianem to mało? Co do klawiatury to kwestia przywyczajenia. Alu obudowa to nie tylko bajer, juz pare razy mi telefon spadł i nawet rysy nie ma. Pozatym jakoś nie zauważyłem żeby Symbian mulił w tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jaki telefon w cenie 600zł porównywalny (lepszy) od K600i jest wart uwagi? Wymagam aparatu (min 1.3mpx), radio, slot na karty. Nokia 6288 sie nada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić telefon do 300 zł. Najlepiej slider albo z klapką. Nie zależy mi na zbędnych bajerach, ale fajnie jakby miał odtwarzacz mp3. Czy myślicie że Samsung E250 to dobry wybór ? Na allegro można już dostać za 300 zł. A może macie jakieś inne propozycje ? Bardzo proszę o radę gdyż sam nie wiem dokładnie co kupić.

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

planuję kupić nowy telefon, nie interesuje mnie mp3/aparat, ma służyć przede wszystkim do rozmów. cenię sobie również nieduże rozmiary, najlepiej aby był w miarę cienki i miał dobry wyświetlacz. Jakie telefony polecanie w cenie 100-300zł?

z gór dziękuję za wszystkie odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić telefon do 300 zł. Najlepiej slider albo z klapką. Nie zależy mi na zbędnych bajerach, ale fajnie jakby miał odtwarzacz mp3. Czy myślicie że Samsung E250 to dobry wybór ? Na allegro można już dostać za 300 zł. A może macie jakieś inne propozycje ? Bardzo proszę o radę gdyż sam nie wiem dokładnie co kupić.

Sony-Ericsson W300i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...