Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam telefon SE K750i, jestem z niego dostatecznie zadowolony ale postanowiłem dokonać zmiany.

Interesuje mnie Nokia N70 BLACK. Miał ktoś styczność z oba telefonami? Mógłby się podzielić opinią, wymienić wady zalety obu komórek? A może lepszym wyborem będzie jakiś inny telefon? Tylko, że w tym segmencie cenowym (400-500zł) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym na twoim miejscu N95 8GB, jak dasz radę.

Tak, z pewnościa, szczególnie ze dopiero zachodni operatorzy dopiero go wprowadzają, na allegro kosztuje minimum 2200, a zwykla n95 w erze kosztuje 4500...Pozatym kolega nie napisał jaki ma ten abonament i jeżeli to bedzie cos kolo 30zł to wtedy moze sobie conajwyzej wziąśc k550 i pare dodatkowych minut na przedluzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quintrix imho lepiej się zainteresować N71 niż N70, może trochę ceglasty, ale rozdzielczość wyświetlacza większa, a cena podobna. A różnica pomiędzy N70 a E50 jest taka, że ten drugi ma większą rozdzielczość, szybszy i nowszy soft, ale gorszy aparat (to tak z tego co widać na pierwszy rzut oka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

Niestety na N95 mnie nie stać. A decyzję muszę podjąć do soboty, godz 9:00.

 

Moj abonament to 120 minut chyba (ten ~65 zł/m-c).

Proponowali mi N61 - jak dla mnie jest za szeroka. Koszt: 600zł bodajże, nie pamiętam. Ale lepiej byłoby taniej (jeśli to możliwe).

 

Ale jeśli ktoś używał N61 - może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się aktualne nad SE k800i

Chcę żeby był nowy i na gwarancji. W takim przypadku muszę wziąć tel z simlockiem na ere. Czy możecie mi powiedzieć co era dodała od siebie to tego telefonu?

Czy jest jakieś inne lepsze rozwiązanie?

Myślałem też o zakupie w komisie bez simlocka z gwarancją na rok lub czasem dają też 2, ale boję się, że przy aktualizacji przez SEUS'a wgra się język obcy (bo na ogół telefony, które mają masowi sprzedawcy na allegro są za wysp).

Jakie rozwiązanie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quintrix imho lepiej się zainteresować N71 niż N70, może trochę ceglasty, ale rozdzielczość wyświetlacza większa, a cena podobna. A różnica pomiędzy N70 a E50 jest taka, że ten drugi ma większą rozdzielczość, szybszy i nowszy soft, ale gorszy aparat (to tak z tego co widać na pierwszy rzut oka)

N70 mimo tego, że ma 2mpx i tak robi żałosne zdjęcia.

 

Prawda jest taka, że jeśli chcesz mieć aparat kup SE, chcesz mieć użytkowe biuro kup 6120 lub "biznesową" E50.

 

6120 już za 550 powinna zejść.

 

Żeby nie było - miałem N70 i E50 w rękach i w tej chwili bez zastanowienia brałbym E50.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się aktualne nad SE k800i

Chcę żeby był nowy i na gwarancji. W takim przypadku muszę wziąć tel z simlockiem na ere. Czy możecie mi powiedzieć co era dodała od siebie to tego telefonu?

Jeśli nic nie zmienili od wakacji, to jest to zwykły golas: brak karty pamięci (nawet najmniejszej), zwykłe słuchawki SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić teraz SE w950i?

Nie zależy mi na aparacie. Niestety nie miałem okazji pobawić się tym telefonem i przez to mieszane uczucia budzą we mnie klawisze.

Czy są dotykowe czy po prostu obudowa się ugina w miejscu naciśnięcia klawisza?

 

I dodatkowe pytanie. Jeśli UIQ3 to lepiej p990i czy w850i? Powiedzmy, że obydwa w podobnej cenie.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N70 mimo tego, że ma 2mpx i tak robi żałosne zdjęcia.

 

Prawda jest taka, że jeśli chcesz mieć aparat kup SE, chcesz mieć użytkowe biuro kup 6120 lub "biznesową" E50.

 

6120 już za 550 powinna zejść.

 

Żeby nie było - miałem N70 i E50 w rękach i w tej chwili bez zastanowienia brałbym E50.

 

To są żałosne foty ?? robione moją byłą N70 właśnie ;]

 

hot_lopez ja mam od jakiegoś czasu W950i,jak chcesz dobry telefon to go kup,na początku cięzko mi sie było przyzwyczaić do dotykowca ale teraz....nie wyobrażam sobie komórki bez dotykowego ekranu :)

Jakość muzyki z tego telefonu i słuchawki - pierwsza klasa :)

 

W850i to nie jest UIQ3 ....

P990i nie polecam,stary to już telefon,bierz tylko i wyłącznie W950i albo czekaj na w960i :) ( to co w950i tyle że ma aparat 3.2mp,8 gb pamieci,wlan,słuchawki bluetootch stereo w komplecie :)

post-153553-1195845460_thumb.jpg

Edytowane przez symbianos88krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, np: mój K750i nadaję się do tego wspaniale, tekst można bez problemu odczytać, przydaję mi się taka opcja w szkole, szkoda że E50 ma gorszy aparat i brak autofocusa <_<

To w N70 to światełko z tyłu służy tylko jako latarka? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! potrzebuje pomocy w wyborze telefonu:

a)Normalnego do 500 zł (ew 600 zł)

b)Slidera do 600 zł

 

Tel ma sluzyc do sluchania muzyki (glosniki stereo mile widziane :)), musi miec bluetooth i dobry ekran. Aparat nie jest wymagany :P

Mowa o nowych tel. z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

6280 może i tak, ale 6288 jest jakaś kiepowata pod tym względem

A to jest praktycznie ten sam telefon. Nie wiem czemu tak twierdzisz. Napisz a może zrozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam juz k550i (wszyscy razem, hurra ;)). Niestety myslalem ze bedzie lepszy aparacik. Wali mocno pikselami. Wiem ze po komie nie mozna sie duzo spodziewac, ale kolega ma k750i i wydaje mi sie ze robi lepsze zdjecia. Czy mozna to nadrobic troche softem?

Czytalem zeby wgrac jakies sterowniki, czy co, ale wtedy traci sie gwarancje, tak?

 

... Znalazlem juz odpowiedz ;)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się czy warto pozbywać się najlepszego phona jakiego miałem na rzecz innego.

Refleksja dopadła mnie po kupnie SE k700i..ten telefon niczego nie ma! Klawiatura okropna, słownik T9 (obsługa) tragiczna...

Może ktoś wie czy inny aparat spełni takie wymagania...

Siemens C65...wprost ideał. System notatek, organizer z przypominaniem o spotkaniu (czyli możliwość ustawienia dowolnej liczby budzików), zmiana dźwięku sms'a, wyświetlanie czasu połączenia po zakończeniu, również tych nieodebranych (można w prosty sposób sprawdzić czy to był sygnał czy ktoś się długo do nas dobijał gdy nie mogliśmy odebrać), skróty klawiszowe do każdej funkcji z menu, i najważniejsze, menadżer grup w phonebook, grupowanie kontaktów, osobne dzwonki dla kontaktu lub grupy, wiele możliwych wpisów dla kontaktu, 3 nr phona, faks, e-mail, ICQ, AIM i inne pola w których dobrze zapisać np. nr GG. Świetny układ klawiatury (po wyłączeniu softowym przycisku dostępu do netu ;] ), wyrazy w T9 zmieniane za naciśnięciem klawisza a nie machania joyem w górę i w dół.

 

Może kilka wad. C65 ma kiepski wyświetlacz, słabe baterie, i aparat tylko z nazwy.

 

Ale od nowego telefonu wymagam tylko 2 pierwszych rzeczy i wszystkiego co powyżej. Aparat mi nie potrzebny w żadnym wypadku.

 

Mam wielką nadzieję, że jest z nami ktoś kto miał taki telefon w rękach :) Oczywiście mówię o nowszych telefonach bo drugiego C65 nie chcę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...