Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy Nokia E65, to dobry wybór? Czy może lepiej wybrać jakąś inną Nokie (w grę wchodza raczej tylko Nokie, ewentualnie SE)? Górna granica to 800zł i ani centa więcej.

Wymaganie jest takie, żebym mógł połaczyć się z laptopem przez bluetooth i mieć dostęp poprzez komórkę do internetu. Będzie to działać na tej Nokii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, jesli to bedzie pierwszy telefon to powinien sie sprawdzic, jest stosunkowo wytrzymaly i nei powinien ucierpiec po ewentualnym upadku... jak sie trafi dobra bateria to trzyma 5-6 dni...

a moze samsung e250? skromny i elegancki, imho bardziej dojrzalej kobiecie pasuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Nokia E65, to dobry wybór? Czy może lepiej wybrać jakąś inną Nokie (w grę wchodza raczej tylko Nokie, ewentualnie SE)? Górna granica to 800zł i ani centa więcej.

Wymaganie jest takie, żebym mógł połaczyć się z laptopem przez bluetooth i mieć dostęp poprzez komórkę do internetu. Będzie to działać na tej Nokii?

Bedzie dzialac, choc jesli to sa jedyne opcje z ktorych bedziesz korzystal to poszukaj czegos prostszego

w obsludze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam telefonu z dobrym aparatem w dobrej cenie najlepiej do 300 - 350zł na razie mam na oku tylko SE K750i , możecie mi podać coś w tej cenie moje wymagania aparat 2mp i bateria minimum 3 dni z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie, ale w sumie na Twoim miejscu już nic bym nie szukał. K750i jest najlepszym wyborem, a możliwość zmodowania go bez większych problemów na W800i przechyla chyba szalę totalnie w jego stronę. Dodatkowo zmodowane sterowniki aparatu. Bateria spokojnie 4 dni uciągnie. U mnie w domu rekord 8 dni (nie był dotykany ;)). POLECAM naprawdę!

 

W podobnej cenie możesz dorwać Samsunga D600. Jakościowo bardzo dobry telefonik, ale bateria słabsza (3 dni to max) i aparat bez AF...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam telefonu z dobrym aparatem w dobrej cenie najlepiej do 300 - 350zł na razie mam na oku tylko SE K750i , możecie mi podać coś w tej cenie moje wymagania aparat 2mp i bateria minimum 3 dni z góry dzięki za pomoc

Ja mimo wszystko wybrałbym w800i, bo k750i mają wszyscy :D. Różnią się obudową i oprogramowaniem. Wybór należy do Ciebie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia35 - właśnie z tym softem jest wielki plus, a samsunga już rozważałem, nie mam jakoś przekonania do telefonów rozsuwanych lub z klapką

 

Camilos - niestety w800i to już inna cena, trochę boje się o joystick w k750i ,

a jest coś z nokii w tej cenie ???

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę boje się o joystick w k750i ,

a jest coś z nokii w tej cenie ???

mam 2 k750i od maja, żadnych problemów z joyem, kiedyś miałem 2x dwu letnie T630 - też no problemo ;)

z nokii, z dobrym aparatem, w tej cenie nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemekbydgoszcz - dzięki za odpowiedź , czyli zostaje mi k750i poluje już na allegro na tego z limitowanej edycji w kolorze srebrnym :-) kumpel wgra mi soft od w800i , w sumie to szukałem jeszcze w 800i ale po co przepłacać minimum 60 zł jak będę miał to samo, dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemekbydgoszcz - dzięki za odpowiedź , czyli zostaje mi k750i poluje już na allegro na tego z limitowanej edycji w kolorze srebrnym :-) kumpel wgra mi soft od w800i , w sumie to szukałem jeszcze w 800i ale po co przepłacać minimum 60 zł jak będę miał to samo, dzięki za pomoc

Tylko weź poprawkę, że to "przepłacanie" jest tylko pozorne. W800i w standardzie miał kartę 512mb oraz słuchawki HPM-70. Kompletując taki zestaw osobno wychodzi drożej (oczywiście przy założeniu tej Twojej różnicy ~60zł).

 

Tylko uważaj na jedną rzecz. K750i da się przerobić na W800 jeśli ma oprogramowanie z zabezpieczeniem CID36. Jeśli będzie mial CID49 to zapomnij...

A na K750i bodajże wchodzi obudowa od W800i ;)

Nie ma potrzeby o niczym zapominać, telefon z CID49 również da się przerobić na W800i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poluje już na allegro na tego z limitowanej edycji w kolorze srebrnym :-)

wydaje mi się, że srebrna edycja to nie jakiś wynalazek tylko taki kolor był sprzedawany w Vodafone, podobnie jest np z motorolą l7, wszyscy mają czarną, a 'wodafon' ma srebrną ;) Coś na ten deseń co bordowe k750 w erze

 

@mafia35 tak jak narcyz napisał, od jakiegoś czasu cid49 to nie problem (mniej więcej od tego czasu, kiedy padł bb5 w nokiach)

 

@Marrrcin n73 to dobra propozycja, w podobnej cenie masz e65, a trochę taniej 6120.

Czego wymagasz od telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Poszukuje jakiegoś fona w cenie do 600 zł. Interesuje mnie coś z symbianem albo windowsem. Można dostać coś fajnego za te pieniądze?:D Sam wyłapałem takie modele: nokia E50, spv c500-600 może jakiegoś SE P910i. Nie wiem doradźcie coś. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marrrcin n73 to dobra propozycja, w podobnej cenie masz e65, a trochę taniej 6120.

Czego wymagasz od telefonu?

Telefon ma być za około 900 zł do ogólnego zastosowania, ale raczej szukamy (telefon ma być dla znajomego) czegoś na Symbianie bo może w przyszłości będzie na nim instalowany Tom Tom. Telefon ma mieć jak najwięcej funkcji w jak najlepszej cenie. Co do wielkości telefonu to myśle że ze względu na Tom Toma lepiej żeby było to coś większego. Nokia E65 nie spodobała się mojemu znajomemu bo wolałby coś nie-rozsuwanego, natomiast 6120 przypadła mu do gustu ale za to ja mam pewne wątpliwości. Pod względem technicznym to jest on chyba nawet lepiej wyposażony od N73, ale dużo tańszy(na allegro od 570 zł). Właśnie ta różnica cen mnie niepokoi. Czy temu telefonowi czegoś brakuje?

 

P.S. Zauważyłem że Nokia E65 ma WiFi, i jak na telefon z taką funkcją jest dość tania. Są jeszcze jakieś tańsze telefony z tą funkcją?

Edytowane przez Marrrcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E65 ma też wady jak większość Nokii.

Wątpliwej jakości obudowa pod którą po tygodniu będziesz miał zakurzony cały ekran i bardzo słabiutkie MP3 jest w tym modelu.

Poobcinali koszty, ładnie ubrali i dołożyli WiFi i masz biznes klase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokłade ja kaeres moja dwotygodniowa e65 skrzypi i złapała ładne luzy. co do mp3 według mnie nie ma znacznej różnicy (jukebox, słuchawki od n73me) ja przynamniej nie słyszałem porównując z n73me. aparat jak w nokii słaby. plusy szybkośc działania, cudowny wyświetlacz, brak joysticka, pyknięcie przy zamykaniu i otwieraniu fonika...

 

 

symbian daje ogromne możliwości ale narazie nie widze żadnego telefonu, który będzie wygodny, szybki i praktyczny w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem technicznym to jest on chyba nawet lepiej wyposażony od N93, ale dużo tańszy(na allegro od 570 zł).

6120c nie jest lepiej wypozazona od n93 :) to zupełnie dwa różne segmenty rynku, n93 kiedy wchodziła była topowym modelem nokii, który kosztował na początku jakies 3000zł a 6120c to model ze sredniego segmentu mający wszystkie podstawowe funkcje telefonów w tej cenie plus najnowszy symbian dzieki czemu jest wlasnie taki atrakcyjny. Jednak barkuje mu ozywiscie najbardziej zaawansowanych funkcji jak zoom optyczny czy tv-out. Pozatym jest to zwarty i dosc mały smartphone wiec siłą rzeczy ma dosc mały wyświetlacz co może skutecznie utrudniac wygodne korzystanie z tomtoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6120c nie jest lepiej wypozazona od n93 :) to zupełnie dwa różne segmenty rynku, n93 kiedy wchodziła była topowym modelem nokii, który kosztował na początku jakies 3000zł a 6120c to model ze sredniego segmentu mający wszystkie podstawowe funkcje telefonów w tej cenie plus najnowszy symbian dzieki czemu jest wlasnie taki atrakcyjny. Jednak barkuje mu ozywiscie najbardziej zaawansowanych funkcji jak zoom optyczny czy tv-out. Pozatym jest to zwarty i dosc mały smartphone wiec siłą rzeczy ma dosc mały wyświetlacz co może skutecznie utrudniac wygodne korzystanie z tomtoma.

Sorry, pomyłka. Oczywiście chodziło mi o N73. Już poprawiłem.

Co do tego wyświetlacza to ma ktoś może dokładne wymiary wyświetlaczy w Nokiach 6120 i N73, bo nie umiem tego znaleźć. Co do TomToma to też sądzę że wyświetlacz może być za mały, choć telefonu na oczy nie widziałem. Dzisiaj jeszcze będę rozmawiał z tym moim znajomym i dzisiaj mamy zamiar już kupić telefon. Dalej wahamy się pomiędzy 6120 a N73.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wyświetlacza to ma ktoś może dokładne wymiary wyświetlaczy w Nokiach 6120 i N73, bo nie umiem tego znaleźć.

Wyświetlacz w N73 ma 2,4 cala a w 6120c 2,2 (chociaz tej drugiej wielkosci nie jestem pewien na 100%) ale te 0,2 cala przy wyświetlaczach robią dużą róźnice, widac to np na n95 i n95 8gb. No ale trzeba powiedziec ze wyswietlacz w 6120c mimo że mały jest świetnej jakości.

 

Czy jakakolwiek Nokia ma Auto Focusa? Jak tak patrze to chyba żadna

następca n73 (nie pamiętam nazwy) ponoć będzie mieć AF i prawdziwą lampę błyskową, do tego gps, 5mpx z optyka i nie slider

A chociazby N73 ma autofocus. Poza nią n82, n95, n95 8gb, n93, n93i, e90...sporo tego jest, i nie wiem na 100% czy to już wszystkie. Edytowane przez gregor1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz w N73 ma 2,4 cala a w 6120c 2,2 (chociaz tej drugiej wielkosci nie jestem pewien na 100%) ale te 0,2 cala przy wyświetlaczach robią dużą róźnice,

Przekątną wyświetlaczy znałem już wcześniej, ale mi chodziło o dokładne wymiary bo tak jak pisałeś te 0,2 albo 0,4 cala może robić dużą różnice. JJak wczoraj czytałem to w necie to pisali że 6210c ma 2 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...