Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

słyszał ktoś o meizo m8 !?

 

 

kiedy wyjdzie ? bedzie w polsce ? jakie beda ceny ;DD

 

bo czytalem taka zapowiedz/recenzje .

 

i 2 razy lepszy fon sie szykuje od IShitaa .

 

z plusow to: lepszy aparat , mozliwosc rozszerzenia pamieci o karte mini SD, wi-fi , CENA , Windows Mobile , i mozliwosc instalowania wszelakich aplikacji :DDD

 

 

:OOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) 6120 przypadła mu do gustu ale za to ja mam pewne wątpliwości. Pod względem technicznym to jest on chyba nawet lepiej wyposażony od N73, ale dużo tańszy(na allegro od 570 zł). Właśnie ta różnica cen mnie niepokoi. Czy temu telefonowi czegoś brakuje?

 

P.S. Zauważyłem że Nokia E65 ma WiFi, i jak na telefon z taką funkcją jest dość tania. Są jeszcze jakieś tańsze telefony z tą funkcją?

1. 6120 nic nie brakuje. n73 ma lepszy aparat (3,2mpx a nie 2mpx) i większy wyświetlacz, a 6120 gorszy aparat, mniejszy wyświetlacz, ale dużo szybszy procesor (369Mhz, a w n73 220mhz)

2. tańsze od e65,a mające wi-fi są e60(całkiem fajny telefonik), 9300i(też przyjemny), e61, n80(jakość wykonania nie powala), czasem można upolować n93

 

Wyświetlacz w N73 ma 2,4 cala a w 6120c 2,2 (chociaz tej drugiej wielkosci nie jestem pewien na 100%)

N73 - 2,4 cala, 6120 - 2 cale

 

@#matthew nie meizo a meizu. Czy bedzie dostępna w Polsce to Ci nikt nie powie, ponieważ meizu nie ma oficjalnego przedstawiciela w naszym kraju, jest tylko kilku dystrybutorów. Sprowadzają najczęściej po 1 produkcie i nie są to telefony, a odtwarzacze mp3: meizu m6 i meizu m3 music card, swoją drogą oferujące świetną jakość dźwięku za przystępną cenę ;)

 

@Barthezzo 6280 'chodzi' na allegro całkiem tanio, a i e50 można za 400zł wyrwać (nawet nowe)

 

@xenionq imho e50

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje na prezent pod choinkę jakiś tani do 300-350zł telefon. Będzie do upominek dla mamy i jej pierwszy telefon. Czy Sony Ericsson W200 będzie dobrym wyborem?

ostatnio padł mi tel. i nie majac gotowki w zapasie musiałem kupic tego samego dnia nowy tel ale ze nie moglem wydac wiecej niz 400pln poszedlem do niebieskiego sklepu idiotow (saturn). Wybor miedzy W200, N2630 chwila zastanowienia i biore nokie

Zalety:

Bluetooth 2.0 dziala ze wszystkim i wszedzie, Edge tez smiga, bateria mała ale tyrzymala, maly ale czytelny wyswietlacz, Rozmiar!!

Bardzo cienka nokia, lekka, menu jak dla mnie idealne, glosny glosnik, niepotrzebny apart ale do mmsow moze byc, mozliwosc sprawdzenia poczty ....teoretycznie ma wszystko czego uzywam i jest tania jak na nokie

 

Wady:

Nie ma 3mpx, nie robi kanapek i nie sprząta a tak na powazenie... to dla mnie nie ma wad za ta cene.

 

dlaczego nie SE? dlatego ze jedyną istotna roznica jest slot na karty ale jakos odtwrznej muzyki przez telefony jest słaba poza tym nie pociągnie moich sluchawek nam mala moc na wyjsciu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powoli dostaje kręćka jak próbuje zdecydować się na jakiś telefon

Please HELP :]

 

- na telefon mam przeznaczone ok 700zł (może być więcej)

- ważne jest dla mnie żeby miał mp3 no i na pewno slot na karte

- aparat nie musi być super (posiadam canona)

- bateria niech nie pada po 2-3 dniach bo wkurza częste ładowanie

- raczej Nokia bo jestem przyzwyczajony i podoba mi się design oraz operowanie tymi telefonami

- wymiary niezbyt duże (przynajmniej nie gruby bo zawsze sie jeszcze nosi a to dokumenty a to kase)bo np telefony z serii "N" uważam za zbyt wielkie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram gregor'a n72 jest nieopłacalna, a listę lopeza zamieniłbym na taką:

- 6120

- 6300

- 7500 prism, tak dla odmiany ;)

- 5310

- 6267 jak może być z klapką, chociaż w sumie to bardzo cienka nie jest ;)

 

i to chyba koniec płasko-cienkich nokii za ok 700zł, a za ok 1k jest 6500

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meizu M8 (posiadam M6 i jest super), według mnie zje iPhone na śniadanie.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Cena coś koło 1000 zł

 

 

 

Co do zwykłych telefonów kupiłem 2 dni temu k550i. Jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meizu M8 (posiadam M6 i jest super), według mnie zje iPhone na śniadanie.

Telefonów i palmfonów które zjadają iphone na śniadanie jest całkiem sporo :) A w tym m8 nieźle sie prezentuja parametry ekranu i procek, nie to co np u asusa. Edytowane przez gregor1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram gregor'a n72 jest nieopłacalna, a listę lopeza zamieniłbym na taką:

- 6120

- 6300

- 7500 prism, tak dla odmiany ;)

- 5310

- 6267 jak może być z klapką, chociaż w sumie to bardzo cienka nie jest ;)

 

i to chyba koniec płasko-cienkich nokii za ok 700zł, a za ok 1k jest 6500

Ja bym z Twojej listy wyrzucił jednak N6120

Jeśli chodzi o możliwości to wiadomo. Symbian 9.2 robi swoje, ale miałem ją przez tydzień i jeśli chodzi o jakość wykonania jest ona moim zdaniem wysoce niezadowalająca. (głównie klawisze, które są jak dla mnie po prostu kałem).

 

Co prawda przemekbydgoszcz napisałeś, że preferujesz nokie, ale zastanów się jeszcze nad SE. Wymieniłem N6120 na SEk800i i jestem bardzo zadowolony.

 

Z powyższego zestawienia jeśli chodzi o wygląd to 5130 podoba mi się niesamowicie, jednak po przygodzie z 6120 nie kupię już telefonu zanim nie wezmę go do ręki (6120 kupiłem wysyłkowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hot_lopez ale to RadeX napisał, że preferuje nokie, nie ja ;) chociaż po przygodach z dwoma SE i motką pewnie do nokii wrócę

 

6120 znalazła się na górze ze względu na wszechstronność, ale jak ktos symbiana nie potrzebuje to wyleci z zestawienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd :)

 

Ale to co napisałem pozostawiam nie zmienione :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany N6120 to niech najpierw ją sobie obejrzy w jakimś sklepie.

Dodatkowo dodam, że joystick ma dość wąskie krawędzie, które bardzo twardo chodzą. Po pierwszym dniu miałem odcisk na kciuku. Co prawda katowałem dość mocno, ale choćby nokią 6234 bawiłem się podobnie i nie było problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady hot_lopez i przemekbydgoszcz. na prawde meczace jest przegladanie na stronach komentarzy ludzi ktorzy dopiero co kupili telefon i wychwalaja jak on jest ladny i ma sliczne guziczki, a czlowiek ktory chce cos kupic ni chu** sie nic waznego nie dowie

 

skoro 6120 jest kiczowato wykonana to rzeczywiscie odpada bo ja tez nienawidze tandety

 

nie moge dalej sie zdecydowac 6300, 5310 czy porwac sie na 6500

 

EDIT

 

PS.

Co byscie polecili od siebie? e65 ??

Najlepiej zeby byl w miare szybki bo wkurza mnie dlugie czekanie zanim telefon pomysli

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na telepolis.pl i tam będziesz mógł sobie porównać 3 telefony na raz.

W zależności od tego ile muzy lubisz mieć przy sobie to zwróć uwagę na to, że 6500 nie ma kart pamięci. Jeśli wystarczy Ci 1gb wbudowanej to nie ma problemu.

Co prawda patrząc na zdjęcia za bardzo nie można ocenić wykonania telefonu, ale 5310 wygląda na plastikową (co nie znaczy, że jest źle zrobiona), ale biorąc pod uwagę, napis jaki na niej widnieje czyli XpressMusic można mieć nadzieję, że będzie miała lepszą jakość dźwięku niż te 2 wymienione.

 

Co do E50 to miałem ją w ręku przez chwilkę i wydawała się być przyzwoita, ale jeśli chodzi o szybkość to wypowiedzieć się nie mogę (słyszałem, ze jest nieźle, ale sam nie sprawdziłem). Pamiętaj jednak, że jeśli używasz T9 to będziesz musiał zaopatrzyć się w program do wysyłana smsów bo inaczej koszy wzrosną (chyba tylko w najnowszym symbianie, czyli 9.2 jest możliwość włączenie uproszczonego kodowania znaków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zalezy mi na jakosci telefonu niz na jakosci muzyki :)

Rzeczywiscie z tego wynika ze zostaje nam 6300 ale wydaje mi sie za malo bajerancki (moze sie znudzic)

 

No i musze przeprosic bo nastapila pomylka chcialem napisac E65 a nie E50

moze jednak ten telefon wybrac? jest dosc maly i ma wszystko czego dusza zapragnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co nabyłem nokie 6300 także nie moge tu zbyt szczegółowo oceniać tego telefonu, ale jeśli chodzi o wykonanie to jest the best i już chyba nigdy nie kupie "plastkiowego telefonu", miałem już kilka telefonów, ale ten ma najlepszą klawiature z jaką się spotkałem, wyświetlacz jest genialny, obudowa wykonana z metalu jest naprawde solidna i dobrze wykonana, co prawda błyszczący czarny plastki z tyłu obudowy z czasem może nie wyglądać za dobrze. Muzyka chodzi całkiem całkiem, choć wiadomo że nie jest to rasowy odtwarzacz mp3, słuchawki dołączone do zestawu są średniej jakości, ale pewnie mi dlatego nie pasują bo przyzwyczaiłem się do dokanałówek. Bateria mogła by być lepsza, ale telefon wytrzymuje 3-4 dni umiarkowanego użytkowania, choć nokia dała troche ciała bo telefon posiada w zestawie baterie li-jon, troche to dziwne z racji tego że nawet SE k300 miał li-polymer. Chyba główną wadą tego telefonu jest osłonka złącza mini-USB, którą jest bardzo ciężko otworzyć, udaje sie co prawda ale ze zdjętą osłoną baterii, problem ten rozwiązuje korzystanie z bluetooth. Niektórych zraża brak Symbiana, jednakowoż jeśli potrzebują telefonu do słuchania muzyki, przeglądania stron www przez zainstalowaną przez producenta Operę mini (osobiście polecam Opere mini 4) to w zupełności telefon ten spełni ich oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie z tego wynika ze zostaje nam 6300 ale wydaje mi sie za malo bajerancki (moze sie znudzic)

miałem n73 i też mi się znudziła...:|

 

a co do 6300 to podzielam powyższą opinię...najlepsza klawiatura z dotychczas posiadanych przeze mnie telefonów, wyświetlacz zresztą też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki za rady, dziś kupiłem nową 6300 z lockiem za 640zl i juz widze ze bede z niej zadowolony

 

zero przerostu formy nad trescia, to co ona ma to wykorzystam a symbian mi i tak niepotrzebny.

mam canona a95 wiec niepotrzebny mi jakis ekstra aparat w telefonie

ciezko zdejmowalna oslonka USB? -> to czemu nie uzywacie BT ?

 

a poza tym bardzo ladny telefon, plaski i zgrabny

 

jedyne o co moge miec watpliwosci to jesli bateria bedzie mi krotko trzymala ale to sie okaze z czasem

 

ps. ogladalem tez 5310, bardzo przyzwoity telefonik ale to juz inny przedzial cenowy......

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N73 Music Edition (Czarna). Po kolei:

Telefon kupiłem, bo zakochałem sie w tym jak wyglada i w jego wielgachnym wyswietlaczu. Pierwsze co zrobilem po zakupie to update oprogramowania. Oryginalne słuchawki zgubiłem po 2 dniach wiec zakupilem adapter AD-15 (20CHF) i słuchawki KOSS KEB4 (9.90CHF) ale słuchawki okazały się lipne i niewygodne, wiec zmieniłem je na Sennheisery MX350 (12.90CHF ;-) ) Potem doszła jeszcze karta pamięci 2GB Sandisk i mam pełnosprawny telefon który mogę Ci opisać.

 

Wygląd telefonu robi świetne wrażenie. N73 wygląda elegancko, solidnie i "muskularnie" powiedziałbym. W sumie dla tego go wziąłem. Jakość spasowania obudowy jest dobra, ale samo tworzywo poskrzypuje w niektórych miejscach po naciśnięciu. Nnie ma tragedii, ale czegoś takiego nie powinno być. Zboków może to denerwować. ;-) Klawiatura jest średniowygodna, szczególnie jeśli chodzi o pisanie SMSów, ale też da się przeżyć. Moje obawy budził mały, śliski joystick, ale o dziwo miło się go obsługuje. Z tego co czytałem trzeba uważać, żeby go nie zalać czymś lepkim bo bardzo tego nie lubi. Jedyny duży minus obudowy to klapka aparatu, która ma lekkie luzy. Nie wygląda to za dobrze.

 

Oprogramowanie & Możliwości: Telefon ma ponad rok i mimo, że wciąż oferuje dużo, to odstaje od najnowszych modeli w kilku rzeczach:

1. Procesor ma tylko 202MHz. Telefon nie muli (tylko w menadżerze aplikacji), ale mógłby działać troche szybciej gdyby montowali w nim na przykład 380MHz procka takiego jak w np. 6120

2.44MB ramu. (Wolne miejsce po uruchomieniu max 22MB, w czasie użytkowania 16-20 ale ja dbam o to, żeby syfu w fonie nie było. Niektórym spada do 12MB, a to już trochę mało.

3. Gniazdo pamięci MiniSD a nie MicroSD i obsługa maksymalnie 2GB kart.

4. Nie ma WiFi

 

Teraz o tym co fon oferuje:

1. Wielki, ładny wyświetlacz nadaje się do oglądania filmów. Instalujesz SmartMovie 3.41 i oglądasz filmy w divX z napisami (musisz wcześniej skompresować film na komputerze dołączonym programem. Nic trudnego.

2.Aparat: 3.2 Megapixela, Autofocus, Optyka Carla Zeissa - pomyślałem "łaaaaaał!" ale szału nie ma. Jak jest jasno zdjęcia wychodzą bardzo dobre jak na telefon, ale wciąż widać, że to telefon, ale co gorsza im ciemniej tym gorzej. W niezbyt mocno doświetlonych pomieszczeniach zdjęcia są zwyczajnie brzydkie. Lampa błyskowa to dioda, czyli kiepawo. Nie popisała się nokia. Na pocieszenie powiem, że w żadnym innym modelu nokii lepiej nie jest. Tylko SEk800 robi lepsze fotki. Dużo lepsze.

3. Muzyka- I znów jak na telefon ok, ale w porównaniu do odtwarzacza mp3- kicha. (Zaznaczam, ze ja jestem wyczulony na tym punkcie) Dźwięk jest nienaturalny, choć można z różnymi skutkami próbować tuszować to 2 dostępnymi efektami- loudness i stereo widening oraz equalizerem (z którym na najnowszym oprogramowaniu dziwne rzeczy sie dzieja, bo na początku nie zapisywał ustawien a teraz dziala normalnie) Ale znów pytanie, ile jest telefonow, ktore pochwala sie naprawde dobrym dzwiekiem? Aha byłbym zapomniał. Wbudowane głośniki stereo to potęga: Jak ustawisz cicho, to brzmi w miare możliwości dobrze, a jak ustawisz głośno, to jest... BARDZO głośno. Tu plus.

4. Symbian 9.1 (Jest już 9.2) wiadomo, możliwości duże, jak już wspomniałem mam w fonie odtwarzacz divx Smartmovie, oprócz tego używam jeszcze tylko słownika ang<->pl i de<->pl Xlator i kilka "niezbednych" rzeczy jak opera mini, Active File (menadżer plików), Handy taskman (pokazuje ilosc wolnego ramu i zarządza otwartymi aplikacjami), MrLock (automatyczna blokada klawiatury, ktorej nokie z symbianem nie maja w standardzie), ale aplikacji jest masa. Możesz nawet używać fona jako pilota do tv przez irdę :lol:

 

5. Firmware (najnowsze): Na tym punkcie jestem wyczulony i tu kilka rzeczy moim zdaniem powinno być poprawione (może jeszcze to zrobią...)

1. Problemy z equalizerem. Na początku nie działał. Teraz ożył ale i tak za dużo bawienie się nim nie daje.

2. Bezsensowny pomysł użycia diody w obudowie do sygnalizowania, że trym "Active Standby" (ikonki na pulpicie fonu) jest włączony. Zamiast wykorzystać diodę do pokazania, że są nieodebrane połączenia czy wiadomości programiści stwierdzili, że lepiej jak będzie bezsensownie mrugać co 3 sekundy cały czas i żreć przy tym baterię (która przy w miarę intensywnym uzytkowaniu i tak starcza tylko na troche ponad 2 dni.)

3. W odtwarzaczu muzyki jak jesteś na początku listy, to ruch joysticka w górę nie przenosi na jej koniec, czyli żeby dokopać sie do np. artysty, ktorego nazwa zaczyna sie na Z musisz cierpliwie przewinac cala liste.

4. Jak w bardzo cichym miejscu przyłożysz ucho do głośników (tych od muzyki) to słyszysz, że cichutko psyczą i miarowo klikają. Też baterii to raczej nie oszczędza.

5. Transfer danych na kartę pamięci przez dołączony kabel jest powolny, a jak wgrywam muzykę przez czytnik, to pojawiają się w niej jakieś dziwne zniekształcenia. 0o jeszcze nie wiem czego to wina, ale możliwe, że nie telefonu. Mimo wszystko dziwne...

6. Jakość dźwięku. Ostatni firmware do N95 bardzo ja poprawił ponoć i przy okazji wydłużył czas pracy na baterii, zwolnił trochę pamieci ram, przyspieszył fona i zlikwidował większość bugów więc czemu by nie w N73?

 

Ogólnie to telefon mam jakiś miesiąc i na razie jestem zadowolony, ale czekam na następne firmware, żeby było perfekcyjnie. Teraz marzy mi się Kupno czarnej nokii N82 (o ile taką kiedyś zrobią, ale pewnie tak) i podpasowanie front panelu z N73. Wtedy miałbym telefon idealny. ;-)

 

W porównaniu do K800

+lepszy wyświetlacz (dużo)

+symbian

?jakość dźwięku

?czas pracy na baterii

-jakość wykonania obudowy

-dużo większy (telefon jest dość gruby jak na zwykłego klocka)

-aparat

 

Jakbym ja miał wybrać jeszcze raz to chyba bym znów wziął nokię, bo miłość wiele wybacza, ale teraz już nie powiedziałbym o tym telefonie, że jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow!! dzięki za odpowiedź, do k800i sklania mnie jego bardzo niska już cena (na allegro) martwi mnie tylko czy wyswietlacz nie będzie w nim za maly, nigdy też nie mialem symbiana, dlatego chcialem też chociaz raz sprobowac. Jak bym wiedzial że cena nokii 6500 slide spadnie w niedlugim czasie to bym poczekal, bo telefon wyglada, na solidny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow!! dzięki za odpowiedź, do k800i sklania mnie jego bardzo niska już cena (na allegro) martwi mnie tylko czy wyswietlacz nie będzie w nim za maly, nigdy też nie mialem symbiana, dlatego chcialem też chociaz raz sprobowac. Jak bym wiedzial że cena nokii 6500 slide spadnie w niedlugim czasie to bym poczekal, bo telefon wyglada, na solidny.

 

Witam

 

Posiadam k800i

 

co do samego telefonu to wiadomo radio , mp3 ( daje rade przy dobrych słuchawkach)

bateria trzyma 4-5 dni przy codziennym użytkowaniu mp3/radia/aparatu.

Jednak ja zdecydowałem się na ten model ze względu na klasyczna budowę oraz b.dobry aparat ( jak na klasę telefonu)

wiadomo ksenonowa lampa a nie dioda rzeczywiście dużo daje, choc co potwierdzam najlepsze foto wychodzą przy idealnie słonecznej pogodzie , nadają sie w 100 % na odbitki czy też do pokazania znajomym itd.

Z lampą , przy słabej pogodzie nadal są poprawne jednak wtedy widac iż jest to tylko telefon.

Należało by też wspomniec ze k800 niewątpliwie szybciej straci na wartości.

A co do kwestii że telefon się nudzi. może po prostu trzeba częściej je zmieniac B-)

 

PS; mogę wrzucic jakieś fotki by k800i :wink:

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bateria trzyma 4-5 dni przy codziennym użytkowaniu mp3/radia/aparatu.

albo masz jakas hiper wypasna baterie albo ja mam super do [gluteus maximus] :] u mnie przy normlanym uzytkowaniu (w sumie przez te 3dni z 30-40min rozmow, z 3-4h radia i kilkadziesiat minut gry w tenisa <<genialna gra :D >> ) ledwo wytrzymuje 3 dni..

 

zeby nie bylo offtopicowo, k800 jest chyba najlepszym telefonem jaki do tej pory uzytkowalem, smsy pisze sie genialnie glownie dzieki swietnemu slownikowi t9 i bardzo wygodnej klaawiaturze. Jakosc rozmow hm lepsza wydawala mi sie w n70 ale to kwestia sluchu ;) Jakosc wykonania w porownaniu z n70 to przepasc na korzysc SE. Z aparatu nie korzystam wiec sie nie wypowiem.

 

Wg mnie to najlepsza propozycja w cenie okolo 500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 4 dniach użytkowania średnio dziennie po 2-3 godz mp3/radio, kilka fotek mam +/- 30 % baterii.

Wiec nie jest tak źle. a że staram się nie schodzic poniżej 20 % to trzyma te 4 max 5 dni i tyle.

nie bawiłem się w żadne długie ładowania itd. bateria wsadzona i tyle. :)

 

Co do gier to się zgadzam, dają radę hehe B-)

 

Już można za 500 ziko wyrwac no niezle niezle.

 

 

 

 

Pzdr

 

 

PS; miec k800 i nie robic fotek to grzech :-P radzę pobawic sie szczegolnie makro i docenic ,,nasza" zabawke;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche poczytalem o Meizu M8 i jezeli faktycznie cena bedzie oscylowala w granicach 1000PLN za wersje 4GB z aparatem to chyba sobie takiego sprawie na wiosne. ;] Mam nadzieje, ze premiera nie bedzie juz przekladana i telefon zadebiutuje w styczniu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...