Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałem 6300 i to co moge o niej powiedzieć to to że ma naprawde fajną i porządną obudowe, super wyświetlacz, mp3 gra tak jak trzeba, radyjko, aparatu nie oceniam bo uważam zresztą jak większość że zdjęcia powinno sie robić cyfrówką, słabą stroną tego fona jest bateria która przynajmniej u mnie nie dawała czasem rady przez 2 dni. Doskwierał mi też brak symbiana także zamieniłem sie z kumplem na nóweczke e50 i jestem super zadowolony:D:D A jeśli chodzi o SE k550i to sam jako tako nie miałem doczynienia ale kolega ma i nie narzeka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i kupilem a teraz sprzedaje,teoretycznie jak wszystko pojdzie po mojej mysli za kase ze sprzedazy moge kupic e50, deko dziwne bo gdybym chcial e50 od razu od orange musialbym doplacic lekko liczac 250zeta... ach ten rynek...

tylko ze jak juz e50 to nieco dolozyc i kupic e51 :) kurde za duzo tel do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co chodzi ale na allegro jak jakis czas temu patrzylem na e50 to czarne byly srednio o 150zl drozsze od srebrnej, wiec choc chodzi o inny model to sadze ze moze sie zachowywac podobnie :)

niektórzy wariują z cenami (zarówno sprzedający jak i kupujący) i e50 osiąga ceny z kosmosu, widziałem używki za ~550zł (za tyle je wylicytowano i to całkiem niedawno). Trzeba się mocno stuknąć w głowę, żeby ją za tyle kupić, realna cena powinna wynieść ~450zł, a już ponad miesiąc temu widziałem wiele aukcji gdzie za 400zł (kup teraz) można było kupić miesięczne/nowe e50.

 

@Esper ja zauważyłem odwrotną koniunkturę, właśnie czarne były tańsze (przy kup teraz, bo na licytacjach jest odwrotna sytuacja).

 

 

@otherside Hmm ja miziałem obie i nie zauważyłem różnicy w joyach, ale może są inne w środku ;)

 

Co do kolorów to imho dobrze, że telefony w niepospolitych kolorach osiągają wyższe kwoty niż te w standardowych zestawieniach. Może zyskam kilka zł przy sprzedaży l760 'copper gold' :D

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł tez czas na mojego sonego k750i, poprostu z nudow wymienił bym go sobie na cos nowego :]. koszt jaki chciałbym przeznaczyc to to co dostane za sprzedaz sonego + jakies 200 złoty. czyli koło 500 zł (moze ukulam :P)

rozgladałem sie troszke i bardzo spodobał mi sie LG KE820, do tego skorzane etui ;). F300 od samsunga tez ciekawy fonik. Oczywiscie jak poprzednio duzo bede sluchal muzyki. Co innego mozecie jeszcze polecic i powiedziec o tych dwoch tele co wymieniłem. No i moze jakis chetny sie na mojego k750i znajdzie xD

pozdro

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

:?: Nokia E51 czy Motka Z8 :?:

Jeśli wybór stawiasz tylko między tą dwójką to zdecydowanie Nokia! Motka Z8 to marketingowy szmelc jakich mało. Używałem około 2 tygodni bo dłużej po prostu nie dałem rady.

 

- łamany slider chodzi bardzo ciężko, robiąc to nie wiadomo jak bezpiecznie i tak rysuje mocno powierzchnie klawiatury

- wyświetlacz wcale nie jest taki rewelacyjny jak o nim krzyczą

- poruszanie po menu sprawiało mi wielki trud, klawisz nawigacyjny niby taki jak wszystkie jednak sprawiało to duży problem

- pisanie smsów również porażka...

 

Odradzam! ;)

 

hmm sony ericsson k850i, miał ktoś?? bawił się?? jakie są opinie??

Miał, bawił się... Telefon moim zdaniem troszeczkę za gruby, interfejs menu itp typowe jak dla każdego SE, wyświetlacz większy niżeli w K800i, bardzo dobrze się z nim pracuje jest bardzo wyraźny, klawisze nawigacyjne - tu akurat nie podobał mi się ten pomysł bo często naciskając góra lub dół wciskałem jeszcze jakąś cyferkę.

 

Aha no i musisz sie przezwycziaic ze pierwsze trzy górne klawisze są dotykowe w obrębie ich na wyświetlaczu..

Błąd konstrukcyjny o tyle że jak poruszasz sie normalnym przyciskiem nawigacyjnym i nagle karzą coś potwierdzić to musisz nie dość ze odzwyczaić się od kliku i dotknąć to jeszcze dzieli je dość spora odległość.

 

Generalnie polecam ale do ideału mu brak.

Fotki moim zdaniem na lepszym poziomie niżeli N95.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów :)

 

Siostra chce kupić telefonik, kwota do 250 zł, ewentualnie jeśli chodzi o całkowicie nowy to nawet do 300 zł. Nastawiona jest na Nokię. W grę jak najbardziej wchodzi zakup poprzez Allegro.

 

Nie musi mieć bajerów. Raczej nastawienie na niezawodność, wygodę użytkowania, długie trzymanie baterii, itp. Jakie propozycje?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i albo 6230i. Nic innego ciekawego z Nokii nie widzę. Polecam oczywiście również SE K750i, ale to już troszkę drożej...

Właśnie 6310i jeszcze posiada (gdyż sie sypie), jest zadowolona, ale jak mi powiedziała, że chce za niego dać właśnie 250 zł to sie troche zdziwiłem, że tyle kasy za nie najnowszy już bądź co bądź telefon. Ok, dzięki za propozycję, może uda mi sie ją namówić na coś innego niż Nokia. Nie moja kasa, ale mi by było szkoda 250 zł na 6310i :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i jest już taką legendą że niektórzy są wstanie zapłacić za nową sztukę nawet 900pln. Także 250 zł za zadbany telefon z oryginalną baterią będzie raczej udanym zakupem:D. A aporpo tej całej popularności 6310i to nie tylko w Polsce występuje. Braciak mieszka w Anglii i ma 6310i, pewnego dnia wysiadając z auta odbierał telefon i podszedł do niego kolo i dawał mu za nią z mety 60 fuli czyli przy ówczesnym kursie jakieś 350 zł:D

Edytowane przez B3niu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Przy dłuższym używaniu i coraz większej ilości wprowadzanego tekstu naprawdę wchodzi się w wprawę i całkiem przyjemnie to idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze ma ktoś może Sony Ericsson W880i klik . Jak się sprawuje ile trzyma bateria w normalnym uzytkowaniu bez słuchania muzy/ i z słuchaniem. Ta metalowa obudowa dobra jest, wytrzymała, nie rysuje się. Jakie robi zdjęcia porównywalne chociaż do K750i/K550i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega go ma. ile trzyma bateria CI nie powiem, ale na pewno nie 2 dni ;) co do obudowy, to ten metal jest wytrzymały, ale ten dodatek (pasek na dole) za znaczkiem serii walkman (na bocznym zdjęciu dobrze go widać) to lakierowane tworzywo i lakier potrafi się zdzierać. Zdjęcia robi trochę gorsze niż k750i. wyświetlacz niby 320*240, ale o kant stołu go rozbić na tak małej przestrzeni, a nowatorski, płaski głośnik gra zdecydowanie za cicho. imho tel nie jest warty swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj zaszedłem do Play żeby sobie oblookać i zmacać tego W880i ale mnie zlali i powiedzieli że na razie nie ma i nie wiedzą kiedy będzie wtf? Do Ery mi się już niechciało iść :mur:

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Cze ma ktoś może Sony Ericsson W880i klik . Jak się sprawuje ile trzyma bateria w normalnym uzytkowaniu bez słuchania muzy/ i z słuchaniem. Ta metalowa obudowa dobra jest, wytrzymała, nie rysuje się. Jakie robi zdjęcia porównywalne chociaż do K750i/K550i.

Bateria trzyma ok. 3dni - przy włączonej sieci 3G. Aparat gorszy od K75i ponieważ brak mu autofocusa...

 

Obudowa przód (czyli aluminium) - dość szybko się rysuje, w moim wypadku na czarnym modelu po tygodniu używania pokazały się już głębokie srebrne rysy :( (no ale w sumie ja też tak używam).

 

Z tyłu zaś czeka nas plastik owleczone powłoką coś jak kauczuk (taki sam jak na przyciskach w myszkach razera), który to oczywiście też na rogach potrafi się zetrzeć i pozostawić obszar normalnego plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria trzyma ok. 3dni - przy włączonej sieci 3G. Aparat gorszy od K75i ponieważ brak mu autofocusa...

Ożesz kurde! No to niezła klapa czyli tak kiepsko jak w K530i. To juz nawet nie idę go wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dylemat. N95 czy K850i? Oczywiscie z tego co patrzylem na allegro w gre wchodzi jedynie ten gorszy model N95 bo ten z v2 kosztuje z 1800zł. A zwykla N95 i K850 to po 1100-1200 juz sie dorwie. Niby ten symbian lepszy a niby nie, bo ten zwykly N95 ma tylko 64mb ramu i muli ponoc.. A sam nie wiem, ktos sie wypowie? Najlepiej ktos kto posiada / widzial jak to dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...