Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7373 z lusterkiem działa tak, ze jak wyjme telefon na poczatku lekcji, to musi przejsc przez pol klasy i dopiero pod koniec wraca do mnie.

 

Nie no, nie mam nic do zarzucenia temu fonowi, dzwoni, pisze sie smsy, niby slucha sie muzyki... Ale strasznie krotko bateria dziala.

 

Na blackberry jeszcze poczekam, bo mam kilka dodatkow do nokii typu ladowarki samochodowe itp, wiec wezme ostatnia nokie, jaka mi sie podoba i jest dostepna dla mnie na rynku, czyli 3250, po czym wezme sie za blackberry...

 

Tylko wlasnie chcialabym najpierw na zywo zobaczeyc BB, jak to wyglada, gdzie ma jakie zlacza itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE p990i czy coś innego?

 

W ostatnim czasie naszła mnie ochota na zmianę telefonu.

Chciałbym żeby telefon miał:

- aparat z auto focusem (ilość mpx nie ma dla mnie znaczenia)

- symbiana bądź windowsa

- wskazane jest też radio oraz wifi.

 

I chyba ostatnia rzecz. Telefon musi być w dobrym, a nawet bardzo dobrym stanie

Już raz kupiłem jeden model w niezbyt dobrym stanie dzięki czemu mogłem pozwolić sobie na taki z wyższej półki. Niestety moją słabością jest przesadne dbanie o tego typu rzeczy i po prostu wszystkie rysy itp. rażą mnie w oczy.

 

Jeśli chodzi o fundusze to chciałbym aby cena zamknęła się w 700zł także nie wiem czy wchodzi w grę coś innego niże SE p990i

Jeśli mam rację to czego należy się bać, a z czego cieszyć w p990i ?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hot_lopez

P990i lub pozostaję Ci jeszcze N80 lub N93. N80 ludzi doprowadza do furii slider, który jest chyba najgorszym ze wszystkich slider'ów. N93 duża... nawet bardzo duża, ale może Ci się spodoba. P990i chyba jest najlepszym telefonem pod względem jego funkcjonalności ze względu na dotykowy ekran, (np. do nawigacji bedzię zdeycowanie lepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze n95 miały gorsze slidery od n80 :D

 

Co do n93 miałem ją ładny kawałek czasu temu, jak nie przeszkadzają ci wymiary to warto się zainteresować, jest szybka i dobrze wykonana. Nagrywa też całkiem niezłe filmy. Obecnie można ją za psie pieniądze kupić dlatego uważam że jest ciekawą propozycją (chociaż nie wiem czy za 700zł znajdziesz w dobrym stanie).

 

P990i też jest fajnym telefonem ma qwerty i duży dotykowy ekran co jest jego niewątpliwym plusem w porównaniu do n93 no i łatwiej będzie znaleźć egzemplarz w dobrym stanie niżeli n93.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

 

Generalnie n93 nie bardzo mi się podoba, a wa zasadzie wcale.

 

Jeśli chodzi o p990i to najbardziej martwię się o soft bo Sony Ericsson chyba zakończył wsparcie dla tego modelu. Czy może się mylę?

W każdym razie prosiłbym abyście mi napisali jak sprawuje się ostatni soft.

Słyszałem już, że ten model ma problemy z ramem, ale że nie zamierzam katować niewiadomo ilu aplikacji na raz to tym się raczje nie boję, ale proszę o wskazanie jakichś usterek, które mogą najbardziej przeszkadzać

 

edit

 

Jeszcze jedno takie pytanie (te powyżej są dla mnie ważniejsze :) )

Miałem jakiś czas temu 6120 i klawisz kierunkowy był bardzo twardy i dość kanciasty, a że nowym telefonem lubię sie pobawić to nabawiłem się odcisków na kciukach :)

Na zdjęciach nokia e51 wygląda podobnie. Czy, ktoś posiadający ten właśnie model może się wypowiedzieć na ten temat?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak się zapatrujcie na telefon Nokia N73?

Czym się różni wersje N73 od N73 ME ? czy warto dopłacać 130-140 zł do wersji ME ?

Czy coś lepszego dostanę w cenie do 700-800 zł?

Ważne żeby aparat był lepszy niż w K750i i oczywiście AutoFocus żeby ostrość łapać przy zdjęciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiem jaki telefon kupic. Zalezy mi glownie na dobrym odtwarzaczu mp3, radiu FM oraz aparacie (2mpix+). Telefon im tanszy, tym lepszy ;D Myslalem nad k800i, jednak jedyne co mnie w nim 'przeraza' to popularnosc. Nie chce miec takiego telefonu jak co druga osoba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli jednak nie warto kupować ME - na słuchawkach i sofcie mi nie zależy a karte 2gb moge oddzielnie kupic za 20zł.

Więc mimo wszystko i tak bede do przodu o 100 zł.

 

Ostatnie pytanie bo różnice ładnie wskazaliście :)

Czy warto ten telefonik brać?

Czy coś innego w tej cenie dostane o czym przemyśleć?

 

Odpadają Sony Ericsony tak jak kolega wspomniał niechce by co druga osoba miała ten telefon - tak samo jak K750i który posiadam!

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy N73 ma "lepszy" aparat. Widziałem fotki zarówno z N73 jak i K750 i (jak dla mnie) ogromnej różnicy nie ma. Z resztą Nokii nie kupuje się dla aparatu :)

 

N73 też jest już dość popularna. Poza tym to niezły klocek ;]

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli jednak nie warto kupować ME - na słuchawkach i sofcie mi nie zależy a karte 2gb moge oddzielnie kupic za 20zł.

Więc mimo wszystko i tak bede do przodu o 100 zł.

 

Ostatnie pytanie bo różnice ładnie wskazaliście :)

Czy warto ten telefonik brać?

Czy coś innego w tej cenie dostane o czym przemyśleć?

 

Odpadają Sony Ericsony tak jak kolega wspomniał niechce by co druga osoba miała ten telefon - tak samo jak K750i który posiadam!

Mam N73 i nie lubie jej. IMHO przereklamowany fon i robi lepsze pierwsze wrażenie niż naprawdę jest. Wszystko już opisałem więc nie będę się powtarzał. Poszukaj w moich postach z tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze co jaki telefon sie wymieni to kazdy mowi padaczka .......

N93 to troszke przy duzy w garniaku bedzie mi wystawal :)

Zaraz sie wkurze pojde do sklepu i za 1499 zł kupie N95!

Szkoda mi 1,5k na telefon :/ ale jak nie ma nic konkretnego w cenie do 1tysiaka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie przesadzaj z tymi wymiarami, bez problemu nosiłem n93 w garniturze, teraz codziennie nosze e90 czy ipaqa które są jeszcze większe od n93 i nie przeszkadza mi to specjalnie trzeba sie przyzwyczaić. N95 warto brać ale ta nową wersje 8gb jak już bo jest lepiej wykonana, zwyczajna n95 sprawia wrażenie chińskiej zabawki która jakby miała sie rozlecieć.

 

Jak cos mniejszgo to jeszcze jest taki wyalazek jak SE p1i, ma niezły aparat no i nie nosi go co druga osoba na ulicy. Cena lekko powyżej 1000zł za nową sztuke. Tyle że SE skolei piszesz że nie chcesz.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95 warto brać ale ta nową wersje 8gb jak już bo jest lepiej wykonana, zwyczajna n95 sprawia wrażenie chińskiej zabawki która jakby miała sie rozlecieć.

tak to było z pierwszymi N95, od kiedy na tyle pojawił się napis N-series to jakoś zwykłej n95 się poprawiła

 

Se W880i czy W850i ...

w850i, bo w880i ma mniejszy wyświetlacz, nie ma flasha, a z plastiku na dole i klawiszy odpada farba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałem parę ostatnich stron tematu ale to tak jakby zupełnie o czym innym niż ja potrzebuję.

A potrzebuję tani_nowy_niezawodny_solidny telefon do dzwonienia i sms.

Jak miałem podobny problem ostatnio to kupiłem u kumpla jakiś taki podobny do 3310 tylko nowy sprowadzony z USA - 100. Ojciec jest zadowolony poza zasięgiem bo u nas fatalny ale to chyba nie zależy od telefonu - raczej sieci nieprawdaż ? Czegoś podobnego szukam - allegro/sklep/Wrocław.

A może jednak cos używanego co się nie psuje z nową (?) baterią ?

http://www.allegro.pl/item322465354_super_..._folia_lcd.html

http://www.allegro.pl/item325335207_fabryc..._najtaniej.html

nie mam pojęcia - zupełnie sie nie znam na telefonach ;p

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do dzwonienia i sms to najlepiej 6310i, lepszego telefonu do tych celów do dzisiaj nie zrobiono. Jak coś tańszego to 6100 wymieniona przez ciebie jest fajnym telefonem, te nowe tanie nokie są wg mnie strasznie tandetne dlatego w nie bym się nie pchał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Też prawdopodobnie będę zmieniał telefon. Funduszu nie mam dużego - max 700zł. W tej cenie spodobała mi się Motorola A1200 Ming. Tylko czy wyświetlacz nie będzie zbyt malutki? Bo nie ukrywam chciałbym duży i czytelny. Mało tego zauważyłem że na ebayu można tanio kupić nowe PDA. Jak PDA to przydałoby się z WIFI... Chociaż niekoniecznie. Jakaś alternatywa dla Minga? Spodobał mi się w nim dotykowy wyswietlacz i rozpoznawanie pisma. A i ogólnie nie ma złych parametrów.

 

Nie ukrywam że byłbym wdzięczny o jakieś rady. Tak jak pisałem - wymagania to duży, najlepiej dotykowy wyświetlacz.

 

[EDIT]

Na ebayu natknąłem się na Xda Trion(HTC TyTn/HTC QTEK9600). Z aukcji wynika że być może za 120 funtów bym go wyszarpał. Chociaż pewny nie jestem czy by sie udało...

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...