Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bawił się ktoś Nokia 6500 Slide?

Cena 900 zł

ja :) musze powiedziec ze w realu troche traci na wygladzie ale nie aż tak bardzo jak k850i ;/ wykonanie oczywiscie bdb ale pierwsze co mi sie rzuciło w salonie ery to oczywiscie E51 :) 6500 na pewno nie jest wart tych 900zeta.

Zresztą to chyba nie jest jakies niezwykłe pzrejsc sie do salonu ery bo tam są akurat te telefony i mozna sobie obejrzeć... i popisać i w ogole są wlaczone i tylko czekają az ktos je testnie i kupi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do MAX 200zł, żeby miało dobrą jakość mp3 przede wsdzystkim?

 

Sony Ericsson W200i. Dobry odtwarzacz mp3, karty pamięci, aparat VGA, flash menu.... Na allegro spokojnie do 200zł znajdziesz.

Np:

2939069[/snapback]

mp3player

 

Cóż za wyczerpująca odpowiedź na pytanie kolegi... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Też prawdopodobnie będę zmieniał telefon. Funduszu nie mam dużego - max 700zł. W tej cenie spodobała mi się Motorola A1200 Ming. Tylko czy wyświetlacz nie będzie zbyt malutki? Bo nie ukrywam chciałbym duży i czytelny. Mało tego zauważyłem że na ebayu można tanio kupić nowe PDA. Jak PDA to przydałoby się z WIFI... Chociaż niekoniecznie. Jakaś alternatywa dla Minga? Spodobał mi się w nim dotykowy wyswietlacz i rozpoznawanie pisma. A i ogólnie nie ma złych parametrów.

 

Nie ukrywam że byłbym wdzięczny o jakieś rady. Tak jak pisałem - wymagania to duży, najlepiej dotykowy wyświetlacz.

 

[EDIT]

Na ebayu natknąłem się na Xda Trion(HTC TyTn/HTC QTEK9600). Z aukcji wynika że być może za 120 funtów bym go wyszarpał. Chociaż pewny nie jestem czy by sie udało...

 

Moze zastanow sie nad SE p990i, lub jezeli masz mozliwosc sciagniecia czegos z anglii w lepszej cenie to P1i.

 

maja one dotykowe wyswietlacze bardzo dobre fotopstryki do makro (zdj textu), symbiana (PDA), tez rozpoznaja pismo reczne, maja wifi, a nawet skanuja wizytowki. p1i jest nowszy i szybszy dletego tez jest troszke drozszy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę poczytałem i obejrzałem tego Sony Ericssona P1i - można dostać go w cenie 850-950 zł nowego.Naprawdę fajny telefonik.

Ciągle kusi mnie jeszcze ta Nokia N95 - fakt trzeba za nią zapłacić 1100-1200 zł.

Czy warto dokładać te 200-300 zł do N95 ?

Różnice :

Nokia N95

+ więcej softu

+ lepszy aparat 5mpx

+ wbudowany GPS

+ 16mln kolorów

- bateria

 

Sony Ericsson P1i

+ podobnież stabilniejszy i szybszy system !?

+ klawiatura (co kto lubi)

+ bateria

+ cena

 

- mniej softu (na dzień dzisiejszy)

- 256tys kolorów

- dodatkowy odbiornik GPS

- aparat 3.2mpx (niby nic specjalnego)

 

Ktoś bawił się tymi telefonami ? To wszystko co udało mi się wyczytać i znalezdz roznice (czy prawdziwe ) sam nie wiem.

 

Ktoś coś doradzi lub doda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia35- wiem, staram sie.

 

Wow, XFX, jaka troska! :)

 

 

Było do wyboru- nokia 3250 czy blackberry 8100. Aukcja z 3250 konczyla sie 6godzin wczesniej niz BB, ówczesna cena nokii byla 360 (licytacja) a BB byla kup teraz 380. No wiec zalicytowalam do 380 3250, jak wygram, to bede miec ja, a jak nie, to BB biore...

 

Nie przypuszczalam, ze okaze sie, ze jednak wygralam 3250 za 370zł;] Ale w sumie patrzac na parametry nie zaluje... Mnie chodzilo wlasnie o glownie dzwonienie i pisanie, nie potrzebna mi lampa blyskowa, tym bardziej ze mam duzo akcesoriów do nokii...

 

Ale chyba to juz ostatni model nokii, jaki mi sie podoba w przystepnej dla mnie cenie, nastepny bedzie blackberry;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

mafia35- wiem, staram sie.

 

Wow, XFX, jaka troska! :)

Było do wyboru- nokia 3250 czy blackberry 8100. Aukcja z 3250 konczyla sie 6godzin wczesniej niz BB, ówczesna cena nokii byla 360 (licytacja) a BB byla kup teraz 380. No wiec zalicytowalam do 380 3250, jak wygram, to bede miec ja, a jak nie, to BB biore...

 

Nie przypuszczalam, ze okaze sie, ze jednak wygralam 3250 za 370zł;] Ale w sumie patrzac na parametry nie zaluje... Mnie chodzilo wlasnie o glownie dzwonienie i pisanie, nie potrzebna mi lampa blyskowa, tym bardziej ze mam duzo akcesoriów do nokii...

 

Ale chyba to juz ostatni model nokii, jaki mi sie podoba w przystepnej dla mnie cenie, nastepny bedzie blackberry;]

Daj nr. aukcji - właśnie doszedłem do wniosku, że przyda mi sie Nokia 3250 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos szuka telefonu do 450zl to tylko i wylacznie k550i!!

jak na ten fundusz ma bardzo dobra jakosc zdjec, bateria dlugo trzyma, jakosc odtwarzanej muzyki w sluchawkach jest taka sama jak nie lepsza niz w moim odtwarzaczu mp3 creative muvo ;)

jestem ogromnie zadowolony z tego modelu i polecam kazdemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos szuka telefonu do 450zl to tylko i wylacznie k550i!!

jak na ten fundusz ma bardzo dobra jakosc zdjec, bateria dlugo trzyma, jakosc odtwarzanej muzyki w sluchawkach jest taka sama jak nie lepsza niz w moim odtwarzaczu mp3 creative muvo ;)

jestem ogromnie zadowolony z tego modelu i polecam kazdemu

przyda się też krytyczny aczkolwiek pozytywny głos:

-odtwarzanie muzyki: hm... może i niezłe. nie mam pojęcia. dla mnie od tego jest player. więc słuchawek nawet z woreczka nie wyjąłem. btw: że jest lepsza niż "creative muvo" to i bez sprawdzania się mogę zgodzić;)

-bateria: 4-5-6dni. czy to długo... nie jest źle. na tyle że człowiek się nie irytuje ciągłym ładowaniem. niestety, czasy nokia 6310 na pewno mineły bezpowrotnie :lol:

-zdjęcia: całkiem fajne. to fakt. wielki + że jest przesówna zasłona. mam się czym bawić w rękach. haha.

 

-wygląd: na fotkach wyglądał genialnie. od pierwszych publikacji chciałem go kupić

-wykonanie: żenada. chińszczyzna pełnął gębą. oczywiście bez przesady. tragedii nie ma. ale to po prostu się czuje w detalach.

 

ps.ja bym z chęcią zadał pytanie projektantom: kto do ch* wymyślił dać taki mikro_świecidełkowaty plastik z tyłu (kto ma K550i ten wie o co kaman)

 

ogólnie: kom jest OK i miło się go użytkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wykonanie: żenada. chińszczyzna pełnął gębą. oczywiście bez przesady. tragedii nie ma. ale to po prostu się czuje w detalach.

Obmacaj sobie W580i, zwłaszcza dolny klawikord i okolice aparatu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyda się też krytyczny aczkolwiek pozytywny głos:

-odtwarzanie muzyki: hm... może i niezłe. nie mam pojęcia. dla mnie od tego jest player. więc słuchawek nawet z woreczka nie wyjąłem. btw: że jest lepsza niż "creative muvo" to i bez sprawdzania się mogę zgodzić;)

-bateria: 4-5-6dni. czy to długo... nie jest źle. na tyle że człowiek się nie irytuje ciągłym ładowaniem. niestety, czasy nokia 6310 na pewno mineły bezpowrotnie :lol:

-zdjęcia: całkiem fajne. to fakt. wielki + że jest przesówna zasłona. mam się czym bawić w rękach. haha.

 

-wygląd: na fotkach wyglądał genialnie. od pierwszych publikacji chciałem go kupić

-wykonanie: żenada. chińszczyzna pełnął gębą. oczywiście bez przesady. tragedii nie ma. ale to po prostu się czuje w detalach.

 

ps.ja bym z chęcią zadał pytanie projektantom: kto do ch* wymyślił dać taki mikro_świecidełkowaty plastik z tyłu (kto ma K550i ten wie o co kaman)

 

ogólnie: kom jest OK i miło się go użytkuje.

chodzi ci o ten jakby brokat w klapce od obudowy i ogolnie z tylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zastanow sie nad SE p990i, lub jezeli masz mozliwosc sciagniecia czegos z anglii w lepszej cenie to P1i.

 

maja one dotykowe wyswietlacze bardzo dobre fotopstryki do makro (zdj textu), symbiana (PDA), tez rozpoznaja pismo reczne, maja wifi, a nawet skanuja wizytowki. p1i jest nowszy i szybszy dletego tez jest troszke drozszy.

 

pozdrawiam

No ok, ok. Tylko że ja myślałem o czymś nietypowym, najlepiej bez Symbiana... A1200 od ręki bym brał gdyby nie brak wifi. Ciekawe czy za tą cenę wyrwę coś z HTC. Sąsiad ktory jest w Anglii ma popytać u znajomych jakie sa szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700zł kupisz wizarda albo jak dobrze zapolujesz tytn-a czy m650

Masz na myśli nowy? Bo wiesz starego bym średnio chciał.

 

Co do polowania to chyba jedynie na ebayu takie rzeczy. Widziałem tam kilka nowych i wizardów i TyTn'ów. Cena niby niska, ale nie wiadomo jak aukcja sie skonczy. Ale chyba będę musiał zacząć działać bo mi wykupią wsio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o używanych, za 700zł to raczej coś nowego w miare ciekawego ciężko będzie znaleźć..

Wiesz, nowa Motorola A1200 po 120 funtów stoi. Więc będę płakał kilka nocy że nie ma WiFi ale jakoś przeżyję... Póki co powalczę może na ebayu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazję kupic nowego SE P1i , bez simloka, przywieziony z angli, pracował w siexi O2.cena 790zł. warto? oczywiście gwary nie ma i to mnie martwi. nie są to małe pieniądze. co w tym tel może paść, może komuś padało coś notorycznie? nie ma dżoja więc nie ma się o co martwić. jednak.... trochę się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy p1i z gwarancją to coś koło 1k, osobiście wolałbym dołożyć te 200zł i mieć spokój że jak coś się skrzani to naprawią mi za darmo. Z drugiej strony p1i nie ma elementów ruchomych które najczęściej padają...to i zaryzykować by można, bo te 200zł to spory ułamek ceny a nie słyszałem żeby komuś p1i siadł jeszcze.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim n81 ma slidera, który to sparawia że większość telefonów nokii na sliderze sprawia wrażenie chońskich zabawek.

 

E51 to porządny, świetnie wykonany telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie E51 kiedy dokonywałem wyboru k850i vs E51 no i oczywiscie na necie wszystko cacy k850i 100x lepszy. W rzeczywistości przy E51 moze sie tylko schowac ;] Ale jest jesna zasadnicza roznica, ze na E51 tak fajnie sie nie pogra ani nie obejrzy filmu :( only 2 cale... no ale funkcjonalnosc E51 jest na pewno wieksza bo w koncu to klasyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś z większym ekranem, bardziej multimedialne przytym porządnie w miare zrobione (chociaż do wykonania e51 nadal jej troche brakuje) na symbianie i lepszym foto to rzuć okiem na n82.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzucić moge ale moja kieszen już nie :P. Apropo jak cos to czarna wersja bo ta srebrna jest do bani ;/ Najlepiej jak zobacze w realu. Jeżeli N-ka (81) zachwyci mnie tym wygląddem przeboleje 200zł + a jeżeli nie to zamowie jeszce raz E51 (bo wczesniej zamowilem, nie bylo koloru i odesłali hajs^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym p750 zdecydowanie, choćby z powodu że gdyby potwierdziło się to:

http://pdaclub.pl/view.php?news_id=13811

to może to być jedno z ciekawszych urządzeń tego typu. P1i to fany łądny telefon tyle że na uiq jest kilkanaście jak nie kilkaset razy mnie aplikacji niż na WM, wg mnie zupełnie inna półka niżeli P750

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym p750 zdecydowanie, choćby z powodu że gdyby potwierdziło się to:

http://pdaclub.pl/view.php?news_id=13811

to może to być jedno z ciekawszych urządzeń tego typu. P1i to fany łądny telefon tyle że na uiq jest kilkanaście jak nie kilkaset razy mnie aplikacji niż na WM, wg mnie zupełnie inna półka niżeli P750

Co do ekraniku kłamstwo. Maja takie same jak P526. W sumie ten P750 za darmo, najwyżej sprzedam i wymienię na p1i bo jestem zakochany w tej klawiaturze odkąd posiadam m600i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jakos ze moj k750i powoli mi sie znudzil tzn za dlugo juz go mam chce sobie kupic cos innego,ale nie wiem co :/moje typy to takie

ok 500zl - k800i

ok 600zl - 6120

ok 700zl - n73

ok 800zl - e51

symbiana jeszcze nie mialem wiec nie moge wyrazic opinii. z mojego obecnego tel. jestem zadowolony.

roznica miedzy moim a k800 to chyba tylko aparat i wyswietlacz.

6120 kusi mnie dobra cena,szybkim prockiem,symbianem,16mln kolorow i ogolnie nanowsza konstrukcja.odpycha mnie slaba lampa i brak makro/AF no i moze jeszcze mala pojemnosc bateri,ale i tak podobno phone trzyma 2-4 dni

n73 na plus-ekran,bateria,stereo,aparat,symbian.na minus- troche wolna,duze wymiary

e51 wszystko majacy ale przeszkadza mi slaby aparat no i nie wiem czy chce az tyle placic za telefon. wi-fi raczej nie bede uzywac

 

najgorsze jest to ze co 5 polak ma k750/k800/n73-strasznie popularne sie zrobily te telefony :/

 

ja sobie wezme chyba 6120 na sprobowanie,bo bedzie to moj 1 fon z OS a jak mi sie spodoba to kupie sobie e51 :) bo roznica tylko ok 150-200zl.

choc nie powiem ale kusi mnie zeby odrazu wsiąść e51 ;]

Edytowane przez giecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...