Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I jaki wybierzesz zamiast tej Motoroli V3 ??

Zostaje przy swoim c75 bo to telefon nie do zdarcia ;>

A w wakacje rozejrzę się za czymś w play'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n95 jest lepsza czy gorsza od n82??

N82 jest nowszą konstrukcją. Dokładnie co w niej zmienili to nie pamiętam, wiem że ma poprawiony GPS (który w N95 jest jak na telefon bdb prznajmniej mój, nigdy nie miałem z nim problemów) xenon flash, no i nie ma slidera który w N95 z biegiem czasu lapie trochę luzów.

N95 ma za to zdecydowanie lepsze klawisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam n82 i n95 , mam sobie je potestowac, i powiem tak pierwsze wrazenie n95 lepiej mi sie podoba, tylko wole miec telefon nie otwierany, taka praca ze mi sie ten n95 szybciej zuzyje....

no nic narazie sobie je potestuje i jedna sobie zostawie a druga sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego na + n95 przemawia większy wyświetlacz, a na minus króciutki czas pracy na baterii. 1-2 dni. za to n95 8gb... :rolleyes: ;-) Ja mam n73 i myśę o zmianie na n82 czarną albo w960i kiedyś w przyszłości bo n73 to kicha. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mała recenjza

 

NOKIA 6233

 

Zakupiłem ją na allegro za cenę ok 370 zł + karta 1 GB (używana lecz z wymienionym panelem)

Pierwsze co - ktos nieudolnie zalozyl ten panel, bez kropelki sie nie obylo (oj wkur... byl niezly) ale jak juz sobie to sam po swojemu zrobilem przystapilem do zabawy z telefonem. Wczesniej mialem w rekach NOKIE 6234 z VODAFONE i bardzo mi sie podobala, prosta bez bajerow ale krecila ladne filmy w duzej rozdzielczosci (640x480).

 

Nokia jak to nokia, standardowe menu i funkcje. Aparat 2mpix robi dosc ladne zdjecia (po malym tuningu w paint shop pro sa w sam raz)

Wyswietlacz o rozdzielczosci 240x320 tez spelnia swoja funkcje i jest ladny i wyrazny. Klawiatura wygodna i przyjemna w dotyku.

Telefon dla mnie bardzo podobny to NOKI 6020 ktora sobie bardzo chwalilem. Jak narazie problemow z nim nie zauwazylem.

 

Jesli ktos szuka malej podrecznej kamerki (na 1gb karcie miniSD mozna nagrac ok 1h i 10min )a nie lubi biegac z aparetem fotograficznym to polecam telefonik

 

Bateria trzyma kilka dni przy dosc czestej zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W abonamencie mam do wyboru takie foniki

- N1208

- Motka F3

- N2610

- N2630

- Samsung M300

- SE K510i

- N3110 classic

- Samsung E250

- Samsung J600E

- SE K550i

- Samsung F210

- Samsung J700

- Motka KRZR K1

- LG KE970 Shine

- N3109 classic

- N6300

 

I osobne pytanie co do N2630 (osobna sprawa). Czy poza fajnym wyglądem fajny ten prosty telefon dla kobiety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu nabylem Toshibę g500, jest świetna :D , narazie napisze tyle, a jak będą pytania to chętnie odpowiem ;)

 

Też mam G500 od jakiegoś czasu.

Na razie nie mam karty pamięci, a w związku z tym nic na telefonie także jeszcze sie nie wypowiadam...

 

Ale jedyne co mnie dziwi to strasznie grzejąca sie bateria podczas ładowania.

Żywcem mały grzejnik się z telefonu robi :blink:

Dzisiaj ją kupiłem :D pierwsze wrażenie - fajna, ale duża ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wszyscy naraz.

Zawęzimy wybór bo już osoba, która chce to wybrać rozeznała bliżej temat.

 

- SE K550i

- Samsung J700

- Motka KRZR K1

- LG KE970 Shine

 

Dla kobiety !

Co polecacie, nie patrzcie na wygląd bo tutaj preferencje są już znane ale chcemy wiedzieć co warto brać ze względu na funkcje i niezawodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres - nie bierz LG Shine, ta fikuśna śrybrna powłoczka szybko schodzi, doskonale podkreśla najmniejsze ryski i co najlepsze nie jest to objęte gwarancją. No i model ma prawie dwa lata, tyle że dopiero teraz się obudzili i wypychają z magazynów.

O Samsungu nic nie wiem, Motorola jakoby nie jest zła, ale też nie znam detali.

K550i jest jednym z lepszych modeli SE w średniej cenie - nie cierpi na żadne szczególne przypadłości, większość jest uznawana przez producenta w ramach gwarancji. I dzięki zwartej konstrukcji trudno go zepsuć mechanicznie.

Aparat gorszy niż K750i, zwłaszcza w pomieszczeniach, ale już wyświetlacz subiektywnie ładniejszy. Jeśli to ma być dla kobiety, poszukaj może białej wersji. Gdzieś w galaktyce pęta się też fioletowa, ale ciężko dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkret, jak znajdziemy wersję białą K550i to bierzemy. Jak nie to odpada bo przyszłej właścicielce czarna nawet z białym/srebrnym* paskiem w ogóle się nie podoba.

Dzięki jonas

 

* - niepotrzebne skreślić.

 

PS. ściągnięcie SL w tym K550i jest drogie czy standardowo z 20 zeta ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K550i robi takiej samej jakości zdjęcia jak K750i mam oba. Na obu zdjęcia gorsze w nocy niż na K800i (miałem do niedawna, ciułam na 810i :rolleyes: ). Lepsza obudowa niz w k750. Mniejsze wymiary w sam raz do kobiecej torebki naprzykład. Lepszy wyswietlacz , wreszcie żywe kolory , trochę szerszy wyswietlacz niż K750. Przyciski dobrze się naciska pomimo małych wymiarów. Odtwarzacz

 Mp3 taki sobie , radio dobre rds. Słuchawki porównywalne.

Karta pamięci M2 tak jak w K800. Niestety wkładana od środka (pod klapką) nie tak jak w k750. bateria 950mAh trzyma trochę dłużej niż w k750.

 

Ogólnie godny nastepca k750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki telefon dla kobiety? Tak do 7 stówek ;)(im mniej tym lepiej) Dziewczynie zbliżają się urodziny i chciałbym coś kupić. Ma przede wszystkim wyglądać, powinien robić jako takie zdjęcia, dobrym wyświetlaczem też nie pogardzi.. Myślałem na Nokią 7373 i SE Z555i co jeszcze moglibyście zaproponować?

 

A dla mnie - jest jakiś Palmfon z ekranem VGA? i dość szybkim prockiem? Czy lepiej wziąć Nokię N95 8GB? Tak do 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz S500i. W środku to W580i, a zaprawdę powiadam, nie wynaleziono większego kału od czasu K310i/K510i. W tych telefonach pada wszystko na potęgę, w ciągu pierwszych miesięcy od pojawienia się na rynku mieliśmy już chyba każdą usterkę na tapecie, od problemów w pękającą klawiaturą, poprzez taśmy wszelkiego rodzaju (ma ich bodajże 3 lub 4), po numerach w stylu kompletnych trupów po tygodniu użytkowania (!!!). Wprawdzie firma SE coś tam próbuje robić, klawiatury już podobno nie pękają same z siebie, ale nadal jest to przodownik awaryjności - "bez kozery powiem pincet!". Zło, zło.

 

Już lepiej te fikuśne Nokie w kwiatki i ptaszki, konkretnego modelu nie podam, bo się nie znam. Wprawdzie wewnątrz epoka do tyłu, ale wyglądem rzucają na klepisko nawet mało wrażliwe niewiasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do dyspozycji 800zł z tą możliwością, że mogę odliczyć vat bo będę brał na firmę jaki byście polecili fon do tej kwoty jak na razie jestem zdecydowany na Nokię n73 a może coś innego w tej cenie ? mam paru znajomych co mają ten telefon i sobie bardzo chwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas, widzieliśmy te telefoniki w salonie.

Wszytkie, ładne, szybkie, piknie grają fotki cykają i ogólnie OK.

Ale porównując je do Shine to WSZYSTKIE są epokę do tyłu !

Ze wszystkim niemal.

Martwi mnie jedynie to co mówisz o obudowie. Ale chyba chodzi o tą gładziutką część w okół wyświetlacza jak sądzę ?

Przecież cały K970 jest metalowy więc co ma tam odpryskiwać ?

Wyglądem, zniszczyła wszystko co panna widziała i się zabujała na amen. Młotem nie wybiję go zełba.

 

PS. Przyznam, że chyba sam bym go wziął bo robi wrażenie.

PS2. Jaki ekran ! K550i wyglądał przy nim jak zabawka dla dzieci do kupienia na odpuście.

PS3. Macie jakiś inny sposób na wybicie go z głowy aby nie było mega faux pas ? Bo szczerze w tą odłażącą powłoczkę jakoś ciężko uwierzyć. Może z tego względu, że jej tam po prostu nie ma. To jest lity metal (wersja ciemniejsza, ten srebrny gorzej się prezentował).

PS4. Może cena zdjęcia simloka będzie koszmarna to chociaż to ją zniechęci ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, LG jest OK tylko z wyglądu. Reszta dla mnie jest do bani.

Mnie szlak trafiał, jak próbowałem nawigować tą rolką po menu, no ale niech będzie - kwestia przyzwyczajenia. Nie wiadomo jednak, jak z długowiecznością tego wynalazku będzie... :unsure:

Kiepsko z personalizacją - są tylko 4 profile i chyba tylko 2 można modyfikować (piszę z głowy, bo już nie pamiętam). Ponadto są do wyboru tylko 4 standardowe dzwonki smsa. Brak obsługi themsesow.

Jak chcesz mieć włączony budzik, to MUSZĄ być włączone dzwonki. Istnieje ryzyko obudzenia w środku nocy przez smsa ;)

LG automatycznie tworzy własne foldery na karcie, do których trzeba wrzucić np. muzykę. W przeciwnym wypadku player nie widzi piosenek.

Duże problemy z wykryciem telefonu pod Vistą (kabelek).

 

Plusy są takie, że można regulować jasność wyświetlacza (porównuje akurat teraz to swojej N6300), czas wygaszenia.

Możliwość odczytu plików m.in. doc, pdf.

Aparat z autofocusem.

No i ten wygląd - ale coś za coś. Strasznie się "palcuje" :) Żeby było 'shine' trzeba co chwila czyścić telefonik. ;)

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zawsze coś za coś.

Samsung J700 to menu ma śnijakie i wyswietlacz mniejszy z kiepską na dzień dzisiejszy rozdz. co niestety bylo widać.

K550i mały wyświetlacz i design z 2006r.

K1 nie ma kolorów innych niż czarny w salonach ERA - bo tak to był nawet faworytem ten telefonik ale w kolorach niebieski lub czerwony.

Hmm, w sumie bawiłem się nim 10 minut i do rolki się przyzwyczaiłem odrazu ale co prawda nigdzie się nie spieszyłem więc nie musiałem precyzyjnie trafiać...

KAŻDY telefon z pięknym wyświetlaczem trzeba pucowac aby wyglądał.

Wiadomo, że na pierwszy rzut oka się ocenia telefon bo nie będę męczył każdego aparatu po 2 godziny siedząc w salonie. I ten pierwszy rzut oka cały czas był skierowany w LGK970. A szliśmy z nastawieniem na K550i bo nagadałem pannie czytając wcześniej opinie tutaj. I LG odpadał przed zobaczeniem go na własne oczy. Teraz jest faworytem :)

Cóż, teraz pozostaje kwestia simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany Nokia N95 8GB

jedna z najwazniejszych cech jest dla mnie jakosc muzyki owego koma .

 

Interesuje mnie porownanie mozliwosci i jakosciu dzwieku wbudowanych odtwarzaczy mp3

Sony Ericsson W960i Vs Nokia N95 8GB .

 

Czy owa Nokia N95 8GB z odpowiednimi sluchawkami zagra jak mptrojka sredniej klasy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95 ma bardzo dobra jakosc muzyki :roll:

 

robowsky Nokia E61 jest bardzo dobrym telefonem bo sam taka posiadam( i obecnie sprzedaje- moze zainteresowany?)

Posiada spory ekran(prawie 2.8 cala) Klawiaturka qwerty tez daje rade ;) i wbrew pozorom nie jest taki wielki(jest dosc plaski ;))

 

Jakby co to moj kontakt gg: 5755219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...