Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś na forum miał bliższy kontakt z Soniaszami C902 i G900?

Wolałbym C902 bo jest cieńszy i tańszy.

 

Jedyne na czym mi zależy to dobry aparat, dobry player mp3 i długa praca na baterii. GPS i inne duperele są zupełnie zbędne.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję abonament z play za 65 zl miesięcznie i pytanko : który z dostępnych telefon spełni moje oczekiwania?

telefony

Aktualnie posiadam nokie 6233 i uważam go za dobry telefon, kolejny który zakupię powinien posiadać

- wytrzymała bateria

- karty miniSD

i to na czym mi najbardziej zależy:

- wysokiej jakości filmiki (rozdzielczość 640/480)

 

mile widziany symbian (lubię pograć w jakieś fajne gierki jak mam wolna chwile w pracy). Jak na razie mój wybór padł na nokie N73 jednak nigdzie nie mogę uzyskać informacji w jakiej jakości nagrywa filmy wideo ;/

 

ps. ta toshiba g500 wygląda ciekawie tylko wyświetlacz 65tyś kolorów odstrasza trochę

 

Mógłby ktoś obeznany w temacie mi doradzić za czym ewentualnie się oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format: MPEG-4, 3GP. Maximum resolution: 352x288 pixels. 15fps.

Próbki:

http://pl.youtube.com/results?search_query..._type=&aq=f

 

Z tych tańszych patrz na:

  • 6500 Slide
  • N73
  • T650i
  • K800i
Tu masz próbkę slide'a http://pl.youtube.com/results?search_query...500+slide+video

Ja bym właśnie tą brał.

 

Nie chciałbyś może kupić N95? :D

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZIBI_PL

 

n73 filmów VGA napewno nie kręci, nie pamiętam jednak dokładnie jaka jest to rozdziałka.

 

Twoje wymagania spełnia idealnie n93, ma miniSD niezłą baterię i kręci najlepsze filmy spośród wszystkich telefonów. Rozdzielczość niby ta sama co e90 czy n95 ale sama jakośc rejstrowanego dźwięku jest o wiele lepsza no i do dyspozycji masz zoom optyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny n95 i e90 jest zbyt zaporowa, skoro juz biore abonament to chce zaplacic za telefon grosze. Widze ze jak narazie poza telefonami z za wysoka cene zaden nie przebije noki 6233 pod wzgledem jakosci nagrywanych filmikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. ta toshiba g500 wygląda ciekawie tylko wyświetlacz 65tyś kolorów odstrasza trochę

Kolory sa miodzio na tym telefonie a te 65tys jest po to zeby wyswietlacz pobieral mniej pradu ;)

Z tego co wiem te 65tys kolorow jest we wszystkich telefonach z widnowsem mobilnym oraz pocet pc.

65tys kolorow wystarcza w zupelnosci, poniewaz jakos wyswietlacza jest bardzo dobra, kolory sa prawdziwie zywe, a nie jeden film juz obejrzalem na swojej toshibie i sobie chwale.

Ogladam sobie np podczas jazdy samochodem (jak nie prowadze oczywiscie xd ) i jest bardzo fajnie bo mozna sobie wrzucic dvixa (700mb) i bez konwersji sobie obejrzec, a jakos jest naprawde bardzo dobra.

EDIT: literowki ;)

Edytowane przez adamski8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo ;)

Zdjecia wygladaja mniej wiecej tak:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I ostanie zdjecie zrobione okolo 24 trybem nocnym:

Dołączona grafika

 

Filmiki nakrecilem przed chwila:

Taki ogolny filmik prezentujacy jakos video: http://www.ziddu.com/download/1878042/RE_23.mp4.htm

W tym probowalem pokazac jak telefon rejestruje dzwiek podczas filmowania: http://www.ziddu.com/download/1878052/RE_24.mp4.html

Filmy mozna krecic w rozdzialce do 240x320 i uzywajac kodekow 3gp(tego nie polecam ze wzgledu na gorsza jakosc) lub mp4.

 

O mobilnym windowsie moge powiedziec tak: czasem potrafi sie zmulic na chwilke, czasem ma irytujace bugi, czasami sie nawet zawiesi (:S) ale ogolnie dziala dobrze i daje nam duze mozliwosci ustawiania wielu rzeczy oraz jest wiele ciekawych programow, dodatkow oraz nakladek do tego windowsa wiec mozna go podpasowac pod siebie (oczywiscie to wymaga troche czasu).

Zanim kupilem ten telefon zastanawialem sie nad jakoscia slider'a, lecz teraz moge powiedziec ze jes on zrobiony bardzo dobrze, te minimalne luzy ktore byly podczas zakupy nie zwiekszaja sie wiec jest duza szansa ze tak juz zostanie ;)

Pozdrawiam i chetnie odpowiem na nastepne pytania jesli takowe jeszcze masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu98 zbyt wielu wymagań nie podałeś :P

nokia 6300, 7370, 6131

motka v3i, k1

samsung, se - od wyboru do koloru

 

http://allegro.pl/165_telefony_komorkowe.h...text&a_enum[44]=1&a_enum[45]=1&price_from=375&price_to=400

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że pogoniłem w końcu tą n73, która mnie tak wkurzała i łyknąłem nowy twór motoroli: E8 mam nadzieję, że nie napaliłem sie drugi raz na coś co okaże się szajsem, ale ficzery są zachęcające. Według kolegi "audiofila" e8 to najlepiej grający telefon na rynku, a aparat 2mpix bez autofocusa robi zadziwiająco dobre zdjęcia nawet z bliska. Poza tym telefon ma niecodzienną dotykową wibrującą klawiaturę (?) 2gb wbudowanej pamieci i slot micro-sd więc jak potrzeba to i 10gb będzie. Najciekawsza opcja system operacyjny Linux :D

Jak fon będzie solidnie zrobiony, soft będzie dopracowany i przemyślany, bateria będzie trzymać ze 4 dni i nie zdaży sie żadna awaria to chyba nic mi nie przeszkodzi go kochać. ;-) Jeśli będzie inaczej to będę zły, że drugi raz mogłem kupić 5310 a zamiast niej wziałem jakiś niesprawdzony szajs i w końcu ją kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamski8, Co do G500, to czy można wgrać WM6, czy trzeba tkwić na WM5?

Sporo dobrego słyszałem o fonie, ale czy możesz coś dokładniej napisać?

Co do WM6 to myslalem ze sie nie da wgrac i juz mialem to pisac lecz postanowilem wejsc na forum swojej toski i sprawdzic czy mam racje. Na szczescie NIE! :D

http://www.myg500.pl/viewtopic.php?t=1635 - Tu jest opisane jak zmienic WM5 na WM6 (chyba sie za to zabiore na dniach :D )

Wiec tak jak juz pisalem mobilny widnows lubi czasem sie zawiesic/zmulic itp ale nie nalezy sie tym az tak przejmowac bo nie jest to znowu az tak czesto ;)

Ten telefon ma bardzo duzy oraz bardzo dobrej jakosci wyswietlacz ktory jest na pewno atutem tego telefonu.

Nie wiem natomiast jak spisuje sie modul WiFi poniewaz nie mialem okazji go przetestowac... (no raz probowalem sie polaczyc z hotspotem na UMK lecz poproszono mnie o login i haselko takze podziekowalem ;) ) Bluetooth dziala dobrze/normalnie :)

Jakos fotek/filmow sam ocen :P

Sluchawki dolaczone do telefonu okreslilbym jako sluchawki z koisku za 5zl xP ale po zmianie na swoje wlasne dzwiek juz jest dobry, nie mam do niego wiekszych zastrzezen ;)

Mysle ze ogolna wytrzymalosc telefonu jest dosyc dobra - spadl mi kilka razy na ziemie z roznych wysokosci bez zadnego szwanku. Chociaz z tylu telefonu (na tej czesci po ktorej slider sie przesuwa) widac wyrazne slady przetarcia lecz przy zlozonym telefonie i tak tego nie widac.

Prosze o konkretne pytania dot. tego telefonu to na nie odpowiem bo juz nie wiem co pisac :D

PS. Mam ten telefon jakies 6miesiecy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak żeby wyświetlacz w e8 był trochę większy, np taki jak w e6, czyli 2,4", to sam bym łykał e8. Rozwiązanie wielofunkcyjnej, dotykowej klawiatury jest bardzo zaskakujące, dobrze, że ktoś ją przetestuje w praniu :) (macałem tylko wyłączony tel). Co do jakości muzyki to seria rokr zawsze zamiatała wśród telefonów.

Ja od jakiegoś czasu czekam na nokie 6320, liczyłem na jakąś bombę pod względem dźwięku, ale z pierwszych recenzji wynika, że gra prawie tak samo jak 5310, czyli nie jest źle, ale mogło być lepiej http://www.gsmarena.com/nokia_5320-review-271p5.php . Może lcg jukebox poprawi sytuację.

 

ehh szkoda że motka e6 jest tak ciężko dostępna i ma mały wyświetlacz, bo 2,4" przy jej sporych wymiarach i 'tacz skrinie' to zdecydowanie za mało. Gdyby miała 2,8"(łamianie softu i byłby prawie ajfon ;)) to już by siedziała w mojej kieszeni, ale kto wie... może jeszcze się do niej przekonam, bo mi się widzi :)

 

ps. 'audiofil' słucha muzyki na sprzęcie za kilkadziesiąt tysięcy złotych w specjalnie przygotowanym pokoju ;), meloman brzmi bardziej cywilizowanie :wink:

 

ps2. ciekawe jak motka zagrałaby ze słuchawkami większymi niż pchełki?

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż - pójdę w poniedziałek do play i zdecyduje między

e51

n73

g500

 

możliwe że wezmę któryś z fonów i sprzedam go na allegro i zostanę przy sprawdzonej mini kamerce 6233 ;)

Jeżeli ma to urządzenie na Ci służyć bardziej jako telefon, to odradzam wszystko z WM. Potwierdzi Ci to większość osób mających na dłużej doczynienia z tym systemem jako telefonem (nie urządzeniem do pracy!) Na Twoim miejscy wybrałbym e51. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamski8, Jeśli weźmiesz się za WM6, to proszę opisz wrażenia po operacji ;)

Patrzyłem jeszcze na takie ufo jak SPV E650. Prezentuje się całkiem ciekawie. no i pełna klawka. Coś jak G900.

Zapytam więc, czy ktoś miał do czynienia z E650?

 

Btw. widzieliście G910? Poszli na "piórnik design" ;) Osobiście bym wolał G900.

 

EDIT: Wg. moich wymagań najlepszym wyborem był by E650. Mianowicie: 2 klawiatury. 1 podstawowa i 2 pełna wysuwana. Cena do 500zł.

Najchętniej bym kupił G900, ale cena jeszcze za wysoka jak na mój biust. ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie mam pojęcia czym zastąpić moją nokie 6230i. Tyle tych telefonów. Zastanawiam się nad :

Samsung i600

Toshiba G500

SPV E650

SPV M3100

 

Poszukuje ogólnie telefonu z WM i oczywiście Wi-Fi ...

 

Który z tych telefonów najlepiej kupić lub jakiś inny lepiej sprawdzający się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś TyTn-a i nie był najgorszy. Dobry wyświetlacz (choć nie był to VGA), dobre bebechy i ywojuhc aparat ;)

Ale i tak - odradzam cokolwiek tej wielkości i bez normalnej klawiatury.

Weź najtańszy odpowiadający tobie, bo i tak szybko go opchniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak żeby wyświetlacz w e8 był trochę większy, np taki jak w e6, czyli 2,4", to sam bym łykał e8. Rozwiązanie wielofunkcyjnej, dotykowej klawiatury jest bardzo zaskakujące, dobrze, że ktoś ją przetestuje w praniu :) (macałem tylko wyłączony tel). Co do jakości muzyki to seria rokr zawsze zamiatała wśród telefonów.

Ja od jakiegoś czasu czekam na nokie 6320, liczyłem na jakąś bombę pod względem dźwięku, ale z pierwszych recenzji wynika, że gra prawie tak samo jak 5310, czyli nie jest źle, ale mogło być lepiej http://www.gsmarena.com/nokia_5320-review-271p5.php . Może lcg jukebox poprawi sytuację.

 

ehh szkoda że motka e6 jest tak ciężko dostępna i ma mały wyświetlacz, bo 2,4" przy jej sporych wymiarach i 'tacz skrinie' to zdecydowanie za mało. Gdyby miała 2,8"(łamianie softu i byłby prawie ajfon ;)) to już by siedziała w mojej kieszeni, ale kto wie... może jeszcze się do niej przekonam, bo mi się widzi :)

 

ps. 'audiofil' słucha muzyki na sprzęcie za kilkadziesiąt tysięcy złotych w specjalnie przygotowanym pokoju ;), meloman brzmi bardziej cywilizowanie :wink:

 

ps2. ciekawe jak motka zagrałaby ze słuchawkami większymi niż pchełki?

Jakby miał kasę to by miał sprzęt i pokój. On jest czubkiem i całą kasę lokuje w playery słuchawki i home audio więc nazwę go ubogim audiofilem. Też mnie trochę boli mały wyświetlacz bo jednak na n73 się miło filmy w divx oglądało i nawet napisy były widoczne, a tu mam kapsko, ale w sumie poza tym nie zależy mi na wielkości wyświetlacza. Jak telefon dojdzie, to opiszę wrażenia, a wrażenia dźwiękowe sprawdzi z różnymi słuchawkami mój kolega "biedny audiofil" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szawel, Przeczytalem caly temat na forum tej tośki (http://www.myg500.pl) i jednak narazie sie wstrzymam ze zmiana na WM6..

Mowiac krotko to czesc modulow jak narazie szwankuje na tym WM6, chociaz ludzie pisza o wzroscie wydajnosci i ogolnej poprawie szybkosci dzialania telefonu.

Nie chce tu "reklamowac" tego forum, ale zapraszam zaintersowanych wlasnie na nie, bo tam wypowiadaja sie ludzie z zainstalowanym WM6 ;)

BTW. Chcialbym powiedziec ze na WM sa programy do edycji rejestru tak jak na decktopie! mozna dzieki niemu pozmieniac naprawie baaardzo wiele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamski8, Jeśli weźmiesz się za WM6, to proszę opisz wrażenia po operacji ;)

Patrzyłem jeszcze na takie ufo jak SPV E650. Prezentuje się całkiem ciekawie. no i pełna klawka. Coś jak G900.

Zapytam więc, czy ktoś miał do czynienia z E650?

 

Btw. widzieliście G910? Poszli na "piórnik design" ;) Osobiście bym wolał G900.

 

EDIT: Wg. moich wymagań najlepszym wyborem był by E650. Mianowicie: 2 klawiatury. 1 podstawowa i 2 pełna wysuwana. Cena do 500zł.

Najchętniej bym kupił G900, ale cena jeszcze za wysoka jak na mój biust. ;)

Ja posiadam HTC S710. Jest to to samo co SPV E650, tylko że SPV to taka jakby podróbka HTC. :wink: No może przesadziłem. Chodzi o to że jest to specjalna wersja dla sieci Orange. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tego telefonu to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czas wymienić mojego szajsunga C300 na coś lepszego... Mam dość mały budżet (200-250zł), ale i wymagania chyba nie za duże. Więc tak: mp3 musi mieć, ale nie będę z telefonu korzystał jak walkman, bo mam odtwarzacz mp3. Mp3 w telefonie mi po to, by ustawić jakąś muzę jako dzwonek i żeby czasem puścić muzę z głośnika. Druga sprawa to aparat. Też nie wymagam wypasu, bo mam aparat cyfrowy. Ot aparat w telefonie ma być, aby czasem na szybko pstryknąć, gdy nie ma cyfrówki pod ręką. Bardziej od telefonu wymagam ciekawszego wyglądu, dobrej baterii i wygody użytkowania. Nie mam póki co żadnego typu... Myślałem o SE W200, ale ludzie piszą, że jest słaby. Że ma wyświetlacz do niczego i jest bardzo słabo wykonany, więc go odrzucam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś jednej ważnej rzeczy: nowy czy używany?

jesli używany może być to imho celuj w se d750i/k750i, bo imho ciężko o jakąś konkurencje dla nich (w tej cenie oczywiście), ewentualnie masz jeszcze nokie 6230i. Z nowych wybór niewielki: se w200 albo samsung e250, jest też k510i ale nie ma slotu na kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...