Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trofix, a może K810. Ma lepiej rozwiązaną zasłonę aparatu. Mojego K800 właśnie wczoraj sprzedałem. Teraz szukam jakiegoś K850 w dobrym stanie. Mojej 2 połowie podobają się cegły ;) Co zrobić... ;) Jeśli ktoś ma na zbyciu, to szukam modelu green. Czyli cały czarny z zieloną otoczką.

 

EDIT: Nieaktualne. Dziś kupiłem K850 Green.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co szukam kupca na samsunga.

Zapomniałem o jednej komórce - n70. Co o niej myślicie? Będzie ok do mp3 ? ;>

No i teraz mam dylemat n70 czy k530i (jeszcze po cichu myślę o 6300i :) Bateria by trzymała tyle co teraz w samsungu czyli bym nie narzekał mocno ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co szukam kupca na samsunga.

Zapomniałem o jednej komórce - n70. Co o niej myślicie? Będzie ok do mp3 ? ;>

No i teraz mam dylemat n70 czy k530i (jeszcze po cichu myślę o 6300i :) Bateria by trzymała tyle co teraz w samsungu czyli bym nie narzekał mocno ;) )

Rękami i nogami broń się przed n70...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie do baterii w 6300. Mi 4-5 dni trzymała jak miałem ten telefon. Normalny wynik imho. Lepszy niż miałem w N73 i duuuuużo lepszy niż motorola e8.

 

co do e50- jest śliczna i kocham w niej to że obudowa jest z metalu. poza tym to dobry fon, ale do muzyki z tym to nie bardzo. Raczej bym mierzył w 5310- mini-jack jest i ładny dźwięk. poza tym świetny fon, ale wygląda troche plastikowo i jest delikatny.

 

Co do N70 to tak jak nuras_en napisał. Ja miałem N73, czyli teoretycznie odnowiony poprawiony model po n70 i był do [gluteus maximus], więc jaki jest poprzednik nawet nie chcę myśleć... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W850i jest niby ok, ale mam parę pytań :

Jak chodzi slider? Po jakimś czasie chodzi ciężej?

Jak działają klawisze kierunkowe? Bo takie siakieś dziwne są one

Lcd dobrze jest chroniony przed wylaniem? Tzn. jak wciśniesz lekko palucha w wyświetlacz to powstaje na ekranie odbarwienie?

To wszystko icon_wink2.gif

Mam ten telefon 4 miesiące i slider jak narazie chodzi tak samo jak przy kupnie :) wygląda na solidny i taki tez jest. Klawisze działają spoko, idzie sie przyzwyczaić i zawsze to nie dżoj ;) LCD można naciskać i żadne odbarwienia nie zostają, to nie lipne w580i które non stop sie podobno psuje ;) jeszcze coś? śmiało pytaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie do baterii w 6300. Mi 4-5 dni trzymała jak miałem ten telefon. Normalny wynik imho. Lepszy niż miałem w N73 i duuuuużo lepszy niż motorola e8.

 

co do e50- jest śliczna i kocham w niej to że obudowa jest z metalu. poza tym to dobry fon, ale do muzyki z tym to nie bardzo. Raczej bym mierzył w 5310- mini-jack jest i ładny dźwięk. poza tym świetny fon, ale wygląda troche plastikowo i jest delikatny.

 

Co do N70 to tak jak nuras_en napisał. Ja miałem N73, czyli teoretycznie odnowiony poprawiony model po n70 i był do [gluteus maximus], więc jaki jest poprzednik nawet nie chcę myśleć... ;-)

na mp3store opisali e50 i inho bardzo dobrze wypadła (tak mi się wydaje, że na tej stronie) Odtwarzacz jest bdb ale po drobnych ustawieniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo?;>

Jeszcze e50, co nieco o e50 czytałem, odtwarzacz ma bdb ale symbian i mało pamięci sprawia, ze muli, nie wiem jak na żywo to wygląda.

Bo to strasznie nie udany model przede wszystkim pod względem stabilności. Nie chcę mi się przytaczać tutaj wszystkiego, poszukaj bo w tym temacie było już kilka razy pisane.

Co do e50 to miałem ją i nie muliła. Jak będziesz dbał o symbiana to mulić nie będzie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak jedziecie po N70 osobiście takiego posiadam. Aparat może nie jest najwyższych lotów ale brzydkich zdjęć nie robi. Mp3 - po equalizerze gra fajnie. Dużo programów, gry z N-gage

ładny wygląd.

 

Jest w porządku moim zdaniem. Ja tam osobiście namierzam E66 ależ cacko xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofix, a może K810. Ma lepiej rozwiązaną zasłonę aparatu. Mojego K800 właśnie wczoraj sprzedałem. Teraz szukam jakiegoś K850 w dobrym stanie. Mojej 2 połowie podobają się cegły ;) Co zrobić... ;) Jeśli ktoś ma na zbyciu, to szukam modelu green. Czyli cały czarny z zieloną otoczką.

 

EDIT: Nieaktualne. Dziś kupiłem K850 Green.

Fakt zasłonka jest o wiele lepsza ale, guziki są takie sobie i jest droższy a funduszy mam na styk na nówkę K800i :) Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki telefonik do 300 zł ? Obowiązkowo MP3 :P Allegro możliwe.

Wystarczyło poczytać kilka postów wstecz :mur: Szukam telefonu za 300zł do mp3...

 

Więc tak :

K530i Nokia 6300i E50

Który? Osobiście skłaniam się ku e50 tylko muszę zobaczyć jak działa na nim symbian. Jeśli nie za dobrze to któryś z dwóch pierwszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat na moje pytanie...

 

A więc kupiłem sobie Benq-Siemens EF81, ale teraz poszukuje do niego głośniczków zewnętrznych. Czy możecie dać mi jakieś namiary (allegro/sklep), gdzie mogę znaleźć je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telefon 4 miesiące i slider jak narazie chodzi tak samo jak przy kupnie :) wygląda na solidny i taki tez jest. Klawisze działają spoko, idzie sie przyzwyczaić i zawsze to nie dżoj ;) LCD można naciskać i żadne odbarwienia nie zostają, to nie lipne w580i które non stop sie podobno psuje ;) jeszcze coś? śmiało pytaj ;]

tak sie zastanawiam, dlaczego tak jedziecie po tym w580i? bylo mi go dane uzytkowac przez jakies 4 miesiace, ani razu sie nie zawiesil, mp3 gralo bardzo dobrze, jakosc rozmow etc rowniez, slider od nowosci przez 4miesiace byl taki sam, wg mnie dzialal bardzo dobrze. Jedyny problem byla klawiatura ktora pekala na pol, dawalo to tylko efekt wizualny..

 

ps. pisze to na podstawie modelu z ERY, widzialem tez z softem od orange i tam przyznam ze dzialal tragicznie, mam na mysli strone softowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, dlaczego tak jedziecie po tym w580i? bylo mi go dane uzytkowac przez jakies 4 miesiace, ani razu sie nie zawiesil, mp3 gralo bardzo dobrze, jakosc rozmow etc rowniez, slider od nowosci przez 4miesiace byl taki sam, wg mnie dzialal bardzo dobrze. Jedyny problem byla klawiatura ktora pekala na pol, dawalo to tylko efekt wizualny..

 

ps. pisze to na podstawie modelu z ERY, widzialem tez z softem od orange i tam przyznam ze dzialal tragicznie, mam na mysli strone softowa

Ja miałem ostatnio w ręku pewnego w580i ;) Softowo świetnie, mp3 fajne itp. Ale obudowa sprawiała wrażenie kruchej, wyświetlacz w ogóle nie zabezpieczony przed uszkodzeniami, klawisze pękające to na początku tylko defekt wizualny, w tym co miałem w rękach klawisze popękane były a jeden nawet nie działał - spacja. Ogólnie fajna zabawka, ale krótkotrwała :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło poczytać kilka postów wstecz :mur: Szukam telefonu za 300zł do mp3...

 

Więc tak :

K530i Nokia 6300i E50

Który? Osobiście skłaniam się ku e50 tylko muszę zobaczyć jak działa na nim symbian. Jeśli nie za dobrze to któryś z dwóch pierwszych

Na Twoim miejscu wybrałbym e50. Ma coś w sobie :), chyba, że przeszkadza Ci joy to 6300, która też jest udanym modelem.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, dlaczego tak jedziecie po tym w580i? bylo mi go dane uzytkowac przez jakies 4 miesiace, ani razu sie nie zawiesil, mp3 gralo bardzo dobrze, jakosc rozmow etc rowniez, slider od nowosci przez 4miesiace byl taki sam, wg mnie dzialal bardzo dobrze. Jedyny problem byla klawiatura ktora pekala na pol, dawalo to tylko efekt wizualny..

 

ps. pisze to na podstawie modelu z ERY, widzialem tez z softem od orange i tam przyznam ze dzialal tragicznie, mam na mysli strone softowa

Żadne tam "jedziecie", piszę to wszystko nie dlatego, że zupa była za słona, ale ponieważ od roku z okładem mam zaszczyt serwisować m.in. W580i. Większą awaryjność ma tylko Samsung E250, który nawozem jest nad miarę i wyobrażenie. Co zaś do W580i - ty miałeś jeden, w dodatku krótko, ja mam kilka na tydzień i to takich, że popękane klawisze stanowią najmniejsze zmartwienie właściciela.

Czy zaś soft się znacząco różni - być może, na pewno Orange ma najbardziej drażniące ekrany przy włączaniu i wyłączaniu :>

 

Aha, żeby nie było, Nokia też ma swojego "ulubieńca serwisów" - modele 5200 i 5300. Jeśli ktoś ma, niech jak najszybciej się pozbędzie i kupi sobie normalny telefon, jeśli ktoś zamierza kupić - niechaj się strzeże.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby nie było, Nokia też ma swojego "ulubieńca serwisów" - modele 5200 i 5300. Jeśli ktoś ma, niech jak najszybciej się pozbędzie i kupi sobie normalny telefon, jeśli ktoś zamierza kupić - niechaj się strzeże.

5300 mnie sie chyba powinna strzec- wrzucilam jedna do kibla przez przypadek, ale dzialala potem ;) moj model byl niesmiertelny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

@jonas to jest właśnie twój problem, że pracujesz w serwisie i trafiają do Ciebie telefony po przejściach to tak jak powiedzieć, że BMW są do dup* bo pracujesz w warsztacie i widzisz je tylko w stanie po wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonas to jest właśnie twój problem, że pracujesz w serwisie i trafiają do Ciebie telefony po przejściach to tak jak powiedzieć, że BMW są do dup* bo pracujesz w warsztacie i widzisz je tylko w stanie po wypadku.

To nie jest mój problem, tylko właścicieli tych ... przedmiotów :>

I to nie tak, że trafiają same sztuki po przemarszu armii syfilitycznych dewiantów. Takiego K750i jest mnóstwo na rynku, a trafia nie dość, że o wiele rzadziej niż W580i, to przeważnie na bzdety typu podświetlenie klawiszy, joystick, soft albo coś tam jeszcze. Równie popularny K550i ma problemy głównie z klawiaturą, martwymi pikselami i układem pamięci na płycie głównej, ale i tak rzadko który egzemplarz sypie się na potęgę albo nie ma już miejsca w karcie gwarancyjnej na wpisywanie napraw.

 

Z serii W godny odradzenia jest jeszcze W380i, który ledwo się pojawił, już zaczął się masowo psuć. Zacne są za to W610i (bolą go klawisze) i W880i (głośniczki i czasem soft). Jak chcą to potrafią.

 

Teraz trzeba przyczaić się i poczekać na najnowsze SE, ciekawym co im będzie dolegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całego wszystkomającego badziewia jakie jest na rynku aby spełnić te warunki, ja wybrałbym właśnie N82. Szkoda tylko, że miał pecha i znalazł się w serii N, która wg. mnie jest jedna z najgorzej wykonanych serii nokii. Ładnie to wygląda na początku... aaaale, potem zazwyczaj odzywa się skrzypienie, trzeszczenie itd.

Jest jeszcze HTC Pro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakis godny uwagi telefon z symbianem, gps, wifi i dobrym aparatem? Narazie moim faworytem jest N82, ale cena mnie troche odstrasza :/ Dodam, ze rozsuwane i otwierane odpadaja.

Pozostaje Ci tylko seria N. Tańsza jest tylko N95 ale sam powiedzialeś, że sldiery odpadają. N82 to bardzo dobry telefon i wart jest swojej ceny, która od jakiegoś czasu praktycznie nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej aukcji JOYSTICK+NAKŁADKA E50 N73 3250 E65 E60 E61 czy rzeczywiście ta nakładka będzie pasować do Noki E61? I czy w tym momencie jest potrzeba rozebrania telefonu czy ta nakładka jest nakładana :rolleyes: na joystick?? Bo nie ukrywam ten joy w E61 trochę męczy..... :wink:

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przyszedl czas przejscia na abonament. Wiekszosc rodziny i znajomych korzysta z Ery, ja od roku z TakTaka ktorego dostalem po tacie (ktory mial go ho ho ho ho ho). Orientujecie sie czy sa jakies atrakcyjne oferty dla przechodzacych z taktaka na abonament? Kiedys cos takiego sie mi o oczy obilo, a teraz patrze na stronce ery i nie moge znalezc.

Abonament max 50zł/miesiecznie + jakis fajnuchny telefon ( nokia + symbian, internet (najlepiej z wifi), dobry aparat - moze e51?) - i tutaj tez pojawia sie kwestia czy aby inna siec nie jest atrakcyjniejsza, chociaz z drugiej strony trzeba pameitac o tych wszystkich znajomych i rodzinie z era.

 

Wszystkie pomysly i sugestie mile widziane.

 

 

ps. a moze Nowa Era bez telefonu? za 45zł 120min, a telefonik na allegro jakis wyhaczyc? Noi kwestia internetu, jak duzo tego telefon zzera przy uzywaniu google/gmail ? Chodiz glownie o pomoc w pisaniu egzaminow. Pakiet 50mb by wystarczyl?

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...