Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak stwierdziłem ze kupie cos lepszego

Panowie co wy na to LG KU990

Ja tam go polecam.

 

Rzuć okiem na kilka ostatnich postów z poprzedniej strony. Ja napisze tak, KU990 to nie jest zły telefon, jednak szybko ryszący sie panel przedni, jeśli masz go bez folii (która obniża czułość ekranu podobno, tak mi powiedział właściciel takowego telefonu) w moich oczach zdyskwalifikował ten telefon.

To czy się rysuje zobaczę sam za jakiś czas. Na chwilę obecną zero takowych oznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj obejrzec go oraz prada ktora mi sie jeszcze podobała i kurcze prada jest mniejsza i ladniejsza ale gorsza jesli chodzi o wyposarzenie i teraz nie wiem...doradzcie ku 990 czy prada ?

Poczytałem troche o tym i jedni troche narzekaja na szybkosc działania prady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały dylemat co wybrać, SE c702 czy może SE w760i ? c702 ma do aparatu lampe itp. oraz jest niezatapialny a w760 ma shake control, akcelerometr, walkman i imo, lepiej wygląda.

 

Co byście mi doradzili ?

C702, kawałek dobrego g...na. Tylko ta "niezatapialność" to pewna nadinterpretacja :>

 

W760i to slider, a jak dowodzi przykład W580i, firma SE musi się jeszcze bardzo dużo nauczyć na temat konstruowania sliderów. Ze sliderów można brać Samsungi, temu producentowi wychodzą znośnie.

 

eMJotka - jakoby do K800i można wrzucić nawigację, ale nie znam szczegółów tego egzorcyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj obejrzec go oraz prada ktora mi sie jeszcze podobała i kurcze prada jest mniejsza i ladniejsza ale gorsza jesli chodzi o wyposarzenie i teraz nie wiem...doradzcie ku 990 czy prada ?

jak masz się zastanawiać nad pradą to imho lepiej koło ku990 postaw samsunga f480 :) to taka odchudzona omnia. Telefonik bardzo przyjemny i chyba w przyszłym roku trafi do mnie, piszę chyba, bo czekam na nokię 5800 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przemekbydgoszcz

Wiesz może coś więcej nt. 5800, kiedy pojawi się w Polsce? Akurat jej wejście zbiega się w czasie z końcem mojej umowy, a szczerze przyznam że z tego co w internecie wyszperałem prezentuje się lepiej od iPhone pod kątem moich potrzeb (nawigacja i klawiatura)

Edytowane przez goldenSo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta 5800,chyba to będzie mój następny telefon.Iphone mi się podoba ale cena zaporowa jak narazie,choć jak mi się będzie umowa kończyć to może będzie tańszy.Ogólnie chciał bym coś z dotykowym,no ale narazie mam k850i i jeszcze z rok z nim spędze,a dokładniej on ze mną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RadeX - pieprzysz Pietrze wieprza pieprzem, żadnych konkretów, jakieś okruchy błędnych pseudoinformacji wyczytane na wątpliwej renomy forach. Ale cóż, zawsze znajdą się ludzie, którzy ochoczo przytakną stwierdzeniu, że Metallica skończyła się na "Kill'em all".

Najbardziej awaryjna Nokia to 5200 jeśli już mówimy o "the worst of", skąd wziąłeś 3110c?

Bredni o Samsungach nawet nie komentuję.

piszę to co widzę, jeśli ktoś ma inne zdanie nie musi się zgadzać.

 

fakt faktem że wiele ludzi narzeka w mojej okolicy na gubienie zasięgu przez Samsungi zwłaszcza d900i

moze nokia 3110 nie najgorsza ale duzo trafia na serwis...

 

pozdro

 

qbass

Prada trzyma krótko baterie, bedzie Cie wkurzała :)

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro die przenieść numer do play i teraz pytanie, bo mam 300 zł i czy ten LG ku990 będzie najlepszym wyborem? 199 zł za taki telefon troche niska cena ;/ i to budzi moje zwątpienie, bo n73 jest droższe a nie wygląda na lepsze

Mam ten telefon i polecam. Ma świetny stosunek cena/jakość - przebija telefony nawet znacznie droższe.

 

No a co do rozmiaru, to kwestia gustu - dla mnie jest jak najbardziej odpowiedni.

 

Poza tym KU990 jest właśnie następcą Prady.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam od wczoraj K800i zamiast 5200 za złotówę w Playu i jestem zachwycony - leciutkie toto, optycznie wydaje się cięższy :) Fajne zdjęcia robi, generalnie wszystko co mi trzeba ten telefonik posiada. Nawigacja mi nie potrzebna a choćby nawet to napewno nie w telezłomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass - jakiś kompleksik, że te centymetry tak skrupulatnie sprawdzasz? Może polecimy na długość - moja 6310i ma 129mm, zmierzyłeś sobie? :>

 

Koledze ddmar nie dziwię się, że po przesiadce z 5200 jest wniebowzięty. Po 5200 cokolwiek wyda się ósmym cudem świata. Nie chcę być źle zrozumiany - K800i to kawał porządnego g...na, z masą zalet, nielicznymi wadami i stosunkowo niską usterkowością. Np. joysticki padają w nich nieporównanie rzadziej, niż w legendarnych K300i/K700i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś stanąłem przed wyborem aparatu do ~300 zł i padło na SE k550i (nówka za 299 z salonu więc chyba cena ok). w zasadzie z tego co widzę to ludziska narzekają głównie na specyficzne klawisze. bardzo proszę osoby użytkujące ten sprzęt dłużej niż miesiąc o wyrażenie zdania - obsługa jest nadal mało wygodna czy zapomina się o tym po pewnym czasie?

 

interesuje mnie też ile średnio wam trzyma?

 

co prawda nie ja będę użytkował aparat lecz osoba zdecydowanie bardziej cierpliwa i z drobnym palcem wiec chyba nie powinno być źle ;)

 

sam od paru lat używam noki 6020 i jestem z niej mega zadowolony - wygoda wygoda wygoda :)

korzystam też z 3110 classic i o ile sam aparat nie sprawia problemów i wygląda solidnie to przyznam że ten rozmiar klawiszy w stosunku do 6020 to siara ~ dużo mniej wygodna. wbudowany aparat to raczej również lipa patrząc na to co widziałem w już przecież leciwych SE czy Sagemach (no ale to pytanie czy dla was jest to ważne bo dla mnie to raczej kwestia drugorzędna).

 

miałem też przyjemność korzystania z 6300 i o ile telefon całkiem ładny to ten czas pracy wg mnie go dyskwalifikuje. może dobry dla licealisty bo faktycznie ten full-color wyświetlacz. jak czytam te zachwyty na temat oglądania na nim filmów i przedkładanie tego faktu nad takie fundamentalne kwestie jak praca z baterią to tylko takie zastosowanie przychodzi mi do głowy. znam osobę która pracowała z nim kilka dni i wróciła do 6310i - warto to przemyśleć, pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...