Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko czy wyświetlacz 64k kolorów w htc touch pro to nie za mało ? n95 np ma 16M :mad:

Nie widać różnicy gołym okiem (to wiem z autopsjii, HTC Touch HD). Przy okazji wyświetlacz 16M bardziej baterię zjada, tak więc same plusy u HTC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na Allegro + Wasze propozycje.

 

1. Samsung ixxx odpada raczej w całej serii. Jedynie byłby mnie w stanie przekonać.

2. N95 odpada ze względu na slidera, słabą baterię

3. N81 odpada ze względu na cenę - poniżej 700 to tylko mocne okazje. Nówka 900 PLN!

4. Podchodzi mi N80, ale zastanawiam się na ile stary jest tam Symbian i jak jest z baterią oraz sliderem. Czy też taki wylatany jak w N95?

5. Z Nokii pozostaje mi tylko do wyboru E65, N80 i E51, oraz 6110nav, 6210nav (2 ostatnie mają GPS zamiast WiFi).

6. W grę wchodziłby także WM, ale tutaj ciężko o wybór, bo same HTC i inne wynalazki - nic firmowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na Allegro + Wasze propozycje.

...

w n80 slider jest tragiczny, bateria 1,5-2dni, jakość obudowy taka sobie. Co do wylatanego slidera w n95 to było tak tylko w pierwszych modelach, od kiedy z tyłu pojawiło się Nsereis slider został poprawiony.

6110 i 6210 to fajne telefony, 6210 ma większy wyświetlacz i lepszy aparat, za to nic go nie osłania. Jeśli możesz sobie odpuścić wifi to oba będą dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. W grę wchodziłby także WM, ale tutaj ciężko o wybór, bo same HTC i inne wynalazki - nic firmowego.

No nieźle chcesz powiedzieć ze HTC to jest OEM ???.HTC bije na głowę Nokie w tej chwili,a N80 nie polecam -jeden z mniej udanych modeli NOKI.Tak w ogóle Nokia zatrzymała się trochę w rozwoju,może N97 zmieni coś w tej kwestii. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC nie jest złe, ale może z nim być problem jeśli chodzi o serwis, bo rekordów popularności w PL nie bije.

 

Znów przerzuciłem hexabajty stron w Sieci z przerażeniem dochodzę do wniosku, że pozostaje mi E51 lub 6110 z Allegro, bo w Plusie go nie ma. E65 bardziej mi podchodzi, ale nie uśmiecha mi się wydawać 49/99 PLN na telefon, który funkcjonalnie jest identyczny z E51 (za 1PLN) tylko dlatego, że bardziej do mnie przemawia i ma większy ekran. Poza tym E65 jest starsza.

 

Znalazłem idealny dla mnie telefon - E66, ale jak na razie cena jest lekko zaporowa. Nie ma szans wyrwać w Plusie (abonament 75) nic, co po sprzedaży zbliży się cenowo do N66. Zostaje mi coś z HTC i innych firm.

 

Ostatecznie mogę zrezygnować z WiFi na rzecz lepszego aparatu. Czy jest coś z aparatem 3Mpix+ i Symbianem wartego uwagi poza N73? 73 osobiście do mnie nie przemawia z powodu wyglądu, ale funkcjonalnie i cenowo nie jest zła. Swoją drogą, iż aparat jest gorszy niż w K800i, ale trudno.

 

KU990, od której zacząłem rozważania o telefonie wyższej klasy jest idealny, ale brak Symbiana jest przeszkodą w używaniu sensownego GPSu na BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC nie jest złe, ale może z nim być problem jeśli chodzi o serwis, bo rekordów popularności w PL nie bije.

 

Znów przerzuciłem hexabajty stron w Sieci z przerażeniem dochodzę do wniosku, że pozostaje mi E51 lub 6110 z Allegro, bo w Plusie go nie ma. E65 bardziej mi podchodzi, ale nie uśmiecha mi się wydawać 49/99 PLN na telefon, który funkcjonalnie jest identyczny z E51 (za 1PLN) tylko dlatego, że bardziej do mnie przemawia i ma większy ekran. Poza tym E65 jest starsza.

 

Znalazłem idealny dla mnie telefon - E66, ale jak na razie cena jest lekko zaporowa. Nie ma szans wyrwać w Plusie (abonament 75) nic, co po sprzedaży zbliży się cenowo do N66. Zostaje mi coś z HTC i innych firm.

 

Ostatecznie mogę zrezygnować z WiFi na rzecz lepszego aparatu. Czy jest coś z aparatem 3Mpix+ i Symbianem wartego uwagi poza N73? 73 osobiście do mnie nie przemawia z powodu wyglądu, ale funkcjonalnie i cenowo nie jest zła. Swoją drogą, iż aparat jest gorszy niż w K800i, ale trudno.

 

KU990, od której zacząłem rozważania o telefonie wyższej klasy jest idealny, ale brak Symbiana jest przeszkodą w używaniu sensownego GPSu na BT.

.HTC jest dosc popularną marką w naszym kraju,wystarczy zajrzeć choćby na forum pda.E 65 sobie odpuść,problemy z podświetleniem klawiatury,potrafi piszczeć,słaby procesor,system działa wolno.E51 to dobry wybór jeśli nie przeszkadza tobie miniaturowy ekran jak na dzisiejsze czasy,system działa znacznie szybciej niż na E65.Co do N73 nie wiem czy aparat jest tak wielka zaletą,miałem w domu K800i i zdjęcia były do niczego, a w N73 może być tylko gorzej.Wybrałbym albo E51 albo E66.Sam mogę polecić Samsung I-600 jeszcze pół roku kupiłem go za 450zł i jest to jeden z lepszych telefonów(smartphone_) z jakimi się spotkałem,jeden z nielicznych udanych telefonów samsunga.

 

Jeszcze co do E66 to jego wadą jest bardzo kiepska bateria,ładowanie telefonu co 1-2 dni niestety gwarantowane przy normalnym użytkowaniu.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat na pewno był już kilkakrotnie wałkowany, ale zwracam się do was z prośba o polecenie mi telefonu (przejrzałem kilka ostatnich stron tego tematu, ale wiadomo - ceny cały czas się zmieniają) :). A więc tak - obecnie posiadam SE W850i, który spełniał moje oczekiwania (no może poza aparatem), jednak najzwyczajniej w świecie znudził mi się on .. ;p Na nowy telefon mam zamiar przeznaczyc ok. 500-600 zł (oczywiscie mowa o allegro ;)). Główny nacisk kładę na:

 

- dobry odtwarzacz mp3 (raczej dokupie sobie jakies przyzwoite słuchawki :))

- znośny aparat (najlepiej z AF)

- oczywiście komfort pisania i dzwonienia itp....

- Wifi ? (hm.... tu się zatrzymam na chwilę bo szczerze mówiąc to nie jestem obeznany w tym temacie - szczerze mówiac to nie wiem czy to jest mi potrzebne, bo wstyd się przyznac ale nie wiem dokładnie jak to "działa" tzn. oczywiscie wiem ze to siec bezprzewodowa itp. ale nie wiem jak to jest np. z tym hot-spotami, kiedy z internetu mozna korzystac za darmo itp bo szczerze mowiac jakos do tej pory mnie to nie interesowało - ahhh.. całe zycie z ze stałym łączem od TPSA robi swoje :D)

 

Co do symbiana - szczerze mówiąc to nie miałem jeszcze telefonu z systemem operacyjnym, a i za czesto nie "bawiłem" się takim. Szczerze mówiąc to myślę ze czas najwyższy "rozdziewiczyć" się w tej kwestii :P bo trzeba przyznać, że lubię dłubać w oprogramowaniu telefonu (ahhh te modyfikacje do SE :))

 

Szczerze mówiąć to cały czas myślałem o Nokii N73, ktora spełnia moje wymagania - jednak po przeczytaniu kilku wpisów tu i na innych stronach (często całkowiecie różnych) waham się.....

Zapewne kilka osób poleci mi Nokie E51 czy inną biznesową komórkę, ale szczerze mówiac jej design i ta "biznesowość" mnie odstrasza (aplikacji biurowych w komorce za czesto nie używam).

Co do SE to hm.... te wszystkie modele są takie same można rzec (oczywiscie mowa o tym samym przedziale cenowym :)), sam nie wiem czy kupowanie kolejnego ezgemplarza SE Wxxx ma sens.

Sam nie wiem co kupić... a może nic nie kupować .... ?

 

Czekam na jakieś opinie i przykłady, za co z góry dziękuję :)

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Edytowane przez matex34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie HTC i innych PDA.

Wolałbym Wam nie zawracać głowy, bo jak widzę tu same cell phony w temacie, ale mam problem z wejściem na forum pdaclub. Może przy okazji ktoś wie dlaczego.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Opis problemu z rejestracją"
Otóż podczas próby rejestracji na forum, wyskakuje komunikat, że jest ona możliwa przez założenie konta na stronie głównej. No to ciach rejestrujemy się, logujemy, no problem. Ale na forum moich danych już nie czyta. Użytkownik nie istnieje i kropka :/ I co teraz zrobić? Może któryś z userów poruszy sprawę na tamtym forum? Napisałem do jednej osoby z działu kontakt, ale na razie zero odzewu.

Jaki PDA wybrać? Szukam czegoś pokroju G900. Jednak ta cena...wolałbym wydać 500zł zamiast 700-800. Tym bardziej, że G900 nie ma wbudowanego GPS, a nawigacja to [obok telefonu] główna funkcja mojego przyszłego sprzętu. Nie ma problemu z kupnem jakiegoś pentagrama oczywiście, ale z drugiej strony wyskoczę na rowerze lub na piechotę po wa-wie czy innym mieście to też by się przydało :) A nie mam zamiaru nosić w plecaku odbiornika ;]

Czy jest coś w takim razie wartego uwagi? Nie wiem dokładnie jak to wszystko działa i się sprawuje, bo w życiu w rękach nawet nie miałem. Ale chciałbym jeszcze aby miało takie rzeczy jak wyświetlanie notatek na pulpicie lub pod określonym klawiszem szybkiego dostępu. Bardzo moja słaba pamięć by podziękowała za coś takiego :wink: No i oczywiście najlepiej slider z qwerty. O jak największym ekranie pod navi nie muszę wspominać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w domu K800i i zdjęcia były do niczego

Sory ale twierdząc, ze k800i robi zdjęcia do niczego przesadzasz. Jeśli chcesz robić zdjęcia dobre w każdej sytuacji to kup sobie dobry aparat :blink:

Ja tam na aparat w k800i (w zasadzie k790i) nie narzekam, zdjęcia może nie są tak samo "dobre" jak na moim aparacie cyfrowym ale na pewno nie są tragiczne. Telefon to nie aparat fotograficzny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że nie uzyskłem odpowiedzi na poprzedni post sam zacząłem jeszcze raz przyglądać się telefonom i doszedłem do wniosku, że może warto dołożyć kilkaset złotych i kupić Nokie N82 ? Jenak mam kilka pytań dotyczących tego modelu:

 

1. Czy opłaca się kupować tę Nokie poprzez allegro, tyle tylko że używaną ? " chodzą " po. ok 800-900 zł, , a 1200 za nówkę to już jednak dla mnie zdecydowanie za dużo...

 

2. Czytając test tego modelu na jednej ze stron można było zauważyć, że korzystając z wbudowanej aplikacji GPS na telefon ściągane są różne aktualizacje itp. co oczywiscie kosztuje ... Chciałbym się dowiedzieć czy mając np. jedną z aplikacji GPS firm trzecich np. TomTom, korzystanie z GPS jest wtedy bezpłatne ? (telefon mam na karte Prepaid, a co za tym idze czesto na koncie widnieje 0 zł...)

 

3. Jak już mówiłem obce są mi tematy WiFi, więc chciałbym się dowiedzieć czy np. będąc w Warszawie, gdzie zapewne jest wiele miejsc udostępniających bezprzewodowy internet, mogę wtedy łaczyć się z nim po przez telefon bezpłatnie ? I czy dużo jest taki "miejsc" w stolicy i okolicach ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi za moje pewnie śmieszne pytania :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale twierdząc, ze k800i robi zdjęcia do niczego przesadzasz. Jeśli chcesz robić zdjęcia dobre w każdej sytuacji to kup sobie dobry aparat :blink:

Ja tam na aparat w k800i (w zasadzie k790i) nie narzekam, zdjęcia może nie są tak samo "dobre" jak na moim aparacie cyfrowym ale na pewno nie są tragiczne. Telefon to nie aparat fotograficzny...

nie wiem być może trefny model się trafił,właśnie telefon to nie aparat fotograficzny ale są już modele telefonów które temu twierdzeniu zaprzeczają,oczywiście kosztują znacznie więcej niż K800i,w każdym bądź razie rzadko udawało mi się zrobić ładne zdjęcie tym aparatem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie HTC i innych PDA.

Wolałbym Wam nie zawracać głowy, bo jak widzę tu same cell phony w temacie, ale mam problem z wejściem na forum pdaclub. Może przy okazji ktoś wie dlaczego.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Opis problemu z rejestracją"
Otóż podczas próby rejestracji na forum, wyskakuje komunikat, że jest ona możliwa przez założenie konta na stronie głównej. No to ciach rejestrujemy się, logujemy, no problem. Ale na forum moich danych już nie czyta. Użytkownik nie istnieje i kropka :/ I co teraz zrobić? Może któryś z userów poruszy sprawę na tamtym forum? Napisałem do jednej osoby z działu kontakt, ale na razie zero odzewu.

Jaki PDA wybrać? Szukam czegoś pokroju G900. Jednak ta cena...wolałbym wydać 500zł zamiast 700-800. Tym bardziej, że G900 nie ma wbudowanego GPS, a nawigacja to [obok telefonu] główna funkcja mojego przyszłego sprzętu. Nie ma problemu z kupnem jakiegoś pentagrama oczywiście, ale z drugiej strony wyskoczę na rowerze lub na piechotę po wa-wie czy innym mieście to też by się przydało :) A nie mam zamiaru nosić w plecaku odbiornika ;]

Czy jest coś w takim razie wartego uwagi? Nie wiem dokładnie jak to wszystko działa i się sprawuje, bo w życiu w rękach nawet nie miałem. Ale chciałbym jeszcze aby miało takie rzeczy jak wyświetlanie notatek na pulpicie lub pod określonym klawiszem szybkiego dostępu. Bardzo moja słaba pamięć by podziękowała za coś takiego :wink: No i oczywiście najlepiej slider z qwerty. O jak największym ekranie pod navi nie muszę wspominać? :)

Mam tam konto,tylko muszę znać twój nick jaki podałeś przy rejestracji,aby poruszyć temat na forum.A dostałeś jakiś link aktywacji na poczte? Pewnie odpiszą w poniedziałek.Co do G900 miałem po dniu sprzedałem,duże,nieporęczne,wolne,masa problemów,brak softu,wsparcia ze strony producenta.Dobre PDA niestety zaczynają się od 1000zł.Poniżej tej kwoty pozostaje chyba tylko Toshiba G900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. TomTom nie jest bezpłatną aplikacją, i należy wykupić na nią licencję.

3. We wszystkich większych miastach sporo jest takich punktów, większość z nich jest darmowa.

co do drugiego punktu to wiem, że takie aplikacje są płatne - chodziło mi tylko o to, czy mając juz taki program, telefon także bedzie łączył się z internetem za co trzeba płacić , jak ma to miejsce w przypadku programu do nawigacji standardowo zainstalowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że nie uzyskłem odpowiedzi na poprzedni post sam zacząłem jeszcze raz przyglądać się telefonom i doszedłem do wniosku, że może warto dołożyć kilkaset złotych i kupić Nokie N82 ? Jenak mam kilka pytań dotyczących tego modelu:

 

1. Czy opłaca się kupować tę Nokie poprzez allegro, tyle tylko że używaną ? " chodzą " po. ok 800-900 zł, , a 1200 za nówkę to już jednak dla mnie zdecydowanie za dużo...

 

2. Czytając test tego modelu na jednej ze stron można było zauważyć, że korzystając z wbudowanej aplikacji GPS na telefon ściągane są różne aktualizacje itp. co oczywiscie kosztuje ... Chciałbym się dowiedzieć czy mając np. jedną z aplikacji GPS firm trzecich np. TomTom, korzystanie z GPS jest wtedy bezpłatne ? (telefon mam na karte Prepaid, a co za tym idze czesto na koncie widnieje 0 zł...)

 

3. Jak już mówiłem obce są mi tematy WiFi, więc chciałbym się dowiedzieć czy np. będąc w Warszawie, gdzie zapewne jest wiele miejsc udostępniających bezprzewodowy internet, mogę wtedy łaczyć się z nim po przez telefon bezpłatnie ? I czy dużo jest taki "miejsc" w stolicy i okolicach ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi za moje pewnie śmieszne pytania :)

Pozdrawiam

Co do GPsa , instalując np Garmina XT , nic Ci nie będzie pobierał . trzeba tylko w opcjach pozycjonowanie wyłączyć " wspomaganie GPS " wtedy AGPS jest wyłączony i NAVI używa tylko wbudowanego GPS do pozycjonowania.

Co do punktów dostępu to np . każde duże centrum handlowe ma .... punktów jest coraz więcej żaden kłopot ...

Co do samej noki , opłaca się przez allegro jak trafisz dobrą sztukę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedź :)

Jeszcze tylko takie małe pytanie do @konio68 - co rozumiesz poprzez sformułowanie "dorą sztukę" ? :)

 

http://allegro.pl/item516398243_nokia_n82_..._gwarancja.html

Takie coś własnie znalazłem i wydaję mi sie, że to opłacalny wybór przede wszystkim ze względu na tę gwarancję, jednak cena troche wyższa niż zakładałem... (hm... chyba trzeba będzie się przejść do STS-u :P )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GPsa , instalując np Garmina XT , nic Ci nie będzie pobierał . trzeba tylko w opcjach pozycjonowanie wyłączyć " wspomaganie GPS " wtedy AGPS jest wyłączony i NAVI używa tylko wbudowanego GPS do pozycjonowania.

A tak z ciekawości, to jak wygląda sprawa GPS i Garmina XT w SE C702? Ruszy tam ten wynalazek? Czy jednak trzeba Symbiana, którego SE nie ma...? Generalnie chodzi mi o obejście kwestii konieczności połączenia GPRS podczas używania nawigacji.

 

BTW:

Znów zmieniłem zapatrywania co do telefonu. Obecnie:

- 3Mpix i więcej

- 2,2 cale i więcej

- bateria powyżej 2 dni

- Symbian (głównie w celu uruchomienia sensownej nawigacji - bez GPRS)

 

Wasze propozycje...?

 

Zakładając, że zejdę na 2Mpix, to co powiecie o 6650? Wygląd jest OK. Parametry niczego sobie. Mam tylko wątpliwości co do baterii i klawiatury.

Poza tym oglądałem 6120, 6110n i E51 (znów). Jakieś rady? Czy któryś z nich ma autofocus? O 6650 czytałem i.. nie ma!

 

Edit:

Przerzuciłem cennik Plusa, chwilę pomyślałem i wychodzi na to, że nie opłaca się kupować 6120, gdyż N73 ma lepszy aparat. Z drugiej strony 6120 ma nowszy soft.

Generalnie telefonów jest dużo, ale jak przyjdzie co do czego, to ciężko wybrać coś dobrego w rozsądnej cenie.

 

Edit2:

Piekielnie zaintrygował mnie Samsung i450, ale... może mi ktoś wyjaśnić tą lekką anomalię cenową: 1 vs 2

Oraz i560, który też jest ciężki do upolowania. Co o i nich powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Samsung Solid, może ktoś się o nim wypowiedzieć? Miał ktoś już z nim styczność. Chciałbym jakiś wytrzymały, nowy telefon, bez slidera do sms i rozmów.

tutaj byla prowadzona mini dyskusja na temat tego telefonu: http://forum.purepc.pl/Telefony-komorkowe-...id-t281436.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit2:

Piekielnie zaintrygował mnie Samsung i450, ale... może mi ktoś wyjaśnić tą lekką anomalię cenową: 1 vs 2

cena i450 oscyluje w okolicach 600-700zł, na gsmhurtowani_pl nie patrz bo cen hurtowych to oni nie mają, a wręcz przebijają ceny producenta o kilkaset złotych (czym droższy sprzęt tym więcej doliczają). Poza tym wystarczy zobaczyć ile telefonów sprzedanych mają w chwili obecnej

i450 to odpowiedź samsunga na n81 http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPho...p;idPhone1=2084 - ten sam system i procek, ale nie ma wifi

 

ps. 6120 ma jeszcze 2 przewagi nad n73 - szybszy procek (370 vs 220) i miniusb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jeśli chodzi o moje wymagania, to nadal: Symbian + dobry aparat, ale... musi mieć autofocus! Zarówno E51 jak i 6650 nie posiadają tej funkcji. Wynik jest widoczny przy próbie fotografowania tekstu z kartki. Tragedia! Jakieś zalecenia?

 

BTW:

Dziś odkryłem takie coś jak pliki HID, czyli profile do zdalnego sterowania do SE. Mogę sterować dowolną aplikacją w dowolnym systemie operacyjnym. Czy Symbian posiada takie bajery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Symbiana masz np. VNC w którym widzisz swój windowsowy pulpit i możesz sterować komputerem. Oprócz tego jeżeli masz telefon z symbianem i irdą możesz zamienić telefon w uniwersalny pilot do sprzętów RTV/AGD. Naprawdę przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat to ręce i cycki opadają. Można się dowiedzieć, że HTC to nikomu nie znana firma, że aparat w telefonie to najważniejsza sprawa oraz że nawigacja na symbiana ma jakikolwiek sens.... Ludzie zacznijcie myśleć czasem. Nie piszcie bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat to ręce i cycki opadają. Można się dowiedzieć, że HTC to nikomu nie znana firma, że aparat w telefonie to najważniejsza sprawa oraz że nawigacja na symbiana ma jakikolwiek sens.... Ludzie zacznijcie myśleć czasem. Nie piszcie bzdur.

Dokładnie HTC jest znany , navi na symbiana jest Ok a do robienia pożądnych zdjęć jest aparat nie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...