Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i moja wysłużona E50 dzisiaj się doigrała. Wyświetlacz się jej rozlał... ale niezdara z niej.

 

Podstawowe pytanie, czy mając wykupioną usługę np. blueconnect, mogę korzystać z niej ( z tej karty ) w telefonie? Może inaczej, biorę abonament z ery - czy da się na jednym numerze miec takze bluconnecta?

Najlepszym rozwiązaniem byłby ciągle mający neta telefon (np. e51) oraz netbook, który łączyłby się z netem przez komórkę (byłaby wtedy modemem).

 

A tak wogole co myslicie o e51 i e66 ? Jak ktos ma, to prosze o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja wysłużona E50 dzisiaj się doigrała. Wyświetlacz się jej rozlał... ale niezdara z niej.

 

Podstawowe pytanie, czy mając wykupioną usługę np. blueconnect, mogę korzystać z niej ( z tej karty ) w telefonie? Może inaczej, biorę abonament z ery - czy da się na jednym numerze miec takze bluconnecta?

Najlepszym rozwiązaniem byłby ciągle mający neta telefon (np. e51) oraz netbook, który łączyłby się z netem przez komórkę (byłaby wtedy modemem).

 

A tak wogole co myslicie o e51 i e66 ? Jak ktos ma, to prosze o opinie.

Ja mam na jednym numerku z ery , blueconnect , 50M miesięcznie , pakiety też się dodają jak nic nie wykozystasz to za mc masz 100.

Możesz spokojnie wtedy kożystać tel łączy się wtedy z netem jako bluconnect . Jak masz fona nie z ery tylko kartę ery to nazywa się to wtedy internet TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak po mimo uprzedzeń wybrałem Nokie 6650. Mam go od trzech dni na razie nie mam żadnych z nim problemów. Telefon chodzi naprawde bardzo szybko nie zamula jak niektóre enki potrafią (miałem n73), nie doznałem również żadnych jeszcze zwisów.

Nawigacja w połączeniu z Garminem działa elegancko. Oczywiście nie jest jednak to samo co normalny GPS. Do plusów można zaliczyć również dosyć ładnie świecący wyświetlacz. Na zewnętrznym wyświetlaczu znajdują się przyciski dotykowe, nie ma z nimi problemów jak niektórzy pisali samoczynne odblokowanie klawiatury, gdy telefonik znajduję się w kieszeni. O baterii dużo powiedzieć nie mogę ponieważ mam ją 3 dzień i ten 3 dzień trzyma i trochę jeszcze będzie zapewne. Ta bateria zresztą jest OGROMNA.

 

Aparat robi kiepskie zdjęcia, przynajmniej w moim odczuciu. Nie mają porównania do konkurencyjnych SE. Największym minusem którego się dopatrzyłem to CICHE dzwonki, nie słyszałem tak cichego telefonu. Dla mnie jest to ogromny minus, ponieważ często podróżuje samochodem w mieście gdzie hałas jest a co dopiero jak włączę radio. Zmuszony jestem trzymać go w kieszeni by wyczuć wibrację.

 

To tak na pierwszy rzut oka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zdecydowany na N82, ale doszedłem do wniosku że 1200zł to dla mnie za dużo, szukam czegoś podobnego (nie zależy mia na wifi i gps) w niższej cenie. Myślałem nad Nokią 6220 classic. Dobry aparat, dobra jakość dźwięku (szkoda że jack 2,5mm), symbian, nie najmniejszy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wybrałem z PLUSa KU990 i po tygodniu użytkowania sprzedałem. Telefon jest naprawdę niezły, ale ma wiele denerwujących drobiazgów i nadaje się raczej jako zabawka niż telefon z bajerami. Obecnie mam E65 i jestem bardzo zadowolony. Jedyna wada, że Symbian trochę wolno śmiga, ale poza tym wszystko pięknie ładnie chodzi. System złamany, instaluję co chcę. Slider działa bardzo dobrze, IMO lepiej niż w N95. Za tę cenę to naprawdę genialny telefon. W okolicach 1000 PLN (tak jak niektórzy tutaj szukają) to szukałbym E66. Nie widzę innego ciekawego telefonu na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam maly dylemat dotyczacy wyboru nowego fona i licze na wasze porady, uwagi lub inne ciekawe propozycje.

Zastanawiam sie nad: k800i, w595, w880i, w890i, w910i czyli oferta "+" w taryfie za 25zl i telefonie do 399zl. Na razie mam k310i, z ktorego jestem zadowolony i dlatego mysle nad soniaczkiem (pozatym jestem fanem tej firmy i dumnym wlascicielem konsol ;)

Zalezy mi na:

-dobry dzwiek/muzyka

-dobry aparat (zeby zdjecia byly "w miare", bo zawsze jak chce zrobic zdjecie to nie ma czym)

-bluetooth

-dobre wykonanie i ogolnie bezproblemowosc

-podsumowujac: ma byc kozaczek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w szczecinie kosztuje zdjęcie simlocka z nokii 5300 XM ?

z 5300 ciężko jest zdjąć, nawet kolega z nokii stwierdził, że lepiej kupić Turbo Sima niż się w to bawić. Dwóch kolegów tak zrobiło i są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 5300 ciężko jest zdjąć, nawet kolega z nokii stwierdził, że lepiej kupić Turbo Sima niż się w to bawić. Dwóch kolegów tak zrobiło i są zadowoleni.

Osz w morde a owe cudo szukać bardziej w komisach lombardach czy sklepach gdzie sprzedają org akcesoria ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbo sim/ x sim - allegro ~20zł + przesyłka, u 'żyda' w komisie 40-50zł

 

 

edit. właśnie dopiero do mnie dotarło, że Ci chodzi o 5300 i że to inny telefon niż 5310. Z 5300 sprawa nie jest taka trudna, koszt to 30-50zł, chyba, że znasz kogoś w nokii lub u jakiegoś operatora kto będzie w stanie Ci wygenerować kod.

Ciężko ściągnąć z 5310, mało kto chce sie tego podjąć.

Pomyliłem telefony co nie zmienia faktu, że x-sim/turbosim wyjdzie Cię taniej i nie stracisz gwarancji. :oops:

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbo sim/ x sim - allegro ~20zł + przesyłka, u 'żyda' w komisie 40-50zł

 

 

edit. właśnie dopiero do mnie dotarło, że Ci chodzi o 5300 i że to inny telefon niż 5310. Z 5300 sprawa nie jest taka trudna, koszt to 30-50zł, chyba, że znasz kogoś w nokii lub u jakiegoś operatora kto będzie w stanie Ci wygenerować kod.

Ciężko ściągnąć z 5310, mało kto chce sie tego podjąć.

Pomyliłem telefony co nie zmienia faktu, że x-sim/turbosim wyjdzie Cię taniej i nie stracisz gwarancji. :oops:

Problem objawia się tym że to muszę zrobić jak najszybciej ;). Niby w salonach nokia poland można sobie zażyczyć wgrania nowego softu od początku bez simlocka ale gdzie ja mam paragonu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni korzystam z BB Bolda z Plusa i jak narazie jestem bardzo zadowolony, w porównaniu do starszych BB poprawiono układ menu przez co obsługa jest jeszcze lepsza i szybsza. Doskonały ekran, szybkość działania i trackball dają niesamowity komfort obsługi ( klawisze nawigacyjne z nokii e90 i e71 w porównaniu do trackballa mogą się schować głęboko w las, jest to zdecydowanie najlepsza metoda nawigacyjna na rynku), no i nieporównywalnie do konkurencji komfortowa obsługa poczty. Multimedia w tym modelu są właściwie dla mnie tylko zbędnym dodatkiem więc na ich temat nie ma się co nawet rozpisywać zbytnio, aparat jest jednak jakość jaką reprezentuje sprawia że nawet do "skanowania" kartek a4 się nie nadaje, z modułu GPS jeszcze nie korzystałem.

 

Właściwie jedyną rzeczą do jakiej można się przyczepić to bateria, przy podobnym użytkowaniu co e90 trzyma połowę krócej.

Przy obsłudze poczty, godzinie rozmów i ok 20minutach przeglądania www urządzenie ładować trzeba codziennie, gdyż następnego dnia roboczego może nie wytrzymać. Nokie e90 i e71 trzymają przy takich zastosowaniach co najmniej 2 razy dłużej.

 

Szczerze polecam jeżeli ktoś szuka przysłowiowego "woła roboczego", jeżeli ktoś jednak jeżeli ktoś szuka multimedialnej zabawki zdecydowanie odradzam bo będzie wyklinał to urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru:

nokia N81

samsung i550w

lg ku990

każdy oferuje coś innego.

Pierwsze 2 są na symbianie i mają wifi (czyli wolność, mam wifi w domu i na uczelni), ku990 dotykowy i duży wyświetlacz. Samsung ma gpsa, trackballa i bardzo przyzwoity aparat jak na 3mpx, nokia n-gage arena i dotykowy D-pad, Lg pełną klawiaturę, 3", średnie 5mpx i jest dość szybkie.

 

Co byście wybrali na moim miejscu?

 

Na razie skłaniam się ku i550 (małe klawisze mi nie przeszkadzają, bo mam mała dłoń)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w mixie (36x30zł) i jestem w kropce. Chciałbym zachować swój nr, ale wiąże się to raczej z przedłużeniem umowy lub przejściem na abonament. Mnie najbardziej odpowiadałby jednak simplus. Telefon mam (Nokia E65), choć gdyby była jakaś ciekawa oferta w mixie, mógłbym przedłużyć umowę i zakupiony telefon od razu sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wybrałem z PLUSa KU990 i po tygodniu użytkowania sprzedałem. Telefon jest naprawdę niezły, ale ma wiele denerwujących drobiazgów i nadaje się raczej jako zabawka niż telefon z bajerami. Obecnie mam E65 i jestem bardzo zadowolony. Jedyna wada, że Symbian trochę wolno śmiga, ale poza tym wszystko pięknie ładnie chodzi. System złamany, instaluję co chcę. Slider działa bardzo dobrze, IMO lepiej niż w N95. Za tę cenę to naprawdę genialny telefon. W okolicach 1000 PLN (tak jak niektórzy tutaj szukają) to szukałbym E66. Nie widzę innego ciekawego telefonu na rynku.

Mógłbyś rozwinąć kwestię "denerwujących drobiazgów"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam telefonu dla kobiety. Koniecznie nokia Oo. Coś do 200-300zł.

Bez jakichś tam bajerów. Ma działać bez zarzutu i trzymać na baterii.

 

Znalazłem 5200/5300, 7360, 3110, 6300, 5000, E50 (tylko tu nie wiem czy by podszedł ;))

 

Który jest najbardziej niezawodny? O E50 nie pytam, bo miałem, ale jak pisałem nie wiem czy by się podobał.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze.

Znów do wymiany telefon.

Na szybciutko, który najlepszy nie patrząc na koszta:

 

1. N1209

2. SE T280i

3. Sagem MY721X

4. SE J132

5. SE K660i

6. N 3110 Classic

7. SE G502

8. Samsung F210

9. Samsung U600

10. Samsung J700

11. LG KE970 Shine

12. Samsung D900i

13. SE K770

14. SE W880i

15. N6300

16. N5310

17. SE W580i

18. Motorola V8

19. SE W910i

20. Samsung U800

 

Jeżeli wybór jest trudny to na których się skupić najbardziej ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też między nimi zastanawiam, a na dokładkę daję V8.

Teraz mam BS EF81 i ten kształt z klapką mi się bardzo podoba.

Co można powiedzieć o motce RAZR2 V8 ?

 

Edit.

V8 nie ma pamięci zewnętrznej :(

Chyba pozostaje W910i w kolorze czerwonym.

 

Edit 2.

Siet, czy mój szef musiał wybrać tą najgorszą sieć w której nie ma w ogóle telefonów ?

W Erze nie dostaniecie prawie żadnego SE (na 4 różnych modeli SE wybieranych przez naszą firmę jest tylko 1 SEC902).

Pozostaje mi tylko wziąć V8 512MB bez pamięci zewn. Oczywiście o wersji 2GB należy w Erze zapomnieć, a nawet nie wspominać.

Co za wiocha !

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...