Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Viewty - znów LG - nie dam złego słowa powiedzieć.

Może jonas znów kolekcjonuje w serwisie więc poprze to kolejnym faktem - serwis w Mławie.

Bawiłem się nim dość ostro i mogę powiedzieć, że ekran dotykowy działa po prostu tak jak sobie to wyobrażałem.

Jedynie jak dasz folię ochronną to trzeba mocniej naciskać, bez niej dość intuicyjną siłą wystarczy dotykać.

Sms`y pisze się na nim idealnie, muzyczka gra tralala i aparat również jest wyposażony w spoko funkcje jak to w LG.

Nie ma natomiast WiFi i jeżeli zależy Ci na tej funkcji to wybór masz jeden czyli E51 (jeżeli porównujemy te pogrubione przez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec cos o LG KP500/501?? Wczoraj dzwonil gościu z orange i za pare m-cy konczy mi sie umowa i na przedluzenie oferuja jakies tam bonusy(minuty itp) itp i ten tel za 1zl. Opłaca sie go brac? Podoba mi sie jeszcze KS360 (ten z klawa QWERTY) ale to LG a opinie o nich sa rozne.

 

Ale zawsze mozna sprzedac i kupic co sie podoba ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie bo niedawno pytalem o telefon ale nie sprecyzowalem odpowiednio tego swojego zapytania... Teraz wiem, jaki to bedzie abonament, jakie telefony sa dostepne i w jakiej cenie. Wypisalem je nizej. Ktory byscie polecili? W zasadzie chodzi mi o jak najlepsza cena/jakosc-bajery. Lubie nowinki, bajery i takie rzeczy ale najbardziej liczy sie chyba dobry aparat, by telefon ładnie gral (sluchawki i glosnik), wygodne klawisze i duzy, wyrazny wyswietlacz (pisze sporo smsow) i by ogolnie byl przyjemny.

 

Samsung SGH-U800 - 1zl

SonyEricsson C902 - 299zl

SonyEricsson C702 - 1zl

SonyEricsson K770i - 199zl

Nokia 6500 slide - 139zl

Nokia E51 - 99zl

Nokia 6210 Navi - 349zl

Nokia E66 - 599zl

Nokia E63 Ultramarine Blue - 229zl

Samsung SGH-F480 - 199zl

Samsung SGH-U700 - 1zl

SonyEricsson W880i - 1zl

SonyEricsson W910i - 49zl

LG KU990 - 1zl

SonyEricsson W660i - 1zl

 

Prosilbym o jakies opinie o tych telefonach. Najintensywniej mysle o Noki 6500, SE c702, Samsungu f480 (ale to ponoc nic specjalnego) i LG KU990 (ma sporo ciekawych opcji ale marka mnie troche odstrasza). No ale ogolnie srednio sie na tym znam, wiec prosze o jakies opinie, rady. Zalezy mi na tym by zmiescic sie w 200zl za telefon dla siebie, jesli jednak zaden z podanych modeli nie jest wart uwagi to interesowalaby mnie opcja sprzedazy, dlatego tez podalem kilka drozszych i ciekawszych modeli niz te moje 200zl.

Edytowane przez kaykay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie c902, e51 lub w910i. Wszystko zalezy do czego uzywany bedzie telefon. E51 jest raczej biznesowym raczej słabe foty robi i gra, ale za to ma wifi. Natomiast najwiecej bajerow chyba bedzie w c902, tyle ze już przekracza budzet. w910 ma w miare dobry dzwiek, aparat ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wifi nie bede korzystal wiec e51 raczej odpada, 299zl za tego c902 to raczej sporo bo na allegro mozna go wyhaczyc za niewiele ponad 500zl bez abonamentu. Wiec mowisz zeby tego w910i... Widze ze ma on bardzo dobre granie ale gorszy aparat. A jesli jednak priorytetem bylby aparat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w F480 siedzi to samo co w Omnii to powinien robić całkiem ok zdjęcia. Ale jak z jego obsługą niestety nie wiem.

W miarę ok powinien też być Viewty.

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten c702 ma GPS... Wie ktos moze czy korzysta sie z tego za darmo czy moze cos placi? Najmocniej chyba jednak kusi ten LG, tylko ciekawe jak z jego szybkoscia dzialania, wygoda i w ogole bo to raczej malo popularny producent. Bede sie chyba musial wybrac do jakiegos najblizszego punktu sprzedazy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te GPS w komórkach to śmiech na sali.

I oczywiście się za to płaci. Przez jakiś okres jest to bezpłatne ale nie wiem czy we wszystkich sieciach.

Czy zweryfikowałeś swoje wybory do odwiedzin w salonie ?

Obawiam się, że w niektórych sieciach większość wymienionych modeli jest niedostępnych już w salonach.

LG KU990 na prawdę dobry telefon.

Wiadomo do iPhona to droga jak stąd do księżyca ale tak ma każdy ekran dotykowy w porównaniu do swojego prekursora :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja luba prosi mnie o pomoc, a że nie miałem ostatnio doświadczenia bezpośrednio z wieloma nowościami to zapytam się bardziej doświadczonych;) Co z: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/mix...elefony/?page=1 (z zastrzezeniem ze przy opcji 36miesiecy/30pln max 200pln) polecicie dla kobiety jako następce k750i, bo niestety se odmawia juz posłuszeństwa? Wymagania-

  • wytrzymały ("użytkowany przez kobiete" HA!nigdy nie kupie czegoś na allegro oznaczonego w ten sposób;P)
  • dobry aparat(nie chodzi mi o manię pikseli tylko jakość zdjęć- autofokus,lampa itp. jednak aparatem bez ostrosci nie da się na szybko zrobić zdjęc paru dokumentów, gazet, notatek i innych papierów, a do tego głównie służy jej aparat)
  • ma robić za mp3 więc slot na karty, porządne odtwarzanie, niegłupie byłoby wyjście słuchawkowe-nagubiła się przejsciówek;)
  • wszystko co potrafił k750i-bierzcie to jako pkt odniesienia,bo jest z niego zadowolona(nie licząc joysticka i tego, że się rozpada;)

podoba jej się nokia 5220 ale aparacik raczej nie będzie zachwycał (ten sam co we wszystkich nokiach typu "2mpix"? U mnie dokumenty są mało czytelne na takim aparacie. No i nie mówcie "chce dobre zdjęcia niech kupi cyfrówkę;) To nie ma być aparat a raczej "skaner";) Bo mało kto nosi ze sobą aparat w kieszeni przez cały czas;)

 

dziękuje wszystkim którzy byliby łaskawi poświęcić trochę czasu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam rzekł :

Te GPS w komórkach to śmiech na sali.

I oczywiście się za to płaci. Przez jakiś okres jest to bezpłatne ale nie wiem czy we wszystkich sieciach.

Czy zweryfikowałeś swoje wybory do odwiedzin w salonie ?

Obawiam się, że w niektórych sieciach większość wymienionych modeli jest niedostępnych już w salonach.

LG KU990 na prawdę dobry telefon.

Wiadomo do iPhona to droga jak stąd do księżyca ale tak ma każdy ekran dotykowy w porównaniu do swojego prekursora

A nie, w moim E51 trzeba dokupić moduł kompatybilny z tym modelem, później ściągamy program gps np. Garmin , ściągamy mapki przez wi-fi i proszę bardzo GPS pełną gębą.

Edytowane przez Senseipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! jaki mozecie dobry fonik polecic do kwoty 400zl? tak zeby mozna bylo w miare fajne zdjecia zrobic od czasu do czasu :D

nowy, używany?

AF, czy nie, bo fajne zdjęcie to pojęcie względne.

Jakieś preferowane marki?

System, czy bez?

Napisz coś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam telefonu do 600zł, fajnie gdyby miał dobrą baterię (myślę że 7 dni przy normalnym użytkowaniu wystarczy). Bajery są wskazane, średni aparat, bo zdjęć za dużo nie robię, musi mieć odtwarzacz mp3, radio. Ma być ładny i wytrzymały. Polećcie mi coś. Ma być oczywiście nowy.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy, używany?

AF, czy nie, bo fajne zdjęcie to pojęcie względne.

Jakieś preferowane marki?

System, czy bez?

Napisz coś więcej...

wolalbym nowy ale jak nie bedzie juz gdzie dostac to moze byc uzywka! napewno bez systemu bo az takich bajerow nie musi miec! wazne zeby dzwonil,robil dobre zdjecia i mial dzwonki mp3( i mozliwosc ustawienia mp3 jako dzwiek sms) ! no i oczywiscie zeby byl wytrzymaly i bateria ze 4-5 dni przynajmniej! preferowanej marki nie mam! przy kupnie zawsze sie kieruje stosunkiem cena/jakosc ( mialem nokie,SE,Siemensa) ! nie mam pojecia co to jest nawet AF :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest waszym zdaniem najlepszy (oprócz ceglastych Nokii Nxx) telefon z wyjściem audio na MiniJacka (3.5mm)?

Nie interesują mnie żadne bajery. Non-stop słucham muzyki, codziennie zrobię kilka fotek i tyle.

Wstępnie przychylam się do Nokii E66.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam telefonu do 600zł, fajnie gdyby miał dobrą baterię (myślę że 7 dni przy normalnym użytkowaniu wystarczy). Bajery są wskazane, średni aparat, bo zdjęć za dużo nie robię, musi mieć odtwarzacz mp3, radio. Ma być ładny i wytrzymały. Polećcie mi coś. Ma być oczywiście nowy.

Pozdrawiam :)

Powodzenia z tymi 7 dniami w aktualnych telefonach... :lol2:

Określ normalne użytkowanie - dla jednego to 3,4 sms'y dziennie + 2,3 minuty rozmowy, dla drugiego 30-40 sms i paręnaście minut rozmowy dziennie. To i to jest normalnym użytkowaniem.

 

wolalbym nowy ale jak nie bedzie juz gdzie dostac to moze byc uzywka! napewno bez systemu bo az takich bajerow nie musi miec! wazne zeby dzwonil,robil dobre zdjecia i mial dzwonki mp3( i mozliwosc ustawienia mp3 jako dzwiek sms) ! no i oczywiscie zeby byl wytrzymaly i bateria ze 4-5 dni przynajmniej! preferowanej marki nie mam! przy kupnie zawsze sie kieruje stosunkiem cena/jakosc ( mialem nokie,SE,Siemensa) ! nie mam pojecia co to jest nawet AF :blink:

Nie krzycz ! o_O

 

AF to Auto Focus - automatyczne dostrojenie ostrości.

 

4-5 dni przynajmniej przy słuchaniu muzyki i robieniu zdjęć i korzystaniu normalnego z telefonu - oczywiście... :blink:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest waszym zdaniem najlepszy (oprócz ceglastych Nokii Nxx) telefon z wyjściem audio na MiniJacka (3.5mm)?

Nie interesują mnie żadne bajery. Non-stop słucham muzyki, codziennie zrobię kilka fotek i tyle.

Wstępnie przychylam się do Nokii E66.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

IMO E66 to świetny fon. Tyle czy aby do słuchania muzyki on jest przeznaczony? Dźwięk może i nie jest najgorszy, ale jak coś to słuchawki od razu do wymiany ;) Zdjęcia robi raczej średnie, aczkolwiek ma dużo ciekawych dodatków jak wifi, możliwość przeglądania pdfów, dokumentów office oraz oczywiście całkiem sprawna przeglądarkę do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zastanawiam się nad nokią e51 bądź samsung g600. A może polecicie mi coś innego?

@ Lanc

Ciężko to określić, bo jednego dnia dużo piszę/dzwonie innego w ogule

Może inaczej zaproponujcie mi telefon, który wg was jest godny polecenia.

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr@bollo Jak chcesz coś z wytrzymałą baterią to SE k770/c702/c902, ewentualnie może Samsung S7330.

@Proofit a może u900 soul?

@vENiZE e66 jest fajne, ale telefon bez klawiszy funkcyjnych średnio sprawdza się w roli odtwarzacza. Ewentualnie można podpiąć do niego przejściówkę hs-44/hs-45 i jakieś lepsze słuchawki. Hs-45 świetnie mi się sprawuje z n81.

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dr@bollo Jak chcesz coś z wytrzymałą baterią to SE k770/c702/c902, ewentualnie może Samsung S7330.

@Proofit a może u900 soul?

@vENiZE e66 jest fajne, ale telefon bez klawiszy funkcyjnych średnio sprawdza się w roli odtwarzacza. Ewentualnie można podpiąć do niego przejściówkę hs-44/hs-45 i jakieś lepsze słuchawki. Hs-45 świetnie mi się sprawuje z n81.

eh.. dotykowy wyświetlacz go przekreśla :/

Ps. nie musi być slider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Proofit to może samsung i550w, albo se k850i, ewentualnie n81 jak Ci cegiełka nie przeszkadza ;)

 

@Barto125 o e65 już sporo było napisane http://forum.purepc.pl/index.php?act=Searc...highlite=%2Be65 Telefon fajny, dobrze wykonany. Trochę zabija go wolny procek i nawet 128mb ramu mu nie pomaga.

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Proofit

Mój K850 daje radę 2 dni przy 2h rozmów dziennie i około 20-30 SMS + jakieś tam pobawienie się.

Co 2-3 dzień wpinam do ładowarki na 30min.

Wady:

- brak WiFi

- czasem zamuli (zwłaszcza jak włączysz muzykę)

- brak wyjścia jack

- przyciski dotykowe (kwestia przyzwyczajenia, ale wg. mnie zbędny bajer)

Zalety:

- 5Mpix AF + flash

- bateria (polimer)

- karty pamięci M2 i microSD (osobiście wystarcza mi 4GB sdhc)

- wyświetlacz

- konstrukcja lego (upadł nie raz i nic, a jak się rozleci, to sam poskładasz)

- dobry dźwięk (jak to w SE)

- b. głośny dźwiekodaj zewnętrzny. (laptopa zagłuszę ;))

- śmiesznie tanie części (wymieniałem ekran i klawisze razem jakoś 60zł - raz zalany piwem, raz winem ;))

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do se k850i to telefon jak marzenie i niestety nadal nim pozostaje. Podobnie jest z nokia n81 - zdecydowanie poza moim zasięgiem. Natomiast zastanowię się nad tym samsungiem. :) Dzisiaj jadę pooglądać jakieś fony do media expert. Jak przyjadę to podzielę się z wami wrażeniami, kto wie może nawet kupię jakiś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...