Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A masz coś innego do wyboru ?

Jeżeli na handel to nic prostszego jak zobaczyć jakie ceny danych modeli są na allegro i zweryfikować to z ceną jaką będziemy musieli wyłożyć przy umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej cenowo wypada LG.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

Jak chcesz tylko na sprzedaż to go weź.

 

Sprawdź jednak czy za np. 50 czy 100 zł nie dostaniesz jakiegoś dużo lepszego telefonu.

Jeśli dołożysz do tej złotówki powiedzmy 49 zł to może będziesz mógł wybrać między telefonami, które na allegro latają po 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka piłka: Nokia E75 i 5730. Obie to praktycznie to samo, jednak jest pare istotnych szzegołow. Za wersja biznesowa przemawia dla mnie przede wszystkim jakosc zbudowania i uzytych materialow oraz to ze za chwile bedzie dostepna. Minus: wysoka cena na starcie. Za to 5730 ma na plus: lepszy aparat (nie wiem czy lepszy, bo oba maja 3,2Mpix, ale tu podaja ze optyka Carl Zeiss), dedykowane przyciski do muzyki no i niższa cena. Minusy: 5730 to gorsza jakosc zbudowania i materiałów (plastik) no i wyglad troche za bardzo elo-młodzieżowy. No i na dodatek dostepnosc to dopiero Q3 2009.

 

Pytanie: czy E75 bedzie porownywalna pod wzgledem jakosci dzwieku (na sluchawkach, obie maja wyjscie 3,5mm) i czy te aparaty beda sie bardzo roznic od siebie? (3,2 vs 3,2 Carl Zeiss). Szczerze mowiac, wolalbym E75 ze wzgledu na jakosc zbudowania i wyglad (ma przetrwac 2 lata), ale chcialem tez migrowac w strone telefonu, ktory zastapilby mp3 i prosta cyfrowke.

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

pozdro

 

edit.

Od razu odpowiadam na pytanie czemu tylko te dwie komorki: bo maja wysuwane QWERTY. Dziekuje.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nokia w Eseries dawała gorsze aparaty (wyjątek e90) i myślę że i tak tym razem niestety się może stać.

 

Byłbym jednak ostrożny co do sliderów w wykonaniu nokii, jak narazie poza tymi z 8800 series to nie wyszedł im żaden w miarę dobrze. Większe szanse na lepszy slider rokuje e75 dlatego z tej dwójki ten model dla mnie wygrywa.

 

Jako alternatywę dla tej dwójki postawiłbym jeszcze e71, idealne wykonanie, świetne czasy pracy i genialna klawiatura (na początku wydaje się nie do użycia, ale jak się człowiek wprawi piszę się naprawdę szybko i można to robić jedną ręką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki..

 

nagromadziło mi się na wyświetlaczu ku990 (pod szybką) nieco kurzu co strasznie denerwuje, zwłaszcza przy białej/jasnej tapecie..gdzie to można usunąć/załatwić ? Serwis lg/jakiś dobry komis ? W Warszawie najlepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić E63 ?

 

Nie zależy mi na GPS, itp dlatego E71 odrzucam bo jest droższa.

 

Bardziej mi zależy na:

 

WIFI

Dobra bateria min. 2 dni bez ładowania ;)

Obudowa by nie skrzypiała :P

jack 3,5MM

 

Napiszcie jakąś konkretną opinie na temat E63 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciotka ma problem bo nie wie który z tych tel wybrać:

- SE W890i

- LG KP500

- LG Shine

 

Główny nacisk to muzyka. Aparat jest nieważny.

Podoba jej się LG ale nie wiem czy LG robi dobre tel? I jak z muzyką tam jest...

Z góry dzieki.

Shine ma tragiczny przycisk nawigacji. KP500 nie nadaje się jako tel muzyczny z powodu słabego trzymania baterii (duży ekran). SE z tych 3 wygrywa zdecydowanie.

 

No bo jej z wyglądu podoba się LG. Ale jak z wytrzymałością i baterią? Ważne żeby nie był awaryjny. O właśnie jeszcze bateria jest ważna.

Dotykowy też byłby dobry.

 

Ja się nie mogę przekonać do tego SE. Cienki jest i wydaję mi sie że może słabo grać i nie być wytrzymały

 

No ok czyli tak:

- mocna bateria

- dobry głośnik i ogólnie muzyka

- dobry na najbliższe 2-3 lata

Generalnie z mojego doświadczenia SE robi telefony z dobrymi bateriami. Dowiedz się, czy W890i posiada autofocus. Jeśli nie, to najlepszym wyborem będzie K800i. Bardzo dobry aparat i bardzo dobra bateria. Jeśli aparat nie jest istotny, to może być 890i.

 

Jestem fanem Nokii i menu/klawiatura/wygląd SE zupełnie mi nie pasuje, ale mimo wszystko używam K800i z rozsądku. Potrafi grać nawet do 10 godzin i bateria coś tam jeszcze pokazuje. Podejrzewam, że mało która Nokia czy LG może mu w tym dorównać. Miałem KU990 i bateria jest dużo gorsza. Podobnie np w E65, tyle że tu w grę wchodzi Symbian.

 

Opłaca się brać KU990?

Chociażby na handel? Schodzi to w ogóle?

Do użytku to się nadaje, jeśli lubimy się pokazać z bajerem w ręce i nie przeszkadza nam ładowanie telefonu co drugi dzień (lub codziennie przy częstym używaniu). Na handel też słabo, bo mi w komisie dawali 450 PLN. Tragedia. Zamieniłem KU990 i My411X na E65 i K800i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o telefonie Samsung SGH-F480 czy warto go kupic? do tej pory uzywalem zwyklych klawiszowcow od SE i nokii, moze sie ktos wypowiedziec?

Miałem ten tel i poszedł do żyda po półtorej tygodnia. Nie miałem cierpliwości do ekranu dotykowego (myślałem, że się nauczę sprawnie nim posługiwać, ale po tyg. odpuściłem). Druga sprawa, że to nie jest taki ekran jak w iphone/ipod (multi touch itp.) tylko najprostszy ekran dotykowy. Zdjęcia jak na 5mp gorsze niż u mnie na K750i. Lampa jest za mocna przez co zdjęcia wychodzą jakieś białe. Odtwarzacz mp3 taki średni, być może to wina standardowych słuchawek, ale możesz podłączyć inne bo jest wejście mini jack na kablu. Sama jakość rozmów gorsza niż w Samsungu X200 ;D, jakiś dziwny zmieniony głos jak z kimś rozmawiałem (przynajmniej ja miałem takie odczucie). W każdym razie ja bym już nie kupił tego telefonu. Zamieniłem to coś na E51 i jestem bardzo zadowolony. Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, moja siostra ma ten telefon i moim zdaniem jest on gorzej niż średni. Zdjęcia-kupa, ekran dotykowy też słabiutki jak kolega wyżej pisze. Ogólnie średnio mi sie on podoba, imho nie warto. Jak chcesz koniecznie dotyk,to dozbieraj trochę do Iphona 2g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio choruje na Nokie E55.Od dawna nie było telefonu, który bym bardzo chciał mieć i który sprawiał wrażenie idealnego dla mnie i chyba w końcu nokia coś takiego wypuści.

-Prawdopodobnie świetne wykonanie i ładny elegancki design.

- fon jest cienki, a zmieścili 2.4calowy wyświetlacz i baterię 1500mah, więc czas gotowości będzie dłuuugi.

-gniazdko mini-jack i slot micro-sd, czyli jako substytut mptrójki też się nada

-Wlan, więc w domu w szwajcarii będę dzwonił do pl ze skype'a czy czegoś takiego za grosze.

-w końcu użyteczny aparat z lampą (nie wiem czy autofocus jest)

-i pisanie z tą wygodną klawiaturą compact-qwerty musi być przyjemnością.

-gps. zobaczymy jak będzie działał. do tego jestem sceptycznie nastawiony

 

Dołączona grafika

 

Mam nadzieję, że nie będzie za droga... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

planuję zmiane k850i na coś innego.Chciał bym najlepiej jakąs Nokię,Spv lub ostatecznie SE.Nie chcę na 100%: Nokii 5xxx,Se Wxxx,Kxxx itp.

Myslałem o Nokii e61,e61i,e62,9300i i Spv M3100 lub E650. Zależy mi na:

-dość dużym wyświetlaczu,

-dobrej baterii,

-ogólnej niezawodności,

-dobrym wykonaniu,

-qwerty mile widziana,

-dość tanich kartach pamięci.

Nie obchodzi mnie:

-aparat chyba że uda mi się wyrwać e61i w dobrej cenie to może,

-wi-fi,jak będzie to się nie popłaczę ale nie jest to mus.

Raczej wolał bym zawezić wybór do podanych przeze mnie modeli chyba że znacie coś ciekawego odpowiadającego moim wymaganiom.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jaki kupic telefon.

Komora musi miec:

-dotykowy wyswietlacz, dobra jakosc odwzorowania kolorow

-wifi, gps

- aparat w miare dobry (jakies 3 megapiksele)

- musi byc w miare szybki

- i oczywiscie nie za drogi ;p

 

Jak jest z wygoda pisania smsow na dotykowym wyswietlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jaki kupic telefon.

Komora musi miec:

-dotykowy wyswietlacz, dobra jakosc odwzorowania kolorow

-wifi, gps

- aparat w miare dobry (jakies 3 megapiksele)

- musi byc w miare szybki

- i oczywiscie nie za drogi ;p

 

Jak jest z wygoda pisania smsow na dotykowym wyswietlaczu?

HP614c

dobry proc, sporo ramu, normalna klawa + dotyk, gps, wifi

mam od 2 miesięcy i jest naprawdę fajny fonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jaki kupic telefon.

Komora musi miec:

-dotykowy wyswietlacz, dobra jakosc odwzorowania kolorow

-wifi, gps

- aparat w miare dobry (jakies 3 megapiksele)

- musi byc w miare szybki

- i oczywiscie nie za drogi ;p

 

Jak jest z wygoda pisania smsow na dotykowym wyswietlaczu?

Chcesz tel z dotykiem nie mając pojęcia o wygodzie pisania sms na takim telefonie ? Żebyś się nie przejechał... :mur:

 

HTC Touch Pro - tylko że cena dosyć wysoka... ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest taki, że jednym odpowiada, a drugim nie. Tak więc kupowanie w ciemno telefonu z dotykowym wyświetlaczem jeśli się nigdy wcześniej nie pisało na takim urządzeniu jest lekkomyślne. No chyba, że lubimy sprzedawać paro dniowy telefon ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Czy ktoś z Was ma SE Xperię? Jak tak, to czy system wiesza się dość często? Wszystkie testy w internecie są typu: "Testowaliśmy tydzień i zdążyła się raz zawiesić, więc nie możemy tego jednoznacznie stwierdzić".

Ile Xperia ma kolorów na wyświetlaczu?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobal mi sie ten 614c i jednak troche zmienie swoje wymagania tzn. to co wyzej podalem jest aktualne, ale telefon musi miec tez klawiature pod wyswietlaczem, ewentualnie slider tez ujdzie.

Ale na razie ten hp jest moim faworytem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co myślicie na temat SE P1i za cenę ok 500zł. Czy się opłaca... Telefon będzie używany do pisania dość dużej ilości sms'ów, grać na nim nie będę itp ;] Czy ta klawiatura jest wygodna do pisania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...