Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

e8 u mnie w szafce leży (i dobrze, bo mnie szlag z nią trafiał. Poza tym, że jest świetnie wykonana i jakość muzyki jest b.dobra, telefon ssie we wszystkim innym, ale największy ból to to jaki z niego muł. U mnie problemem była też słaba bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5130XM, 5220XM? 3110, 2700 i D900i zdecydowanie nie.

Powiedz jaka sieć, jaki abonament/zobowiązanie i jaka cena telefonu Cię interesuje.

Sieć Era, w tej chwili płacę 20 zł/miesiąc (40 minut do wszystkich + 40 minut do Ery i na stacjonarne), choć dość często zdarzało mi się przekraczać ilość minut. Myślę, że średni rachunek przez cały okres trwania umowy to ok 23 zł. Telefon do 100 zł. Zastanawiam się też, czy nie zmienić sieci, bo Era póki co proponuje mi gorsze warunki na przedłużenie umowy niż wtedy, kiedy ją podpisywałem :damage_wall: . Chyba trzeba złożyć rezygnację, może wtedy coś się znajdzie :) . Z drugiej strony inne sieci za kwotę którą chcę przeznaczyć na telefon co miesiąc też nie mają lepszych propozycji :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakaś rozkładana Nokia, poza 6650.

Ja mam 6650 Fold i gdyby nie brak porządnego aparatu to nie miałbym mu nic do zarzucenia (jeśli chodzi o "prawidłowość działania" ... bo teraz to wiadomo ... przydało by się Wi-Fi, ponad 3,2" wyświetlacz oczywiście dotykowy ... ale w ten czas "fold" już nie ma sensu) . Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam telefonu dla brachola w cenie 500-600zł. Ma być to telefon z dobrym dźwiękiem, aparatem i mocną baterią. Byle nie żaden slider bo brat nie chcę takich. Czytając temat polecacie C510 a coś oprócz niego jest jeszcze warte zainteresowania?? Co myślicie o C901 warto dopłacać do dodatkowych mpix w aparacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak 901, ale brat ma 902 i jest zadowolony. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia (pamiętając, że to nadal tylko telefon, a nie cyfrówka), bateria trzyma dobrze (jak chyba większość SE) i jak na razie wszystko śmiga bezawaryjnie.

 

Kyle:

Ogólnie 6650 to bardzo fajny telefonik, ale o ile dobrze pamiętam, to pierwsze egzemplarze (szczególnie ściągane z zagranicy) miały jakieś tam problemy z softem. Obecnie chyba wszystko z nimi ok. Ale w tym wypadku, na kij rodzicielce naszego kolegi potrzebny Symbian w telefonie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam telefonu dla brachola w cenie 500-600zł. Ma być to telefon z dobrym dźwiękiem, aparatem i mocną baterią. Byle nie żaden slider bo brat nie chcę takich. Czytając temat polecacie C510 a coś oprócz niego jest jeszcze warte zainteresowania?? Co myślicie o C901 warto dopłacać do dodatkowych mpix w aparacie??

Jedyne co ma C901 to niezła lampa błyskowa, dzięki czemu w ciemnościach radzi sobie lepiej od c510. Wykonanie też ciut lepsze, ale nie zawsze. Tyle różnic, sam sobie odpowiedz czy to warte kilkudziesięciu złotych róznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebuje baterie do Nokii 3310, jakies 3 lata temu kupilem odpowiednia do swojej i jestem zadowolony, teraz ojcu cos nawala.

Naladuje, 4 kreski a i tak mu sie wylacza - moze od zimna.

Ale co tu wybrac?

http://www.allegro.pl/listing/search.php?s...p;category=4784

 

Mega pojemnosci podobno najgorsze - w oryginaly nie wierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak liczy się dla Ciebie jakość, to udaj się do salonu Nokia i kup tam baterię lub zamów. Nie wiem jak w Małopolsce, ale u mnie w okolicach jest taki salon w Rzeszowie, przy salonie PlusGSM na ulicy 3 Maja.

 

Ja w telefonie mam taką i mimo swojego wieku, to jeszcze coś tam trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makchiavelli - Gdybys mowil wczesniej , to dal bym ci nowa baterie :) , 1 z lepszych do niego :) - + taka sama w telefonie :)

Niestety , to juz przezytek :) - poszlo na zlom

A co do telefonow , to ja tam mam 5310XM i mi to wystarczy :) , szkoda ze aparacik 2mpx , mogli sie postarac :) - ale za 540 zl kupisz w sklepie nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

potrzebuje baterie do Nokii 3310, jakies 3 lata temu kupilem odpowiednia do swojej i jestem zadowolony, teraz ojcu cos nawala.

Naladuje, 4 kreski a i tak mu sie wylacza - moze od zimna.

Ale co tu wybrac?

http://www.allegro.pl/listing/search.php?s...p;category=4784

 

Mega pojemnosci podobno najgorsze - w oryginaly nie wierze :)

Szukaj zamienników dobrej jakości, np. Forever. Koszt to 30~50 zł, więc jeszcze akceptowalny.

Co do mega pojemności - racja, co do niewiary w oryginały - błąd. Jedyną wadą oryginałów jest absurdalna cena, poza tym bez zarzutu. To nie iPhone, któremu wbudowane paluszki przegrzewają się i eksplodują :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieuchronnie zbliża się czas podpisania nowej umowy i jak zwykle mam dylemat jaki telefon kupić.Załozyłem że wybór ograniczę tylko do jednej marki Sony Ericssona.

Wybieram pomiędzy:

SONY ERICSSON SATIO U1i IDOU

http://www.allegro.pl/item796481691_nev_so...wigacja_pl.html

a

SONY ERICSSON C905i

http://www.allegro.pl/item804261973_c905_c..._lodz_raty.html

 

Pomóżcie jeżeli mieliście styczność z tymi telefonami lub zaproponujcie coś lepszego.Może iPhona 3G?

 

Jeszcze jedna ważna rzecz ,chciałby aby obudowa telefonu możliwie jak najmniej sie wycierała i była jak najmocniejsza.

 

Ten telefo jest jeszcze bardzo przyjemny:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xper...ctures-2964.php

Edytowane przez jimmy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wymienić swoją n82 black na coś nowszego...

Na chwilę obecną mogę dostać za niego 700zł...robiąc małą dopłatę mam na wydanie max 900zł

Wymagania:

Bardzo dobry aparat<zdjęcia w ciemności mógł by dobre robić...>

Wyświetlacz większych rozmiarów też mile widziany ale wole uniknąć dotykowego bo szczerze źle mi się nim posługiwać

Wygodna klawiatura

Dobre spasowanie...

i bateria

 

Mile widziany slider lub standardowy klocek :P

 

Macie jakieś propozycje?

Edytowane przez award

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wymienić swoją n82 black na coś nowszego...

Na chwilę obecną mogę dostać za niego 700zł...robiąc małą dopłatę mam na wydanie max 900zł

Wymagania:

Bardzo dobry aparat<zdjęcia w ciemności mógł by dobre robić...>

Wyświetlacz większych rozmiarów też mile widziany ale wole uniknąć dotykowego bo szczerze źle mi się nim posługiwać

Wygodna klawiatura

Dobre spasowanie...

i bateria

 

Mile widziany slider lub standardowy klocek :P

 

Macie jakieś propozycje?

IMHO SE W995. Niedawno się takowego pozbyłem co prawda, ale miło wspominam.

 

Co sądzicie o HTC Touch HD? Przeogromny wyświetlacz, dobre bebechy, gniazdo na standardowego jacka, sensowny aparat i gps w rozsądnej cenie.

Aktualnie mam Nokije 5530 i szczerze polubiłem większe dotykowce, tylko boli mnie aparat, który nie nadaje się nawet do robienia zdjęć na listę kontaktów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieuchronnie zbliża się czas podpisania nowej umowy i jak zwykle mam dylemat jaki telefon kupić.Załozyłem że wybór ograniczę tylko do jednej marki Sony Ericssona.

Wybieram pomiędzy:

SONY ERICSSON SATIO U1i IDOU

http://www.allegro.pl/item796481691_nev_so...wigacja_pl.html

a

SONY ERICSSON C905i

http://www.allegro.pl/item804261973_c905_c..._lodz_raty.html

 

Pomóżcie jeżeli mieliście styczność z tymi telefonami lub zaproponujcie coś lepszego.Może iPhona 3G?

 

Jeszcze jedna ważna rzecz ,chciałby aby obudowa telefonu możliwie jak najmniej sie wycierała i była jak najmocniejsza.

 

Ten telefo jest jeszcze bardzo przyjemny:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xper...ctures-2964.php

Ja bym wybierał pomiędzy Satio a Xperia X10 ... Xperia jest znacznie ładniejsza ... ale nie wiem jak z wykorzystaniem GPS (czyt. : czy są aplikacje do GPS pod Android typu Garmin, Automapa, TomTom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wymienić swoją n82 black na coś nowszego...

Na chwilę obecną mogę dostać za niego 700zł...robiąc małą dopłatę mam na wydanie max 900zł

Wymagania:

Bardzo dobry aparat<zdjęcia w ciemności mógł by dobre robić...>

Wyświetlacz większych rozmiarów też mile widziany ale wole uniknąć dotykowego bo szczerze źle mi się nim posługiwać

Wygodna klawiatura

Dobre spasowanie...

i bateria

 

Mile widziany slider lub standardowy klocek :P

 

Macie jakieś propozycje?

ma byc smarfon czy nie? bez dotykowego wyswietlacza? jest sens na cos zmieniac? musisz byc znudzony :D ja tez w sumie jestem moja, ale jak wymieniac to na cos ZNACZNIE lepszego imho (jk np omnia hd)

 

 

odniose sie np do takiego w995, zaznaczam ze to moj punkt widzenia :)

 

0.2 cala wiekszy wyswietlacz i lepszy aparat nie nadrabiaja imho braku symbiana i slabszego nagrywania video. Miedzy tymi telefonami nie ma roznicy tak duzej w zdjeciach, jak duza jest przy nagrywaniu filmikow. Fakt ze wyglad n82 nudzi sie szybko, i SE pod tym wzgledem wypada raczej o klase lepiej, ale to juz kwestia kaprysu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybierał pomiędzy Satio a Xperia X10 ... Xperia jest znacznie ładniejsza ... ale nie wiem jak z wykorzystaniem GPS (czyt. : czy są aplikacje do GPS pod Android typu Garmin, Automapa, TomTom)

Cholera wiem ale Sony Ericsson XPERIA X10 będzie w sprzedaży dopiero na początku przyszłego roku chyba.Natomiast musze telefo wybrac do końca miesiąca <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wiem ale Sony Ericsson XPERIA X10 będzie w sprzedaży dopiero na początku przyszłego roku chyba.Natomiast musze telefo wybrac do końca miesiąca <_<

X10 będzie naprawdę fajny .. ale telefon takich gabarytów jest sens kupować pod dwoma względami .... albo do navi albo do netu.

Do netu X10 jak najbardziej na androidzie , ale w przypadku zastosowania go do Navi odpada totalnie ... tylko WM a wtym przypadku skłaniał bym się do HTC HD2 na twoim miejscu .

 

ps... tylko nie pisać że w końcu wyjdzie sensowna navi na androida ..... zanim się pojawi to wyjdą nowsze modele lepszego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru w robocie SE C902 , Nokia 6730 ,Nokia 6210.

Mam czas do rana co sobie zostawić.

Jest sens kierować się tym,że jest w Noki nawigacja ??

Od razu mówię,ze nie czytałem tematu i nic nie wiem na temat sensu zakupu telefonu z nawigacją w sensie użytkowania jego jako nawigacji :oops:

Czy to tylko zbędny bajer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru w robocie SE C902 , Nokia 6730 ,Nokia 6210.

Mam czas do rana co sobie zostawić.

Jest sens kierować się tym,że jest w Noki nawigacja ??

Od razu mówię,ze nie czytałem tematu i nic nie wiem na temat sensu zakupu telefonu z nawigacją w sensie użytkowania jego jako nawigacji :oops:

Czy to tylko zbędny bajer?

Nawigacja się praktycznie przydaje i nie jest to zbędny bajer (do samochodu może być bez kompasu ale do "piechty" kompas jest bardzo istotny). Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludu kochany,

Potrzebuję pomocy jak przed kilkoma dniami (link). Co najlepiej kupić w ofercie One Play PRO 40 w celu odsprzedania? Oczywiście, poza sensowną ceną chcę się tego pozbyć bez większych problemów (tj. szybko). Myślałem o E52, ale widzę że kupujących mało, telefonów dużo i jeszcze pewnie więcej dojdzie, bo pojawiły się za 1 zł w ofercie biznesowej Playa. Jakieś inne propozycje?

Cennik Telefonów w Ofercie One Play

Cennik Telefonów na życzenie w Ofercie One Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czoł(g)iem!

 

Panowie, jako, że niedługo zbliża się mój termin wymiany telefonu w Play chciałem się zorientować co bardziej doświadczeni i obeznani w temacie myślą o wybranych przeze mnie modelach. Jako, że szkoda mi kasy na nowy aparat ograniczyłem się do modeli, które mogę mieć za śmieszne pieniądze w taryfie firmowej 50. Mój aktualny (k530 @ w660) i poprzedni (k300) model odpowiadały mi na tyle, że nie mam zamiaru rozstawać się z marką SE - za bardzo odpowiada mi ich ergonomia. Rozważam modele:

http://telepolis.pl/telefony.php?id=1593

(za: aGPS; przeciw: slider)

http://telepolis.pl/telefony.php?id=1489

(za: budowa, przeciw: Yari ma GPS :P)

 

Nie to, żeby mi ten GPS był szczególnie do czegokolwiek potrzebny, ale to na pewno fajna zabawka :P Co Panowie myślą o powyższych modelach? Hm? Hm? :smoke: Oczywiście najchętniej wziąłbym HTC Hero, ale szkoda mi pieniędzy bo przy moim niskim abonamencie musiałbym wydać 8 stów. W razie proponowania alternatyw proszę omijać wszystko z Symbianem :P

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie na temat Omni HD. Czy dotyk dziala nadal tak samo do d... jak w zwykłej Omni?

tutaj ciebie rozczaruję

w nowych romach dotyk działa w Omni rewelka :)

co do Omni HD , to już lepiej Omnię 2 łyknąć ...

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...